Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy

2

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy to wiodąca na rynku usług prawnych kancelaria prawna. Powstała po przekształceniu kancelarii wspólnika obecnego na rynku prawnym od ponad 30 lat
Prawnicy kancelarii to połączenie kilkudziesięciu lat pracy z młodością i wiedzą.
To doświadczenie i perfekcja w działaniu. Kancelaria prowadzi wszelkie sprawy z dziedzin prawa rodzinnego cywilnego i karnego i innych.
Koncentruje się na obsłudze zarówno podmiotów gospodarczych jak i indywidualnych. Wieloletnie szerokie i solidne doświadczenie daje gwarancję sukcesu.
Kancelaria znana jej w całym kraju z uwagi na charakter prowadzonych spraw często trudnych i prestiżowych.
Otwartość i rzetelność kancelarii jest doceniana przez klientów którzy cenią fachowość i sumienność .

Branża

Kancelaria prawna, Adwokat, Radca prawny, Prawo cywilne, Pisma, wnioski, podania, Windykacja, Skup długów, Obsługa prawna firm, Prawo gospodarcze, Prawo pracy, Prawo budowlane, Prawo ubezpieczeniowe, Umowy, prawo umów, Dochodzenie wierzytelności

Obszar działania

Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

60 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Jolanta J. 6 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Krzysztofa. Ten człowiek zrobił coś nie bywałego. To co było nie możliwe on zamienił w możliwe. Mój narzeczony miał spędzić w więzieniu 8 lat, tak zapowiedział prokurator. Nie miałam kontaktu z narzeczonym w ogóle. Postanowiłam wziąć najlepszego adwokata w Wielkopolsce. Kiedy tylko spotkałam się z mecenasem Krzysztofem nagle dostałam kontakt z narzeczonym, a kiedy powiedziano mi w prokuraturze, że nie ma żadnej szansy aby Mój narzeczony wyszedł. Tak teraz mam go w domu, nie wiem jak Pan Krzysztof to zrobił, ale jest po prostu najlepszy. Pana Krzysztofa polecił mi znajomy który powiedział, że Krzysztof to naprawdę "kozak" i tak się stało! Jestem taka szczęśliwa i wdzięczna temu Panu. Bardzo polecam uczciwy i szczery, potrafiący załatwić wszystko adwokat.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 7 lipca 2022

Dziękuje bardzo za wysoka ocenę naszej pracy. Mimo trudnej i skomplikowanej sytuacji udało się przekonać organy ścigania ze należy zmienić, kwalifikacje czynu co pozwoliło na takie sukcesy.

Wiesława R. 30 marca 2022
Pozytywna opinia

Najlepsza Kancelaria na naszym terenie. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 31 marca 2022

Dziękujemy za uznanie które zawsze jest niezwykle ważne i potrzebne w naszej pracy. Pomagając Pani liczyliśmy na rozwiązanie korzystne i cieszymy się z końcowego wspólnego sukcesu.

Andrzej K. 7 marca 2022
Pozytywna opinia

Przyszedłem z bardzo beznadziejną sprawą. Pan Mecenas Krzysztof – spokojnie i rzeczowo wszystko wyjaśnił – niczego nie obiecywał, wręcz przeciwnie podkreślał, że sprawa jest bardzo trudna. Doświadczenie i zaangażowanie Pana Krzysztofa w sprawę pozwoliło w krótkim czasie ją zakończyć - wygraną dla mnie. Dziękuję za pomoc.

Łukasz G. 3 lutego 2022
Pozytywna opinia

Moja opinia bardzo pozytywna. Mecenas Krzysztof, oraz cały zespół w kancelarii z pełnym zaangażowaniem pomogli mi w trudniej sprawie. Mecenas do rozprawy był przygotowany i na każdym jej etapie wykazywał się dużą wiedzą, oraz silną argumentacją podczas negocjacji ze stroną przeciwną. Mimo skomplikowanej sytuacji dzięki stanowczości mecenasa sprawę udało się zamknąć już po pierwszej rozprawie.

