Kołobrzeg

Zadręczasz się czy da się w prosty sposób poznać oferty wielu docenianych firm z Kołobrzegu i województwa zachodniopomorskiego? Interesuje Cię cennik i koszty w Twoim rejonie? Nasz serwis umożliwia zatrudnienie wykonawcy, ułatwia weryfikację cen oraz pozwala poznać zdanie osób, które już znają tych specjalistów. Oferteo jest dobrą odpowiedzią dla tych, którzy rozpoczynają własne zadanie, bez względu na to, czy jest to usługa budowy domu czy zakup okien. Jeśli chodzi o Kołobrzeg swoją działalność w Oferteo prowadzi już 1 512 fachowców najwyższej klasy, których średnia ocen wynosi 4.2 w skali od 1 do 5. Ilość branż jest w tym regionie naprawdę spora. Zarejestrowani w serwisie specjaliści działają już w 755 branżach, między innymi spawalnictwo, pisma, wnioski, podania, biura podróży, montaż ogrodzenia, usługi informatyczne. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 2 450 osób, które do tej pory otrzymały 5 603 ofert od profesjonalistów. Teraz prosto i łatwo znajdziesz właściwego wykonawcę z Kołobrzegu. Pierwsze propozycje możesz otrzymać nawet w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Kołobrzeg

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Kołobrzegu

Mont Instal Kamil Grębowski

Iwona F., Kołobrzeg

MONT INSTAL to firma profesjonalna w każdym calu. Doświadczenie, dokładność i zaangażowanie to tylko niektóre zalety świadczonych usług. Długo szukaliśmy fachowca, który wykona szereg prac związanych z instalacją grzewczą w naszym domu. Zależało nam na jakości, wszechstronność, doradztwie oraz krótkim terminie realizacji. Pan Kamil i jego "ekipa" w krótkim czasie wykonała z największą starannością wszystkie prace. W skład prac weszły nowe instalacje, przeróbka starych oraz instalacja innowacyjnyc...

PROTOM Usługi Remontowo-Wykończeniowe Tomasz Pięta Kołobrzeg

Krzysztof C., Kołobrzeg

Zakupiliśmy w 2014 roku 17-letnie mieszkanie - 2 pokoje z kuchnią i dużą łazienką na przyjazdy wakacyjne/zrujnowane nieremontowane. Ważne było położenie 100 metr. od latarni w porcie. Wybraliśmy styczeń, luty 2015 na remont, aby wiosna została na montaż kuchni i mebli. Wyrwane były ościeżnice, tynki i kafelki, w kuchni, łazience, także parapety. Z wywozem gruzu jak i starych mebli nie było dla Protomu problemu. Postawienie ścianki działowej i wykonanie drugiej łazienki, położenie instala...

SIKORSKIEGO

Krzysztof G., Dygowo

Polecam SIKOR-BUD. Rozmowy z firmą były bardzo rzeczowe i dało się odczuć fachowość. Firma przedstawiła warunki bez zbędnych opowieści. Poza tym, zwróciła uwagę na pewne rzeczy, które należy wykonać przed ich położeniem tynku, żeby później nie mieć problemów albo być niezadowolonym z końcowego efektu. Na przykład wykończenie płytą gipsową, odległości pomiędzy murowaniem, a wylanym wieńcem pod więźbą dachową. Polecam takich fachowców, bo na wszystkim nikt się nie zna. Bardzo dobrze zabezpieczają o...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Kołobrzegu

Zlecenie dla fryzjera, dla 1 osoby, Kołobrzeg

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: farbowanie. Rodzaj stylizacji: inna. Rodzaj farbowania: ombre. Wartość usługi: średniej klasy. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: w ciągu kilku najbliższych dni.

Marta W., usługi fryzjerskie.

Zlecenie dla adwokata, Kołobrzeg

Przedmiot sprawy: ustalenie stopnia niepełnosprawności. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: odmowa ustalenia umiarkowanego stopnia niepełnosprawności pomimo wcześniejszego uznania takiego stopnia i posiadania orzeczenia zus w stopniu umiarkowanym ponad 20 lat. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Małgorzata S., adwokaci.

Zlecenie na kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, budynek pow. ok. 450m², Kołobrzeg

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: prace na budynku o pow. ok. 450m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: zleceniodawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Klaudia S., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Budowa domu z betonu komórkowego, SSZ, 159,4m2, Kołobrzeg

Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem. Technologia: z betonu komórkowego. Materiał na dach: blachodachówka. Dostawca materiałów: Wykonawca. Budynek podpiwniczony: nie. Działka budowlana: w posiadaniu. . Projekt: "Dom w klematisach 3" + ok. 20m2 więcej, w trakcie adaptacji. Link do projektu:. https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-klematisach-3-m403b27572ad5b. Zgłosz...

Adam S., budowanie stanu surowego.

Szukam ekipy na ułożenie kostki przy domu, budynku, 701 - 1000 m2, Kołobrzeg

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: ułożenie kostki, ułożenie krawężników, obrzeży. Powierzchnia prac: 701 - 1000 m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Leszek Z., brukarstwo.

Potrzebuję ekipy do kładzenia glazury w kuchni, pow. pomieszczeń ok. 2m², Kołobrzeg

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: kuchnia. Powierzchnia prac: pow. pomieszczeń ok. 2m². Rodzaj płytek: glazura. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Zofia S., układanie glazury, gresu, terakoty.