Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Jakub Jaworowicz

2

O specjaliście

Ponad 12 lat doświadczenia w polskich i zagranicznych projektach marketingowych.

Tworzę strony i sklepy internetowe, a także projektuję, planuję i optymalizuję kampanie reklamowe online.

W ramach działań marketingu pozwalam oszczędzać pieniądze i czas korzystając z najlepszych dostępnych rozwiązań Marketingowych w tym Marketing Automation.

Marketing to nie tylko praca, ale pasja, w której codziennie się rozwijam zdobywając nową wiedzę i stosując ją w praktyce nawet jeżeli docelowo nie jest ona dostosowana do Naszego rynku - testuje i udoskonalam.

Jestem fanem kreatywnego podejścia do swojej pracy i nie lubię, gdy ktoś mówi "nie da się" i owszem mi też zdarzy się te słowa wypowiedzieć, ale zanim to się stanie testuje, sprawdzam i weryfikuję każdą możliwość, aby tego uniknąć.

Niezależnie czy prowadzisz małą czy dużą firmę, znajdę dla Ciebie idealne rozwiązanie na podstawie Twojej wizji lub wspólnie ją wypracujemy, określimy mierzalne cele i będziemy dążyć do ich realizacji.

Zapraszam na mojego bloga, aby poznać mnie bliżej: https://jaworowi.cz/blog/

Branża

Strony internetowe, Sklep internetowy, Portale internetowe, Programista, Reklama internetowa, Branding, Marketing IT, PR w internecie

Obszar działania

Śląskie, Świętokrzyskie, Podlaskie, Łódzkie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Opolskie, Pomorskie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Lubelskie, Kujawsko-pomorskie, Podkarpackie, Lubuskie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Karolina S. 27 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Świetne podejście do sprawy, szybka obsługa. Współpraca zapowiada się na dłuższą.

Sebastian N. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalna, sprawna i przyjemna współpraca. Praca z Jakubem staje się przyjemnością. Podczas, gdy ja kilka godzin myślałem jak rozwiązać kilka problemów Pan Jakub rozwiązał je w 30 minut. Najmocniej polecam.

Denis M. 20 maja 2020
Pozytywna opinia

Przez długi okres poszukiwałem rzetelnego i sumiennego człowieka który naprawi mój sklep internetowy w końcu trafiłem na Pana Jakuba Jaworowicza który spadł mi z nieba. Nie dość, że naprawił sklep internetowy z którym był spory problem i nikt sobie z nim nie poradził prócz Pana Jakuba. Przy okazji zaoferował kilka usprawnień sklepu za co mu serdecznie dziękuję. Sklep dużo prościej się obsługuje, a najważniejsze szybciej się ładuje. Serdecznie polecam.

Jakub Jaworowicz, 20 maja 2020

Bardzo dziękuję za opinię. To piękny początek długoletniej współpracy.

Denis M. 13 maja 2020
Pozytywna opinia

Długo poszukiwałem rzetelnego i uczciwego wykonawcy, który naprawi stronę mojego sklepu internetowego. W końcu trafiłem na Pana Jakuba, który szybko ogarnął mój sklep i zaczął normalnie funkcjonować a przy okazji zaproponował ciekawe rozwiązania do mojego sklepu, które ułatwiają pracę. Wszystko dokładnie wytłumaczył, w czym tkwił problem i co się dokładnie uszkodziło. Godny polecenia.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Jakub Jaworowicz

Powiązane produkty i usługi: Projektowanie stron internetowychProjektowanie logotypów,  Projektowanie stron internetowych Wrocław, Sklep internetowy Wrocław, Projektowanie logotypów WrocławSklepy internetowe,  Obsługa stron wordpress, Marketing,  Marketing automation

Oferta

Strony internetowe WordPress - Podstawowe
Dolnośląskie - Wrocław
397.00 zł

Potrzebujesz prostej strony internetowej i oczekujesz rozsądnego stosunku jakości do ceny? Ta oferta jest dla Ciebie. Jeżeli potrzebujesz prostej wizytówki z kilkoma podstronami, mapą i formularzem kontaktowym nie musisz przepłacać. Stwórz witrynę podstawową i z czasem możesz ją dowolnie rozszerzyć.

Marketing Automation Specialist - SalesManago
Polska - Wrocław
127.00 zł

Z SalesManago mam do czynienia od samego początku jego powstania - 2011. W tamtym okresie automatyzacja marketingu w Polsce była raczkującym tematem i nie każdy mógł sobie na nią pozwolić. W tym czasie dokonałem dziesiątek integracji czy audytów rozwiązań opartych o system...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dyrekcyjna 1 , Wrocław

WWW

jaworowi.cz

Telefon

535 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://facebook.com/jaworowiczjakub/

WhatsApp

+48 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się