Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy Piła - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy

O specjaliście

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy to wiodąca na rynku usług prawnych kancelaria prawna. Powstała po przekształceniu kancelarii wspólnika obecnego na rynku prawnym od ponad 30 lat
Prawnicy kancelarii to połączenie kilkudziesięciu lat pracy z młodością i wiedzą.
To doświadczenie i perfekcja w działaniu. Kancelaria prowadzi wszelkie sprawy z dziedzin prawa rodzinnego cywilnego i karnego i innych.
Koncentruje się na obsłudze zarówno podmiotów gospodarczych jak i indywidualnych. Wieloletnie szerokie i solidne doświadczenie daje gwarancję sukcesu.
Kancelaria znana jej w całym kraju z uwagi na charakter prowadzonych spraw często trudnych i prestiżowych.
Otwartość i rzetelność kancelarii jest doceniana przez klientów którzy cenią fachowość i sumienność .

Branża

AdwokatRadca prawnyWindykacjaSkup długówObsługa prawna firmPrawo budowlanePisma, wnioski, podaniaPrawo pracyPrawo cywilne

Obszar działania

Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 28 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Waldemar S., 8 maja 2020
Pozytywna opinia

Pierwszy raz zetknąłem się z tą kancelarią 4 lata temu, kiedy miałem poważne kłopoty i przebywałem w areszcie. Adwokata Wyrwa polecili wtedy inni klienci, których skutecznie prowadził i reprezentował. Po kilku miesiącach wyszedłem z aresztu i nie trafiłem tam ponownie. W tym czasie kancelaria poprowadziła wszystkie moje sprawy rodzinne i odzyskałem kontakt z dziećmi. Wszystko dzięki perfekcyjnemu prowadzeniu spraw, a w sprawie karnej uzyskaniu w sądzie kary w zawieszeniu. Doświadczenie i po prostu rzetelność kancelarii uchroniła mnie przed kilkoma latami więzienia. Niestety kara została odwieszona z mojej winy i znów pomogła mi kancelaria. Otrzymałem dozór elektroniczny i znowu uniknąłem więzienia. Polecam szczerze kancelarię Wyrwa, bo bez ich pomocy nic bym nie zrobił i znalazł na dnie. Mecenas Wyrwa nigdy mnie nie zawiódł, a moje życie dzięki jego pomocy uległo zmianie. To kancelaria, na którą może liczyć każdy. Dziękuję za wszystko.

Małgorzata N., 7 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Szczerze polecam Kancelarię Wyrwa i Wspólnicy. Profesjonalna, a przede wszystkim skuteczna pomoc. Pracownicy Kancelarii służą pomocą i dobrą radą. Dziękuję bardzo za pomoc. Polecam.

Tomasz P., 2 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, elastyczność i słuchanie klienta, tak w skrócie można ocenić pracę kancelarii. Polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy

Powiązane produkty i usługi: Pomoc prawnaNotariuszeAdwokaci,  Prawo rodzinne, Notariusze Piła,  Adwokaci Piła

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rodła 10 A, Piła

NIP

7642665319

Telefon

509****** Pokaż numer

Telefon

+48****** Pokaż numer

Fax

+48****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Krzysztof Wyrwa