Oferta pośrednictwa w najmie nieruchomości, Warszawa


DORADZTWO W ZAKRESIE PRZYGOTOWANIA NIERUCHOMOŚCI

Jeśli planujesz wynajem domu lub mieszkania podpowiemy jak przygotować wnętrze by niewielkim nakładem sił i środków podnieść atrakcyjność oferty.

OKREŚLENIE OPTYMALNEJ CENY

Oglądając inne ogłoszenia w internecie właścicielowi trudno o obiektywizm. Szczególnie, gdy oferty mają nieudane zdjęcia. Nie podobają nam się kafelki, podłogi, czy meble innych ludzi.

Jako profesjonaliści wiemy co ma znaczenie - piętro, klatka schodowa, typ miejsca parkingowego, sposób wykończenia wnętrz to tylko niektóre czynniki. Mamy też dostęp do archiwalnych cen transakcyjnych, na podstawie których jesteśmy w stanie określić co jest obecnie możliwe.

HOME STAGING

Według amerykańskich danych Home Staging nie tylko skraca czas potrzebny do zawarcia transakcji o 40%, ale przede wszystkim podnosi cenę o ok. 10%. Po podpisaniu z nami umowy nasz ekspert zasugeruje wytyczne dla każdego pomieszczenia. Mamy sprawdzone ekipy fachowców do różnych napraw, a na sesję zdjęciową przywieziemy śliczne dodatki!

PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE

Zdjęcia sprzedają. Nieruchomość w ofercie musi prezentować się świetnie, żeby potencjalny Klient chciał zadać sobie wysiłek przyjechania na spotkanie. Mamy na to sprawdzone sposoby!

PRZYGOTOWANIE PRZEJRZYSTEGO RZUTU WNĘTRZ

Jeśli nie dysponujesz planem mieszkania czy domu to żaden problem. Zmierzymy wnętrze, a nasz grafik przygotuje czytelny rzut.

ZAPROJEKTOWANIE OFERTY

Które zdjęcia wybrać? Czy pisać o nieruchomości wszystko, czy tylko to co wydaje się ważne? A co jest ważne? My to wiemy. Mamy wieloletnie doświadczenie.

OPRACOWANIE OPTYMALNEJ KAMPANII PROMOCYJNEJ

Jak, gdzie, kiedy? Co się opłaca, a co nie? Robimy to od wielu lat i stale testujemy nowe trendy. Wiemy gdzie powinna znaleźć się Twoja oferta. Korzystamy z banerów, portali ogłoszeniowych, współpracy z innymi agencjami nieruchomości, obecności w internecie i na portalach społecznościowych. Każdorazowo projektujemy indywidualną kampanię wynikającą z indywidualnych cech danej nieruchomości.

WSPÓŁPRACA Z INNYMI AGENCJAMI NIERUCHOMOŚCI

Poprzez system wymiany ofert MLS prowadzony przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami stale współpracujemy z około 350 agencjami nieruchomości. Pracuje w nich blisko 2500 Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Agentów, którzy w każdej chwili mogą zaproponować nasze oferty swoim Klientom.

RAPORTOWANIE POZIOMU ZAINTERESOWANIA OFERTĄ

Po opublikowaniu oferty dzielimy się z Klientami raportami statystyk z oglądalności i "klikalności". Pozwala to obiektywnie ocenić czy oferta spotkała się z zainteresowaniem na rynku. Nie czekasz miesiącami na informację czy jest szansa na finalizację transakcji i czy cena ofertowa jest odpowiednia. Nie usłyszysz też od nas "Nikt nie dzwoni, więc może obniżmy cenę."

PREZENTOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Co powiedzieć, czy lepiej coś przemilczeć? Czy zasypać oglądającego informacjami czy pozwolić na spokojne oglądanie. Od prezentacji wiele zależy. To kluczowy moment podejmowania decyzji. Pozwól poprowadzić ją profesjonaliście. Umiemy dostroić się do potrzeb różnych Klientów. Jedni potrzebują 5 minut a inni godziny.

NEGOCJACJE WARUNKÓW TRANSAKCJI

Nasz zespół przeszedł wiele szkoleń z negocjacji, a wieloletnie doświadczenie dodatkowo pozwala uzyskać optymalne dla Stron warunki. Właścicielowi trudno bez emocji podejść do transakcji, która dotyczy czegoś, w co włożył dużo serca. Nie pozwól wspomnieniom wpłynąć negatywnie na ostateczny kształt ważnej dla Twojej przyszłości umowy.

UDZIAŁ W WYDANIU NIERUCHOMOŚCI I PRZYGOTOWANIE PROTOKOŁÓW PRZEKAZANIA

Wydanie nieruchomości, czasem przepisanie umów na dostawę mediów i uzupełnienie wszystkich danych na odpowiednich drukach przedsiębiorstw przesyłowych to mnóstwo formalności. Chętnie Cię wyręczymy!

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 313