Integracja systemów IT Szczecin - Najlepsi w 2021

Integratorzy Systemów IT w Szczecinie, 2022

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Integracja systemów IT

Integracja systemów IT Szczecin
megakasacje.pl

Polecam gorąco, kompleksowa i profesjonalna obsługa kont internetowych, stron i firmowego FB, sprawnie i uczciwie ;-)

Biznesport.pl

 • Szczecin
Piotr N.

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Pracownicy tej firmy od projektu do chwili obecnej czyli wsparcia już po jego wdrożeniu zachowują się w pełni profesjonalnie. Oczywiście nie obeszło się bez delikatnych wymian zdań podczas prac, ale zawsze było to konstruktywne. Polecam.

 • Oferteo.pl
 • DawAuto

  Chciałem podziękować firmie Dosieci za zakres prac, które dla mnie wykonała. Dzięki stronie, którą sobie u nich zbudowałem w parę dni za małe pieniądze uzyskałem wielu nowych klientów. Inwestycja w stronę szybko mi się zwróciła a klienci zostali. Polecam szczególnie osobą które nie chcą przepłacić za swoją stronę internetową!

  "4 IT SECURITY"

  • Szczecin
  Witold W.

  Polecam współpracę z firmą, wysoka jakość świadczonych usług.

  Primaco stwarza nowe możliwości i otwiera zamknięte dotąd drzwi. Dzięki innowacyjnym systemom informatycznym firmy Comarch jesteśmy w stanie pomóc nawet w niezwykle trudnych sytuacjach. Od 2007 roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i dostarczamy dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw środowiska informatyczne spółki Comarch, największego polskiego producenta rozwiązań IT. W asortymencie produktów proponujemy także autorskie oprogramowanie i szeroko pojęte usługi z zakresu outsourcingu IT. Ponadto możecie Państwo liczyć na naszą pomoc w doborze i dopasowaniu systemu do Państwa potrzeb oraz na satysfakcję i wymierne korzyści z pracy na oferowanym przez nas oprogramowaniu. Do dyspozycji oddajemy Państwu zespół

  Dołącz do naszych Specjalistów od Integracji Systemów IT w Szczecinie

  Działasz na rynku jako Specjalista od Integracji Systemów IT i szukasz nowych Klientów z Szczecina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  IT24

  • Szczecin

  W skład usług IT wchodzi między innymi: - tworzenie, zarządzanie, modernizowanie i rozbudowę sieci komputerowych, - utrzymywanie i serwis sprzętu komputerowego - zabezpieczenie procesów informatycznych i danych przed utratą (backupy), - zarządzanie serwerami, - rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, udoskonalanie, - instalację i konfigurację aplikacji i oprogramowania, - instalację i konfigurację sprzętu komputerowego, - usuwanie wirusów, szkodliwego oprogramowania, - zapobieganie cyber zagrożeń (monitoring IT), - bazy danych, - wdrażanie usługi chmurowych i dedykowanych rozwiązań IT, - szkolenia. To kilka charakterystycznych usług, ale z pewnością nie jest to kompletna lista.

  ZI THKOMP

  • Szczecin

  Obsługa informatyczna firm: helpdesk, budowa i modernizacja sieci komputerowych, systemy monitoringu IP i analogowego, systemy RCP i kontroli dostępu, systemy zabezpieczeń i automatyki przemysłowej. Dotychczasowy obszar działania to firmy branży stalowej, stoczniowej oraz budowlanej.

  MM

  • Szczecin

  MacOle

  • Mierzyn
  • 7 km od Szczecin

  Jesteśmy na rynku od 2002 roku. Nasza specjalność to mySQL, PHP, DRUPAL, C, ORACLE 11g, Corel, SYMFONY, YII, na terenie Polska.

  ITM Outsourcing

  • Goleniów
  • 23 km od Szczecin

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2019. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. zachodniopomorskie. Nasza specjalizacja to usługi typu administracja firmą. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usługi.

  JAMNA SOFTWARE

  • Stargard
  • 31 km od Szczecin

  Nasza firma to efekt bogatego doświadczenia z obszaru inżynierii oprogramowania, budowanego przez 14 lat w sektorach publicznych, bankowych, startupowych oraz open-source. Jako grupa specjalistów dobieramy narzędzia i usługi tak, aby były dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Zapewniamy kompleksową obsługę, niezależnie czy jest to stała współpraca czy jednorazowe wsparcie. Wszystkie projekty wykonywane będą dla Ciebie zdalnie z naszego biura, z możliwością spotkań w siedzibie Twojej firmy. Wyznajemy zasadę: "Proste rozwiązania są najbardziej skuteczne".

