Doradztwo, pośrednictwo Wrocław - Najlepsi w 2021

Doradztwo, pośrednictwo we Wrocławiu, 2021

129 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Doradztwo, pośrednictwo Wrocław - Ranking Najlepsi 2021

Promowani
Doradztwo, pośrednictwo Wrocław
Promowany

biuroWFB

 • Wrocław
PPHU "TECHNICAST" PIOTR GÓRA

Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt. Pełne zaangażowanie oraz dopasowanie do naszych potrzeb. Polecam.

Promowany

Centrum Biznesu ADAVIR

 • Kamienna Góra
Tadeusz J.

Oferta przedstawiona rzeczowo i profesjonalnie. Całość inwestycji załatwiona szybko sprawnie i dokładnie.

Promowany
Kiosk Spożywczo- Przemysłowy Magdalena K

Pani Ania bardzo pomocna, życzliwa osoba na właściwym miejscu. Wszystko przedstawione konkretnie i na temat. Polecam szczerze tą osobę.

Hona P.

Od kilku lat współpracujemy z Crew For You Płatności faktur na czas. Kontrahent godny polecenia.

Więcej Doradców i Pośredników Finansowych z Wrocławia

Karolina C.

Pełen profesjonalizm na każdej płaszczyźnie, ogrom zaangażowania, rzetelność, wiedza, łatwe nawiązanie kontaktu z klientem, przekazanie wszelkich informacji w formie, która jest w stanie zrozumieć również osoba niezwiązana z zagadnieniami dotyczącymi kredytów, jak również rozwianie wszelkich wątpliwości klienta, to jedne z cech, które charakteryzują idealnego doradcę - Jarka. Z czystym sumieniem polecam współpracę!

Bogdan I.

Profesjonalizm, zaangażowanie Adwokata w prowadzenie zleconej sprawy. Łatwość kontaktu i umiejętność prowadzenia rozmów z klientami. Szczerze polecam.

 • Oferteo.pl
 • HipotekaToTu

  • Wrocław
  Maciej K.

  Polecam tą firmę za indywidualne i profesjonalne podejście do klienta i wyszukanie najlepszego kredytu do realizacji waszych pomysłów.

  Andrzej W.

  Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

  Krzysztof J.

  Jeszcze raz dziękuje za sprawne przeprowadzenie transakcji sprzedaży mojego mieszkania. Wszystko przebiegło bardzo szybko, rzetelnie zostało przygotowane ogłoszenie sprzedaży, profesjonalna sesja zdjęciowa. Z uwagi, że przebywam za granicą przekazałem klucze dla p. Marty. Ona zajęła się prezentacją, ja byłem tylko na bieżąco informowany o postępach w procesie. Na każdym etapie procesu czułam opiekę i cierpliwe tłumaczenie kolejny moich pytań.

  Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych we Wrocławiu

  Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena Nowak

  Bardzo profesjonalna obsługa księgowa. Zawsze wszystko obliczone na czas. Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy. Gorąco polecam.

  Les H.

  First impressions often tend to give intuitive indications as to the state of possible cooperation which is so very key in larger transactions such as real estate sales or purchase. In this area, Anna certainly creates a great impression but not only. In my field of marketing I deal with very large numbers of people on a one to one level and I always look for certain trates in people who I intend to work with. Sincerity, credibility and an integrity between words and action are the main ones. My time in cooperation with Anna during me real estate needs was a very pleasant and relaxing experience observing a cool professional in action. I am certainly very happy to reccomend Anna to my associates and friends. Thankyou for your great work

  Kornelia K.

