Powiedz jak możemy Ci pomóc

Jakub Jaworowicz

Wrocław

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Ponad 12 lat doświadczenia w polskich i zagranicznych projektach marketingowych.

Tworzę strony i sklepy internetowe, a także projektuję, planuję i optymalizuję kampanie reklamowe online.

W ramach działań marketingu pozwalam oszczędzać pieniądze i czas korzystając z najlepszych dostępnych rozwiązań Marketingowych w tym Marketing Automation.

Marketing to nie tylko praca, ale pasja, w której codziennie się rozwijam zdobywając nową wiedzę i stosując ją w praktyce nawet jeżeli docelowo nie jest ona dostosowana do Naszego rynku - testuje i udoskonalam.

Jestem fanem kreatywnego podejścia do swojej pracy i nie lubię, gdy ktoś mówi "nie da się" i owszem mi też zdarzy się te słowa wypowiedzieć, ale zanim to się stanie testuje, sprawdzam i weryfikuję każdą możliwość, aby tego uniknąć.

Niezależnie czy prowadzisz małą czy dużą firmę, znajdę dla Ciebie idealne rozwiązanie na podstawie Twojej wizji lub wspólnie ją wypracujemy, określimy mierzalne cele i będziemy dążyć do ich realizacji.

Zapraszam na mojego bloga, aby poznać mnie bliżej: https://jaworowi.cz/blog/

Branża

Obszar działania

Podkarpackie, Lubuskie, Podlaskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Małopolskie, Śląskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Warmińsko-mazurskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Opolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna (4)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Karolina S. 27 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Świetne podejście do sprawy, szybka obsługa. Współpraca zapowiada się na dłuższą.

Sebastian N. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalna, sprawna i przyjemna współpraca. Praca z Jakubem staje się przyjemnością. Podczas, gdy ja kilka godzin myślałem jak rozwiązać kilka problemów Pan Jakub rozwiązał je w 30 minut. Najmocniej polecam.

Denis M. 20 maja 2020
Pozytywna opinia

Przez długi okres poszukiwałem rzetelnego i sumiennego człowieka który naprawi mój sklep internetowy w końcu trafiłem na Pana Jakuba Jaworowicza który spadł mi z nieba. Nie dość, że naprawił sklep internetowy z którym był spory problem i nikt sobie z nim nie poradził prócz Pana Jakuba. Przy okazji zaoferował kilka usprawnień sklepu za co mu serdecznie dziękuję. Sklep dużo prościej się obsługuje, a najważniejsze szybciej się ładuje. Serdecznie polecam.

Jakub Jaworowicz, 20 maja 2020

Bardzo dziękuję za opinię. To piękny początek długoletniej współpracy.

Denis M. 13 maja 2020
Pozytywna opinia

Długo poszukiwałem rzetelnego i uczciwego wykonawcy, który naprawi stronę mojego sklepu internetowego. W końcu trafiłem na Pana Jakuba, który szybko ogarnął mój sklep i zaczął normalnie funkcjonować a przy okazji zaproponował ciekawe rozwiązania do mojego sklepu, które ułatwiają pracę. Wszystko dokładnie wytłumaczył, w czym tkwił problem i co się dokładnie uszkodziło. Godny polecenia.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Jakub Jaworowicz
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dyrekcyjna 1 , Wrocław

WWW

jaworowi.cz

Telefon

535 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://facebook.com/jaworowiczjakub/

WhatsApp

+48 ••• ••• Pokaż numer