  Milstron

  • Gorzów Wielkopolski

  Dla Klientów zapewniamy wytwarzanie oprogramowania. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2013. Nasz obszar działania to Warszawa, Poznań, Wrocław, Szczecin. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

  PILAB Łukasz Pióro

  • Gorzów Wielkopolski

  MH Koszalin - Serwis IT i programy ERP

  • Koszalin
  Agnieszka P.

  Profesjonalny i bardzo pozytywny stosunek do klienta spowodował, że tylko tę firmę mogę polecić wszystkim zmagającym się ze galopującymi zmianami dotyczącymi obsługi księgowej firm. Bardzo dziękuję za współpracę.

  Denys Madin

  • Koszalin
  Hean Opakowania

  Bardzo polecam tego Pana do tworzenia oraz obsługi stron internetowych. Szybka i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Nasza strona internetowa jest nowoczesna i czytelna. Zachęcam do kontaktu z tym Panem.

  domeny, hosting, SSL

  • Kwilcz

  EONEA

  • Piła

  B2B4IT sp. z o.o.

  • Piła
  Agencja Interaktywna Wiktor Gierka

  B2B4IT sp. z o.o. uratowało mi życie i pracę. Mówię poważnie. Dzięki usługą B2B4IT zrealizowałem moje pierwsze poważne zadanie/projekt zlecony przez szefa w nowej firmie. Od tego zależało czy utrzymam pracę, a co za tym idzie, czy zarobię na opłacenie studiów. Dzięki B2B4IT udało mi się załatwić wszystko. Zadanie zaliczone, studia opłacone, pracuję dalej (będzie nawet podwyżka). Same plusy! Dziękuję jeszcze raz! Bez nich nie ruszyłbym z miejsca z zadaniem, a i jeszcze jeden plus. Jeśli napotkaliśmy jakąś przeszkodę na drodze, Pan z B2B4IT od razu szukał i znajdował inne, zastępcze rozwiązanie (a było sporo takich sytuacji)! 10/10.

  PILSOFT

  • Piła

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2019r. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Wielkopolska. Nasze pole działania to tworzenie oprogramowania w języku C#, ASP.NET. Zapraszamy do współpracy.

  Salamander

  • Piła

  PHU Fides sp. z o.o.

  • Świebodzin

  Firma FIDES zajmuje się pisaniem oprogramowania na zamówienie. Tworzymy aplikacje dedykowane dla firm i urzędów samorzdowych i państwowych.

  Msc Maciej Sampara

  • Pniewy

  Nasze 20-letnie doświadczenie w branży IT jest w stanie zapewnić klientom profesjonalną i stabilną usługę outsourcingu IT. Firma MSC-Polska wyrosła na bazie doświadczeń kilku pasjonatów IT. Realizowaliśmy projekty dla ogólnopolskich liderów różnych branż jak również dla niewielkich firm rodzinnych. Nasi pracownicy i współpracownicy to doświadczeni administratorzy IT, specjaliści ds. sieci, systemów operacyjnych, systemów ERP i baz danych, specjaliści od montażu sieci teleinformatycznych i elektrycznych, którzy doskonalili swoje umiejętności pracując dla firm polskich i międzynarodowych. Posiadają szeroką wiedzę na temat aktualnych technologii i potrafią ją przekuć na korzyści biznesowe dla klientów. Serdecznie zapraszamy do

  SPEED Piotr Tuzimek

  • Pomorsko

  Zakres naszego działania to net, cmr, systemy spedycyjne, transportowe, księgowe. Realizujemy prace od 2000. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie woj. lubuskiego. Zachęcamy do kontaktu.

  P.H.U. PC EQUIPMENT

  • Grodzisk Wielkopolski

  Pogotowie Komputerowe Matys PC

  • Urbanowo
  Grs Sp. z O.o.

  Rozwiązał zdalnie wszystkie moje problemy z pocztą Thunderbird od ręki. Nie mam uwag, polecam.

  AMBS

  • Lusówko

  USŁUGI INFORMATYCZNE DLA FIRM Outsourcing IT Archiwizację danych Sieci teleinformatyczne Audyty bezpieczeństwa Konsulting w zakresie ochrony danych osobowych Administracja systemami informatycznymi Wsparcie użytkowników końcowych Monitorowanie infrastruktury i warunków

  PolyTech

  • Zielona Góra

  Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Nasza specjalność to usługi informatyczne, tworzenie oprogramowania na miarę, testowanie, doradztwo w zakresie IT, na terenie województwa lubuskiego.

