Doradztwo, pośrednictwo Białystok - Najlepsi w 2022

Doradztwo, pośrednictwo w Białymstoku, 2022

87 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 87 firm
w kategorii Doradztwo, pośrednictwo

Promowani
Doradztwo, pośrednictwo Białystok
Promowany
Klaudia B.

Bardzo polecam tę firmę. Współpracowałam przy sprzedaży domu z Panem MARCINEM NIEMYJSKIM. Jestem baaardzo zadowolona z tej współpracy. Pani Marcin jest bardzo zaangażowany w to co robi, jest rzetelny no i przede wszystkim skuteczny, a do tego jeszcze bardzo miły i komunikatywny. Gorąco polecam!!!

5.0 (5 opinii)
Marcin J.

Współpracowałem z wieloma prawnikami i z przekonaniem stwierdzam, że Pani Mecenas dr Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska wyróżnia się ogromną wiedzą, życzliwością i – co istotne - wyjątkową uczciwością w odniesieniu do cennika świadczonych przez Jej Kancelarię usług prawnych. Dodam, że moja opinia jest bezstronna, ponieważ przed sprawą, w której Pani Mecenas pomogła mi, nie znaliśmy się. dr Marcin Jurewicz

5.0 (23 opinie)
Paulina K.

Pan Karol pomagał nam przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Od samego początku współpracował z nami bardzo aktywnie, wszystko było załatwione tego samego dnia. Zanim złożyliśmy wnioski kredytowe dostaliśmy listę dokumentów do zgromadzenia, które mogą być potrzebne, dzięki czemu nic się nie opóźniło. Ponadto wszystko zostało nam bardzo jasno wyjaśnione, a na podpisanie umowy Pan Karol udał się razem z nami. Należy też zwrócić uwagę na to, że cały czas przebywaliśmy na Pomorzu więc większość spraw załatwiliśmy elektronicznie. Pan Karol to naprawdę bardzo rzetelna, doświadczona i godna zaufania osoba. Naprawdę polecamy.

5.0 (88 opinii)

em5 nieruchomości

 • Białystok
Paweł K.

Piękna działka na Warmii, piękna okolica i to w dodatku kupiona w bardzo okazyjnej cenie. Dzięki serdeczne.

5.0 (9 opinii)
Andrzej K.

Właśnie jestem po uzyskaniu drugiego kredytu i zakupie realizowanego z Panią Ewą. Nie wyobrażam sobie współpracy z inną osobą. Polecam każdemu, od kogo słyszę, że potrzebuje kredytu. Pani Ewa załatwia wszystko, nie pozostawia miejsca na czasochłonne zastanawianie się czego potrzeba, a czego nie potrzeba, aby zaspokoić dany bank. Dobór banku zawsze pozostawia do ostatecznego wyboru, w oparciu o za i przeciw każdej oferty. Świadomie ma się wybór, tego najlepszego i najbardziej korzystnego na lata kredytowania.

5.0 (4 opinie)
Gabinet Fizjoterapii FENIKS mgr Ewa Wolicka

Dziękuję za współpracę przy pozyskaniu dotacji, dzięki której otwieram swój nowy biznes. Pan Łukasz pomógł mi nie tylko w przygotowaniu biznesplanu, kosztorysu i prognoz finansowych, ale zwrócił moją uwagę na wiele ważnych elementów, które pozwolą na efektywne prowadzenie biznesu. Polecam współpracę z Panem Łukaszem, ponieważ oprócz bardzo dobrej znajomości zasad ubiegania się o środki publiczne służył swoim doświadczeniem biznesowym podczas całego procesu.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych w Białymstoku

Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Białegostoku lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

DomBialystok.pl

 • Białystok
Michał P.

Współpraca z Panem Wojciechem jest lepsza niż rewelacyjna! Pan Wojciech zrobił wszystko tak jak trzeba spełniając moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie, przejęcie wszelkich obowiązków spoczywających na sprzedającym. Dziękuję i polecam serdecznie.

5.0 (1 opinia)
Marta R.

Pan Maciej to profesjonalista przez duże P. Przeprowadził nas przez cały proces uzyskania kredytu jak małe dzieci za rączkę. Spokojnie i w prosty sposób tłumacząc każdy krok. Miły, kulturalny człowiek gotowy odpowiedzieć na każdą napotkaną zagwozdkę, która się po drodze pojawiała. Polecam. Komu jak komu, ale temu Panu można naprawdę zaufać i niczym się nie przejmować.

5.0 (26 opinii)
Aldona G.

