Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy

2

O specjaliście

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy to wiodąca na rynku usług prawnych kancelaria prawna. Powstała po przekształceniu kancelarii wspólnika obecnego na rynku prawnym od ponad 30 lat
Prawnicy kancelarii to połączenie kilkudziesięciu lat pracy z młodością i wiedzą.
To doświadczenie i perfekcja w działaniu. Kancelaria prowadzi wszelkie sprawy z dziedzin prawa rodzinnego cywilnego i karnego i innych.
Koncentruje się na obsłudze zarówno podmiotów gospodarczych jak i indywidualnych. Wieloletnie szerokie i solidne doświadczenie daje gwarancję sukcesu.
Kancelaria znana jej w całym kraju z uwagi na charakter prowadzonych spraw często trudnych i prestiżowych.
Otwartość i rzetelność kancelarii jest doceniana przez klientów którzy cenią fachowość i sumienność .

Branża

Adwokat, Radca prawny, Windykacja, Skup długów, Obsługa prawna firm, Pisma, wnioski, podania, Prawo cywilne, Prawo budowlane, Prawo pracy, Prawo gospodarcze, Sprawy procesowe, Umowy, prawo umów

Obszar działania

Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

38 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Adriana K. 29 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam "Kancelarię Wyrwa i Wspólnicy." Miałam trudną sprawę rozwodową, mąż robił pod górkę. Byłam w kiepskim stanie psychicznym, otrzymałam ogromne wsparcie i bardzo profesjonalną pomoc. Kancelarię poleciła mi przyjaciółka i jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj sprawa zakończyła się pomyślnie, bez orzekania o winie. Kancelaria godna zaufania, prawnicy są mili. Z całego serca polecam.

Karolina G. 24 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria godna polecenia. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech po moim zapisie nie zwleka. Jestem dumna, że miałam moich "aniołów" obok siebie. Otrzymałam wsparcie, rzetelną pomoc w dziedzinie prawa rodzinnego, a sprawy nie należą do łatwych i przyjemnych. Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim zaangażowanym, a w szczególności Panu Krzysztofowi Wyrwie, Pani Aleksandrze Drutel-Janek. Nastał trudny czas dla mnie i mojej córeczki. Przed nami najcięższa walka z dziedziny prawa karnego. Jednakże wiem, że dzięki zaangażowaniu Pana Krzysztofa o moje dobre życie sprawiedliwość wygra.

Anna G. 22 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam tę kancelarię, profesjonalna obsługa, sprawa załatwiona sprawnie, pan mecenas dba przede wszystkim o dobro klienta, ma się poczucie zaopiekowania na każdym etapie. Polecam!

Anna K. 31 maja 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria godna polecenia w 200% Profesjonalizm i podejście do klienta na najwyższym poziomie, a Pan Mecenas Krzysztof nie ma sobie równych. Dzięki niemu wygrałam bardzo trudna sprawę rozwodową Polecam z całego serducha.

Iga W. 25 maja 2021
Pozytywna opinia

Dziękuję Panu Mecenasowi Wyrwie za pomoc w trakcie dwóch specjalistycznych spraw. Dziękuję za rzetelną i profesjonalną obronę prawną. Dzięki jego zaangażowaniu i niezwykle proludzkiemu podejściu do moich problemów było mi łatwiej przetrwać ten trudny i nerwowy czas. Dziękuję, Panie Mecenasie.

Marta W. 18 maja 2021
Pozytywna opinia

Kilka miesięcy temu moja rodzina znalazła się w ciężkiej sytuacji, wtedy myślałam, że bez wyjścia, ale polecono mi Pana mec. Wyrwe. Zadzwoniłam do Pana Mecenasa i pomimo, że był weekend Pan Mecenas od razu zadziałał w naszej sprawie. Zachował się bardzo empatycznie i walczył w mojej sprawie niezwykle skutecznie, a była bardzo skomplikowana i ciężka. Ostatecznie sprawa zakończyła się po naszej myśli, dzięki mec. Wyrwie. Dzisiaj mogę stwierdzić, że Pan Mecenas to profesjonalista w każdym calu i niesamowity człowiek od spraw beznadziejnych -Nasz Anioł Stróż.

