Doradztwo, pośrednictwo Wrocław - Najlepsi w 2022

Doradztwo, pośrednictwo we Wrocławiu, 2022

544 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Doradztwo, pośrednictwo Wrocław - Ranking Najlepsi 2022

Już 544 Doradców i Pośredników Finansowych z Wrocławia złożyło 24127 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie doradcy i pośrednika finasowego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Doradców i Pośredników Finansowych w 2022 r. z Wrocławia.

Promowani
Doradztwo, pośrednictwo Wrocław
Promowany
FRESH VEGA

Pan Tomasz pomógł w odnalezieniu odpowiedniego produktu dla naszej firmy, dzięki pozyskanym środkom możemy dalej się rozwijać po ciężkim dla naszej branży okresie pandemii. Polecam Biuro WFB w 100%.

5.0 (29 opinii)
Promowany
Beata W.

Pełen profesjonalizm w każdym calu, świetna znajomość przepisów, oraz szybka komunikacja. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Polecam współpracę z firmą.

5.0 (8 opinii)
Michał W.

Wszystko ok załatwione sprawnie i pozytywnie. Aczkolwiek w moim osobistym odczuciu prowizja za usługę trochę wysoka ale nie jestem specjalistą nie wiem może ceny takie są.Ale mogę Z czystym sumieniem polecić.

4.85 (27 opinii)

Więcej Doradców i Pośredników Finansowych z Wrocławia

HipotekaToTu

 • Wrocław
Maciej K.

Polecam tą firmę za indywidualne i profesjonalne podejście do klienta i wyszukanie najlepszego kredytu do realizacji waszych pomysłów.

5.0 (25 opinii)
Jan K.

W naszej współpracy podobała mi się przedewszystkim merytoryczność Pani Pauliny, ogromne doświadczenie, wiedziała Pani od czego zacząć jak poprowadzić cały proces upadłości , nie było octan na które Pani Paulina by nie odpowiedziała, wszystko czysto przejrzyście, sprawnie i przede wszystkim skutecznie i profesjonalnie, polecam wszystkim którzy mają problem z zadłużeniem.

5.0 (6 opinii)
GM Events Sp. z o. o.

Zespół Ergotax opiekuje się naszą spółką od ponad 2 lat. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako profesjonalną, bardzo pomocną i cierpliwą - co szczególnie doceniamy przy rozwiązywaniu bieżących trudności. :)

5.0 (16 opinii)
Nelly M.

Ubezpieczałam mieszkanie oraz swoje życie z Panem Rafałem. Cenię za profesjonalne podejście, miłą atmosferę w czasie rozmowy, nie czułam się na nic naciągana, ale wysłuchana i zrozumiana. Polecam zakup z agentem, a nie online - oferta jest lepiej dopasowana do moich potrzeb. Zaskoczyło mnie, że w ubezpieczeniu mieszkania jest uwzględniony również mój kot.

5.0 (8 opinii)
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

5.0 (22 opinie)

Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Maciej K.

Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pan Krzysztof jest osobą konkretna oraz profesjonalną w swoim fachu. Celnie pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. Polecam skorzystanie z usług Pana Krzysztofa.

5.0 (9 opinii)
Maciej J.

Pełen profesjonalizm - reagowanie szybkie na zmieniającą się sytuację (dostosowanie umowy), bardzo merytoryczne tłumaczenie niuansów - polecam Biela Nieruchomości moim znajomym. Dali mi gwarancję spokoju w dość trudnych tematach.

5.0 (6 opinii)
Vitalii S.

I do appreciate the assistance that was provided to Natalia during the whole process. Her professional approach to clients is incredible because of various factors like personal attitude, providing different options for solving issues, e.t. Moreover, she speaks excellent English which helps a lot during work. Natalia did a fantastic job with great results, many thanks for that. I would definitely recommend her to my colleagues and friends. Bardzo cenię sobie pomoc, która została udzielona Natalii podczas całego procesu. Jej profesjonalne podejście do klienta jest niesamowite ze względu na różne czynniki, takie jak osobiste podejście, zapewnienie różnych opcji rozwiązania problemów, itp. Ponadto świetnie mówi po angielsku, co

5.0 (8 opinii)
Olga K.

