Nauka i edukacja Poznań - Najlepsi w 2020

Firmy Edukacyjne w Poznaniu, 2020

373 Specjalistów

Jakiej usługi / produktu szukasz?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 373 firm
w kategorii Nauka i edukacja

 • Daffodil

  • Poznań
  Justyna M.

  Z Daffodil uczę się już 6 miesięcy. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą się podszkolić i nabrać pewności siebie. Z Daffodil to na pewno się uda. Lekcje są ciekawe, a lektorzy wkładają dużo serducha w swoja prace! :)

 • Robert K.

  Było fantastycznie. W Leader School czuje się pełen profesjonalizm począwszy od front desku, a na lekcjach kończąc. Na początku rozwiązałem test, który oszacował poziom posługiwania się językiem angielskim zarówno w mowie i piśmie, a także znajomość gramatyki. Później określiliśmy preferencje odnoszące się do formy lekcji (grupa/indywidualnie), czasu trwania poszczególnej jednostki oraz okresu kursu. Lekcje były przygotowywane przy wspólnym dialogu z prowadzącym, który wychodził naprzeciw potrzebom i dostosowywał się do pokładanych w nim nadziei. Miałem przyjemność współpracowania z Maciejem i z czystym sumieniem polecam jego osobę, jak i cały Leader School.

 • Marika N.

  Bębniarki, Bębniarze, Bliscy tychże, a także wszyscy, którzy perkusją się interesują i być może chcieliby zacząć na niej grać! Do tej pory poznaliście nas jako ludzi z pasją, którzy stworzyli (jak się okazało) popularny, chętnie oglądany i rozwijający się portal zajmujący się tym, co kochają najbardziej – perkusją. Teraz piszemy odmienny rozdział w historii BeatIt, w którym dajemy się poznać także jako ludzie z misją, a nawet misją społeczną. CO JEST NASZĄ MISJĄ? Popularyzacja rytmu, gry na perkusji i rozkochanie ludzi w tym instrumencie poprzez edukację muzyczną i zapewnienie zainteresowanym dostępu do materiałów audio-wideo promujących grę na tych instrumentach. Mówiąc krótko: praca związana z nauczaniem rytmiki z elementami perkusji, gry na perkusji i instrumentach pokrewnych, gitarze basowej, w sekcji rytmicznej (perkusja plus bas) oraz turntablizmu (posługiwanie się gramofonem w sposób rytmiczny przez DJ-ów z kręgu muzyki hiphopowej). Czynimy to w formie stacjonarnych lekcji indywidualnych i grupowych w naszej siedzibie i u klienta, lekcji internetowych (Skype), warsztatów oraz zajęć dla osób zaawansowanych (tzw. masterclasses). Naszą ofertę edukacyjną kierujemy do osób indywidualnych, grup, jednostek pozarządowych, instytucji i organizacji publicznych, przedsiębiorstw, szkół oraz przedszkoli. CO JEST NASZĄ MISJĄ SPOŁECZNĄ? Dotarcie z prowadzonymi przez nas zajęciami rytmicznymi do rodziców dzieci dotkniętych autyzmem, zespołem Downa lub innymi schorzeniami psychiczno-fizycznymi, a także zainteresowanie grą na perkusji osób o różnym stopniu niepełnosprawności, młodzieży uważanej za „trudną” oraz osób starszych. Dodatkowo produkujemy na zlecenie materiały audiowizualne związane z nauczaniem gry na perkusji i instrumentach perkusyjnych. Naszym celem jest to, aby nasza wiedza i pasja przynosiły radość, przyjemność i korzyść innym… Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób zafascynowali się perkusją i chcieliby rozwinąć swoje zainteresowanie. W nasze progi zapraszamy także aspirujących basistów, DJów, turntablistów oraz całe sekcje rytmiczne, które chcą się rozwijać pod okiem najlepszych artystów. Pomożemy zarówno początkującym, jak i tym, którzy są bardziej doświadczeni w muzykowaniu. Lekcje gry na perkusji w BEATIT DRUM SCHOOL to indywidualne podejście do ucznia, które procentuje wymiernymi efektami. Nauczymy was użytecznych podstaw, technik werblowych, oraz poruszania się po całym zestawie. Pokażemy, że metronom jest przyjacielem każdego muzyka, wyjaśnimy czytanie nut, a przede wszystkim zapewnimy świetną atmosferę i dobre nastawienie podczas lekcji. Niezbędne pomoce dydaktyczne znajdują się u nas, ale nie będzie problemu z dowiezieniem ich do Klienta! W naszej ofercie perkusja nie jest instrumentem dominującym. Zapraszamy w nasze progi basistów, którzy chcieliby być solidną podporą dla swoich zespołów. Pod okiem naszej kadry opanowanie niskich tonów będzie czystą przyjemnością!