  Biuro Rachunkowe M-J zajmuje się pełną obsługą księgową i kadrową mikro, małych, średnich i dużych firm. W zakresie swoich działań oferujemy również usługę doradczą z zakresu organizacji i prowadzenia firmy.Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. OFERTA • prowadzenie ksiąg rachunkowych – pełna księgowość, ryczałt, księgi przychodów i rozchodów, księgowość podmiotów zagranicznych • rozliczenia z Urzędem Skarbowym, • konsultacje podatkowe, • kadry,płace • rozliczenia z ZUS. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą osobiście. Prosimy o telefon przed ewentualną wizytą 518 636 719 . Biuro Rachunkowe M-J ul. Ślężna 146-148 53-111 Wrocław Telefon:518 636 719 pon-pt po16:00 www.mj-br.pl

  Sylwia S.

  Znakomita współpraca. Sprzedaż nieruchomości udała się wyjątkowo szybko i bezproblemowo. Dziękuję za merytoryczne wsparcie i załatwienie za mnie wszystkich formalności.

  Paweł M.

  Polecam współpracę z Panią Martą Staszak - sam korzystałem z Jej usług i profesjonalizmy już dwa razy i za każdym razem byłem obsłużony bardzo dobrze. Zostały mi wytłumaczone wszystkie kwestie, które wzbudzały moje wątpliwości. W przypadku podejmowania decyzji finansowych niezwykle ważne są cechy takie, jak rzetelność , spokój i życzliwość osoby, która nam doradza. W usłudze Pani Marty znalazłem wszystkie te cechy i dlatego szczerze polecam

  i-Finance Patryk Gaj

  • Wrocław
  Julia G.

  Profesjonalne podejście Pana Patryka, obszerna wiedza o produktach finansowych sprawiła, że efekt końcowy jest zadowalający. Zdecydowanie polecam!

  Klik Ubezpieczenia

  • Wrocław
  Anna K.

  Miła obsługa, Pani znalazła dla mnie bardzo korzystną ofertę ubezpieczeniową, jestem zadowolona. Polecam.

  POLSKIE NIERUCHOMOŚCI ALICJA GRUSZKIEWICZ & PARTNERZY

  • Wrocław
  Janusz K.

  Bardzo konkretna firma. Pani Alicja jest miła, gotowa do pomocy profesjonalista. Serdecznie polecam

  Porrada Finanse

  • Wrocław
  Magdalena R.

  Polecam. Wszystko jasne od pierwszego spotkania. Wątpliwości wyjaśnione, sprawnie, szybko i skutecznie. Pozdrawiam!

  Perfect Place Relocation Sp. z o.o.

  • Wrocław
  Aneza S.

  Po raz kolejny obsługa na najwyższym poziomie. Każde kolejne spotkanie to potwierdzenie zaufanej i profesjonalnej firmy. Pani Michalina wspaniała i pomocna na każdej płaszczyźnie osoba. Ciepła i serdeczna. Z całego serca polecam!!!

  Gabinet Psychoterapii Anna Markowska

  • Wrocław
  Barbara S.

  Witam, przy pierwszym kontrakcie pani Ania, wykazała dużo zrozumienia i empatii. Z pewnością polecę każdemu, kto będzie potrzebował pomocy. Dobrego dnia.

  Dorota Basiak Autoryzowany doradca Solare, OVB, MBG

  • Wrocław
  Anna Z.

  Pełen profesjonalizm, Pani Dorota podpowiedziała rozwiązania o których nawet nie pomyśleliśmy i dzięki temu uniknęliśmy kłopotów.

  FINTAXIS FINANSE

  • Wrocław
  Mole

  Super specjaliści, pomogli mi w ciężkiej sytuacji finansowej mojej firmy związanej z pandemią, polecam za indywidualne podejście do mnie i fachowość. Dziękuję.

  Limitless Finance Sp. Z o.o.

  • Wrocław
  FTU TRANS-BIESZCZADY-BIS

  Firma wykazała się ogromnym zaangażowaniem , chęcią pomocy , inteligencją, wiedzą , kulturą . Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Bardzo miło wspominam naszą owocna współpracę. Gratuluję takiego pracownika. To prawdziwy Skarb.

  SUPPAN NIERUCHOMOŚCI

  • Wrocław
  Marcin L.