Polecam doradce finansowego jest bardzo profesjonalny, szybko i solidnie załatwia sprawy w moim przypadku był to kredyt samochodowy. W ciągu 4 dni autko miałam na placu swoim. Najważniejsze że zawsze mogłam się kontaktować i dostałam odpowiedź w razie pytań. Osobiście nie wyobrażam sobie współpracy z nikim innym. Polecam z całego serducha.

5.0 (2 opinie)
Radosław L.

Z Panem Rogińskim współpracuje od jakiegoś czasu. Jestem bardzo zadowolony z jego usług. Nigdy nie było żadnych problemów z komunikacją. Usługi wykonywane są z pełną starannością w bardzo konkurencyjnych cenach. Polecam z całego serca.

5.0 (3 opinie)

Artfin Finanse Sp. z o.o.

 • Wrocław
Tomasz C.

Szybki kontakt duże zaangażowanie specjalisty tej firmy. Jednostkowe podejście do klienta nawet po godzinach pracy firmy był stały, kontakt mailowo smsowy w celu doprecyzowania oferty. Przedstawione oferty przez pracownika były atrakcyjne same w sobie. Pomimo to pracownik do momentu podjęcia ostatecznej decyzji wspierał mnie swoja bogata wiedza w kwestiach finansowych. ZDECYDOWANIE POLECAM

5.0 (19 opinii)

Anna Krupa Martynów

 • Wrocław
Kiosk Spożywczo- Przemysłowy Magdalena K

Pani Ania bardzo pomocna, życzliwa osoba na właściwym miejscu. Wszystko przedstawione konkretnie i na temat. Polecam szczerze tą osobę.

5.0 (3 opinie)

Expert Agency

 • Wrocław
Beniamin W.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w podjęte zadanie. Polecam każdemu w 100%.

5.0 (2 opinie)

Siwiec

 • Wrocław
Karolina G.

Pan Damian wykazuje się wysokim profesjonalizmem, cechuje go duża chęć pomocy, skupia się w pełni na kliencie. Ceny, porównując je z tymi obecnymi na rynku, również są zadowalające, a co najistotniejsze, odpowiednie do jakości usług oraz atmosfery, jaka panuje, kiedy ma się z tym Panem styczność.

5.0 (15 opinii)

Crew For You Sp. z o.o.

 • Wrocław
Hona P.

Od kilku lat współpracujemy z Crew For You Płatności faktur na czas. Kontrahent godny polecenia.

5.0 (1 opinia)

Doradca Klienta Biznesowego Irmina Strzelecka

 • Wrocław
Jan Gwizdalski

Bardzo dobry kontakt. Miło i sympatycznie, polecam.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Ambicki

 • Wrocław
Aniceta B.

Zawsze po Twojej stronie to motto jest zgodne z prawdą. Adwokaci są kompetentni, pomocni, wiarygodni, sympatyczni. Moją sprawą zajęli się z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem, doprowadzili moją sprawę do pomyślnego końca. Dziękuję i pozdrawiam.

4.97 (138 opinii)

Kancelaria Adwokacka LexActa Adwokat Radosław Grzyb

 • Wrocław
Zbigniew J.

Bardzo dobrze poprowadzona sprawa spadkowa. Szybkie działanie i wgląd w sporządzane pisma. Zdecydowanie polecam.

5.0 (57 opinii)

Biuro Nieruchomości SkyHouse Dawid Zaręba

 • Wrocław
Marcin M.

Profesjonalizm, ogromna wiedza, zaangażowanie, fachowe doradztwo to zaledwie niewielka część zalet jakimi można opisać biuro nieruchomości SkyHouse. Pan Dawid to profesjonalista w każdym calu jest osobą godna zaufania i zna się doskonale na tym co robi. Szczerze polecam.

5.0 (55 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

 • Wrocław
Ilona S.

