Doradztwo, pośrednictwo Lublin - Najlepsi w 2020

Doradztwo, pośrednictwo w Lublinie, 2020

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Doradztwo, pośrednictwo

Doradztwo, pośrednictwo Lublin
Małgorzata W.

Usługi księgowe prowadzone na wysokim poziomie, stały kontakt z osobą bezpośrednio obsługującą firmę. Rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania . Polecam powierzenie prowadzenia spraw księgowych firmy przez inPL group Accounting & Outsourcing.

Doradztwo, pośrednictwo Lublin
Robert S.

Doradcy rzetelni, bardzo szybko mnie obsłużyli i zrobili za mnie cały żmudny proces w uzyskaniu kredytu . Dziękuje za pomoc i współpracę . Gorąco polecam .

Doradztwo, pośrednictwo Lublin
Łukasz M.

Jesteśmy bardzo zadowoleni że współpracy. Ominęło nas wiele kłopotów z załatwianiem kredytu. Pan Przemysław na pytania odpowiada rzeczowo i wyczerpująco. Pomaga w formalnościach od początku do końca. Polecamy.

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Cefino

Lublin
Barta A.

100% satysfakcji; dobry kontakt z szacunkiem dla klienta. Rozpatrzenie pliku i szybkie przetwarzanie. Otrzymaliśmy pożyczkę 5 dni po podpisaniu umowy pożyczki. Dziękuję bardzo.

MKJ sp. z o.o.

Turka, 9 km od Lublin
Maria S.

Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to Księgowość,doradztwo, pośrednictwo, kadry, usługi podatkowe, na terenie woj. Lubelskie

Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych w Lublinie

Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Biuro Nieruchomości ANMA z siedzibą w Lublinie ul.Lipowa 10 to rozpoznawalna marka, działająca w branży nieruchomości nieprzerwanie od 1992 roku. Zajmujemy się zawodowo obrotem nieruchomościami na terenie Lublina oraz całego regionu wschodniej Polski. Przez lata działalności wypracowaliśmy ugruntowaną pozycję na lubelskim rynku nieruchomości i postrzegani jesteśmy jako firma wiarygodna, profesjonalna, skuteczna w działaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kupna, sprzedaży, wynajmu oraz dzierżawy wszelkiego typu nieruchomości, którą na bieżąco dla Państwa aktualizujemy i poszerzamy, działając w systemie współpracy MLS (Multiple Listing System). Wyrażamy nadzieję, że wśród naszych propozycji ofert znajdą Państwo taką, która

Biuro Rachunkowe Anna Trembecka - Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Pomoc w założeniu działalności gospodarczej Prowadzenie pełnej księgowości Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów Prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt od przychodów ewidencjonowanych) oraz ewidencji dla potrzeb podatku VAT Obsługa kadrowo – płacowa Sporządzanie rocznych zeznań podatkowych (PIT) Przygotowywanie wniosków o zwrot VAT z tytułu wydatków na zakup materiałów budowlanych dla osób fizycznych Reprezentacja przed urzędami wnioski o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności www.brszafir.pl

KaiMedia

Lublin

Zajmuję się przygotowywaniem wniosków i Biznes Planów, dotyczących pozyskania środków z UE, dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą oraz na rozwój firm. Biznes Plan + załączniki oraz komplet dokumentów. Pomogę w przygotowaniu analizy marketingowej i w rozwinięciu pomysłu, ukształtuję formę merytoryczną odpowiednią do przedmiotu działalności. Oferuję wsparcie przy tworzeniu projektu biznesowego, obliczeń związanych z analizą zysków i strat, pomoc w wyszukaniu odpowiednich środków.

M&S Finanse

Lublin

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie doradztwa dla klienta indywidualnego, firmowego, pomagam w uzyskiwaniu finansowań na jak najkorzystniejszych warunkach. Wykonujemy prace od 2017. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do zadawania pytań.