Nasza współpraca trwa w dalszym ciągu. Pan Adrian jest wyjątkowa osoba. Jego profesjonalizm, znajomość rzeczy i dążenie do celu jest na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że mam przyjemność korzystać z usług Pana Adriana i oczywiście polecam innym.

5.0 (1 opinia)

CONSULTING PHARM

 • Białystok
Trygon HR Sp. z o.o.

Super współpraca, wszystko na czas. Bardzo fajny, instynktowny program do obsługi, szybki kontakt po wysłaniu zapytania. W zakresie doradztwa księgowego dostałem odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Szybka obsługa przy wynajmie samochodu. Polecam.

5.0 (5 opinii)

Stok Nieruchomosci

 • Białystok
Tomasz P.

Zdecydowanie polecam biuro Stok Nieruchomości oraz Pana Zbigniewa Kalinowskiego. Pan Zbigniew jest profesjonalistą w pełnym znaczeniu tego słowa, dyspozycyjny i przede wszystkim skuteczny jako agent nieruchomości. Sprawnie zajął się wszelkimi formalnościami dzięki czemu cała transakcja przebiegła sprawnie i bezstresowo.

5.0 (1 opinia)

ITM Kancelaria Finansowa

 • Białystok
Jewgienija M.

Serdecznie polecamy współpracę z firmą ITM. To jest bardzo rzetelna i uczciwa firma, która proponuje kompleksowe podejście przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości. Chcielibyśmy także oddzielne podziękować Pani Ewie za solidną robotę przy poszukiwaniu mieszkania. Jej zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że nie musieliśmy niczym się martwić. Przez cały okres utrzymywaliśmy bardzo miły i stały kontakt, co dawało poczucie dużego komfortu, Pani Ewie ukłony za cierpliwość dla klienta i za elastyczne podążanie za jego potrzebami i możliwościami. Polecamy z całego serca i dziękujemy za wszystko!

5.0 (13 opinii)

Dorota Łapinska Partner Kredytowy

 • Białystok
Basia B.

Polecam usługę doradztwa kredytowego Pani Doroty Łapińskiej. Spokojnie, merytorycznie i błyskawicznie przeprowadziła nam całą procedurę otrzymania kredytu. Cierpliwie i długo wyjaśniła wszelkie zawiłe procedury i czytała z nami umowę, aż do momentu w którym zrozumieliśmy wszystko. Gdybyśmy mogli wybierać drugi raz fachowca do starania się o kredyt również byłaby to pani Dorota.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sylwia Sokołowska

 • Białystok
Anna S.

Polecam, świetny kontakt, szczegółowe wyjaśnienie mojego problemu prawnego.

5.0 (2 opinie)

Fundusz Wschodni Sp. z o.o.

 • Białystok
Martyna D.

Fundusz Wschodni (poprzednio Capitales Finanse) powstał w 2009 roku jako profesjonalista w zakresie doradztwa finansowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. W celu poszerzenia oferty usług finansowych od 2010 roku rozpoczęliśmy udzielanie pożyczek dla naszych klientów, zwiększając tym możliwości wsparcia. Od kilku lat współpracujemy również z wieloma instytucjami rządowymi (m.in Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości) w celu zapewnienia najlepszych form finansowania polskich przedsiębiorstw.

5.0 (4 opinie)

Łukasz Kulesza Obsługa Nieruchomości

 • Białystok
LCP Properties Sp z oo

Usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

EM5 Nieruchomości Zarządzanie Inwestycje

 • Białystok
Paweł K.

Piękna działka na Warmii, piękna okolica i to w dodatku kupiona w bardzo okazyjnej cenie. Dzięki serdeczne.

5.0 (9 opinii)

GLOBAL NIERUCHOMOŚCI S.C.

 • Białystok
Rafał G.

Rewelacja, chłopaki robią dobrą robotę. Podpowiedzieli mi co trzeba zrobić aby nieruchomość nabrała na wartości jak i pomogli w szybszej sprzedaży. Naprawdę warto skorzystać z ich usług, są młodzi, pełni energii, co najważniejsze ze względu na ich młody wiek mają już bardzo dużą sieć kontaktów inwestorów i stałych klientów, że niektóre nieruchomości schodzą zamiast jeszcze je się wystawi w internecie. Z całego serca polecam.

5.0 (2 opinie)

ASSAY nieruchomości

 • Białystok
Hanna C.

Kupiłam mieszkanie z Panią Moniką. Wszystkie prezentacje były rzeczowe i sprawne. Pani Monika opowiedziała o zaletach i wadach każdej nieruchomości, co pozwoliło mi wybrać najlepsze mieszkanie.