Krystian B. 1 lutego 2022
Pozytywna opinia

W mojej sprawie byłem u niejednego, ale to Pan Krzysztof najbardziej mi pomógł. Konkretnie i na temat, ale przede wszystkim co dla mnie najważniejsze "po ludzku".

Edyta Ł. 1 lutego 2022
Pozytywna opinia

Jestem zadowolona ze współpracy z kancelarią Pana Wyryw, sprawa moja zakończyła się pozytywnie dla mnie ponad moje oczekiwania. Polecam wszystkim chętnym.

Jacek W. 28 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Szczerze polecam usługi mecenasa. Kompetentny, rzeczowy i zaangażowany w prowadzoną sprawę. To samo można powiedzieć o pracownikach kancelarii. Współpraca z nimi to przyjemność

Milena P. 11 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Polecam z czystym sumieniem. Człowiek konkretny, stanowczy, oraz zna się na swojej pracy.

Bogdan K. 5 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dobrze zorganizowana kancelaria pod dobrym dowództwem. Kompleksowo obsłużyli moja sprawę i wyciągnęli mnie z opresji. Można śmiało powierzyć im prowadzenie każdej sprawy! Polecam z czystym sumieniem jest to zdecydowanie najlepsza kancelaria w jakiej miałem okazje załatwiać sprawy.

Dominik H. 18 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam tą kancelarię ponieważ miałem skomplikowana sprawę nie łatwą do rozwiązania od razu, ale dzięki tej kancelarii udało się wszystko załatwić z wielkim sukcesem. Cała obsługa sprawy jest na wysokim poziomie, polecam wszystkim jeśli ktoś z moich znajomych będzie potrzebował pomocy to wiem do kogo mają się zgłosić. Pozdrawiam.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 19 grudnia 2021

Była to wyjątkowo trudna sprawa. Prowadziliśmy ją z przekonaniem, że mamy rację i wyrok tak bardzo korzystny dla Pana przyjmujemy z tym większą satysfakcją.

Joanna W. 18 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią Wyrwa i Wspólnicy. Moją sprawę prowadziła Pani Mecenas Katarzyna i wygrała. W sądzie zawsze przygotowana, walczy jak lwica, a do tego super kontakt z klientem, cierpliwość i ludzkie podejście. Na słowa podziękowania zasługuje jeszcze Pani Magdalena (Kierownik Sekretariatu), której profesjonalizm stawia kropkę nad i w poczuciu zaopiekowania się klientem Kancelarii na każdym etapie. Zdecydowanie polecam!

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 19 grudnia 2021

Dziękujemy za tak wysoka ocenę. Jest nam miło że nasza praca pomogła rozwiązać Pani problemy rodzinne. Tym bardziej, że zakończyliśmy sprawę dużym sukcesem.

Katarzyna F. 9 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam bardzo ta kancelarię, po pierwszej wizycie Pan Wyrwa otworzył mi oczy na niektóre sprawy co inni adwokaci stwierdzili, że nie ma sensu, żeby składać jakiekolwiek wnioski np. o podział majątku. Teraz po 10 latach, będę o to wnosiła. O kancelarii usłyszałam od znajomych, którym bardzo pomógł.

Dorota P. 8 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Kancelarię Wyrwa i Wspólnicy polecam z czystym sumieniem, Pan Krzysztof prowadził moją sprawę spadkową, która przeprowadzona była rzetelnie, sprawnie, szybko. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy, ale i cierpliwości w wyjaśnianiu terminów prawniczych. Polecam z całego serca.

Mariusz L. 8 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Pana Wyrwe, pełen profesjonalizm, dbale podchodzi do klienta, nie ma u Pana rzeczy nie możliwych. Wyrwa i wspólnicy to strzał w 10.

Anita K. 6 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy prowadziła mi kilka spraw sądowych. Wszystkie sprawy zakończyły się sukcesem. Pełen profesjonalizm, rzetelność i super widza prawnicza. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy nawet gdy sprawa wydaje się beznadziejna. Dziękuję za pomoc!

