Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Karol Nowak

O specjaliście

Jesteśmy na rynku od 2005 roku. Nasza specjalność to Konserwacja i naprawa sprzętu komputerów stacjonarnych i laptopów. Doradztwo przedzakupowe. Montaż i modernizacja komputerów stacjonarnych. Konsultacja rozwiązań IT. Konfiguracja i instalacja monitoringu.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Karol P. 17 października 2021
Pozytywna opinia

Bardzo podobała mi się szybka obsługa, oraz profesjonalne wykonanie. Polecam!

Kasia N. 11 października 2021
Pozytywna opinia

Karol składał mój komputer, modernizuje go i regularnie ulepsza (wymiana karty graficznej, pamięci, etc). Dobierał również laptopa, telefon do moich potrzeb. Gdy potrzebuję wymienić sprzęt lub mam z nim problem, to udaję się na konsultacje do Karola. Zawsze chętnie pomaga, miły, uczynny, polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Karol Nowak

Powiązane produkty i usługi: Usługi informatyczneSerwisy komputeroweUsługi informatyczne Wadowice,  Serwisy komputerowe Wadowice

Oferta

Naprawa i konserwacja komputerów stacjonarnych i laptopów.
Polska - Łączany
do uzgodnienia

Diagnozuję i naprawiam awarie komputerów PC, zarówno sprzętowe jak i programowe. Oferuję atrakcyjne ceny. Możliwy dojazd do klienta w przypadku mniej poważnych usterek. Zachęcam do kontaktu.

Doradztwo przedzakupowe (laptopy, komputery stacjonarne, akcesoria, sieci, monitoring)
Polska - Łączany
do uzgodnienia

Oferuję pomoc przedzakupową w wyborze sprzętu komputerowego (również sieciowego t.j. routery, switche, kamery IP i pozostały sprzęt do monitoringu) i akcesoriów. Cena za konsultację od 50 zł.

Składanie komputerów stacjonarnych
Polska - Łączany
do uzgodnienia

Oferuję kompleksowe składanie komputerów stacjonarnych. Proponowana cena usługi obejmuje dobór sprzętu i jego zakup w najkorzystniejszych cenach dostępnych na rynku wraz z późniejszym montażem. Podana kwota nie zawiera oczywiście cen podzespołów. Mam wieloletnie doświadczenie w montażu, serwisie i...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ul. Nowowiejska 17, Łączany

Telefon

787****** Pokaż numer
Skontaktuj się