Gryfice

Szukając właściwego dostawcy lub wykonawcy w województwie zachodniopomorskim, Klienci najczęściej kierują się cenami a także opiniami innych osób. Szukają kalkulatorów i rankingu firm z Gryfic i regionu. Serwis Oferteo umożliwia znalezienie wykonawcy, ułatwia porównanie cen oraz pozwala zweryfikować zdanie osób, które już korzystały z usług tej firmy. Oferteo jest idealną odpowiedzią dla wszystkich, którzy planują własny projekt, bez względu na to, czy jest to usługa budowy domu lub budynku czy zakup tkanin i dzianin. Jeśli chodzi o Gryfice swoje usługi w Oferteo proponuje już 1 009 profesjonalistów świetnych w swoim fachu, których Klienci oceniają na 4.1 (skala od 1 do 5). Ilość branż jest w tym regionie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy poruszają się już w 620 branżach, między innymi instalatorstwo elektryczne, serwisy, portale, administracyjne, montaż ogrodzenia, catering. Z Oferteo dopasowanej firmy w powiecie szukało już 1 721 osób, które łącznie otrzymały 4 580 ofert od profesjonalistów. Korzystając z serwisu błyskawicznie znajdziesz odpowiedniego specjalistę z Gryfic. Pierwsze oferty możesz poznać nawet w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście Gryfice

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Gryfic

Emil Janowski

Maria W., Gryfice

Dzień dobry. Kłania się Maria. Rozmowy przebiegły krótko i na temat. Pan Emil zadzwonił niezwłocznie i umówiliśmy się na "wizję lokalną". Ustaliliśmy sposób wykonania zlecenia,np.: kto zaopatruje w materiały, ilu pracowników będzie zaangażowanych, termin realizacji. I tu się trochę różniliśmy, Pan Emil chciał w 3 dni, a ja, że nie "proszę dłużej...ale solidnie. Wyszło w 4 ... i poprawnie. Rozliczenie - bez zgrzytów. Myślę, że obie strony są usatysfakcjonowane. Na pewno, jeśli chodzi o mnie, a P...

Vitalness

Marzena G., Gryfice

Stawiam 5 gwiazdek, a mogłabym więcej gdyby się dało. Współpraca z Ewą to wysiłek ale i przyjemność. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Dzięki niej i jej pracy, którą włożyła w moją osobę jestem szczęśliwsza, chce mi się więcej ! Takie osoby są potrzebne do podnoszenia i otrzepywania, do pokazania innym kobietom, że mogą wszystko :) Ogólnie jest to wspaniały trener personalny i wspaniały człowiek. Polecam z całego serca, bo efekty są bardzo zadowalające. EWUŚ, jesteś nr 1♥.

Art-bud

Andrzej C., Gościmierz

Wielokrotnie od momentu powstania firmy korzystałem z jej usług zaopatrując się w niezbędne do budowy i remontu materiały i narzędzia. Zarówno ja, jak i moi znajomi którym poleciłem tą hurtownię i oni również byli częstymi klientami, jesteśmy z obsługi podejścia do klienta oraz zaopatrzenia bardzo zadowoleni. WIĘCEJ TAKICH FIRM I WYKSZTAŁCONYCH W SWOICH DZIEDZINACH SPRZEDAWCÓW. POLECAM I ZACHĘCAM DO SKORZYSTANIA Z USŁUG I TOWARÓW FIRMY ART-BUD.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Gryfic

Szukam wykonawcy brukowania, 101-200m², Gryfice

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 101-200m². Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Maciej O., brukarstwo.

Zlecę budowę z Ytonga do SSZ, 119m2, Gryfice

Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem. Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong. Materiał na dach: dachówka ceramiczna. Dostawca materiałów: Klient prosi o podanie 2 wariantów - samej robocizny i robocizny z materiałem wykonawczym Firm. Budynek podpiwniczony: nie. Działka: w posiadaniu Klienta. Projekt: "Trypolis 3", w posiadaniu Klienta. Link do projektu:. https://www...

Przemysław M., budowanie stanu surowego.

Szukam dostawcy pelletu drzewnego, 50t, Gryfice

Ilość: 50t. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: zakup próbny, potem stała współpraca. Termin zakupu: jak najszybciej. Klient otrzymał oferty od:. - Poltarex Polskie Drewno Sp. z o.o. 00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok. 39 Oddział w Szczytnie, - Auto uniwersal, - DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k., - PELLET WORLD, - Poltarex Polskie Drewno Sp. z o.o. 00-514 Warszawa, ul. ...

Daniel H., pellet drzewny.

Do wykonania tynki maszynowe, do 100m², Gryfice

Rodzaj tynku: tynki wewnętrzne. Miejsce tynkowania: ściany. Rodzaj tynkowanej powierzchni: cegła. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny lub mieszkanie. Powierzchnia prac: do 100m². Typ tynku: tynki cementowo-wapienne (tradycyjne). Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Paweł S., tynkowanie maszynowe.

Ocieplenie poddasza, 101-200m2, Gryfice

Materiał do ocieplenia poddasza: wełna mineralna. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia dachu: 101-200m2. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Dodatkowe prace: zabudowa poddasza. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą

Danuta G., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Potrzebuję gruntową pompę ciepła, bud. 125m², Gryfice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 3-4 osoby. Powierzchnia budynku: 125m². Stan obiektu: w trakcie budowy. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca.

Artur K., ekologiczne źródła energii - urządzenia.