Usługi remontowo- budowlane Piotr Pastucha - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Usługi remontowo- budowlane Piotr Pastucha nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Usługi remontowo- budowlane Piotr Pastucha

4

O specjaliście

Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu wentylacji rekuperacji oraz klimatyzacji.

Działamy dla osób prywatnych jak i dla większych przedsiębiorstw.

Prace wykonujemy starannie i rzetelnie według potrzeb klienta.

Prace zaczynamy po szczegółowej wycenie robocizny i materiału.

Oferujemy też nadzór budowlany całej sanitarki mieszkań.

Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego ale też i po za jego granicami.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie aby świadczone przez nas usługi zadowoliły każdego zleceniodawcę.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Magdalena B. 21 lutego 2019
Dam zlecenie na wykończenie i docieplenie domu, 140,90m2, Zamch
Pozytywna opinia

Piotr ma profesjonalne i solidne podejście do pracy. Jego zaangażowanie widać od początku, od momentu planowania prac.Piotr na początku obejrzał mój dom i zebrał wszystkie potrzebne mu informacje do rozpoczęcia prac. Zna się na materiałach i konstrukcji budynków. Doradził mi zaplanowanie wydajnego docieplenia i omawiał wszystkie szczegóły dotyczące prac i zakupu materiałów. Polecam, jego prace wykończeniowe wyglądają porządnie technicznie i estetycznie.

Arkadiusz B. 19 lutego 2019
Pozytywna opinia

Takiego "fachowca" już dawno nie spotkaliśmy. Remont przedpokoju i kuchni w bloku. Pan Piotr dokonuje wyceny (ma położyć tynki na ścianach, obsadzić nowe drzwi, położyć płytki w kuchni między meblami, na koniec przywiercić listwy przypodłogowe - bez malowania, bo to zrobimy we własnym zakresie). Wycena dokonana. Wszystko pięknie. Fachowiec pewny siebie. Wydaje się, że będzie ok. Ustalamy, że jak będą dodatkowe koszty to ma dzwonić i dawać nam znać. Dodatkowo fachowiec chce zabrać dla siebie stare drzwi. Mówimy, że może wziąć, ale 200 zł końcówki opuści. Zgadza się. Dobrze jednak nie jest. Zdjęcia poniżej przedstawiają w jakim stanie odebraliśmy mieszkanie. "Fachowiec" tłumaczy się tym, że wywarlismy na nim presje, że ma być szybko zrobione. Na propozycję, by robił dłużej i by było tak jak trzeba odpowiada, że nie ma czasu bo już ma nagraną inną robotę. Mimo wszystko zapłaciliśmy ustaloną kwotę urywając jedynie 200 zł. Bo Miał przyjechać i poprawić. Nagle jednak stwierdził, że nie będzie nic poprawiał, chyba że mu dopłacimy (przesłał jakieś kosmiczne wyliczenia plus koszty paliwa). Oczywiście, my jesteśmy sami sobie winni i tylko do siebie mamy pretensje. Jednak przestrzegam wszystkich by omijali tego pseudo fachowca szerokim łukiem. W życiu nie spotkaliśmy gorszego partacza. Nieuczciwy człowiek bez umiejętności. Prac precyzyjnych w ogóle nie potrafi wykonać. Koszmar. Niech nasz przykład bedzie dla wszystkich przestrogą.

Usługi remontowo- budowlane Piotr Pastucha, 21 lutego 2019

To wszystko to kłamstwa i pomówienia. Jak ktoś nie ma pieniędzy to nie robi remontu. A nie szuka oszczędności w niedoplacaniu fachowcom za usługę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Usługi remontowo- budowlane Piotr Pastucha

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kolonia Batorz 5, Batorz

NIP

862-164-63-81

Telefon

Telefon

695****** Pokaż numer

Facebook

DTP Klim-Went