Kancelaria rachunkowo księgowa Accounting - Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Kancelaria rachunkowo księgowa Accounting

Lublin

Biuro Rachunkowe Lublin Accounting to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi księgowe, stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę i wygodę. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy. Wykorzystujemy unikalne narzędzia finansowe i księgowe, stworzone specjalnie na potrzeby naszej firmy, a Klientom zapewniamy wsparcie i pomoc ekspertów. Dzięki Accounting zyskujesz: profesjonalną opiekę doświadczonych księgowych, możliwość obniżenia kosztów obsługi księgowej oraz zapewnienie ciągłości i terminowości świadczonych usług, gwarancję szybkiego dostępu do specjalistów i ekspertów z dziedziny księgowości i finansów. Posiadamy licencję Ministra Finansów nr

Biuro rachunkowe KADRIS - Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Biuro rachunkowe KADRIS

Lublin

Znajdujesz się na naszym profilu. Nasz zespół od lat zajmuje się księgowością i usługami kadrowo-płacowymi. Działalność naszej firmy prowadzimy w oparciu o certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także wpis na listę doradców podatkowych numer 08325. To, za co cenią nas nasi wieloletni klienci to nieszablonowe podejście do każdej powierzonej nam kwestii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych jak i dużych firm. Zlecając naszej firmie sprawy zarządzanie księgowością mogą być Państwo pewni, że praca z nimi związana będzie wykonana według najnowszych standardów. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Wszystko to, by zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Czekamy na Ciebie!.

Maciej Syczyński Finance

Lublin

Nasza specjalność to pożyczki firmowe na dowolny cel, działamy na terenie całej Polski. Bazujemy na przychodzie na rachunku firmowym. Akceptujemy zadłużenie w ZUS i US oraz pomagamy w jego spłacie. Cechuje nas minimum formalności i uproszczone zasady przyznawania. Wszystko jest załatwiane mailowo i telefonicznie, dzięki czemu oszczędza się czas.

INTERNACJONALIZACJA SP. Z O.O.

Lublin

Jesteśmy liderem w pozyskiwaniu dotacji na internacjonalizację MŚP! INTERNACJONALIZACJA Sp. z o.o. Jesteśmy liderem w pozyskiwaniu dotacji na internacjonalizację MŚP! OFERTA FIRMY OBEJMUJE: • Pozyskiwanie dotacji na internacjonalizację MŚP • Rozliczanie dotacji na internacjonalizację MŚP • Tworzenie nowych modeli biznesowych związanych z internacjonalizacją • Kompleksowa obsługa eksportu Nasza strona www.internacjonalizacja.eu opisuje dotację Internacjonalizacja MŚP 1.2 Polska Wschodnia. Najważniejszą cechą firmy jest SKUTECZNOŚĆ. Firma działa według zasady 10/90. Według zasady klient płaci zaledwie 10% wynagrodzenia za przygotowanie dokumentacji, natomiast 90% wynagrodzenia płaci za SKUTECZNOŚĆ, czyli w momencie przyznania dotacji!

Intensive Group Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Intensive Group Sp. z o.o.

Lublin

Intensive-group.pl to grupa spółek oferująca usługi takie jak kompleksowe wsparcie kadrowo-płacowe, pośrednictwo pracy oraz usługi pracy tymczasowej i outsourcing pracowniczy. Firma działa na rynku polskim i zagranicznym oferując profesjonalne wsparcie przedsiębiorstw w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i rekrutacji pracowników. Oferowane usługi/produkty: agencja pracy tymczasowej rekrutacja outsourcing pracowniczy payroll

Lawerna Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Lawerna Sp. z o.o.

Lublin

Wykonywane przez nas usługi to księgowość, rozliczenia podatkowe, kadry i płace. Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Terenem działalności naszej firmy jest woj. lubelskie. Zapraszamy do zadawania pytań.

