Koszalin - Usługi, Produkty, Opinie i Zlecenia

W poszukiwaniach właściwego dostawcy lub wykonawcy w zachodniopomorskim, Klienci często zapoznają się z cenami oraz recenzjami poprzednich Klientów. Szukają porównywarek i rankingu firm z Koszalina i regionu. Nasza firma od dawna zaprasza do współpracy świetnych profesjonalistów z całej Polski i łączy ich z licznymi Klientami, którzy potrzebują przeróżnych usług czy towarów. Konkretnie w Koszalinie swoją działalność w Oferteo oferuje już 2 511 specjalistów najwyższej klasy, których średnia ocen wynosi 4.4, gdzie najwyższa ocena to 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest na tym terenie naprawdę spora. Zarejestrowani w serwisie specjaliści składają oferty już w 788 branżach, między innymi usługi budowlane, remonty, wynajem sprzętu budowlanego, fundusze i dotacje unijne, odśnieżanie. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 1 428 osób, które w sumie otrzymały 3 904 ofert od firm. Spróbuj, a bardzo szybko poznasz swojego wykonawcę z Koszalina. Pierwsze propozycje możesz otrzymać w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Opinie o fachowcach z Koszalina

Mark-Pol

  • Opinia pozytywna
  • Adam B., Koszalin

Firma złożyła najkorzystniejszą ofertę, służyła pomocą techniczną podczas wyceny. Jako jedyni sami mówili o szczegółach istotnych dla trwałości okien o których inni potencjalni sprzedawcy nie wspominali bez specjalnego dopytania. Dodatkowo posiadają dobra opinię u znajomych co dało im dodatkowy plus. Świetnej jakości okna i rolety. Gorąco polecam.

IZOSPRAY - Natrysk Pianki Poliuretanowej

  • Opinia pozytywna
  • Mariusz K., Koszalin

Solidna firma - godna polecenia. Prace natryskowe zostały wykonane zgodnie z umową z dotrzymaniem założonego terminu. Firma Izospray dysponuje najnowszym sprzętem i wykwalifikowanymi specjalistami od natrysku, co wpłynęło na jakość wykonanej usługi. Ceny za usługi w zestawieniu z ich jakością są łatwe do zaakceptowania przez zleceniodawców.

Uslugi Transportowe Krzysztof Zdebski

  • Opinia pozytywna
  • Bożena, Gliwice

Z usług firmy korzystałam podczas przeprowadzki z Gdyni do Wrocławia. Pan Krzysztof zgodził się wykonać usługę z dnia na dzień, w sytuacji, kiedy inny przewoźnik niespodziewanie wycofał się z wykonania usługi. Firma p. Zdebskiego jest godna polecenia - solidność, punktualność i miła obsługa to głowne jej atuty.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Koszalina

Zlecę budowę domu z betonu komórkowego, SSZ, 141,44m2

Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem. Technologia: tradycyjna murowana z betonu komórkowego (rodzaj producenta - do uzgodnienia) . Materiał na dach: dachówka cementowa. Budynek podpiwniczony: nie. Dostawca materiałów: może być Wykonawca. Projekt: "ARD Kasztan 2 CE" (DOM RD1-44) z pracowni Dom.pl, w posiadaniu Klienta . Link do projektu:. http://pracownia-projekty.dom.pl/ard_ka...

Krzysztof Ś., budowanie stanu surowego.

Zlecę pozyskanie dotacji lub pożyczki UE, 60 000zł, Koszalin

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 60 000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń, promocja firmy. Termin zakupu usługi: jak najszybciej od 5.01.2015r. Informacje dodatkowe: Klient prosi ...

Sebastian S., fundusze i dotacje unijne.

Kupię strop Teriva na 20 budynków mieszkalnych, Koszalin

Materiały budowlane: strop Teriva na 20 budynków mieszkalnych. Ilość: ok. 1 200m2. Dostawa: tak. Termin zakupu: możliwy w ciągu miesiąca

Maciej G., materiały budowlane.

Transport materiałów budowlanych, do 24 ton, Międzychód PL - Koszalin PL

Dodatkowe informacje od Klienta:. Stała współpraca przez cały rok. Stawka 600zł netto. Naczepa bez plandeki. Zlecenie od firmy spedycyjnej.

Kamil W., transport krajowy powyżej 3,5t.

Kupię z montażem 1 okno uchylne, PCV, białe

Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 1. Rodzaj okien: plastikowe (PCV). Kolor: białe. Wymiar: 80x140cm uchylne. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej od 25 sierpnia 2015r.

Jadwiga L., okna.

Zlecę odnowienie elewacji zewnętrznej, 300-400m2 i wykonanie podbitki, ok. 100m2, Koszalin

Zlecę odnowienie elewacji zewnętrznej. Przygotowanie ścian i położenie nowego tynku cienkowarstwowego (silikonowego). Powierzchnia elewacji to ok. 300-400m2. Dodatkowo wykonanie podbitki dachowej, około 100m2. Budynek dwurodzinny, 2 piętra i poddasze. Proszę o oferty bez materiału i z materiałem. Termin rozpoczęcia prac możliwy od zaraz. Proszę o oferty.

Rafał S., elewacje, ocieplanie, izolacje.