Geolog Wrocław - Najlepsi w 2020

Najlepsi Geolodzy we Wrocławiu, 2020

43 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

  Promowani
 • Geolog Wrocław

  Perfekcyjna Geologia

  • Wrocław
  • MARLENA WYSPIAŃSKA ARKANITES USŁUGI GEOLOGICZNE
  Bartek B.

  Profesjonalna firma, rzetelnie wykonana usługa, konkurencyjne ceny.

 • Paweł R.

  Szkoda ze nie ma większej ilości gwiazdek. Panowie bardzo dziękuje za realizacje zamówienia. Mało, kiedy zdarza się, że trafiamy na tak fajnych i profesjonalnych ludzi. Szybko, tanio i na temat. 10/10. Na pewno polecę każdemu, kto szuka geologa. Jeszcze raz dziękuje i życzę samych sukcesów.

 • Rafał W.

  Serdecznie polecam Pana Rafała. Działa szybko i profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z tym Panem. Wszystko na wysokim poziomie.

 • Marek G.

  Szybki i profesjonalny kontakt. Bardzo atrakcyjna i profesjonalnie przygotowana oferta przekonała mnie do wybrania właśnie tej firmy. Aktualnie czekam na realizację zlecenia. Ustalenia zakresu prac przebiegły również bez problemu. Polecam.

 • Tomasz K.

  Firma Skena wykonywała dla mnie badania geotechniczne warunków gruntowych pod budowę domu oraz przydomową oczyszczalnie ścieków. Prace przebiegły szybko i obejmowały 3 wiercenia pod projektowanym domem i 2 dla POŚ. Jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych, a właściwie już na etapie adaptacji projektu uzyskałem obszerne opracowanie, z którego wynika, że rodzaj gruntu oraz poziom wód wymagają zmiany fundamentu. Pan Grzegorz zasugerował płytę fundamentową lub bardzo szerokie ławy (oraz POŚ w kopcu filtracyjnym), dzięki czemu mogę dokładniej kalkulować koszty i szukać odpowiedniej ekipy budowlanej. Zdecydowanie polecam usługi firmy Skena.

 • 5. geomart

  Jakub P.

  Dostaliśmy profesjonalnie wykonany opis, a przy przekazaniu wyjaśnienie informacji zawartych w każdej sekcji oraz bardzo dużo informacji dodatkowych. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Krótki termin realizacji i bardzo duża elastyczność, mimo 3-krotnej zmiany terminu z mojej strony. Szczerze polecam i sam na pewno skorzystam ponownie.

 • Kazimierz P.

  Usługa wykonana profesjonalnie. Panowie posiadają długoletnie doświadczenie w branży geologicznej. Badanie gruntu oraz dokumentacja wykonane z dużą starannością i fachowością.

 • Wacław K.

  Bardzo szybko odpowiedział na moje zapytanie. Błyskawiczny termin realizacji zlecenia. Polecam Firmę za rzetelne wykonanie usługi oraz pełną dokumentację z badania. Dostaliśmy w wersji elektronicznej i papierowej. Polecam!

 • Justyna D.

  Kontakt telefoniczny sprawny Pan Damian zawsze pod telefonem, konkretny człowiek znający się na tym co robi, przystępna cena, szybki termin przyjęcia zlecenia oraz jego wykonania. Gorąco polecam!

 • Kazimierz W.

  Polecam! Panowie oprócz badań geologicznych zaproponowali wykonanie studni. Mam teraz swoją wodę do podlewania ogrodu!

 • JK-Projekt Kajetan Jakszycki

  Usługi geodezyjne w zakresie wiercenia w osi projektowanego wodociągu zostały zlecone firmie GEOMINER Michał Kamiński. Opracowanie i czas realizacji zgodnie z ustaleniami. Mogę rekomendować ww firmę.

 • Więcej profesjonalistów

 • GeoJust s.c.

  • Wrocław

  Utworzona z zamiłowania do geotechniki firma świadczy doskonałe usługi geologiczne na obszarze miejscowości Wrocław, jak również pobliskich miast i powiatów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

 • MK WELDING

  Polecam firmę GEOdesign. Profesjonalnie, szybko i na temat.

 • Profesjonalne Badanie Gruntu

  • Wrocław
  • Geko - Wrocław
  Dom Dla Ciebie, Archeco sp.z o.o. Bielany Wrocławskie

  Profesjonalna obsługa, terminowa realizacja zleceń - szczerze polecam firmę Geko z Wrocławia.

 • Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od zagęszczenia gruntu? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia GEOPROJECT Sp z oo. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

 • Patryk Dominik

  • Wrocław

  Nadal poszukujesz profesjonalistów od zagęszczenia gruntu? Zaufaj doświadczeniu Patryk Dominik. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Dołącz do naszych Geologów we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Geolog i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Solidni Przekroje Geologiczne

  • Wrocław
  • "2XS ARCHITECTURE"
  Piotr I.

  Profesjonalna usługa na wysokim poziomie. Rozważaliśmy adaptacje gotowego projektu, po rozmowie i szeregu argumentów jakie przedstawił nam Pan Rafał zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny. W trakcie projektu naprawdę dotarło do nas jakim błędem byłaby adaptacja projektu gotowego. Dodatkowo opinia kierownika budowy o tym że " jakość projektu jest na wysokim poziomie" uświadczyła nas w przekonaniu że dobrze wydaliśmy każdą złotówkę za projekt. Prezentacje i wirtualne spacery po projektowanym budynku naprawdę wiele wnoszą i bardzo często zmieniają podejście. Tak było w naszym przypadku. POLECAMY!

 • Wyjątkowe Badanie Gruntu

  • Wrocław
  • NOVI Architektura
  Joanna D.

  Współpraca z architektem układała się bardzo dobrze. Mogliśmy liczyć na rzetelne informacje w kwestiach dotyczących domu niskoenergochłonnego, a przy tym byliśmy pod wrażeniem ogromnej kreatywności Pana Łukasza. Cały projekt został zrealizowany zgodnie z naszymi wytycznymi, planami i oczekiwaniami. Mieliśmy w pełni zaufanie do wszelkich uwag i rad ze strony architekta, ponieważ ani na chwilę nie wątpiliśmy w jego wiedzę i kompetencje. Śmiało polecamy usługi architekta Łukasza Wróblewskiego i firmy NOVI Architektura.

 • W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od zagęszczenia gruntu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom encomapl Engineering Consulting. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Piotr A.

  Witam serdecznie, W imieniu naszej firmy chciałabym zaoferować Państwu nasze usługi w następującym zakresie: 1. Najem sprzętu i operatorów do robót budowlanych w zakresie budownictwa ogólnego, drogowego jaki budownictwa kanalizacyjnego (wykopy różnego rodzaju, prace przy drogach (skarpowanie rowów), instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, wykopy pod fundamenty, niwelacja terenu) Oferujemy Państwu między innymi najem: a) kaparek LONG o długości ramion 15, 18 m z nakładkami kauczukowymi, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną, z możliwością poruszania się na masie bitumicznej. cena: 160-200 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) b) koparek kołowych LONG o długości ramienia 14,16 m, z łyżką skarpową hydraulicznie skrętną. cena: 160-185 zł netto/ godzina pracy koparki (cena do negocjacji) c) koparek gąsienicowych o wadze 22-30 ton, łyżka o pojemności 1,2-2 m3 lub łyżka skarpowa hydraulicznie skrętna o pojemności 1m3. cena: 125-180 zł netto/godzina pracy koparki (cena do negocjacji) Poza tym oferujemy również najem minikoparek, koparek łańcuchowych, a także koparko-ładowarek. 2. Nasza firma specjalizuje się również w transporcie drogowym; Dysponujemy taborem pojazdów specjalistycznych najnowszej generacji, przystosowanych do przewozu praktycznie wszystkich rodzajów ładunków rozumianych jako ponadnormatywne, ponadgabarytowe, dysponujemy zestawami TIEFBETT (DMC do 60 ton). 3. Oferujemy także usługi w zakresie wykonywania odwiertów geologicznych w tym: studni wierconych, studni ujęciowych, wierceń pod dolne źródła ciepła (wraz z zabudową dolnego źródła dla potrzeb instalacji pomp ciepła), wiercenia otworów piezometrycznych, odwiertów mikropali oraz zabudowę uzbrojenia- na terenie całej Polski. Współpracując z naszymi specjalistami wykonaliśmy około 12000 metrów wierceń głównie dla potrzeb pomp ciepła (o głębokości do 200 metrów) oraz studnie i piezometry ( głębokości do 150 m). Wymienione prace wykonywaliśmy systemem obrotowym z prawym obiegiem płuczki oraz systemem udarowo-obrotowym młotkami dolnymi z wykorzystaniem równoległego rurowania za pomocą układu podwójnej, przelotowej głowicy. Te nowe rozwiązania techniczne wiertnicy umożliwiają szybsze i bezpieczniejsze wykonanie odwiertów w stosunku do powszechnie występującego na rynku starego sprzętu wiertniczego. Poza wierceniami oferujemy również montaż przyłączy. Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która zapewni Państwu realizację powierzonych nam zleceń szybko, terminowo i bezpiecznie. Nasza firma działa na terenie całej Polski, a ceny które proponujemy są konkurencyjne, dlatego zachęcam Państwa do kontaktu. Wszelkie informacje dotyczące zakresu współpracy otrzymacie Państwo kierując swoje zapytania na adres mailowy: terra.drill.wroclaw@gmail.com bądź pod numerami telefonu: Biuro: 71 345 91 96, -Zlecenia z zakresu najmu koparek oraz transportu: Mirosław Hołuj tel. 694 749 241 -Zlecenia z zakresu wykonywania wierceń geologicznych: Tadeusz Gregorczyk tel. 602 710 243

