Łask

Myślisz o tym jak można prosto porównać propozycje wielu firm z Łasku i łódzkiego? Chciałbyś poznać cennik i koszty w Twoim rejonie? Oferteo pozwala na wybór wykonawcy, upraszcza porównanie cen oraz pozwala poznać punkt widzenia osób, które już korzystały z usług tej firmy. Oferteo jest dobrą odpowiedzią dla wszystkich, którzy chcą skończyć zlecenie, bez względu na to, czy jest to usługa stylisty czy zakup ogrodzenia z siatki. Na dzień dzisiejszy w Łasku swoje usługi w Oferteo prezentuje już 717 specjalistów, którzy przez Klientów oceniani są na 4.8. Z sukcesem, dzięki licznym ofertom w 506 branżach, w ostatnich latach dopasowaliśmy 743 kupujących i zlecających z właściwymi specjalistami, dzięki serwisowi przesłano aż 3 321 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 3 321 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe branże to tłumaczenia dokumentów, szycie pokrowców, meble na zamówienie, firma, biuro, tarasy Przekonaj się, wybierz jedną z branż poniżej, napisz nam co jest Ci potrzebne i pozwól nam znaleźć najlepszego profesjonalistę z Łasku za Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Łask

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Łasku

Loriane Teresa Florczak

Tomasz K., Czempiń

W drugiej połowie lipca 2015 roku firma Loriane Teresa Florczak wykonała dla nas usługę transportową. Z Dobrego Miasta do Czempinia została przewieziona ładowarka JCD. Według początkowych danych maszyna miała ważyć 5 ton, okazało się jednak, że jest o tonę cięższa. W związku z niedokładnymi informacjami dotyczącymi wagi ładunku, konieczna była zmiana nadwozia. Mimo nieprzewidzianej sytuacji, szybka i profesjonalna reakcja pracowników pozwoliła na płynną realizację transportu, bez znaczącego opóź...

Loriane Teresa Florczak

Janusz S., Rzeszów

Pod koniec lipca 2015 roku firma Loriane Teresa Florczak była wykonawcą zleconej przez nas usługi transportowej. Firma przewiozła z Chojnowa do Rzeszowa koparkę kołową o wadze 17 ton. Usługa została wykonana profesjonalnie. Komunikacja z pracownikami firmy przebiegała bardzo sprawnie, a obsługa nie budziła najmniejszych zastrzeżeń. Pracownik bez przeszkód dotarł pod podany adres i pomógł przy rozładunku koparki. Płatność odbyła się zgodnie ze wstępnymi ustaleniami. Korzystaliśmy z usług fi...

Tommy Design

Przemysław K., Łask

Firma prowadzona przez Pana Tomasza Kantora to 100% profesjonalizmu, praktyczne rozwiązania, wyselekcjonowani specjaliści a to wszystko w przystępnej cenie. Specjaliści z polecenia Pana Tomasz są to ludzie za których ręczy własnym nazwiskiem. Rzetelne wyceny i zero ukrytych kosztów, co dla przyszłych inwestorów jest bardzo ważne przy planowaniu całej inwestycji. Obecność i opieka Pana Tomasza sprawia że budowa idzie błyskawicznie bez żadnych problemów i dodatkowych kosztów. Budowa z Tommy Desig...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Łasku

Kupię ekogroszek, 6 ton, Łask

Ilość: 6 ton. Forma ekogroszku: workowany lub luzem. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: suchy, bez kamieni i innych zanieczyszczeń, mało zasiarczony, nie brylujący się w żużel w spalaniu-po spaleniu. Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy.

Jan K., węgiel ekogroszek.

Kupię pellet drzewny, 22t co roku, Łask

Ilość: 22t. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Termin zakupu: w ciągu miesiąca. Klient składał już wcześniej podobne zapytanie, kontakt ma: ALLTRADE.

Jarosław F., pellet drzewny.

Potrzebuję ekipy, kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, wełną, 170m2, Łask

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: Garaż. Powierzchnia: 170m2. Rodzaj materiału: styropian, wełna mineralna. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Agnieszka M., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 201-300m2, Łask

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: wykonanie podbudowy, przygotowanie gruntu, ułożenie kostki, ułożenie krawężników, obrzeży, kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 201-300m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Jacek K., brukarstwo.

Poszukuję okien, 1 szt., PCV, Łask

Klient chce otrzymać oferty na: zakup okien. Liczba okien: 1. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: około 2150x1530. Klient szuka również ofert na: Klient nie szuka dodatkowych ofert. Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz.

Małgorzata W., okna.

Potrzebuję kolektorów słonecznych, dach 301-500m², Łask

Sposób wykorzystania kolektorów: podgrzewanie wody i wsparcie ogrzewania domu. Liczba mieszkańców domu: 1-2 osoby. Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy. Powierzchnia dachu: 301-500m². Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Klient szuka ofert na: zakup i montaż. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Kamil P., ekologiczne źródła energii - urządzenia.