Adwokat P. Bartosz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, doskonale zna prawo i potrafi znaleźć rozwiązanie w nawet najtrudniejszej sprawie. Po za profesjonalizmem w swojej dziedzinie mecenas Bartosz jest człowiekiem, który potrafi zrozumieć drugą stronę i doradzić co robić w kryzysowej sytuacji, zawsze pozostaje w kontakcie co również jest bardzo ważne dla klienta. Adwokat P. Bartosz niewątpliwie należy do jednych z tych adwokatów, którzy potrafią interpretować prawo w nieco bardziej wnikliwy jednocześnie bardziej skuteczny i ciekawy sposób. Nie jest adwokatem, który traktuje powierzoną mu sprawę powierzchownie i byle jak, a już z pewnością nie rutynowo. Życzę sobie jak również wszystkim innym, którzy znajdą się w

5.0 (12 opinii)

Pruski & Różyło Kancelaria Radców Prawnych Sp.p.

 • Wrocław
Piotr W.

Rzetelnie, sprawnie a przede wszystkim szybko załatwione wszystkie sprawy. Dobra komunikacja i wyjaśnienie toczących się postępowań na język zrozumiały dla mnie. Tłumaczenie z języka prawniczego na język Polski wychodzi im bardzo dobrze. Jeśli będę rozwodził się drugi raz, znów wybiorę tę kancelarię.

5.0 (6 opinii)

Anna Zura Biuro Nieruchomości

 • Wrocław
Les H.

First impressions often tend to give intuitive indications as to the state of possible cooperation which is so very key in larger transactions such as real estate sales or purchase. In this area, Anna certainly creates a great impression but not only. In my field of marketing I deal with very large numbers of people on a one to one level and I always look for certain trates in people who I intend to work with. Sincerity, credibility and an integrity between words and action are the main ones. My time in cooperation with Anna during me real estate needs was a very pleasant and relaxing experience observing a cool professional in action. I am certainly very happy to reccomend Anna to my associates and friends. Thankyou for your great work

5.0 (5 opinii)

Keller Williams Quality Seweryn Grzywacz

 • Wrocław
Anna T.

Pan Seweryn jest przede wszystkim skuteczny, a to było dla nas najważniejsze. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to jak szybko udało się odpowiedzieć na nasze potrzeby, jesteśmy w 100% zadowoleni ze współpracy i w przypadku kolejnych nieruchomości zgłosimy się tylko do Pana Seweryna. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt przez cały czas, to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękujemy Panie Sewerynie.

5.0 (9 opinii)

Nieruchomości Wrocław

 • Wrocław
Mariusz K.

Powierzyłem sprzedaż i wszystkie formalności agentowi, całość odbyła się bez mojego udziału, poza podpisaniem dokumentów. Polecam współpracę dla osób cierpiących na brak czasu!

5.0 (4 opinie)

Nieruchomości Paulina Jaksender

 • Wrocław
Katarzyna J.

Jakość obsługi na najwyższym poziomie - wraz z mężem kupowaliśmy nieruchomość z pomocą p. Pauliny - od momentu zakupu działki poprzez cały proces budowy towarzyszyła nam w papirologii, a nawet pomogła zorganizować ekipy remontowe. Jak opadnie kurz po naszym tak dużym, pierwszym projekcie - z pewnością skorzystamy niejednokrotnie z jej usług, pozdrawiamy!

5.0 (3 opinie)

KC NIERUCHOMOŚCI Kamila Ciupak

 • Wrocław
Marzanna W.

Sprzedawaliśmy dom, trudna sprawa wiele rzeczy nie załatwionych z przeszłości, a tu proszę, w ciągu niemal tygodnia od zgłoszenia ,pierwsi i właściwi kupujący, profesjonalna obsługa od początku do końca, pełne zaangażowanie. Niemal prowadzenie za rączkę krok po kroku w gąszczu zawiłości prawnych, w życiu nie dalibyśmy sobie sami rady z tym wszystkim. Efekt końcowy był taki, iż wszyscy zainteresowani byli zadowoleni. Sprzedaliśmy dom za dobrą cenę. Z całym przekonaniem polecamy panią Kamilę, dodatkowy atut, pobiera mniejszą prowizję niż inni.

