Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Święch

Koszalin

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria radcy prawnego Karoliny Święch to nowoczesna kancelaria prawnicza i jedna z nielicznych kancelarii umożliwiająca klientom bieżący dostęp do dokumentów oraz wszelkiej korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

Wiedza o aktualnym stanie sprawy to jeden z podstawowych elementów zmniejszających dyskomfort związany z toczącym się procesem sądowym.

W mojej codziennej praktyce stawiam na indywidualne podejście do klienta oraz proponowanie możliwie najprostszych i najmniej kosztownych rozwiązań.

Działalność kancelarii wspiera współpraca ze specjalistami: mediatorem sądowym, psychologiem oraz biurem detektywistycznym.

Branża

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

11 opinii

Pozytywna (11)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Krzysztof  24 listopada 2022
Zapytanie o adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo rodzinne, Niegoszcz
Pozytywna opinia

Bardzo miła obsługa ze strony Pani Karoliny, profesjonalne i konkretne podejście do sprawy i pomimo że sprawa się jeszcze nie odbyła to Pani Karolina wzbudza duże zaufanie i polecam jak najbardziej tę Kancelarię.

Alicja A. 4 listopada 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam panią Karolinę. Profesjonalna obsługa z bardzo dobrym podejściem do człowieka.

Monika M. 4 listopada 2022
Pozytywna opinia

Cieszę się, że trafiłam do pani Karoliny, jestem bardzo zadowolona z jakości usług.

Sylwia W. 4 listopada 2022
Pozytywna opinia

Obsługa prawna na wysokim poziome, pełen profesjonalizm. Polecam.

Agnieszka Z. 3 listopada 2022
Pozytywna opinia

Rzetelna, skrupulatna i ambitna Pani Mecenas. Polecam z całego serca.

Tomasz U. 27 października 2022
Szukam radcy prawnego do reprezentacji w sprawie, prawo cywilne, Koszalin
Pozytywna opinia

Jestem pod wrażeniem. Pierwsza konsultacja nie zostawiła wątpliwości. To jest najlepszy wybór. Znakomity kontakt, kultura, rzeczowość i kreacyjność. Z ufnością powierzam Pani mecenas moją sprawę.

Grzegorz S. 3 października 2022
Pozytywna opinia

Rzeczowo, sprawnie i fachowo, rzetelność i profesjonalizm, oraz znakomita obsługa klienta. Stanowczo polecam!

Dariusz K. Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski, 26 września 2022
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelny radca prawny. Konsultacje na najwyższym poziomie. Pomoc w sprawie nie może być inaczej oceniona jak na najwyższy poziom. Życzę samych sukcesów. Dziękuję również za pomoc.

Agnieszka B. 26 września 2022
Pozytywna opinia

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Bardzo udana współpraca z panią Mecenas.

Tomasz G. 24 września 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Karolina to czysta przyjemność pełen profesjonalizm w każdym calu. Od trzech lat korzystam z usług Pani Karoliny i jak do tej pory wszystko przebiega wręcz idealnie. Kancelaria prowadzi moje sprawy prywatne jak i związane z praca, mógłbym rozpisywać się bez końca ale naprawdę profesjonalizm i zaangażowanie w 200% naprawdę polecam i z własnego doświadczenia wiem ze trudno znaleźć dobrego prawnika

Rafal S. 23 września 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i świetny wynik.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Święch
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piłsudskiego 5/28, Koszalin

NIP

8392958043

WWW

www.karolinaswiech.com

Telefon

795 ••• ••• Pokaż numer