Krzysiek

Kożuchów

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Rozpoczęliśmy działalność od 2015.

Obsługujemy Klientów z woj. lubuskiego. Nasza firma specjalizuje się w usługach typu szpachlowanie, malowanie, ścianki g-k, panele, sufity g-k. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Branża

Obszar działania

Lubuskie, Dolnośląskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

1 opinia

5 5
(1)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Beata S. 17 lipca 2021
opinia potwierdzona
Zlecę malowanie tradycyjne, 20m², Nowa Sól
Pozytywna opinia

Poszukując osoby lub osób do pomalowania pokoju u Mamy, trafiłam na stronę OFERTEO i napisałam, czego oczekuję. Spośród kilku firm, które się zaoferowały, przeczytałam skromny wpis Pana Krzysztofa. Po krótkiej wymianie korespondencji zdecydowałam, że to będzie wykonawca mojego zlecenia. Pan Krzysztof profesjonalnie przystąpił do pracy. Był przygotowany na każdy dzień. Nie brakowało żadnego narzędzia ani materiału. Bardzo sprawnie wykonał zlecenie. Mało tego- służył radą i pomocą. Nie odmówił wykonania dodatkowych zadań o które prosiłam. Bardzo starannie codziennie kończył swoją pracę, nie zostawiał bałaganu czy rozrzuconych narzędzi. Po zakończeniu całości prac umył podłogi, dokręcił wszystko, co musiał odkręcić. Na koniec rozliczył się z zakupów, koniecznych do wykonania zadania. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Krzysztofa jako wykonawcę, gdyż jest to człowiek spokojny, bardzo grzeczny, słowny, staranny i w pełni profesjonalny. Panie Krzysztofie- bardzo dziękuje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Krzysiek
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kozuchów, 67-120 Kożuchów

Telefon

609 ••• ••• Pokaż numer