Powiedz jak możemy Ci pomóc

Ecofasada PRO

Warszawa

9

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Wykonujemy zlecenia od 2006. Naszą specjalizacją są ELEWACJE WENTYLOWANE.

Elewacja wentylowana sprawdza się wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki, gdzie wilgotność powietrza jest duża, a budynki narażone są na działanie opadów, silnego wiatru i promieni słonecznych.

Dzięki zastosowaniu szczeliny izolacyjnej pomiędzy warstwą ocieplenia budynku, a warstwą zewnętrzną, fasady wentylowane oferowane przez firmę ECOFASADA PRO zapewniają najwyższy komfort mieszkania.

Firma obsługuje Klientów w zakresie elewacji wentylowanych z płyt HPL, Trespa, Fundermax, Abet Laminati, z płyt włókno-cementowych Equitone, Cembrit, ze spieków kwarcowych Laminam, z płyt kompozytowo-aluminiowych Alucobond, Buildbond i podobnych.

Nasze usługi świadczymy w Warszawie i okolicach Warszawy.

Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Branża

Obszar działania

Świętokrzyskie, Mazowieckie, Lubelskie, Podlaskie, Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.92 / 5
Gwiazdki opinii

26 opinii

5 5
(25)
4 4
(0)
3 3
(1)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Michał S. 19 listopada 2023
opinia potwierdzona
Wykonanie elewacji, 36-70m², Wólka Radzymińska
Neutralna opinia

Kontakt po oględzinach domu zerowy, umowę na elewacja chciałem podpisać w listopadzie, gdyż wymaga tego fundusz ochronny środowiska, niestety nie polecam. Zero kontaktu sms, zero odbierania telefonów i zero odpowiedzi na emaile.

Łukasz G. 25 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Prace wykonane rzetelnie, fachowo i w sposób terminowy, współpraca bez zarzutów, firma godna polecenia.

Robert P. 25 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Ecofasafa Pro jak najbardziej godna polecenia. Szczerze polecam. Ze wzgledu na brak odpowiedniej ekipy do ocieplenia oraz wykonania elewacji "na mokro " firma Pana Waldemara pod kierownictwem Pana Andrzeja oprócz wstawek elewacji wentylowanej z płyt HPL ( w czym sa naprawde bardzo dobrzy) wykonała rownież całe ocieplenie budynku jednorodzinnego wraz z elewacja na mokro. Wszystko zostalo wykonane zgodnie z ustaleniami i z wielka dokładnościa. W trakcie prac Panowie również doradzali jakie rozwiazanie byloby lepsze i dlaczego ( czego ja do konca osobiscie bym nie przewidział). Ekipa dokładna znająca sie na robocie. Dzieki Panowie Pozdrawiam Robert

Kamil S. 21 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy. Profesjonalizm na pierwszym miejscu, terminowość wykonania usług, każdy z pracowników bardzo pomagał w doradzeniu szczegółów na miejscu. Wiedza i fachowość Pana Waldemara bardzo pomogła

Krzysztof M. 21 stycznia 2023
opinia potwierdzona
Szukam firmy do prac na elewacji, do 100m², Warszawa
Pozytywna opinia