Marek P. 15 lutego 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy to bardzo profesjonalni i rzetelni adwokaci. Podchodzą do sprawy z pełnym zaangażowaniem. Ze swojej strony dziękuję za tak ogromną pomoc w rozstrzygnięciu mojej sprawy. Pozytywnie zakończona sukcesem. Z czystym sumieniem polecam.

Witold N. 30 listopada 2020
Pozytywna opinia

Pół roku temu córka zadzwoniła do mnie .."Tato boję się wracać sama do domu, proszę przyjedź". Nie spodziewałem się, że jest aż tak źle. Córka zwróciła się o pomoc do Pana mecenasa Krzysztofa. Mimo wielu trudności udało się wynegocjować i uzgodnić wiele spraw w tym czasie. Jestem w pełni uznania za to, że w tak trudnym okresie jak teraz udało się zakończyć wszystkie sprawy na jednej rozprawie.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 30 listopada 2020

Naszym głównym celem jest pomoc osobom które same nie radzą sobie z bezwzględnymi i wyrachowanymi przeciwnikami. Dziękuję za uznanie i cieszę się, że udało się na jednej sprawie załatwić wszystkie sprawy, które często toczą się latami.

Radomir B. 7 października 2020
Pozytywna opinia

Najlepsza kancelaria, którą mogę polecić. Profesjonalna pomoc w każdej sprawie. Bardzo miły kontakt z osobami pracującymi w kancelarii, super porady. Z Panem Krzysztofem rozmawia się tak jakby się go znało całe życie. Jest wspaniałym człowiekiem. Niosącym pomoc na najlepszym poziomie. Dużo można się od niego nauczyć. Potrzebujemy więcej takich ludzi, a żyłoby nam się lepiej.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 10 października 2020

Bardzo dziękuje za tak wysoka ocenę naszej pracy.

Agnieszka B. 17 września 2020
Pozytywna opinia

Usługi świadczone przez Kancelarię Wyrwa i Wspólnicy cechuje wysoki poziom zaangażowania. Obsługa prawna jest dopasowana do potrzeb klienta pod każdym względem, dyspozycyjność oraz poziom merytoryczny sprawia, że z czystym sercem mogę polecić tą kancelarię adwokacką każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Pani Kasia okazała się bardzo skuteczna za co bardzo dziękuję. Przy okazji warto wspomnieć, że jest to życiowy człowiek, który do klienta podchodzi “po ludzku”.

Waldemar S. 8 maja 2020
Pozytywna opinia

Pierwszy raz zetknąłem się z tą kancelarią 4 lata temu, kiedy miałem poważne kłopoty i przebywałem w areszcie. Adwokata Wyrwa polecili wtedy inni klienci, których skutecznie prowadził i reprezentował. Po kilku miesiącach wyszedłem z aresztu i nie trafiłem tam ponownie. W tym czasie kancelaria poprowadziła wszystkie moje sprawy rodzinne i odzyskałem kontakt z dziećmi. Wszystko dzięki perfekcyjnemu prowadzeniu spraw, a w sprawie karnej uzyskaniu w sądzie kary w zawieszeniu. Doświadczenie i po prostu rzetelność kancelarii uchroniła mnie przed kilkoma latami więzienia. Niestety kara została odwieszona z mojej winy i znów pomogła mi kancelaria. Otrzymałem dozór elektroniczny i znowu uniknąłem więzienia. Polecam szczerze kancelarię Wyrwa, bo bez ich pomocy nic bym nie zrobił i znalazł na dnie. Mecenas Wyrwa nigdy mnie nie zawiódł, a moje życie dzięki jego pomocy uległo zmianie. To kancelaria, na którą może liczyć każdy. Dziękuję za wszystko.

Małgorzata N. 7 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Szczerze polecam Kancelarię Wyrwa i Wspólnicy. Profesjonalna, a przede wszystkim skuteczna pomoc. Pracownicy Kancelarii służą pomocą i dobrą radą. Dziękuję bardzo za pomoc. Polecam.