  Bardzo profesjonalny, doświadczony agent nieruchomości. Osoba godna zaufania, transakcja załatwiona szybko i sprawnie.

  Kredyt Premium Ewelina Brurda

  • Wrocław
  Tomasz D.

  Super w imieniu Firmy obsługiwał mnie Pan Dariusz. Polecam wszystkim. Człowiek dąży do celu i jest NIESAMOWICIE SKUTECZNY. Otrzymałem kredyt on-line na zakup samochodu w wysokości, która pozwoliła mi na realizację zamierzeń. Jeszcze raz polecam, jeżeli ktoś ma problem zadzwońcie do Pana Dariusz. na 5 gwiazdek daję 10

  Niezależny Ekspert Finansowy Marek Mytych

  • Wrocław
  Olga K.

  Polecam doradce finansowego jest bardzo profesjonalny, szybko i solidnie załatwia sprawy w moim przypadku był to kredyt samochodowy. W ciągu 4 dni autko miałam na placu swoim. Najważniejsze że zawsze mogłam się kontaktować i dostałam odpowiedź w razie pytań. Osobiście nie wyobrażam sobie współpracy z nikim innym. Polecam z całego serducha.

  Artfin Finanse Sp. z o.o.

  • Wrocław
  Tomasz C.

  Szybki kontakt duże zaangażowanie specjalisty tej firmy. Jednostkowe podejście do klienta nawet po godzinach pracy firmy był stały, kontakt mailowo smsowy w celu doprecyzowania oferty. Przedstawione oferty przez pracownika były atrakcyjne same w sobie. Pomimo to pracownik do momentu podjęcia ostatecznej decyzji wspierał mnie swoja bogata wiedza w kwestiach finansowych. ZDECYDOWANIE POLECAM

  Wrocławskie Centrum Kredytowe

  • Wrocław
  Maciej K.

  Dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pan Krzysztof jest osobą konkretna oraz profesjonalną w swoim fachu. Celnie pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. Polecam skorzystanie z usług Pana Krzysztofa.

  Finance World Sp. z o.o.

  • Wrocław
  Easy English Korepetycje

  Zdecydowanie polecam współpracę! Świetny kontakt z klientem, profesjonalne podejście i elastyczność.

  Rogiński Finanse

  • Wrocław
  Radosław L.

  Z Panem Rogińskim współpracuje od jakiegoś czasu. Jestem bardzo zadowolony z jego usług. Nigdy nie było żadnych problemów z komunikacją. Usługi wykonywane są z pełną starannością w bardzo konkurencyjnych cenach. Polecam z całego serca.

  Prolokal

  • Wrocław
  Sylwia K.

  Rzetelny, dokładny, doświadczony inżynier. Warto skorzystać ze wsparcia zespołu pro lokal przy odbiorze własnego mieszkania.

  DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM FINANSOWE DCF spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Wrocław
  Jadwiga S.

  Jasne i dokładne informacje, profesjonalne podejście do sprawy, miły i sympatyczny kontakt. Pan Kamil całym sercem oddany, by służyć pomocą klientowi.

  KM Projekt sp. z o.o.

  • Wrocław
  Eventus Pro

  Wszystko ok, sprawne komunikacja, płatność w terminie, polecam.

  Dr.Finance S.A.

  • Wrocław
  Katarzyna M.

  Dzięki panu Adamowi udało mi się bardzo szybko dostać kredyt na zakup mieszkania. Wiedząc jakie banki oferują mi kredyt mogłam spokojnie wybrać najlepszą ofertę.

  Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Zimoląg-Szwaja

  • Wrocław
  Jakub Agnieszka Żygadło-Rudnicka

  Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.Polecam Panią Justynę bardzo rzetelna i godna zaufania osoba. Jej wiedza prawna w sprawach działalności gospodarczej jest na bardzo wysokim poziomie. Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Justyny.

