Powiedz jak możemy Ci pomóc

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy

Piła

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy to wiodąca na rynku usług prawnych kancelaria prawna. Powstała po przekształceniu kancelarii wspólnika obecnego na rynku prawnym od ponad 30 lat
Prawnicy kancelarii to połączenie kilkudziesięciu lat pracy z młodością i wiedzą.
To doświadczenie i perfekcja w działaniu. Kancelaria prowadzi wszelkie sprawy z dziedzin prawa rodzinnego cywilnego i karnego i innych.
Koncentruje się na obsłudze zarówno podmiotów gospodarczych jak i indywidualnych. Wieloletnie szerokie i solidne doświadczenie daje gwarancję sukcesu.
Kancelaria znana jej w całym kraju z uwagi na charakter prowadzonych spraw często trudnych i prestiżowych.
Otwartość i rzetelność kancelarii jest doceniana przez klientów którzy cenią fachowość i sumienność .

Branża

Obszar działania

Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

69 opinii

Pozytywna (69)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Jan M. 13 lipca 2023
Pozytywna opinia

Każdemu kto szuka profesjonalnej i skutecznej pomocy polecam pana Krzysztofa i jego Kancelarię, sam tego doświadczyłem. Długoletnie oświadczenie, analityczne podejście, sumienność i ciężka praca składają się na sukces; nawet w sytuacjach beznadziejnych, Panie Krzysztofie dzięki za to: że pokazał Pan, że wiara w sprawiedliwość nadal żyje. Dzięki.

Simone B. 13 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Z wielką przyjemnością pisze tę opinie. Kancelaria Wyrwa i wspólnicy zasługują nie na 5 lecz na znacznie więcej gwiazdek, których niestety nie mogę im przyznać. Po żmudnej, skomplikowanej batalii w sądzie karnym, nastąpiła długo oczekiwana chwila, niewątpliwie dla mnie decydująca oraz wiążąca. Usłyszałam wówczas z takim spokojem stoickim od Pana Mecenasa Wyrwy: „Simone mówiłem, że będzie dobrze„. Pan Mecenas za każdym razem zamieniał moje zmartwienia w nadzieje, mój histeryczny strach w spokój, moje łzy w śmiech i tak w nieskończoność mogłabym wymieniać. Jest po prostu wyjątkowy, taki indywidualny, wszyscy piszą o profesjonalizmie, skuteczności, zaangażowaniu, wielkiej empatii a ja określę te wszystkie cechy w jednym, jest wyjątkowy! Charyzmatyczna osobowość z wielkim gołębim sercem. Jako klient, byłam trudna, bardzo nieufna, wręcz absorbująca. Ku mojemu zdziwieniu dla Pana Mecenasa oraz współpracowników nie stanowiło to żadnego problemu. Panie Mecenasie - dziękuje Panu.

Mariusz C. 8 maja 2023
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić kancelarię, a przede wszystkim Pana Mecenasa Krzysztofa Wyrwę. Pomógł mi w trudnej dla mnie sprawie karnej. Działał ze 100% zaangażowaniem. Jego konkretność, komunikatywność, podejście do sprawy a przede wszystkim ogromna wiedza prawnicza pozwoliły zakończyć sprawę pomyślnie. Szczerze polecam.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 15 maja 2023

Dziękujemy za tak wysoką ocenę. Najważniejsze dla nas jest dobro klienta tym bardziej że w Pana sprawie było dużo wątpliwości, ale liczy się efekt końcowy.

Maciej Z. 6 maja 2023
Pozytywna opinia

Polecam za bardzo miłe podejście i uzyskaną pomoc w sprawie, Pan Krzysztof logicznie i prosto wytłumaczył nam zawiłości prawa i naszą sytuację. Dziękujemy.

Szymon Z. 6 maja 2023
Pozytywna opinia

Świetne podejście do sprawy, podejście bardzo profesjonalne, mimo tego czułem wręcz rodzinną atmosferę w kancelarii. Cała załoga kancelarii na najwyższym poziomie - a Pan Krzysztof to już światowa liga palestry.