  Mat Sparrow Sp. z o.o.

  • Suchy Las
  Robert K.

  Jednym słowem, wszystko co najlepsze! Kontakt, wiedza, zrozumienie potrzeb, doświadczenie i szybkość pracy zostało przełożone na terminowe oraz na najwyższym poziomie wykonanie usługi. Z pewnością, wszystkie zlecenia w przyszłości przekażę Mat Sparrow Sp. z o.o.

  RSIT Motion SP Z o.o.

  • Złotniki

  Otoczenie biznesowe codziennie podlega zmianom, w szczególności w obszarze IT. RSIT Motion wspiera działania związane z technologiami informacyjnymi. Naszą pasją jest świat nowoczesnych technologii efektywnie wykorzystywanych w firmach. W naszych produktach stawiamy na bezpieczeństwo, wydajność, ergonomie i automatyzacje. Nasze główne działania związane są z : Szeroko rozumianym wsparciem IT Integracją systemów teleinformatycznych Architekturą oraz modelowaniem baz danych Prowadzeniem projektów IT​ Oprogramowaniem wspierającym mobilność biznesową​

  iDMK Sp. z o.o.

  • Wolsztyn
  Księgonomia

  Program maszfakture sprawdza się przy importowaniu faktur sprzedaży z fakturowni do programu Symfonia Mała Księgowość. Bez tego programu musiałabym wprowadzać wszystko ręcznie, ponieważ nie ma możliwości importu. Przy dużej liczbie dokumentów zbawienne narzędzie. Sprowadza się również jako program do wystawiania faktur dla klientów, którzy jednym kliknięciem wysyłają całą sprzedaż do biura rachunkowego. Dziękuję za współpracę.

  TRUI Design&Software House

  • Dopiewo

  TRUI to efektywnie i efektownie działający zespół z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu graficznym i programowaniu. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania („pod klucz”), stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz gier. Zapewniamy wsparcie przy pracach nad specyfikacją systemów. Doradzamy przy tworzeniu architektury/logiki oprogramowania. W naszej pracy kierujemy się pasją, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania, a potwierdzeniem naszych wysokich umiejętności jest duża liczba klientów z Polski i ze świata. Odwiedź nas na www.trui.pl / Skontaktuj się z nami - office@trui.pl - 798 871 677

  Not7.pl

  • Chyby

  NOT7.PL od 2008 roku jest generalnym dystrybutorem systemu hotelowego SIHOT w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych, gastronomicznych oraz SPA. Nasze doświadczenie to 10 lat dostarczania kompleksowych rozwiązań IT dla hotelarstwa, szkoleń pracowników i efektywnego serwisu. Program hotelowe SIHOT z sukcesami wdrażamy w hotelach w całej Polsce. Dzięki wieloletniej obecności na rynku NOT7.PL oferuje najwyższy poziom usług informatycznych i konsultingowych w zakresie organizacji i zarządzania obiektami hotelowymi, SPA i gastronomicznymi. Zespół NOT7.PL przeprowadza kompleksowe wdrożenia systemu hotelowego zarówno dla nowo powstających obiektów jak i tych już obecnych na

  BarGl

  • Rostarzewo

  Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to programowanie, na terenie Wolsztyn.

  EVolpe

  • Poznań

  EVolpe to innowacyjna firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw i wdrożeń systemów wspomagających ich funkcjonowanie. Idea eVolpe oparta jest na rozwiązaniach typu Open Source dla biznesu, których główną zaletą jest całkowita elastyczność przy dostosowaniu rozwiązania do potrzeb przedsiębiorstwa oraz brak opłat licencyjnych. Oferta firmy obejmuje m.in.: system ERP do kompleksowego zarządzania wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa, CRM do zarządzania relacjami z klientem, ECM do zarządzania zasobami i wiedzą przedsiębiorstwa, DMS do zarządzania dokumentami. Oferta eVolpe obejmuje następujące usługi: Wdrożenia, Szkolenia, Konsulting, Integracja systemów, Projektowanie aplikacji. eVolpe świadczy