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe Wiktoria Białokozowicz

 • Białystok
Fundacja Clearwing

Współpraca jest jak na razie bardzo dobra, polecam.

5.0 (1 opinia)

Doradcy24

 • Białystok
Mariusz

Pani sprawy prowadzi bardzo dokładnie i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi.

5.0 (1 opinia)

INVESTMENT ACCOUNTING

 • Białystok
Karol W.

Wielokrotnie miałam okazję współpracować z tymi chłopakami. Kontakt świetny, nawet w święta - gdy ludzie siedzą przy stole z rodziną, zawsze jest ktoś kto odpowie na pytania i wątpliwości. Obsługę mają na najwyższym poziomie. 10/10!

5.0 (11 opinii)

Helpea sp. z o.o.

 • Białystok
Ola T.

Z całego serca pragnę podziękować za prowadzenie mojej sprawy i za udzielenie mi pomocy w walce o odszkodowanie. Dzięki waszej uprzejmości, uzyskaliśmy odszkodowanie, które pomoże nam w odzyskaniu spokoju ducha.

5.0 (2 opinie)

Biuro projektowe Białystok - Archime

 • Białystok

Biuro projektowe Archime z Białegostoku to nie jest zwykłe biuro architektoniczne, uświadczysz tu o wiele bardziej zaawansowanych usług. Ale od początku, tworzymy projekty budowlane budynków przemysłowych (hale, biurowce, zakłady produkcyjne itp.). Nadzór budowlany, nie taki jaki od razu się nasuwa. Na nasz nadzór budowlany składa się między innymi: construction Manager, project Manager / inwestor zastępczy / inżynier kontraktu, value engineering, inspektor nadzoru (nadzór budowlany), kosztorysowanie czy negocjacje. Oferujemy także profesjonalne wsparcie techniczne oraz serwis po-inwestycyjny. Masz pytania odwiedź nasze biuro lub stronę internetową.

Projekt Wschód, Joanna Treszczotko

 • Białystok

In-Home - Biuro Nieruchomości

 • Białystok

In-Home to biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które zostało założone z myślą o klientach ceniących swój czas i poczucie bezpieczeństwa. Klientach, którzy mają świadomość, że sprawy ważne i czasochłonne warto powierzać profesjonalistom. O wyjątkowości In-Home decydują przyjęte standardy pracy. Przede wszystkim działamy rzetelnie, skutecznie i zgodnie z obowiązującym prawem. In-Home zapewnia kompleksową obsługę całego procesu najmu, wynajmu, kupna lub sprzedaży nieruchomości. Sprawujemy pieczę nad każdym etapem - począwszy od podpisania umowy o pośrednictwie, poprzez raportowanie postępów realizacji przyjętego zlecenia, weryfikację stanu prawnego, przygotowanie dokumentów do transakcji, towarzyszenie przy umowach przedwstępnych

Biuro Rachunkowe MAGART Magdalena Świerszczewska

 • Białystok

Biuro Rachunkowe MAGART istnieje od ponad 20 lat. Mamy profesjonalną i świetnie wyszkoloną kadrę. Prowadzimy księgowość osób fizycznych, spółek osobowych (spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych) oraz pełną księgowość spółek prawa handlowego (spółek z o.o.) Z naszym biurem rachunkowym księgowość staje się łatwiejsza, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze :)"

APPJ SOFIA Olga Olędzka

 • Białystok

Zajmujemy się sprzedażą od 1984. Nasz zakres działania to odzież, pokrowce. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Ukraina. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Monika Rytel - Doradca Finansowy Open Finance

 • Białystok

Monika Rytel - Doradca finansowy Open Finance. Pomagam znaleźć odpowiednią ofertę pasującą do Twoich potrzeb. Oprócz pomocy w znalezieniu kredytu, układam plany oszczędnościowe i inwestycyjne. W branży finansowej działam od ponad 4 lat. Na początku jako agent ubezpieczeniowy w firmie Generali, a obecnie jako doradca finansowy w Open Finance. Open Finance jest liderem rynku pośredników finansowych w Polsce. Oferuje ofertę ponad 25 banków, dzięki czemu możemy dobrać ofertę na miarę Twoich potrzeb. Oprócz wiedzy praktycznej i doświadczenia, wiedza merytoryczna jest również moim atutem. Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie prowadzę zajęcia z zakresu ubezpieczeń. Działam na terenie Podlasia, między innymi w Białymstoku, Czarnej

Generali Małgorzata Niewińska-Kutaszewicz

 • Białystok

Witam, Nazywam się Małgorzata Niewińska-Kutaszewicz pracuje w firmie Generali od 12 lat. Specjalizuje się w doradztwie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych, oszczędnościowych oraz ubezpieczeniem grupowym dla firm i osób indywidualnych. Praca moja polega na analizie potrzeb klienta i dopasowaniem najlepszego rozwiązania do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu klient może się spodziewać nie tylko produktu, którego potrzebuje, lecz także troskliwej i profesjonalnej opieki posprzedażowej.