 • Joanna M.

  W współpracy podoba mi się to jaka otwarta i przyjemna atmosfera panuje na zajęciach. Wszystkie dzieci mają możliwość rozwoju swojej artystycznej duszy poprzez taniec w tym magicznym miejscu.

 • Łukasz G.

  Profesjonalne oraz indywidualne podejście do Klienta. W obecnej sytuacji polecam lekcje online. Motywacja oraz poziom zdobytej wiedzy rośnie wraz z liczbą godzin. Polecam w 100%.

Dołącz do naszych Specjalistów od Nauki i Edukacji w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Nauki i Edukacji i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Andrzej S.

  Akupunktura okazała się skuteczna w 100% w moim przypadku chociaż byłem sceptycznie nastawiony do tej metody rzucenia palenia. Po godzinnej sesji już nie pamiętałem o nałogu. Rewelacja. Nie czułem uzależnienia i silnej chęci zapalenia. Najlepiej wydana kasa w życiu pod warunkiem, że chce się rzucić palenie.

 • Paulina T.

  Dobra szkoła na pierwszy taniec. Nauczyliśmy się wszystkiego jak trzeba, a goście byli zachwyceni! Warto nie rezygnować z pierwszego tańca i udać się do profesjonalistów jak tutaj! Gorąco polecam!

 • TEMBO Lab

  • Poznań
  Ilona R.

  Profesjonalnie, merytorycznie i fachowo. Polecam.

 • ATRIUM Garden Design

  Tłumaczenie wykonano w rekordowym tempie na kilka języków, cena bardzo atrakcyjna. POLECAM!

 • Patrik P.

  Szybko, niedrogo, solidnie. Miła obsługa. Polecam. Działają w całym kraju i za granica.

 • Jolanta R.

  Szkoła z prawdziwego powołania, bez problemu zrobiłam u nich prawko na motor i dziś już mogę jeździć na moim drogim cudeńku!

 • Szkola Tanca Bailando Poznan

  Szkoła tańca posiadająca Uznanie w Polsce i na Świecie. Rekomendowana przez Królewskie Towarzystwo Nauczycieli tańca.

 • Pierwszy Taniec Poznań Certyfikowana Szkoła

  • Poznań

  Pierwszy Taniec jest co roku coraz bardziej pożądany na imprezie weselnej. Jest już tradycją na polskich weselach. Niestety wciąż dość późno i w dużym stresie odbywa się poszukiwanie odpowiedniej Szkoły Tańca. Dla Was, to nie jest tylko nauka techniki wybranej formy tanecznej, ale przygotowanie zwykle od zera lub z poziomu początkującego do występu tanecznego, show, prawdziwe przygotowanie sceniczne. To nie lada wyzwania dla instruktora jak i Szkoły Tańca. Instruktorzy Dance For Beginners naszego Studia Indywidualnej Nauki Tańca stawiają zarówno na technikę tańca jak i dobre sprzedanie tych umiejętności przez parę. Posiadamy wszechstronne doświadczenie zarówno sceniczne jak i taneczne,co pozwala Nam nauczyć Was śmiało i pewnie poruszać

