Instalacje Fotowoltaiczne


Cena do uzgodnienia

Jako firma zajmująca się fachowym doradztwem w zakresie energetycznym, oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie jak najbardziej efektywnego doboru instalacji fotowoltaicznej do potrzeb Klienta rozpoczynając (od 1 kWp mocy) przeznaczonych dla odbiorców indywidualnych, gospodarstw rolnych, klientów przemysłowych oraz inwestycji w farmy fotowoltaiczne. Tego typu rozwiązania przyczyniają się do obniżania kosztów energii, jak również prowadzą do niezależności energetycznej w okresie wzmożonego wzrostu cen zakupu i dostaw energii elektrycznej.

Mając na uwadze długoletni okres eksploatacji systemów fotowoltaicznych oraz koszt zakupu, montażu i serwisu pogwarancyjnego instalacji korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów renomowanych firm.

Jeżeli poszukują Państwo kolejnej taniej oferty montażu modułów fotowoltaicznych proponujemy wybrać aukcje na allegro.pl

Wybierając nas stawiają Państwo na jakość i niezawodność dzięki czemu napewno ktoś podniesie i odbierze telefon w razie awarii i usuniemy zaistniałe usterki do 72h od momentu zgłoszenia.

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę:

Gwarantujemy techniczne doradztwo wykonanie analizy i audytu lokalizacji pod instalację, doboru instalacji do charakterystyki energetycznej profilu Klienta.
Przejmujemy na siebie wszelkie formalności związane z potrzebną dokumentacją na każdym etapie inwestycji jednocześnie z reprezentacją Klienta przed OSD.
Pilnujemy każdego szczegółu podczas doboru lokalizacji i montażu instalacji fotowoltaicznej aby osiągnęła ona najefektywniejsze uzyski energetyczne.
Współpracujemy z doświadczonymi i certyfikowanymi monterami, dzięki czemu prace montażowe kończymy tylko po szczegółowym i wnikliwym sprawdzeniu wykonanej instalacji a nie w najkrótszym możliwym czasie.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 254