Ferie dla dzieci | PRZYGODOWE | w Zamku Kliczków, Kliczków


Cena do uzgodnienia

Ferie dla dzieci w Zamku Kliczków oparte o program tajemniczego Świata Tropicieli to propozycja wypoczynku dla dzieci, które lubią aktywnie spędzać czas. Manualne zajęcia, gry sportowe, leśne wycieczki i budowa szałasu to w wielkim skrócie codzienna rutyna tropicielska.

Już od samego rana chętni rozciągają i pobudzają swoje ciało na zaprawkach, by potem przez cały dzień brać czynny udział w zajęciach przygotowanych przez Hugona Yorcka. Na uczestników czeka m.in. walka na miecze, strzelanie z łuku, wyrabianie własnych eliksirów, czy budowa szałasu.

Prawdziwie klimatyczne wieczory spędzamy przy ognisku lub pod wiatą, gdy pogoda na to pozwala. W innym przypadku bawimy się w Sali Dworskiej. Bale, gry i zabawy, konkursy i misje to najczęściej wybierane przez tropicieli wieczorne atrakcje.

Jak na fanów przygód przystało nie obejdzie się bez zadań, questów i gier terenowych. Zawsze z niecierpliwością czekamy na pierwszy list odczytywany przez Herolda. Jakie zadanie tym razem nam się trafi?


Pełna oferta zajęciowa opisana jest na naszej stronie internetowej: https://quatromondis.pl/zamek-kliczkow

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, nasi opiekunowie doradzą najlepszą opcję dla Twojego dziecka - Zadzwoń 504 540 004

Polska, Kliczków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 14