 • GEOdomki

  • Wrocław

  Jestem geologiem z doświadczeniem. Zajmuje się profesjonalnie wykonywaniem wierceń w gruntach i sporządzaniem dokumentacji. Wiercę i dokumentuję zarówno pod budynki mieszkalne (efektem jest opinia geotechniczna) jak i pod oczyszczalnie biologiczne, obiekty przemysłowe, hale czy jakiekolwiek obiekty budowlane. Wykonuje także odkrywki fundamentów wraz z dokładnym pomiarem i opisem fundamentów budynku. Wykonuje wszystkie rodzaje dokumentacji - opinia geotechniczna, ocena warunków gruntowo-wodnych, dokumentacja badań podłoża gruntowego, projekt robót geologicznych, dokumentacja geologiczno-inżynierska oraz projekt geotechniczny. Wykonuję także badania rozpoznawcze przed zakupem działki - ten mały wydatek może zapobiec dużym i kosztownym

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów geologów? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od usług geologicznych z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • GEOPAK Paweł Kochański

  • Wrocław

  Firma GEOPAK oferuje kompleksowe usługi z zakresu geologii inżynierskiej oraz geotechniki dla potrzeb inwestycji kubaturowych oraz liniowych. Rozwiązujemy wszelkiego rodzaju zagadnienia związane z podłożem gruntowym na etapie projektowania oraz realizacji inwestycji. Wykonujemy badania geologiczno-inżynierskie podłoża gruntowego, w celu określenia rodzaju i stanu gruntów, układu warstw zalegających w podłożu, a także głębokości ich występowania, ich parametrów fizyko-mechanicznych oraz poziomów występowania wód gruntowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do badań zakupiony od czołowych producentów oraz wysokie kwalifikacje. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o staranność jak również czas jego realizacji.

 • GEOLOG, GEOTECHNIK

  • Wrocław

  Szukasz geologów od fantastycznego badania gruntu w miejscowości Wrocław lub w pobliskim rejonie? Zadzwoń i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

 • Wyjątkowe Badanie Zagęszczenia Gruntu

  • Wrocław
  • Górnictwo odkrywkowe - Łukasz Bem

  Kompleksowa obsługa odkrywkowych zakładów górniczych. Projektowanie kopalń. Roboty ziemne. Transport ciężarowy. Kruszywa naturalne i grysy.

 • Pierwszorzędne Badanie Geotechniczne

  • Wrocław
  • GEO-WROWIERT

  -odwodnienia studniami depresyjnymi, -odwodnienia powierzchniowe, -drenaże, -rząpie, -igłofiltry. Firma wykonuje również prace odpompowywania wody z już istniejących budynków, z parkingów podziemnych, szybów windowych, klatek schodowych, piwnic, itp.

