Budowa domów jednorodzinnych, Zielona Góra


Cena do uzgodnienia

Jeśli są Państwo na etapie szukania solidnej ekipy budowlanej to dobrze trafiliście- zgłaszamy się do wykonania zadania!

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, zajmującą się budową budynków mieszkalnych, domków jednorodzinnych (stan surowy otwarty-bez dachu). Przyjmujemy również zlecenia na wykonanie poszczególnych etapów budowy: fundamenty z kanalizacją, mury, stropy, stany zero, kondygnacje, ścianki, domów, budynków gospodarczych.

Wykonujemy również tarasy oraz ocieplenia stropu wełną.

Posiadamy również zaufane firmy zajmujace się wykonaniem dachu, służymy pomocą :)

Solidnie,fachowo,dokładnie i w przystępnej cenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Współpracujemy z hurtowniami materiałów budowlanych oraz producentami betonu.

--"Prosimy o nie wysyłanie nam stron internetowych! Kosztorysów nie wykonujemy "na kolanie" i na zasadzie "kopiuj wklej", skrupulatnie wyliczamy zarówno potrzebny materiał jak i czas potrzebny na wykonanie powierzonych nam prac. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, dlatego budowe domu WYCENIAMY WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE PEŁNEJ WERSJI PROJEKTU, ponieważ tylko wtedy posiadamy wszystkie, potrzebne informacje, na podstawie których możemy wykonać kosztorys !!" --.

Działamy na terenie Zielonej Góry i okolic!!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość

Polska, Zielona Góra
 
 


Liczba wyświetleń strony: 132