CREDBOX Ekspert finansowy mFinanseS.A

Lublin

Zdalne Biuro Rachunkowe M-Tax Marek Grzybowski - Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Zdalne Biuro Rachunkowe M-Tax Marek Grzybowski

Lublin

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Aureus Biuro Rachunkowe Marzena Lange

Lublin

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublin

Lublin

Alternatywne Biuro Nieruchomości Lublin specjalizuje się w obrocie nieruchomościami gruntowymi. W naszej bazie znajduje się ponad 500 tego typu nieruchomości - są to zarówno działki budowlane w Lublinie i okolicach, grunty usługowe, rolne oraz inwestycyjne. Nasze biuro nieruchomości od wielu lat pośredniczy w obrocie nieruchomościami - prócz pomocy w sprzedaży i zakupie działek, dla naszych Klientów świadczymy szereg specjalistycznych usług związanych z branżą nieruchomości. Są to m.in. - weryfikacja stanu prawnego nieruchomości, - zabezpieczenie formalno-prawne transakcji, - analiza chłonności nieruchomości gruntowych, - doradztwo w zakresie geodezji, architektury, projektowania wnętrz, kredytów. Na tle konkurencji wyróżnia nas

Best Consult

Lublin

Oferteo

Warszawa

ProPARTNER Biuro Rachunkowe Anna Motyl

Świdnik, 8 km od Lublin
Sylwia G.

Z czystym sumieniem mogę polecić ProPARTNER za troskę o dobro Klienta i dobrą jakość świadczonych usług.

pw artel

Świdnik, 8 km od Lublin

Tax Alliance - Doradztwo, pośrednictwo Świdnik

Tax Alliance

Świdnik, 8 km od Lublin

Tax Alliance jest firmą świadczącą usługi księgowe, kadrowo - płacowe oraz consultingowe. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców na każdym etapie ich funkcjonowania. Począwszy od procesu zakładania działalności gospodarczej oraz w trakcie jej prowadzenia chcemy służyć naszym klientom pomocą i doświadczeniem. Osobom zakładającym działalność gospodarczą pomagamy wybrać optymalną formę prawną prowadzenia działalności gospodarczej, formę opodatkowania. Dodatkowo służymy doradztwem w zakresie pozyskania funduszy na założenie działalności gospodarczej. Przedsiębiorcom pomagamy prowadzić działalność gospodarczą. Reprezentujemy przedsiębiorców przed organami podatkowymi i ZUS, pomagamy zatrudnić pracowników, prowadzimy kompleksowe rozliczenia

SILVER Biuro Rachunkowe Rafał Marcinek - Doradztwo, pośrednictwo Niemce

SILVER Biuro Rachunkowe Rafał Marcinek

Niemce, 14 km od Lublin
Anna Z.

Polecam, bardzo dobry księgowy. Doradza przy prowadzenie firmy.

Biuro Rachunkowe IN PLUS

Spiczyn, 17 km od Lublin

Biuro Rachunkowe IN PLUS zajmuje się kompleksową obsługą księgowo-kadrową. Posiadam ubezpieczenie OC i certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,jestem również biegłą sądową.Jest to profesjonalne,licencjonowane biuro z wieloletnim doświadczeniem.Zajmuje się obsługą księgowo-kadrową indywidualnych działalności gospodarczych. spółek,stowarzyszeń i fundacji wszystkich branż.Obsługujemy firmy z całej Polski.

Andrzej Drgas

Lubartów, 22 km od Lublin

Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Nasza specjalność to Polisy na życie, zabezpieczenie kredytu, polisy ochronno oszczędnościowe dla dzieci, uszczerbki oraz poważne zachorowania, dóbra emerytura ., na terenie miejscowości Lublin, woj.lubelskie.