5.0 (1 opinia)

www.KredytEkspert.com

 • Wrocław
Dominik T.

Wszystko super. Braliśmy kredyt na budowę, a właściwie zakup i dokończenie budowy domu co nie jest takim prostym przypadkiem. Ale poszło elegancko i profesjonalnie. Już poleciłem Pana Szymona swoim sąsiadom i Państwu też polecam zdecydowanie.

5.0 (6 opinii)

Dakid Business Solutions Michał Banaszak

 • Wrocław
Anna K.

Polecam współpracę z Panem Michałem i jego biurem nieruchomości. Pan Michal jest zawsze punktualny, słowny, sumienny a przede wszystkim bardzo skuteczny. Praca z nim to czysta przyjemność.

5.0 (2 opinie)

Kompas Nieruchomości

 • Wrocław
Wiktoria P.

Świetne biuro nieruchomości, pośrednicy z pasją podchodzą do wykonywanej pracy.

5.0 (1 opinia)

Koksztys & Koksztys Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowo Podatkowa

 • Wrocław
Roman D.

Bardzo dobry kontakt . Konkretna odpowiedź na postawione pytania i rozwiązanie problemu . Przemiła obsługa . Cena za usługi odpowiednia i dopasowana . Weryfikacja dokumentów i odpowiednia korekta . Dobrze trafiłem . Polecam to biuro

5.0 (24 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw. Filip Matysiak

 • Wrocław
Filip J.

Pan Filip jest profesjonalistą, którego polecam z czystym sercem, na każdym etapie sprawy wykazał się rozwagą, wsparciem, uważnością i znajomością najnowszych przepisów. Dziękuję za pomoc.

5.0 (4 opinie)

Biuro Kredytowe Marta Staszak

 • Wrocław
Paweł M.

Polecam współpracę z Panią Martą Staszak - sam korzystałem z Jej usług i profesjonalizmy już dwa razy i za każdym razem byłem obsłużony bardzo dobrze. Zostały mi wytłumaczone wszystkie kwestie, które wzbudzały moje wątpliwości. W przypadku podejmowania decyzji finansowych niezwykle ważne są cechy takie, jak rzetelność , spokój i życzliwość osoby, która nam doradza. W usłudze Pani Marty znalazłem wszystkie te cechy i dlatego szczerze polecam

5.0 (2 opinie)

POLSKAENERGIASŁONECZNA.PL SP. Z O.O.

 • Wrocław
SCM sp. z o.o.

Kontaktowałem sie z p. inż. Adamem w kwestiach konsultacji fotowoltaicznych i energetycznych dla dużego klienta. Zdecydowanie polecam firmę Polska Energia Słoneczna w wyżej wymienionych kwestiach, profesjonalizm, oraz uprzejmość jest ogromnym atutem tej firmy. Gorąco polecam współpracę z PES.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych STRICTE Konsorcjum

 • Wrocław
Marek Dutkiewicz

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Kancelarią. Bardzo profesjonalna obsługa, doradztwo, bezproblemowy kontakt, nie wygórowane ceny. Polecam z przekonaniem o wysokim standardzie usług.

5.0 (2 opinie)

i-Finance Patryk Gaj

 • Wrocław
Julia G.

Profesjonalne podejście Pana Patryka, obszerna wiedza o produktach finansowych sprawiła, że efekt końcowy jest zadowalający. Zdecydowanie polecam!

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe MJ

 • Wrocław
Sylwester K.

Bardzo fachowa obsługa klienta. Miła, a zarazem konkretna. Polecam firmę Biuro Rachunkowe MJ.

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kuc

 • Wrocław
Rafał S.

Kontakt z Panem adwokatem był błyskawiczny, pomimo, że w niedzielę, co było ważne bo sprawa wymagała szybkiego działania, Pan adwokat doradził mi jakie kroki powinienem podjąć i jakie są możliwości dalszych działań prawnych. Dziękuję.