 • MAGDALENA MALINOWSKA TŁUMACZENIA W ZAKRESIE JĘZYKÓW WŁOSKIEGO I HISZPAŃSKIEGO

  • Poznań

  Nazywam się Magdalena Malinowska i jestem lektorem i tłumaczem języka włoskiego.  Oferuję kursy języka włoskiego - indywidualne lub w grupach. Zajęcia mogą się odbywać w Waszej firmie (Poznań i okolice) lub przez komunikatory internetowe, np. Zoom/Skype.   W codziennej pracy korzystam z różnorodnych i atrakcyjnych materiałów, takich jak gry, włoska prasa, kanały na platformie Youtube, aplikacje internetowe, pomoce interaktywne. Na zajęciach stawiam na swobodne porozumiewanie się w języku włoskim. Wiem, jak ważna jest przejrzysta komunikacja podczas podróży, a także z zagranicznymi partnerami i klientelą. Zapraszam Was na kursy!

 • Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

  • Poznań

  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa jest pierwszą i najbardziej wyspecjalizowaną uczelnią w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa. Studia przygotowują profesjonalistów do podjęcia pracy w służbach mundurowych i innych zawodach, w których ważne jest bezpieczeństwo. Nasi studenci to specjaliści gotowi do podjęcia pracy już w trakcie lub po ukończeniu studiów w wybranym przez siebie kierunku. Uczelnia stawia na zajęcia praktyczne prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę. Uczelnia posiada swoje wydziały w Poznaniu, Gdańsku, Gliwicach, Giżycku, Bartoszycach, Jaworznie, Skoczowie oraz w Jastrzębiu Zdrój. Co wyróżnia Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa? - Szeroka oferta edukacyjna studiów dostosowana do aktualnych potrzeb rynku - Program nauczania

 • ChabrosConsulting Weronika Nitka

  • Poznań

  Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego w miłej atmosferze dzieci, młodzież szkolną, dorosłych oraz seniorów przy filiżance pysznej kawy (lub herbaty). Oferuję: - klasyczne korepetycje mające na celu nadrobienie zaległości w szkole, - zajęcia rozwijające umiejętności językowe, - przygotowanie do egzaminów szkolnych (egzamin ósmoklasisty, matura), - przygotowanie do wyjazdów zagranicznych, - zapewniam wszystkie materiały. Więcej informacji na stronie www.coffeeandenglish.pl

 • Szkoła Języków Obcych Druidia

  • Skórzewo
  • 5 km od Poznań

  Szkoła Języków Obcych Druidia oferuje kursy języka francuskiego. Proponujemy zajęcia, których rytm i terminy ustalane są indywidualnie z uczniem, w zależności od jego potrzeb, możliwości i oczekiwań. W naszej ofercie: • zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych, • zajęcia indywidualne, kursy w firmach, • zajęcia poranne, popołudniowe, wieczorne, • lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania (dla początkujących i zaawansowanych), • kursy półroczne i roczne, • kursy wakacyjne, • korepetycje, pomoc w nauce szkolnej, • konwersacje. Teren działania: Poznań, powiat poznański. Kontakt: e-mail: biuro@druidia.pl www.druidia.pl tel. 601 704 872 Zapraszamy!

 • Angielski- trochę inaczej

  • Poznań

  Cześć. Z moim chłopakiem uczymy angielskiego według własnej metody, która różni się od tej szkolnej. Nam zależy na ośmieleniu Was podczas rozmowy. Skontaktuj się ze mną, na pewno zdradzę więcej szczegółów :).