Agro-Przyszłość

 • Białystok

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej na terenie całej Polski. Zawsze staramy się zrobić wszystko aby znaleźć naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Znajdziemy ofertę najlepszą na rynku aby była zgodna z Państwa oczekiwaniami. Oferta jaką dysponujemy to: Kredyty: -Firmowe -Inwestycyjne - Gotówkowe na dowolny cel - Konsolidacyjne (wszystkie kredyty zamienimy w jeden tańszy z niższą ratą !!) - Hipoteczne -Kredyty samochodowe, Leasingi Oddłużanie firm i działalnośći Rolniczych

Juve Posrednictwo Finansowe

 • Białystok

Firmy i osoby prywatne które szukają finansowania zarówno szybkiej pożyczki jak i kredytu na rozwój firmy czy gospodarstrwa rolnego znajdą u nas ofertę na miarę swoich oczekiwań..Posiadamy bogatą ofertę kredytów gotówkowych, firmowych,konsolidacyjnych oraz pożyczek pozabankowych zarówno ratalnych jak i jednoratalnych . Nasi doradcy wybiorą dla państwa najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Kamil Kochański

 • Białystok

Specjalizacja moja to: - pomoc w założeniu działalności gospodarczej m.in. wybór formy opodatkowania, związany z tym również pozyskiwanie środków finansowych - tworzenie biznes planów do bankowości - lokowanie i pomnażanie kapitału (dodatkowym atutem jest wieloletnie moje doświadczenie na rynku GPW) - optymalizacja umów finansowych - wszelkiego rodzaju opieka finansowa i rozliczeniowa dotycząca firm - monitoring i poprawa BIK - Finansowanie metodą pełną i uproszczoną (bez Zaświadczeń z ZUS i US) - Faktoring - Optymalizacja podatkowa - Ubezpieczenia na życie ze zwrotem składek do 100% - Przy współpracy ze mną klient dostaje bazę 16.000 klientów firmowych. Zajmuję się prowadzeniem firm i przygotowaniem ich do finansowania oraz szukanie

Odszkodowanie za Wywłaszczenie Nieruchomości – Białystok

 • Białystok

Otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości na cele publiczne lub budowę dróg? Skorzystaj zatem z pomocy radców prawnych kancelarii. Odszkodowanie za Wywłaszczenie Nieruchomości to kancelaria prawna działająca w Białymstoku a także innych miastach Polski. Prawnicy kancelarii pomagają osobom wywłaszczonym w uzyskaniu odszkodowania za budowę dróg. Można tutaj liczyć na pomoc w szerokim zakresie i jest to m.in: ocena wywłaszczenia pod kątem zgodności z prawem, reprezentowanie przed organami administracji, pomoc przy wydaniu nieruchomości. Zapoznaj się z ofertą tu: https://www.wywlaszczenie.bialystok.pl/

Rachunkowość BK Beata Kaczyńska

 • Białystok

Bartłomiej Lenarcik

 • Białystok

Specjalizuje się w pomocy uzyskania finansowania dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek handlowych oraz pomocy w ich założeniu. DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ: - 8 lat pracy w finansach - doświadczenie zebrane w pracy przy giełdach papierów wartościowych - prowadzenie szkoleń z optymalizacji podatkowej - stosowanie programów naprawczych - ponad 1 mln zł w portfelu inwestycyjnym - ponad 20 mln zł uruchomionych finansowań Dzięki temu doświadczeniu jestem w stanie pomóc w sprawach, w których przeciętny doradca nie ma możliwości nic zrobić. Zajmuje się również pomocą w prowadzeniu i rozliczaniu firmy jak również darmowymi szkoleniami z zakresu prowadzenia firmy, marketingu i sprzedaży.

