Kontrola jakości IT Kraków - Najlepsi w 2021

Kontrolerzy Jakości IT w Krakowie, 2021

11 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 11 firm
w kategorii Kontrola jakości IT

Kamil Młyński

  • Kraków

TestSpring.pl - Kontrola jakości IT Katowice

TestSpring.pl

  • Katowice

Firma działa od 8 lat na rynku mamy doświadczenie w branżach takich jak logistyka i łańcuch dostaw, sektor finansowy, transport, usługi i rozrywka. prowadzimy Testy manualne, automatyczne, funkcjonalne, niefunkcjonalne i wydajnościowe prowadzimy szkolenia z zakresu kontroli jakości procesów wytwarzania programowania i analizy wymagań. mamy doświadczenie w pracy międzynarodowych zespołach oraz na rynku polskim obsługujemy podmioty o różnej wielkości. Nasz model biznesowy to model nisko marżowy oparty na ludziach z dużym potencjałem i mniejszym doświadczeniem oraz grupie seniorów wspierającej ich w codziennych zadaniach pozwala to utrzymać niski koszt usługi szybką dostępność i wysoką jakość. Jako że jesteśmy Oficjalnym partnerem Coders Lab

Sylwester Kowalczyk

  • Bażanówka

Dołącz do naszych Specjalistów od Kontroli Jakości IT w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kontroli Jakości IT i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Martyna Piórkowska

  • Jelcz-Laskowice

NeXT-Soft sp. z o.o. - Kontrola jakości IT Wrocław

Działalność usługowa związana z produkcją oprogramowania, świadczeniem usług w zakresie Outsourcing IT. Prowadzenie projektów IT od pomysłu do realizację zadania. Realizujemy projekty Badawcze B+R w zakresie inżynierii oprogramowania Realizujemy kompleksowe zadania z uruchomieniem firmy od zera w zakresie IT , oraz IT security.

Testberries - Kontrola jakości IT Wrocław

Testberries

  • Wrocław

Strona internetowa to pierwsza rzecz jaką napotka potencjalny klient, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o Państwa firmie lub szukają produktu usługi. Pierwsze wrażenie jest najistotniejsze, od wyglądu strony internetowej zależy czy potencjalny klient zatrzyma się na naszej ofercie czy pójdzie szukać dalej. Nasza firma zajmuje się w przygotowaniu profesjonalnych i czytelnych stron internetowych. Oferta którą dla Państwa przygotowaliśmy jest dostosowana dla każdego portfela. Strony wykonujemy w najbardziej popularnym systemie CMS WordPress. Jest to bardzo prosty system dzięki któremu po wykonaniu strony mogą sami Państwo zarządzać jego treścią.

Maciej Katuszonek

  • Warszawa

Wykonujemy prace od 2015. Wachlarz usług firmy obejmuje aplikacje desktop, bazy danych, sterowniki plc, panele hmi, automatyka przemysłowa. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, śląskiego. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Rząska Libertów Golkowice Lusina Kraków więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.