 • Wolne miejsca żłobki Poznań

  • Poznań

  W konstrukcjach wolne miejsca żłobki poznań czesnego przedkładamy kurs muzyczno-motorycznego, zajęcia podatnego, lekcje z jęzora angielskiego, manualno-konstrukcyjne, radości logopedyczne, kurs niebudujące packi, zajęcia spośród szczegółami metody dobrego początku, spośród wyczerpaniem biegu rozwijającego, spośród zastosowaniem skraje interakcyjnej, teatrzyki, oraz i lektura bajek dzieciom i sesje fotograficzne. Staramy się, by wolne miejsca żłobki poznań chronos zgoniony bez rodzicieli wykonany był zabawą zaś startowaniem pokojowych gawędy spośród równolatkami i guwernantkami. Mycie rąk nim pokarmem, przygotowania aż do podwieczorku, wdrażanie do autonomicznego pożywienia, praktyka posługiwania się sztućcami, barki dzieciom w żarciu

 • Goehs Drum School

  • Poznań

  Tomek Goehs (Kult, KNŻ) i Goehs Drum School zaprasza na lekcje gry na perkusji w Poznaniu, nauka perkusji od podstaw, prywatne lekcje gry dla początkujących i średnio-zaawansowanych, ćwiczenia dopasowane w zależności od stopnia zaawansowania. Zapraszam! goehsdrumschool.cba.pl https://pl-pl.facebook.com/goehsdrumschool Kontakt: tgoehs@gmail.com, tel. 602 668 897

 • Leader School Poznań Grunwald

  • Poznań

  Działamy na rynku od 2012. Dostępne u nas usługi to Business English. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Poznań, Tarnowo Podgórne, Komorniki, Plewiska. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

 • Juan M Sanchez

  • poznan

  Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to pisarz treści, na terenie Poznan.

 • Prywatny Żłobek Kolorowy Domek Aleksandra Goździak

  • Poznań

 • Anita Bagrowska

  • Poznań

  Nasza działalność rozpoczęła się w 1995 roku. Główna specjalność to nauka języka niemieckiego, na terenie miasta Poznań , powiatu poznańskiego i zdalnie cały kraj.

 • Wiktor Zięterski

  • Poznań

 • Kamil Lanosa

  • Poznań

 • Prywatny żłobek Kolorowy Domek

  • Poznań

 • Olejnik

  • Poznań

 • ALTER taniec teatr

  • Poznań

 • Art Family

  • Poznań

 • Bartosz Mądrzyński

  • Poznań

 • NAUCZANIE JĘZYKÓW OBCYCH& TŁUMACZENIA JUSTYNA MANIA

  • Poznań

 • Patrycja Górska

  • Poznań

  Na co dzień jestem studentką, a po godzinach z pasją oddaję się nauczaniu języka angielskiego osób w każdym wieku. Dodatkowo zajmuję się tłumaczeniem tekstów, wszelkiego rodzaju oraz formatu, z/na język angielski. Sprawia mi to przyjemność, gdyż dzięki temu że od dłuższego czasu uczę się dwujęzycznie, angielski jest dla mnie praktycznie jak polski. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty oraz do kontaktu.

 • Mariola Smigiel

  • Poznań

 • Rampa dance

  • Poznań

 • Aleksandra KONATOWSKA

  • Poznań

 • Dominika Górska

  • Poznań

 • Satja

  • Poznań

 • at-Margo.pl

  • Poznań

 • Szkola Tanca Bailando Poznan

  • Poznan

  Szkola Tanca Bailando w Poznaniu Prowadzi szeroki zakres edukacji po przez Szkolenie Zawodnikow Sportowy Taniec Towarzyski dla dzieci i mlodziezy, doroslych. To rowniez znakomite metody nauczania dla kazdego kto ma ochote tanczyc i nie jest Mistrzem Parkietu... Stare powiedzenie " Tanczyc Moze Kazdy " naprawde sie sprawdza... Zapraszamy Wszystkich Panstwa w Kazdym Wieku , Nasze Wyczucie Usatysfakcjonuje i Pomoze Cieszyc sie Tancem.... Kazdej Osobie Chetnej Do Spedzania Czasu w Milym Towarzystwie i Kochajacej Taniec, Muzyke... Klub Tanca Sportowego Dzieci, Mlodziez, Dorosli, oraz Senior... Jestesmy Liderami Dobrych Naszych Rekomendacji na wielu Portalach Slubnych , miedzy unnymi Portal " Wesele z Klasa " ✔Kursy i Lekcje Tanca

