M-Bud - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak M-Bud nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

M-Bud

O specjaliście

Firma M-Bud świadczy usługi z zakresu kompleksowych wykończeń domów, mieszkań, lokali usługowych.
Jeżeli chcą Państwo stworzyć mieszkanie swoich marzeń, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Posiadamy doświadczenie w remontach domów i mieszkań zarówno z rynku deweloperskiego, jak i rynku wtórnego. Czy to lokal w starej kamienicy, czy nowy budynek, ZAWSZE stawiamy jakość na pierwszym miejscu. Zapewniamy fachowe doradztwo materiałowe, praktyczne techniczne rozwiązania. Cechuje nas fachowe podejście, powierzając nam swoje mieszkania czy domy mogą Państwo spać spokojnie i czekać na finalny efekt :)

Zakres usług :
- Szpachlowanie
- Malowanie
- Tynkowanie
- Tapetowanie
- Glazura / Terakota
- Parkiet / deska/ Panele podłogowe standardowe oraz wielkoformatowe
- Instalacje elektryczne
- Instalacje wod-kan oraz c.o.
- Biały montaż
- Zabudowy karton gips/ sufity podwieszane/ ściany z k/g na stelaż bądź klej
- Adaptacje poddaszy
- Elewacje pełny zakres

I wiele wiele innych... zrobimy to co nam Państwo zlecicie, kochamy wyzwania których w budowlance nie brakuje. Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z naszych usług zapraszam do kontaktu telefonicznego - 721 282 013 - . Do zobaczenia na wycenie !!!

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tadeusz Ż. 27 lipca 2019
Pozytywna opinia

W budowlance przepracowałem kilkadziesiąt lat i wydawało mi się, że zjadłem na niej zęby. Jednak pracując u pana Macieja okazało się, że i starego psa można nauczyć nowych sztuczek, które w przyszłości z całą pewnością wykorzystam. Pan Maciej zapewnia reklamując się najwyższą jakość, a ja pracując u Niego przekonałem się osobiście, że nie ma w tym ani grama przesady . Polecam jako wykonawcę i pracodawcę. Tadeusz Żuk.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak M-Bud

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jasna 5/21, Olsztyn

WWW

https://olsztyn-remonty.pl

Telefon

Telefon