Pan Waldemar, szef firmy jest kontaktowy i szybko, po krótkiej rozmowie, przesłał mi zdjęcia z wieloma możliwymi realizacjami. Potem, także podał mi adresy wykonanych realizacji, interesujących mnie typów elewacji, uwzględniając moją lokalizację, gdzie bez problemu mogłem podjechać i zobaczyć naocznie wykonane przez jego firmę wcześniejsze realizacje, dotknąć materiału, czy porównać kolorystyki, czy rożny sposób montażu. Po wizycie w kilku wskazanych miejscach zacząłem kumać o co chodzi z tymi elewacjami i zmieniłem swoją pierwotną koncepcję z metalowych kasetonów na płyty HPL w konkretnym sposobie ułożenia, co też od początku doradzał mi Pan Waldemar. Wykonawca jest dobrze znany przez producentów rożnych marek płyt elewacyjnych. Zlecenie było o tyle nietypowe i trudne, że było w nim dużo drobnych obróbek o niezbyt dużej powierzchni łącznej, Pan Andrzej kierownik brygady okazał się perfekcyjnym wykonawcą. Niezależnie od dużej empatii i komunikatywności wykazał się rzetelnością, skrupulatnością i fachowością pilnując na każdym kroku i etapie kolejności technologii i dokładności. Widać, że firma jest zorganizowana i wie co robi i robili to z głową z uwzględnieniem moich oczekiwań. Firma spełniła moje wysokie wymagania, zastosowana technologia przekroczyła moje wyobrażenie, zastosowane materiały spełniły w 100% moje oczekiwania. Trafiłem bardzo dobrą firmę, co rzadko się mi zdarza, szczególnie w obecnych czasach. Dzięki temu elewację robiłem "RAZ" a dobrze. Dobrze wydane pieniądze, warto budować. Pozostały mi same pozytywne wspomnienia po wykonawstwie a radość i duma mnie rozpiera za każdym razem, gdy patrzę na naszą perfekcyjnie, co do milimetra, wykonaną elewację - majstersztyk.

Tomasz M. 20 lutego 2022
opinia potwierdzona
Zapotrzebowanie na prace elewacyjne, 251-300m², Piaseczno
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna ekipa od elewacji wentylowanej. U nas robiliśmy na spiekach Laminam i jestem pod dużym wrażeniem doświadczenia, komunikacji i tempa pracy ekipy Ecofasada Pro. Na każdym etapie realizacji miałem dostęp do informacji, oraz mogłem skonsultować problematyczne elementy lub rozwiać swoje wątpliwości. Bardzo dobry kontakt z Panem Waldemarem, oraz z całą ekipą na budowie. Bardzo polecam!

Rafał S. 28 września 2021
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna firma, bardzo dobre wykonanie elewacji z płyt kompozytowych

Grzegorz R. 27 września 2021
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam. Elewacja wykonana zgodnie z ustaleniami. Oby wszyscy wykonawcy byli chociaż w 50% tak słowni oraz profesjonalni jak ta firma.

Ignacy K. 3 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Ecofasada wykonała dla nas elewację wentylowaną z płyt alucobond. Wysoka jakość, konkurencyjna cena i świetny efekt końcowy to cechy ecofasady!

Katarzyna S. 28 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma EcoFasada PRO wykonała dla nas fasadę w technologii płyt HPL. Prace montażowe przebiegały sprawnie. Montaż odznaczał się wysokim poziomem dbałości o detale. Do dziś spacerowicze mijający nasz dom dopytują "Kto wam zrobił taką ładną elewację?" To Ecofasada. Serdecznie polecam!

Ecofasada PRO, 28 kwietnia 2021

To miło, że elewacja "cieszy oko". Smaczkiem i wisienką na torcie są dwie bramy garażowe, które według pomysłu biura architektonicznego, zostały wkomponowane w elewację w bardzo sprytny i przemyślany sposób, tak że nie sposób tych bram zauważyć, dopóki są zamknięte. Wszystko staje się jasne, dopiero w momencie, kiedy bramy zaczynają się otwierać. Bardzo ciekawy zabieg architektoniczny, zastosowany przez naszego klienta.

Dariusz S. 27 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt z Wykonawcą, fachowe doradztwo i bardzo precyzyjne wykonanie elewacji wentylowanej. Na pewno będę chciał współpracować z Ecofasada PRO, przy kolejnej inwestycji. Dariusz Skowera

Ecofasada PRO, 27 kwietnia 2021

Bardzo dziękuję. Polecamy się na kolejną inwestycję.

Piotr Z. 11 września 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dobry kontakt z kierownictwem firmy. Wyszkolona i doświadczona ekipa. Wzorowy serwis gwarancyjny.

Święty M. 13 sierpnia 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo porządna firma, rzetelna sumienna, jakościowo na 5.

Dominik L. 11 sierpnia 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalna firma, usługi na najwyższym poziomie, gorąco polecam. Firma zrobiła u mnie elementy elewacji szybko, sprawnie, z każdym problemem radzili sobie doskonale przy jednoczesnym omawianiu rozwiązań ze mną.