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 6 grudnia 2021

Dziękujemy Pani za opinię. Prowadzenie spraw zawsze ma jeden cel- uzyskanie pozytywnego wyniku dla klienta - i to nam się powiodło. Mamy nadzieje że nasza pomoc zmieni Pani życie i pomoże odzyskać spokój i bezpieczeństwo.

Gosia G. 1 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam Kancelarie z całego serca! Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad wyborem to tylko Kancelaria wyrwa! Nie ma sensu szukać innej. Pełen profesjonalizm, dobry kontakt, zaangażowanie, bezpieczeństwo! Moja sprawa była trudna, ale skończyła się pozytywnie. Mogę cieszyć się nadal życiem na wolności. Polecam każdemu, kto szuka swojego Anioła Stróża. Wdzięczna klientka Gosia.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 1 grudnia 2021

Bardzo Pani dziękujemy. Najważniejsze jest pomyślne zakończenie tej trudnej sprawy. Potrafimy pomóc dzięki doświadczeniu i przygotowaniu do każdej sprawy. Pani opinia to potwierdza.

Dorota C. 22 listopada 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza. Pan mecenas Wyrwa walczył w mojej sprawie z pełnym zaangażowaniem. Udało się sprawa wygrana.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 23 listopada 2021

Dziękujemy za docenienie naszej pracy, mamy nadzieje, że uzyskane świadczenia pozwolą Pani spokojnie żyć i zapewnić środki na leczenie.

Magdalena B. 24 października 2021
Pozytywna opinia

Polecam wszystkim kancelarie mecenasa Wyrwy bo to co potrafi zrobić to aż trudno uwierzyć. Moja sprawa była bardzo trudna i wszystko świadczyło o mojej winie. Nawet ja nie wierzyłam tak naprawdę, że się uda, a jednak! Jeśli uważasz, że masz sprawę beznadziejna i nikt Ci pomoc nie może to mylisz się! Mecenas i jego team pomoże. Dziękuje całej kancelarii i mojemu mecenasowi za to, że mogę cieszyć się wolnością. Niesamowite jest co ten człowiek potrafi zdziałać. Cud!

Anna G. 21 października 2021
Pozytywna opinia

Chciałabym polecić Kancelarię Prawną Wyrwa i Wspólnicy. Miałam skomplikowaną dla mnie sprawę. Zdecydowałam się poprosić o pomoc Mecenasa Krzysztofa. Za sprawą profesjonalnego podejścia, dużego zaangażowania, ale i przede wszystkim ogromnej wiedzy prawnej sprawa zakończyła się pozytywnie na moją korzyść. Dodam, że Pan Mecenas podczas rozmowy umie przełożyć język prawniczy na "polski" dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe. Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc i mogę polecić Kancelarię każdemu i z różnymi problemami. Dziękuję całemu zespołowi.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 21 października 2021

Dziękujemy za opinie serdecznie.

Wioletta M. 7 października 2021
Pozytywna opinia

Ciężko to ująć słowami i opisać. Chciałabym z czystym sumieniem polecić Kancelarie Mecenasa Krzysztofa Wyrwy. Pełna profesjonalizmu pomoc zaangażowanie w moją sprawę są w 100 procentach godne polecenia. W chwili załamania zawsze szybka odpowiedz pełen kontakt. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy, zapewniam, że Mecenas zrobi wszystko aby uśmiech na naszych twarzach powrócił. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała zawsze wiem gdzie dzwonić. Nie wahajcie się ani chwili!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy

Powiązane produkty i usługi: Pomoc prawnaNotariuszeAdwokaciNotariusze Piła,  Adwokaci Piła

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rodła 10 A, Piła

NIP

7642665319

WWW

Www.kancelaria-wyrwa.pl

Telefon

509 ••• ••• Pokaż numer

Fax

+48 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się