5.0 (13 opinii)

Klik Ubezpieczenia

 • Wrocław
Anna K.

Miła obsługa, Pani znalazła dla mnie bardzo korzystną ofertę ubezpieczeniową, jestem zadowolona. Polecam.

5.0 (3 opinie)

POLSKIE NIERUCHOMOŚCI ALICJA GRUSZKIEWICZ & PARTNERZY

 • Wrocław
Janusz K.

Bardzo konkretna firma. Pani Alicja jest miła, gotowa do pomocy profesjonalista. Serdecznie polecam

5.0 (7 opinii)

N-Home Nieruchomości

 • Wrocław
Agata M.

Polecam współpracę z firmą N-Home. Korzystałam z ich usług zarówno przy sprzedaży jak i zakupie nowego mieszkania. W obu przypadkach transakcje przebiegły bezproblemowo, każdy obszar był zaopiekowany. Polecam!

5.0 (2 opinie)

Signarius

 • Wrocław
Dominik G.

Zdecydowanie i z sympatią polecam! Otrzymałem fachowe wsparcie w przygotowaniu biznes-planu do wniosku o dofinansowanie rozpoczęcia działalności. Moja sprawa była potraktowana poważnie i razem planowaliśmy przedsięwzięcie z pełnym uwzględnieniem moich uwag. Najbardziej doceniam to, że współpracę kończę nie tylko z dokumentem w ręku, ale też z bardziej strategicznym myśleniem o karierze w nadchodzących latach. Oprócz tego bardzo przyjemna atmosfera pracy i świetny kontakt.

5.0 (9 opinii)

Kamila Górska Ekspert Kredytowy

 • Wrocław
Michał T.

Jednym słowem - skuteczna, a przy tym bardzo profesjonalnie, miło, szybko i elastycznie. Wszystko wyjaśniła, policzyła i poprowadziła za rękę przez cały proces kredytu hipotecznego. Pani Kamila jest zdecydowanie godna polecenia.

5.0 (2 opinie)

SDP Nieruchomości

 • Wrocław
Aleksandra P.

Polecam współpracę z biurem SDP Nieruchomości. Szybko sprzedali moje mieszkanie za atrakcyjną cenę. Duże wsparcie na każdym polu, szybkie rozwiązanie trudnej sytuacji ze spadkobiercami, bezproblemowy kontakt. Dziękuję i polecam!

5.0 (2 opinie)

Smart Broker Kancelaria Brokerska Alicja Badura

 • Wrocław
Adrian K.

Świetny kontakt, rewelacyjna oferta, zaoszczędziłem naprawdę dużo pieniędzy, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam zdecydowanie!

5.0 (4 opinie)

EW Collections Sp. z o.o.

 • Wrocław
Monika P.

Solidna, rzetelna, wiarygodna firma, godna polecenia. Kompetentni, profesjonalni i życzliwi pracownicy! Dziękuję.

5.0 (10 opinii)

Porrada Finanse

 • Wrocław
Dawid P.

Świetna i profesjonalna obsługa. Pan Tomek zajął się wszystkimi formalnościami co pozwoliło zaoszczędzić mój czas. W 100 % polecam.

5.0 (14 opinii)

Kancelaria Prawnicza i Doradztwa Finansowego dr Arkadiusz Ścigała

 • Wrocław
Jan M.

Po tym jak Kancelaria Prawnicza Pana Mecenasa mi pomogła, jestem zobligowany podzielić się tutaj efektem pracy Mecenasa, a Ścigały i jego kancelarii, która bardzo rzetelnie podeszła w 2017 roku do sprawy mojej związanej z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Bez problemu i bardzo sprawnie Pan mecenas wytoczył na podstawie udzielonego pełnomocnictwa, postępowanie sądowe, ostatecznie na podstawie uzyskanego tytułu wykonawczego wszczynając egzekucję przed komornikiem, nadzorując właściwie cały przebieg egzekucji. Pozdrawiam Pana Mecenasa.

5.0 (1 opinia)
Ranking Doradców i Pośredników Finansowych obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...