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Tanie Ubezpieczenia Kraśnik Lublin Grzegorz Żyłka

Kraśnik, 41 km od Lublin

Service Finance

Kraśnik, 41 km od Lublin

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Twoje Centrum Finansowe

Kraśnik, 41 km od Lublin

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Adam Sygnowski PHU

Puławy, 44 km od Lublin
Grzegorz F.

Dobry kontakt telefoniczny, rzetelna i pełna informacja dotycząca oferowanego produktu, sprawne podpisanie umowy.

Koczuła Agnieszka

Radecznica, 57 km od Lublin

79100104178

Annopol

Nasza specjalizacja to usługi typu duże kredyty hipoteczne. Realizujemy zlecenia od 2014. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak Kraśnik, woj. lubelskie. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Dominika Michalczak

Zaklików

Reprezentuję firmę Nationale Nederlanden. Naszą specjalnością są ubezpieczenia: Umowa podstawowa: śmierć, niezależnie od przyczyny. Umowy dodatkowe: do wyboru przez klienta. Umowy wypadkowe: - pobyt w szpitalu lub operacja po wypadku; - rekonwalescencja po pobycie w szpitalu wskutek wypadku; - na wypadek uszkodzenia ciała; - trwałe inwalidztwo wskutek NW; - śmierć wskutek NW; - śmierć wskutek wypadku komunikacyjnego; - niezdolność do samodzielnego życia lub pracy; - przejęcie opłacania składek. Umowy Zdrowotne: - na wypadek nowotworu ONA/ON; - na wypadek poważnych chorób - bez nowotworów; - poważne zachorowania dziecka; - pobyt w szpitalu lub operacja wskutek choroby; - niezdolność do samodzielnego życia lub pracy; - przejęcie opłacania

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

NOVUM Mobilne biuro Rachunkowe

Chełm

Jeśli trafiłeś właśnie na ta stronę to jest prawie pewne, ze szukasz profesjonalnego zespołu, któremu powierzysz sprawy finansowo-podatkowe lub kadrowo-płacowe swojej firmy. My jesteśmy pewni, ze dobrze trafiłeś. Świadczenie usług w dziedzinie księgowości to nie tylko wprowadzanie danych do programu księgowego. To wiedza osoby obsługującej dany system, która przełoży się na sukcesu twojej firmy. Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne technologie, telefony komórkowe, e-maile, aplikacje mobilne zrewolucjonizowały świat biznesu i normalnego życia. MOBILNE BIURO RACHUNKOWE NOVUM Wprowadziło dla was innowacje w dziedzinie księgowości na lokalnym rynku. Udostępniona klientowi darmowa aplikacja mobilna, umożliwi: a) wykonywanie skanów i zdjęć faktur

SALDO+ Biuro Obsługi Kredytów

Chełm
Dawid K.

Myślałem, że już nikt mi nie pomoże. Moje kredyty mnie wykańczały i już nie starczało mi na życie, żaden bank nie chciał mi pomoc. Na szczęście trafiłem tutaj. Profesjonalne i sumienne doradztwo! Trochę powalczyliśmy i się udało! Wszystkie moje problemy zniknęły. Polecam w 100%!

Usługi Finansowo-Księgowe Miroslawa Świstowska

Zamość
Adam W.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie obsługi kadrowo-placowej, ZUS, deklaracji US, pkpir, ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Obsługujemy Klientów na terenie powiatu zamojskiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

AS. CONSULTING Agnieszka Szewczuk

Zamość
Łukasz K.

Rozmowa przebiegała przy kawie w restauracji, bo nie wypada pić drinka bądź innych napojów wyskokowych na tak poważnym spotkaniu. Bardzo szybki kontakt telefoniczny jak również szybkie spotkanie. Dobrze przedstawiona oferta i warunki współpracy. Bez żadnych zastrzeżeń polecam firmę AS. CONSULTING Agnieszka Szewczuk innym osobom, które chcą założyć własny biznes.