  Biuro Rachunkowe Informat

  • Wrocław
  PRIMO - Dotacje

  Polecam korzystanie z usług księgowych oferowanych przez Panią Alicję. Profesjonalna obsługa i wyjątkowo sympatyczna osoba. Moja firma jest klientem biura od kilku miesięcy. Kilku moich znajomych również zleciło prowadzenie księgowości Pani Alicji. Wreszcie normalna osoba - bez zadęcia, sumienna i kompetentna

  Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców

  • Wrocław
  Xeromatic Wrocław

  Bardzo fajna współpraca, polecam bardzo mocno.

  Maria Drogowska

  • Wrocław
  Agnieszka D.

  Rozmowy są przede wszystkim rzeczowe. Pani Drogowska jest bardzo przystępna i otwarta osoba. Można liczyć na profesjonalna i życiową poradę.

  BACKUP Kancelaria Ubezpieczeń

  • Wrocław
  Dominika S.

  Skorzystałam z oferty kancelarii przez polecenie znajomej. Ubezpieczyłam u Pana Macieja samochód oraz mieszkanie, wszystkie oferty przesłane na maila bardzo szybko i sprawnie, do tego ceny również na plus.

  DORA BIURO USŁUG RACHUNKOWYCH

  • Wrocław
  Cde-chem Sp. Z.o.o.

  Solidna firma z tradycją, bardzo dobry kontakt i sensowna cena.

  BIURO RACHUNKOWE VERITAS DELTA SP. ZO.O.

  • Wrocław
  Marta K.

  Pełen profesjonalizm i mistrzowskie podejście do rozwiązywania indywidualnych problemów klienta. Do tego ogromne zaangażowanie ze strony wszystkich pracowników i mega miła atmosfera. Zdecydowanie polecam współpracę!

  Jacek Buszyński - ekspert kredytowy

  • Wrocław
  Andrzej D.

  Pan Jacek pomógł mi w sytuacji, jak myślałem, bez wyjścia. Polecam serdecznie

  AT KONSULTING ALEKSANDRA TCHORYK

  • Wrocław
  Katarzyna W.

  Szybko i sprawnie, a przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Polecam współpracę z Panią Ola naprawdę warto.

  Apartmax Nieruchomości Katarzyna Maksym

  • Wrocław
  Lidka S.

  Pani Katarzyna działa bardzo profesjonalnie, rzetelnie, działając z należytą dbałością o sprawy klienta. Jest uprzejma, zawsze służy radą i pomocą we wszelkich sprawach związanych z nieruchomościami. Klient czuje się bezpiecznie wiedząc, że firma jest wiarygodna. Firma w 100% godna polecenia.

  Dotacje, Pożyczki, Wyceny

  • Wrocław
  Dawid M.

  profesjonalne podejście, dobra komunikacja, polecam

  BIURO RACHUNKOWE AS

  • Wrocław
  Krzysztof F.

  Nasze pole działania to księgowość dla małych firm. Zajmujemy się sprzedażą od 2014. Działamy na terenie Wrocławia. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu. Usługi finansowe Kadry Rachunki bankowe Pozostałe Doradztwo księgowe Doradztwo podatkowe

  Jawoprofinanse

  • Wrocław
  Anna K.

  Profesjonalna obsługa w pozyskaniu kredytu. Świetna komunikacja, ekspresowy przepływ informacji, bez opóźnień w dostarczaniu niezbędnych dokumentów do banku. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Serdecznie polecam !!!

  Biuro Rachunkowe Arcadio

  • Wrocław
  Jan L.

  Świetne biuro rachunkowe. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam.

  Piotr Książek

  • Wrocław
  Mirosław L.

  Futuro Finance

  • Wrocław
  Sebastian T.

  Debt Solutions

  • Wrocław
  Grzegorz S.

  Rozmowy na wysokim poziomie wiedzy i kompetencji. Elastyczność w negocjacjach, aczkolwiek stanowczość. Za te właśnie cechy firma godna polecenia. Wszak, to mają być rozmowy prowadzące do ściągnięcia zobowiązania.

  Ranking Doradców i Pośredników Finansowych obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
  W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?