Kraśnik

Kombinujesz jak można szybką metodą zestawić propozycje kilku docenianych firm z Kraśnika i woj. lubelskiego? Chcesz zobaczyć cennik branżowy w Twoim rejonie? Przez Oferteo poznasz jak kształtują się ceny i pozyskasz niezbędne informacje bezpośrednio od specjalistów dbających o Klienta. Nie ważne, czy szukasz specjalistów od call-center czy dostawców drewna opałowego. Na chwilę obecną w Kraśniku, jeśli tylko chcesz możesz skorzystać z ofert 999 firm i poznać odpowiednią, która pomoże zrealizować Twoje założenia. Oceny firm w powiecie kraśnickim to 4.5 (skala od 1 do 5). Szybko i sprawnie, dzięki szerokiemu spektrum ofert w 663 kategoriach oraz sprawnej obsłudze, od 2008 roku połączyliśmy 731 kupujących i zlecających z naszymi specjalistami, dzięki Oferteo przedstawiono aż 2 065 ofert! 2 065 ofert to 2 065 możliwości. Przykładowe branże to myjnie, zespoły, remonty biur, usługi komunalne, prace wysokościowe Z nami błyskawicznie uda Ci się znaleźć swojego wykonawcę z Kraśnika. Pierwsze oferty możesz otrzymać już w kilka minut. Nie zastanawiaj się, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście Kraśnik

Usługi budowlane

Opinie o fachowcach z Kraśnika

PRODUKCJA HANDEL USŁUGI EXPRESS

Magdalena M., Kraśnik

Kontaktowałam się poprzez e-mail dlatego, że jestem za granicą. Pan poprosił o napisanie jakich wymiarów okien potrzebuje a przedstawi mi ofertę. Nawet dzwonił do mnie kilka razy ale nie moglam rozmawiać z powodu różnych godzin pracy. Przedstawił mi ciekawą wycenę okien i jestem nią zainteresowana. Odpisałam panu e-mail, że jak wrócimy do Polski do się skontaktuje z firmą Express. Bardzo się cieszę, że pan przedstawił mi taką konkretną ofertę na która czekałam. Jestem bardzo z tego zadowolona. Z ...

Tekom Okna Drzwi Katarzyna Kwiecień

Mariusz G., Kraśnik

Dzisiaj pewna firma przyjechała, Tekom ona się nazywała. Ofertę idealną wcześniej przedstawiła, A osoba rozmawiająca była bardzo mila. Okna i drzwi mają solidne, Nie zapominając o balkonowym skrzydle. Konkurencję z rynku szybko zmiatają, A pracowników bardzo dobrych mają. Więc kiedy pora na nowe okna przychodzi, Dzwoń do Tekomu- nic Ci nie zaszkodzi! Dobre drzwi także posiadają, A ich klienci wielkie uśmiechy mają. Za co firmę tą polecę? Za wszystko. Jest najlepsza na świeci...

EDEN WOOD Sylwester Pyrak

Krzysztof G., Zakrzówek

Super ekipa, super wykonanie. Panowie układali u mnie podłogę z bambusa. Podłoga wygląda super, wykonanie bardzo dokładne (brak szpar, wszystko dobrze docięte i spasowane). Listwy przypodłogowe również ułożone zgodnie ze sztuką (w narożnikach podocinane pod kątem 45 stopni i bez żadnych przesunięć, równo - bardzo fajnie to wygląda). Podłoga ułożona w umówionym terminie, a cena bardzo konkurencyjna. Polecam.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Kraśnika

Szukam adwokata, prawo rodzinne, rozwodowe, Kraśnik

Przedmiot sprawy: prawo rodzinne / rozwodowe. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Szukam Adwokata do reprezentacji prawnej podczas rozwodu - rozwód za porozumieniem stron bez podziału majątkowego. Termin nawiązania współpracy: 2018-03-14.

Krzysztof N., adwokaci.

Poszukuję dotacji UE na założenie firmy, 50000zł, Kraśnik

Cel dotacji: założenie firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 50000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 50. Klient aktywny zawodowo: nie - jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy. Informacje o firmie Klienta: Klient nie prowadzi własnej działalności. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: powyżej 3 miesięcy. Informacje dodatkowe:...

Danuta W., fundusze i dotacje unijne.

Potrzebuję transportu maszyny, 5t, Bierzmo PL - Kraśnik PL

Dodatkowe informacje od Klienta: Transport tokarki, wymagany samochód z burtami otwieranymi i rozsuwanym dachem (pod plandeką), ładowność min. 5 ton, załadunek od góry dźwigiem. Ciągnik z naczepą nie może zostać załadowany, ze względu na ograniczenia komunikacyjne. Zlecenie od: bezpośredniego zleceniodawcy.

Zbigniew T., transport krajowy powyżej 3,5t.

Zapotrzebowanie na kompleksowe wykonanie elewacji wełną , do 200m2, Kraśnik

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: do 200m2. Rodzaj materiału: wełna mineralna. Dostawca materiałów: zleceniodawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą

Ilona S., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Szukam dostawcy pelletu, drzewny, 3 tony, Kraśnik

Ilość: 3 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Halina P., pellet drzewny.

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, 140m2, Kraśnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u., chłodzenie. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 6. Powierzchnia budynku: 140m2. Stan obiektu: w trakcie budowy. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Justyna D., ekologiczne źródła energii - urządzenia.