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Biuro rachunkowe Consilium

Łuków

Zapraszamy Państwa na spotkanie w celu zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług rachunkowych, a w przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Państwa biznesu. Każdy klient może liczyć na indywidualną wycenę naszych usług.

Multibiuro24

Łuków
Katarzyna A.

Biuro na najwyższym poziomie. Fachowa i miła obsługa. Polecam.

Biuro Podróży i Ubezpieczeń Czimad - Doradztwo, pośrednictwo Biłgoraj

Biuro Podróży i Ubezpieczeń Czimad

Biłgoraj

Zwrot podatku z zagranicy, zwrot zasiłków rodzinnych na dzieci z zagranicy: Austria, Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Irlandia. A także bilety autokarowe, bilety lotnicze, wizy do USA, usługi wizowe do wszystkich krajów, ubezpieczenia turystyczne na wyjazdy zagraniczne, oraz tłumaczenia przysięgłe i zwykle, emerytura i renta z zagranicy, odszkodowania za wypadek zagraniczny, odszkodowania za opóźniony lot, pozyskiwanie dokumentu U1/ E301 z zagranicznych urzędów pracy.

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

SIMPLE TAX Biuro Rachunkowe Sebastian Wolszczak

Kozienice
Nagorka remonty

Sebastian Wolszczak prowadzi moja księgowość już jakiś czas, wszystko. O co go zapytam potrafi przekazać w jasny i klarowny sposób , jestem zadowolony ze współpracy z firmą SIMPLE TAX to była dobra decyzja.

Tunia Nowa

Stalowa Wola

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Nasza specjalność to pomóc w kredycie, na terenie Cała polska.

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Radosław Litwin - Pośrednictwo Finansowe

Stalowa Wola
Mariusz Jagiełło Pośrednictwo Finansowe

Obsługa na najwyższym poziomie Bezproblemowy kontakt.

Ekspert

Stalowa Wola

Nasze biuro zatrudnia księgowych i prawników z wieloletnim stażem w zawodzie. Cechuje nas rzetelność, indywidualne podejście do klienta. Wśród naszych klientów znajdują się firmy z terenu całego kraju, gdyż świadczymy usługi stacjonarnie i w sposób zdalny. Wielokrotnie i z powodzeniem pomogliśmy klientom wyjść z trudnych sytuacji. Jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb klientów, aby w sposób jak najbardziej kompleksowy realizować nasze usługi. Prowadzimy biuro od roku 2000, w nowej formie prawnej od roku 2017. Nawiążemy współpracę z firmami z terenu województwa podkarpackiego, oferujemy odbiór dokumentów lub pracę na miejscu w wyznaczonym terminie.

67073108392

Sobolew

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

Centrum Finansowe FinUp

Nisko
Kasia M.

Sprawna i szybka obsługa. Rzetelna firma godna polecenia.

Biuro Rachunkowe Joanna Nowak

Kurów
Arek D.

Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie i konkretnie. Polecam jak najbardziej. AR

Doradztwo, pośrednictwo Lublin

eXpertem

Ostrowiec Świętokrzyski
JOANNA K.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego została sporządzona zgodnie z ustaleniami i w terminie. Polecam wszystkim firmę EXPERTEM.

Kliny Rudnik Łysaków Bystrzyca Zemborzyce wojciechowskie Jakubowice murowane Prawiedniki Ćmiłów Turka Krężnica jara Mętów Nowiny Elizówka Długie Wólka abramowicka Kolonia świdnik mały Lublin Prawiedniki-Kolonia Zemborzyce podleśne Świdniczek Wilczopole Dębówka Łuszczów pierwszy Zemborzyce dolne Łuszczów drugi Szerokie Sobianowice Dominów Majdan mętowski Abramowice kościelne Świdnik mały Świdnik duży Pliszczyn Wilczopole-Kolonia Żabia wola Zemborzyce tereszyńskie Abramowice prywatne Lipniak Wólka Biskupie-Kolonia Głuszczyzna więcej...
W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.