 • Alma Matter

  • Poznań

  Alma Matter to najstarsza szkoła rodzenia w POZNANIU działająca na kontrakcie z NFZ. Od blisko 10 lat zajmujemy się przygotowywaniem przyszłych rodziców do ich nowej i niewątpliwie nie najłatwiejszej roli, która na nich czeka. Nasza praca to nie tylko przekazywanie suchej wiedzy, ale też tworzenie miejsca ciepłego i bezpiecznego, w którym swobodnie można porozmawiać o swoich obawach i problemach. Nasz bezpłatny program obejmuje 29 wykładów - 10 dla par, 16 dla pań oraz 3 spotkania dla przyszłych ojców. Zajęcia prowadzone są w godzinach 17:00 oraz 14:00.

 • Brainy Poznań Malta

  • Poznań

  Brainy to kurs dedykowany dzieciom w wieku od 7 do 15 lat, dzięki któremu: - dziecko uczy się umiejętności koncentracji, co pozwala lepiej przyswajać wiedzę i ją utrwalać, - kształtują się pozytywne nawyki pozwalające na łatwiejsze panowanie nad emocjami i osiąganie spokoju, - poprawia się koordynacja ruchowa dziecka, umiejętność prawidłowego oddychania w celu lepszego dotlenienia organizmu, w tym mózgu, - budowana jest pewność siebie, samoświadomość, odpowiedzialna i pozytywna postawa dziecka, - dziecko nabywa umiejętności szybkiego czytania, liczenia i zapamiętywania, kreatywnego myślenia, wizualizowania swoich myśli i podejmowania decyzji. Joga Zwinnego Smyka, Sensoplastyka ® i Ceramika z elementami terapii ręki dedykowane są dzieciom

 • Salsa Siempre Studio tańca Rafał Rosiak

  • Poznań

  Studio Tańca „Salsa Siempre” działa nieprzerwanie od 2007 roku. Swoim klientom oferują naukę różnego rodzajów tańca w parze i solo jak Salsa, Bachata, Dancehall, Reggaeton i Zouk. Studio Tańca „Salsa Siempre” powstała z pasji i zamiłowania do tańca. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów. Wśród nich znajdują się między innymi finaliści Mistrzostw Polski i Świata w Salsie. Wszystkie zajęcia przebiegają w miłej i swobodnej atmosferze. Prócz wykwalifikowanych instruktorów wyróżnia ich także lokalizacja, gdyż znajdują się w centrum Poznania. Ponadto, aby zapisać się na zajęcia wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej. Swoim klientom mogą zaoferować również naukę tańca specjalnie dobranego na pierwszy taniec

 • OSK BHP

  • Poznań

  Rozpoczęliśmy działalność od 2016. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to szkolenia BHP. Obszarem naszej działalności jest Poznań. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

 • Język włoski - tłumaczenia

  • Poznań

  Absolwentka filologii włoskiej oferuje tłumaczenia włosko –polskie oraz polsko – włoskie zwykłe i specjalistyczne.Tłumaczenia: - korespondencji; - stron internetowych; - instrukcji obsługi urządzeń; - i wiele innych. Rzetelnie i solidnie. Gwarantuje krótkie terminy realizacji, przystępne ceny oraz korektę po wykonaniu tłumaczenia. Wystawiam faktury VAT. Zapraszam również na lekcje j. włoskiego na wszystkich poziomach. Włoski od podstaw, konwersacje, przygotowanie do egzaminów. Liczne materiały do nauki wliczone w cenę lekcji. Zapraszam

 • Kancelaria Prawna Karolina Bajtek

  • Poznań

  Świadczymy usługi na rynku od 2016. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Wielkopolska. Nasza firma wykonuje usługi typu prawo rodzinne, spadkowe, prawo pracy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta.