  EDI Connector

  • Poznań

  Seeburger EDI XML IDOC SAP Budowa interface , BOTS

  Piotr Kołodziejski Programowanie

  • Poznań

  Programista z czteroletnim doświadczeniem w technologiach webowych a także integracjach, Stack technologiczny to Python -r, Django -r, DRF -r, JavaScript -r, JQuery -r, C#.NET MVC - j, Java -j, Spring -j, SQL -r, moje CV mogę dostarczyć gdy zarzyczą sobie Państwo. r - regular j - junior

  IO System Waldemar Sala

  • Poznań

  Drierct IT

  • Poznań

  "513 Łukasz Forczek"

  • Poznań

  Firma działa na terenie województwa Wielkopolskiego. Od blisko 15 lat zdobywamy doświadczenie działając w obszarach IT małych, średnich i dużych firm. Zdobyliśmy doświadczenie w trakcie realizacji licznych projektów IT. Świadczymy usługi w zakresie rozwiązań serwerowych, rozwiązań sieciowych, Outsourcingu IT, wdrażania rozwiązań ITSM, wdrażania systemów raportujących, rozwiązań chmurowych dla biznesu.

  Teneso Sp. z o.o.

  • Poznań

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2012 roku. Nasza specjalność to usługi wdrożeniowe, szkoleniowe, obsługa bieżąca, na terenie Cała Polska.

  NTembed Filip Napierała

  • Poznań

  Jesteśmy firmą działającą na terenie Poznania. Działamy głównie w branży IT. Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami elektronicznymi oraz programistycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz opisem zrealizowanych przez nas projektów. W naszej codziennej pracy jesteśmy bardzo elastyczni i staramy dopasować się do klienta, przygotowując rozwiązanie dedykowane dla niego. Początki firmy sięgają roku 2013 roku, kiedy to jeszcze jako grupa studentów podejmowaliśmy przeróżne zlecenia. Dzięki temu nasz zespół gwarantuje wiedzę i doświadczenie w szerokim spektrum dziedzin. Nasze usługi opieramy na sprawdzonych dostawcach jak i podwykonawcach. Produkty zawsze są sprawdzane i testowane, aby finalny efekt sprostał oczekiwaniom

  Wercom Sp. z o.o.

  • Poznań

  Wercom działa nieprzerwanie od 2005 roku, wspierając firmy w procesie ich informatyzacji, cyfryzacji i rozwoju. Jesteśmy strategicznym Partnerem Sage w Polsce oraz Autoryzowanym Partnerem enova 365. Dostarczamy systemy do zarządzania przedsiębiorstwem marki Sage Symfonia ERP i enova365. Specjalizujemy się w usługach wdrożeniowych i rozwojowych związanych z oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie firmą marki: Sage 50 Cloud, Sage Symfonia ERP, Sage Symfonia 2.0, enova365, SaldeoSMART.

  Femto

  • Poznań

  InfoSerwis

  • Poznań

  FrameCoders Sp. z o.o.

  • Poznań

  APS spółka z o.o.

  • Mosina

  APSdata - Informatyczna obsługa firm, Outsorcing IT, sieci komputerowe, serwis urządzeń, strony internetowe.

  SOFTIM Maciej Ilnicki

  • Owińska

  Służę pomocą i dużym doświadczeniem w zakresie programowania w technologiach Java oraz szeroko rozumianych technologii web'owych. Z przyjemnością pomogę przy pracach graficznych czy obróbce zdjęć. Pamiętaj, że nawet najdłuższy opis nie zastąpi krótkiej rozmowy telefonicznej.

  Marek Kujawa

  • Poznań

  Partnerhosted Sp. z o.o.

  • Poznań

  Firma Partnerhosted z Poznania od wielu lat dostarcza Państwu profesjonalne usługi informatyczne. Od początku istnienia naszej spółki wpieramy rozwój firm i przedsiębiorstw poprzez wdrażanie systemów IT oraz fachową opiekę informatyczną. Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną, począwszy od analizy potrzeb aż po nadzór wdrożonych bądź już istniejących systemów IT . Indywidualne podejście do klienta zaowocowało niejedną udaną współpracą. Dostosowując naszą ofertę do Państwa potrzeb, wdrażamy indywidualne rozwiązania, zapewniając tym samym najwyższe standardy obsługi. Celem firmy Partnerhosted jest zapewnienie Klientom bezpieczeństwa informacji, infrastruktury, łącza, utrzymania oraz administracji systemów i aplikacji a także

  Ranking Specjalistów od Integracji Systemów IT obejmuje również takie miejscowości jak: Szczecin, Bezrzecze, Załom, Ustowo, Pilchowo. więcej...