Tomasz P. 2 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, elastyczność i słuchanie klienta, tak w skrócie można ocenić pracę kancelarii. Polecam.

Monika P. 14 maja 2019
Pozytywna opinia

Kancelaria Wyrwa i wspólnicy skupia w sobie profesjonalizm, niezawodność, spójność, skuteczność, wysoką kulturę osobistą, dyskrecję. Przez dwa lata, kiedy toczyły się moje sprawy czułam się "zaopiekowana" oddając pełnomocnictwo właśnie mecenasowi Wyrwie, który poprowadził wszystko od A do Z ze 100% satysfakcją dla mnie. Na najwyższą notę zasługują także adwokaci, którzy razem z mecenasem Wyrwą prowadzili moje sprawy: pani Marta Wyrwa-Kosińska - sprawa o alimenty, oraz pan Michał Wysocki - sprawa karna, która trwała prawie dwa lata. Powyższe osoby cechują nie tylko kompetencje zawodowe na najwyższym poziomie, ale także inteligencja, elokwencja oraz empatia. Dzięki Panu Michałowi Wysockiemu, który świetnie przygotował psychicznie do zeznań mnie oraz małe dzieci wykazując tym samym doskonałe wyczucie, mogę powiedzieć, że przeszłość zamknięta w stu procentach i ze stu procentową skutecznością. Na bardzo wysokim poziomie również obsługa sekretariatu, cierpliwa, bardzo dokładna i niezawodna pani Magdalena.

Roman C. 18 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Kancelarii Wyrwa i Wspólnicy. Pan mecenas Wyrwa jest człowiekiem o wielkim sercu i ogromnej wiedzy. Sprawił, że wygraliśmy sprawę karną o ciężkim przebiegu. Dzięki dużemu zaangażowaniu zostałem uniewinniony, za co dziękuję z całego serca. Szczerze polecam wszystkim tym, którzy szukają fachowej rady i pomocy w najtrudniejszych rozprawach.

Karol L. 14 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych! nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa o Panu Wyrwie i prawnikach z którymi współpracuje. Twierdzę, po mojej praktycznie beznadziejnej sytuacji z jakiej zostałem uratowany. Profesjonalista! Szczerze polecam!

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 18 kwietnia 2019

Bardzo dziękujemy za tak miłe oceny. Staramy się bardzo i dobrze, że skutecznie pomogliśmy.

Oblizajek P. 2 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Prowadzili mi sprawę rozwodów wszystko poszło jak chciałem, najlepsza kancelaria w Pile.

Robert K. 27 marca 2019
Pozytywna opinia

Uważam, że kancelarię Wyrwa i Wspólnicy w 100% mogę polecić wszystkim potrzebującym pomocy. Jest to spowodowane bardzo profesjonalnym i skutecznym podejściem do mojej sprawy. Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu wygrałem sprawę rozwodową.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 29 marca 2019

Bardzo dziękujemy za opinię. Staramy się bardzo nawet w tak trudnych sprawach, doprowadzić do pozytywnego dla naszych klientów rozwiązań. Pańskie zadowolenie jest najlepszym podziękowaniem za zaangażowanie i pomoc kancelarii.

Krzysztof M. 19 marca 2019
Pozytywna opinia

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu kancelarii. Pan adwokat jest fantastycznym człowiekiem z wielkim sercem i ogromną wiedzą. Przegraną sprawę karną zamienił w sprawę wygraną. Polecam tą kancelarię. Jeżeli ktoś ma wam pomóc, to na pewno Ona.

Włodzimierz D. 4 marca 2019
Pozytywna opinia

Doświadczenie i profesjonalizm (kancelaria prowadziła mi kilka różnych spraw).

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy

Powiązane produkty i usługi: Pomoc prawnaNotariuszeAdwokaci,  Adwokaci Piła

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rodła 10 A, Piła

NIP

7642665319

WWW

Www.kancelaria-wyrwa.pl

Telefon

Telefon

+48****** Pokaż numer

Fax

+48****** Pokaż numer