 • Najwyższej Klasy Badanie Geotechniczne

  • Wrocław
  • Sławomir Pauś

  Potrzebujesz geologa do realizacji usług z zakresu badania geotechniczne? Nie musisz już dłużej szukać, ta firma jest świetnym wyborem. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Tadeusz Nowakowski

  • Wrocław

  Jeszcze nie znalazłeś badań geologicznych gruntu, pomimo że poszukujesz od dłuższego czasu? Tadeusz Nowakowski może zakończyć Twój problem. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Geo-Rol

  • Wrocław

  Każdy, kto potrzebuje opinii geotechnicznej powinien już teraz zgłosić się do Geo-Rol i zobaczyć dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

 • Perfekcyjne Usługi Geologiczne

  • Wrocław
  • Archama Archeologia

  Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy rozmaite usługi geologiczne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

 • MJ-GEO.COM

  • Wrocław

  Firma MJ-GEOCOM to prawdziwi profesjonaliści w branży geologii. Swoje usługi oferują w rejonie Wrocławia. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Konsulting Wrocław

  • Wrocław

  Wybranie rewelacyjnego badania geologicznego może być niełatwe, ale Konsulting Wrocław na pewno pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Opinie i porady geologów

Jeśli interesują Cię opinie geologów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Badanie Geotechniczne

  • Wrocław
  • VICESIMA SP. Z O.O.

  Zleć zadanie badania geotechniczne profesjonalistom z miejscowości Wrocław. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Wrocławia są w ścisłej czołówce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 • Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Drogowego Zbigniew Świerkot

  • Wrocław

  Firma Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Drogowego Zbigniew Świerkot świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Wrocławia i z sąsiednich miast. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

 • Doświadczony Geolog

  • Wrocław
  • GEOPAK Paweł Kochański

  Doświadczony geolog oferuje swoje usługi na terenie Wrocławia i na obszarze Wrocławia. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Badania geologiczne gruntu i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli skorzystasz z oferty Geosfera Kamil Okruta Dariusz Niemczyński SC. Wykwalifikowani konsultanci z zakresu badań geologicznych gruntu pomogą Ci znaleźć idealne rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

 • Badanie Geologiczne

  • Wrocław
  • Geoproject sp. z o.o.

  Mikropale iniekcyjne; gwoździe gruntowe; kolumny "jet grouting"; iniekcje niskociśnieniowe; wzmacnianie posadowień; badania geotechniczne; próbne obciążenia pali; projekty techniczne

 • Staranne Usługi Geologiczne

  • Wrocław
  • Firma GEO2000

  Wiele długich lat pracownicy Firma GEO2000 oferują usługi z zakresu badania zagęszczania gruntu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących usług geologicznych. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Znakomite Zagęszczenie Gruntu

  • Wrocław
  • P. P. B. i R. G. GEOSTANDARD Sp. z o.o.

  Jeżeli wciąż poszukujesz profesjonalistów od zagęszczenia gruntu to wykorzystaj doświadczenie P P B i R G GEOSTANDARD Sp z oo. Wrocław i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

 • PPHU Camino sp z o.o.

  • Wrocław

  Myślisz, że najlepsi przekroje geologiczne to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z PPHU Camino sp z oo udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

 • Tanie Usługi Geologiczne

  • Wrocław
  • Usługi Geologiczno-Projektowe I Ochrony Środowiska

  Planujesz wybrać wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Usługi Geologiczno-Projektowe I Ochrony Środowiska WOJCIECH ZAWIŚLAK z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

 • Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od zagęszczenia gruntu to powierz tę kwestię specjalistom z NOVOTECH ZBIGNIEW PARKA. Wrocław i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

 • Geologia, hydrogeologia, geotechnika, kartografia - serwis internetowy PROXIMA SA Wrocław

 • Pierwszorzędna Geotechnika

  • Wrocław
  • Alto

  Osoby z Alto to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej geotechniki. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

 • Doskonali Przekroje Geologiczne

  • Wrocław
  • WK

  Według Ciebie doskonali przekroje geologiczne to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z WK pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Usługi geologiczne GEOPORTA Małgorzata Filipek

  • Wrocław

  Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi badania zagęszczania gruntu na wysokim poziomie. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • GEODYNAMICS Andrzej Nowak

  • Wrocław

  Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie przekrojów geologicznych i zatrudnij GEODYNAMICS Andrzej Nowak. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

 • Sudetica Verticalia

  • Wrocław

  Sudetica Verticalia oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

 • Solidna Geologia Inżynierska

  • Wrocław
  • Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży, Marcin Skrzyński

  Ten specjalista działa na terenie Wrocławia i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu solidnej geologii inżynierskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.