Mirosław M. 21 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Panie Krzysztofie proszę przyjąć serdeczne podziękowania za udzieloną mi pomoc. Na Pana ręce także wielki ukłon w stronę wszystkich z kancelarii osób, w ciężkich chwilach dla mnie i mojej rodziny był Pan nie tylko profesjonalnym prawnikiem ale także tak po ludzku, wsparciem. Odniesiony sukces to potwierdzenie wielkiej wiedzy, poświęcenia oraz pełnego profesjonalizmu. Dziękuję, z pewnością, gdy zajdzie potrzeba, zwrócimy się o pomoc właśnie do Pana i Pana Kancelarii.

Barbara P. 18 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Szybki czas reakcji, doświadczony i profesjonalny zespół prawników, uczciwe podejście do klienta, wysoki standard usług, klarowny plan działania, jasno określone warunki współpracy to tylko skrót tego co można powiedzieć o Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy w Pile, a zwłaszcza o Panu Mecenasie Krzysztofie. Dwie sprawy karne syna zakończone pomyślnie, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Zdecydowanie i świadomie polecamy Pana Mecenasa Krzysztofa, człowieka konkretnego, rzeczowego, a przede wszystkim ludzkiego z wielkim sercem.

Barbara P. 24 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam usługi pana Krzysztofa. W czasie dla mnie najcięższym, po stracie męża, okazał mi mnóstwo serca i zrozumienia. Zajął się wszelkimi formalnościami, tak, że nie musiałam się niczym przejmować, wszystkie sprawy administracyjne i sądowe zostały załatwione szybko, sprawnie i profesjonalnie. Postępowanie spadkowe przebiegło bez najmniejszych problemów. Dziękuje serdecznie panu Krzysztofowi i jego kancelarii za wszelką pomoc i okazane serce.

Anna C. 1 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Kancelarie Wyrwa i Wspólnicy, tworzy zespół profesjonalistów, których mogę szczerze polecić każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej o niesamowitej skuteczności działania przekonałam się osobiście, kiedy zwróciłam się do Pana Mecenasa Krzysztofa o pomoc w skomplikowanej sprawie mojego syna. Sprawa karna zagrożona wysoka kara bezwzględnego więzienia, dzięki zaangażowaniu i ogromnej wiedzy Mecenasa, zakończyła się na tyle łagodnym wyrokiem sądowym, iż w samym środowisku sędziowskim musiała wzbudzić respekt dla tak poprowadzonej fachowej obrony syna. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Mecenasowi Krzysztofowi, jak również Mecenasowi Michałowi, który również z wielką empatia i wyczuciem, pomógł sprawę doprowadzić do szczęśliwego końca. Cały Zespół Adwokacki wraz z Panią Kierownik Magdaleną, zasługuje na najwyższe wyrazy uznania. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko!

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 2 grudnia 2022

Dziękujemy za wyjątkowe wyrazy uznania. Są one cenne bo w tej sprawie oddaliśmy wszystko aby pomoc i się udało. Dziękujemy za opinie bardzo serdecznie.

Jolanta J. 6 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Krzysztofa. Ten człowiek zrobił coś nie bywałego. To co było nie możliwe on zamienił w możliwe. Mój narzeczony miał spędzić w więzieniu 8 lat, tak zapowiedział prokurator. Nie miałam kontaktu z narzeczonym w ogóle. Postanowiłam wziąć najlepszego adwokata w Wielkopolsce. Kiedy tylko spotkałam się z mecenasem Krzysztofem nagle dostałam kontakt z narzeczonym, a kiedy powiedziano mi w prokuraturze, że nie ma żadnej szansy aby Mój narzeczony wyszedł. Tak teraz mam go w domu, nie wiem jak Pan Krzysztof to zrobił, ale jest po prostu najlepszy. Pana Krzysztofa polecił mi znajomy który powiedział, że Krzysztof to naprawdę "kozak" i tak się stało! Jestem taka szczęśliwa i wdzięczna temu Panu. Bardzo polecam uczciwy i szczery, potrafiący załatwić wszystko adwokat.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 7 lipca 2022

Dziękuje bardzo za wysoka ocenę naszej pracy. Mimo trudnej i skomplikowanej sytuacji udało się przekonać organy ścigania ze należy zmienić, kwalifikacje czynu co pozwoliło na takie sukcesy.

Wiesława R. 30 marca 2022
Pozytywna opinia

Najlepsza Kancelaria na naszym terenie. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 31 marca 2022

Dziękujemy za uznanie które zawsze jest niezwykle ważne i potrzebne w naszej pracy. Pomagając Pani liczyliśmy na rozwiązanie korzystne i cieszymy się z końcowego wspólnego sukcesu.