 • Decretum

  • Poznań

  Decydując się na założenie firmy, musimy pamiętać o wszystkich przepisach i obowiązkach jakie ciążą na nas - pracodawcach. Wiele osób nie ma pojęcia o tych podstawach, dlatego dziś skupimy się na szkoleniach BHP, które drogie nie są. Poza szkoleniami BHP, warto być świadomym o odpowiednim oznakowaniu budynku http://decretum.com.pl/instrukcja-bezpieczenstwa-pozarowego.html dobrze oznakowana instalacja przeciwpożarowa, oczywiście ułatwi ugaszenie powstałego pożaru, dosłownie dla chłopcy i dziewczęta, która nie posiada pojęcia gdzie jest wąż gaśniczy, czy gaśnica. Szkolenia BHP, są równie istotne, ażeby w pracy panowało bezpieczeństwo, w trakcie wykonywania obowiązków poprzez pracowników. Na dzień obecny można nabyć dla pracowników warsztaty

 • Globallsport

  • Poznań

  Jesteśmy szkołą, która w sposób wartościowy uczy dzieci i młodzież, aktywizując sportowo. Organizujemy w ciągu całego roku wyprawy sportowe – w trakcie pory zimowej są to Obozy Narciarskie Poznań, Obozy Snowboardowe Poznań, gdy pogoda zaczyna dogadzac nam wysoką temperaturą zaczyna sie sezon codziennie dostepnej nauki pływania, szkoła tenisa, półkolonie oraz organizacja wydarzeń sportowych pod hasłem Lato w Mieście Poznan, analogicznie do Zima w Mieście Poznan porą zimową. Obozy sportowe, półkolonie, szkółka tennisa, nauka pływania, organizacja urodzin sportowych, pozwalających na spedzenie wyjątkowego dla Państwa pociechy dnia w roku w sposób aktywny, ciekawy i zdrowy. Jesteśmy dumni z naszych osiągniec na polu zaszczepiania u najmłodszych

 • IFrame

  • Poznań

  IFrame została założona w 2012 r. w Poznaniu przez specjalistów – wizjonerów, którzy dzięki swej pasji i doświadczeniu wprowadzili na polski rynek innowacyjne produkty. Poprzez zastosowanie zaawansowanych technologi stworzyli nowe możliwości dla rynku ogólnoświatowego, przejawiające się we wprowadzeniu nowatorskich produktów. Unikalność oferty przejawia się w umożliwieniu klientowi zakupu antyramy, której kształt i format ograniczony jest jedynie wyobraźnią kupującego. Oznacza to, iż nabywając ten produkt klient ma 100% gwarancję, że dostanie dokładnie to, czego oczekuje. Firma oferuje innowacyjne antyramy kształtowe, multi antyramy oraz antyramy tradycyjne, dostosowując ich wielkość i kształt do potrzeb klientów. Szczegółowe informacje

 • Albion Grzegorz Kołodziej

  • Poznań

  Albion Grzegorz Kołodziej – biuro tłumacza zajmuje się wszelkiego rodzaju przekładami z języka angielskiego i na język angielski. Podejmowane przez nie zlecenia obejmują tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z wielu dziedzin m.in.:   - medyczne, - techniczne, - informatyczne, - biznesowe, - ekonomiczne.   Z oferty korzystają równie chętnie osoby prywatne, jak i firmy. Te drugie decydują się przede wszystkim na przekład umów handlowych. Poza tym do biura dostarczane są również umowy o pracę lub sprzedażowe. Profesjonalny tłumacz, jakim niewątpliwie jest Grzegorz Kołodziej, bez problemu radzi sobie z każdym rodzajem tekstu: artykułami, dokumentacją, stronami www. Jest przy tym bardzo rzetelny, a do każdego zlecenia podchodzi równie