Robert Z. 10 sierpnia 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Prace wykonano dokładnie zgodnie z umową. Solidna robota.

Katarzyna W. 10 sierpnia 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Pana Waldemara jest bardzo profesjonalna i terminowa. Kilkakrotnie mogłam liczyć na pomoc w usuwaniu usterek przy już wykonanej elewacji wentylowanej zrealizowanej przez inną ekipę.

Grzegorz K. 7 sierpnia 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

SUPER POLECAM. Super kontakt i jeszcze lepsze wykonanie. Jako jedyna firma była wykonaniem elementów na domku jednorodzinnym (ok.30 m2). Zrobili to idealnie.Polecam

Tadeusz H. Warszawa, 20 marca 2020
opinia potwierdzona
Zlecę prace elewacyjne, 201-250m², Warszawa
Pozytywna opinia

Marek J. 9 października 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetna współpraca przed projektem, w trakcie projektu i konsultacje oraz pomoc po wykonaniu projektu. Bardzo skrupulatne i przejrzyste przygotowanie rozliczenia poszczególnych etapów prac. Świetna ekipa wykonawcza. Pełny profesjonalizm. Dziękuje i liczę, że będziemy jeszcze współpracować przy innych realizacjach. Marek Jabłoński

Ecofasada PRO, 12 października 2018

Super współpraca :-) Do zobaczenia na kolejnych realizacjach

Paweł S. 5 października 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam firmę pana Waldemara, zrobili kawał dobrej roboty. Dokładnie, solidnie, szybko. Oby więcej takich fachowców!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Ecofasada PRO
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Fletniowa 48b, 03-160 Warszawa

WWW

www.ecofasada-pro.pl

Telefon

570 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Ecofasada Pro Waldemar Flis
Imię (pierwsze) WALDEMAR
Drugie imię ANDRZEJ
Nazwisko FLIS
Data rozpoczęcia działalności 2015-03-16
NIP 9591062746
Regon 361021376

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Białołęka
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03160
Poczta Warszawa
Ulica ul. Fletniowa
Numer nieruchomości 48b

Kontakt

Email waldemar.flis@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-03-16
Data powstania 2015-03-16
Data rozpoczęcia działalności 2015-03-16

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD
1623Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW STOLARSKICH I CIESIELSKICH DLA BUDOWNICTWA
1813Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z PRZYGOTOWYWANIEM DO DRUKU
2223Z PRODUKCJA WYROBÓW DLA BUDOWNICTWA Z TWORZYW SZTUCZNYCH
2511Z PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI
2512Z PRODUKCJA METALOWYCH ELEMENTÓW STOLARKI BUDOWLANEJ
2562Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH
2599Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH GOTOWYCH WYROBÓW METALOWYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
3092Z PRODUKCJA ROWERÓW I WÓZKÓW INWALIDZKICH
3101Z PRODUKCJA MEBLI BIUROWYCH I SKLEPOWYCH
3102Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH
3109Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MEBLI
3311Z NAPRAWA I KONSERWACJA METALOWYCH WYROBÓW GOTOWYCH
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4299Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4313Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4511Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
4519Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4520Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
4615Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ MEBLI, ARTYKUŁÓW GOSPODARSTWA DOMOWEGO I DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH
4651Z SPRZEDAŻ HURTOWA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA
4663Z SPRZEDAŻ HURTOWA MASZYN WYKORZYSTYWANYCH W GÓRNICTWIE, BUDOWNICTWIE ORAZ INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ
4665Z SPRZEDAŻ HURTOWA MEBLI BIUROWYCH
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
4674Z SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW METALOWYCH ORAZ SPRZĘTU I DODATKOWEGO WYPOSAŻENIA HYDRAULICZNEGO I GRZEJNEGO
4676Z SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH PÓŁPRODUKTÓW
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
4752Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
7120B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
9524Z NAPRAWA I KONSERWACJA MEBLI I WYPOSAŻENIA DOMOWEGO
9529Z NAPRAWA POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU OSOBISTEGO I DOMOWEGO

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.