Andrzej K. 7 marca 2022
Pozytywna opinia

Przyszedłem z bardzo beznadziejną sprawą. Pan Mecenas Krzysztof – spokojnie i rzeczowo wszystko wyjaśnił – niczego nie obiecywał, wręcz przeciwnie podkreślał, że sprawa jest bardzo trudna. Doświadczenie i zaangażowanie Pana Krzysztofa w sprawę pozwoliło w krótkim czasie ją zakończyć - wygraną dla mnie. Dziękuję za pomoc.

Łukasz G. 3 lutego 2022
Pozytywna opinia

Moja opinia bardzo pozytywna. Mecenas Krzysztof, oraz cały zespół w kancelarii z pełnym zaangażowaniem pomogli mi w trudniej sprawie. Mecenas do rozprawy był przygotowany i na każdym jej etapie wykazywał się dużą wiedzą, oraz silną argumentacją podczas negocjacji ze stroną przeciwną. Mimo skomplikowanej sytuacji dzięki stanowczości mecenasa sprawę udało się zamknąć już po pierwszej rozprawie.

Krystian B. 1 lutego 2022
Pozytywna opinia

W mojej sprawie byłem u niejednego, ale to Pan Krzysztof najbardziej mi pomógł. Konkretnie i na temat, ale przede wszystkim co dla mnie najważniejsze "po ludzku".

Edyta Ł. 1 lutego 2022
Pozytywna opinia

Jestem zadowolona ze współpracy z kancelarią Pana Wyryw, sprawa moja zakończyła się pozytywnie dla mnie ponad moje oczekiwania. Polecam wszystkim chętnym.

Jacek W. 28 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Szczerze polecam usługi mecenasa. Kompetentny, rzeczowy i zaangażowany w prowadzoną sprawę. To samo można powiedzieć o pracownikach kancelarii. Współpraca z nimi to przyjemność

Milena P. 11 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Polecam z czystym sumieniem. Człowiek konkretny, stanowczy, oraz zna się na swojej pracy.

Bogdan K. 5 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dobrze zorganizowana kancelaria pod dobrym dowództwem. Kompleksowo obsłużyli moja sprawę i wyciągnęli mnie z opresji. Można śmiało powierzyć im prowadzenie każdej sprawy! Polecam z czystym sumieniem jest to zdecydowanie najlepsza kancelaria w jakiej miałem okazje załatwiać sprawy.

Dominik H. 18 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Polecam tą kancelarię ponieważ miałem skomplikowana sprawę nie łatwą do rozwiązania od razu, ale dzięki tej kancelarii udało się wszystko załatwić z wielkim sukcesem. Cała obsługa sprawy jest na wysokim poziomie, polecam wszystkim jeśli ktoś z moich znajomych będzie potrzebował pomocy to wiem do kogo mają się zgłosić. Pozdrawiam.

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 19 grudnia 2021

Była to wyjątkowo trudna sprawa. Prowadziliśmy ją z przekonaniem, że mamy rację i wyrok tak bardzo korzystny dla Pana przyjmujemy z tym większą satysfakcją.

Joanna W. 18 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią Wyrwa i Wspólnicy. Moją sprawę prowadziła Pani Mecenas Katarzyna i wygrała. W sądzie zawsze przygotowana, walczy jak lwica, a do tego super kontakt z klientem, cierpliwość i ludzkie podejście. Na słowa podziękowania zasługuje jeszcze Pani Magdalena (Kierownik Sekretariatu), której profesjonalizm stawia kropkę nad i w poczuciu zaopiekowania się klientem Kancelarii na każdym etapie. Zdecydowanie polecam!

Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy, 19 grudnia 2021

Dziękujemy za tak wysoka ocenę. Jest nam miło że nasza praca pomogła rozwiązać Pani problemy rodzinne. Tym bardziej, że zakończyliśmy sprawę dużym sukcesem.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Wyrwa i Wspólnicy
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rodła 10 A, Piła

NIP

7642665319

WWW

Www.kancelaria-wyrwa.pl

Telefon

509 ••• ••• Pokaż numer

Fax

+48 ••• ••• Pokaż numer