Rzeczoznawca Majątkowy Mariusz Jabłoński

 • Białystok

Świadcząc usługi w zakresie wyceny nieruchomości oraz doradztwa na rynku nieruchomości stawiam na staranność dokonywanych przeze mnie czynności, dokładność oraz profesjonalizm. Swoje usługi wykonuje zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa i standardami zawodowymi oraz z zasadami etyki zawodowej. Czując się odpowiedzialny za każdego klienta, który obdarzył mnie zaufaniem, w sposób szczególny zwracam uwagę na zachowanie poufności oraz tajemnicy zawodowej. Obszar mojego działania obejmuje głównie województwo Podlaskie jednakże w indywidualnych sprawach zrealizuję zlecenia na terenie całego kraju. Posiadam uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości numer 7305. Podstawowym zakresem działalność jest wycena nieruchomości na

Autoryzowany Przedstawiciel EFL Zbigniew Ładny

 • Białystok

Firma Oferuje leasing nowych i używanych pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn i urządzeń . Wraz z Iveco Polska proponujemy wynajem ciągników siodłowych na atrakcyjnych warunkach. Wspieramy zakup używanych maszyn i urządzeń specjalistycznych o wieku 15-stu lat. W ofercie firmy również pozostałe usługi finansowe: factoring, współpraca z macierzystym bankiem CA.

MARIUSZ ROMANOWICZ

 • Białystok

Realizujemy prace od 2000. Nasz zakres działania to kredyty, ubezpieczenia, dotacje. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak cały kraj. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Lokale biurowe do wynajęcia Białystok

 • Białystok

Budynek umieszczony umeblowany w windę, klimatyzację, położenia parkingowe zaś każdego udogodnienia gwoli jednostki niepełnosprawnych. Udzielamy pomieszczenia w nowomodnym, doskonale doszlifowanym aż do postępowania praktyk lekarskich budynku. Aż do wypożyczenia rzadkiego pomieszczenia o pokrywy odkąd 16-28 m2 oraz oddziały pomieszczeń. Ogłaszamy lokale aż do pożyczenia Białystok, lokale lekarskie do wynajęcia Białystok, lokale biurowe do wydzierżawienia Białystok, gabinety aż do wynajęcia Białystok. W obiekcie zawierają się poradnie dermatologiczna, pediatryczna, rehabilitacyjna, psychiatryczno-psychologiczna. Ajencja gabinetów medycznych oraz pomieszczeń biurowych o dużym standardzie w środek Białegostoku.

"4liberty.pl"

 • Białystok

4Liberty to firma prowadzona przez grupę osób, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pragną podzielić się z innymi. Firma powstała jako odpowiedź na wzrastające zainteresowanie segmentem Klientów zorientowanych na kompleksowość i trafność oferowanych usług. Posiadamy produkty wyselekcjonowane i specjalnie dedykowane tylko naszym Kientom. Doradzamy w zakresie inwestowania w NIERUCHOMOŚCI, a także w doborze INWESTYCJI zgodnie z oczekiwaniami. Proponujemy również usługi w zakresie finansowania planów poprzez KREDYTY. Współpracujemy ze znaczącymi instytucajmi finansowymi na rynku Europy, co gwarantuje, iż możemy sprostać oczekiwaniom klientów XXI wieku.

EXPERT - BIURO UBEZPIECZENIOWE JOANNA GILEWSKA

 • Białystok

Expander

 • Białystok

- doradztwo finansowe - kredyty hipoteczne - pisanie biznesplanów dla preferencyjnej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej - pożyczki na zakup paneli słonecznych - sprzedaż nieruchomości -budowa domów z drewna na zgłoszenie 22 lata na rynku finansowym, duże doświadczenie, szeroki wachlarz usług

Nawigator Doradztwo i Szkolenia Sp.z o.o.

 • Białystok

Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Nasza specjalność to kredyty firmowe oraz biznesplany, na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

OVB Allfinanz Polska Twoje Finanse - Ernest Węcławski

 • Białystok

🤝 Witam Cię Zajmuje się doradztwem finansowym pracując w firmie o zasięgu Europejskim z 50-letnim stażem. Zawsze podchodzę indywidualnie do każdego klienta, dokładnie analizując jego potrzeby aby móc zaoferować produkt, który w 100% spełni jego oczekiwania. Od zawsze sugeruje się dobrem i zadowoleniem klienta. Zapraszam 😉 Twój Doradca Finansowy

Centrum Rozwoju Gospodarczego

 • Białystok

Crg.pl jest firmą doradczo - szkoleniową specjalizującą się we współpracy z przedsiębiorstwami oraz JST. Nasza oferta to: - dotacje unijne dla firm; - obsługa uzyskanych dotacji w ramach środków UE; - szkolenia biznesowe; - konstruowanie biznes planów - przygotowywanie analiz ekonomicznych i finansowych, - przygotowywanie studium wykonalności; Jesteśmy jedną z najskuteczniejszych firm consultingowych w Polsce (6 miejsce w Polsce w przeprowadzonym przez czasopismo EuroEkspert II Ogólnopolskim Rankingu Firm Konsultingowych, w kategorii "Skuteczność Aplikowania", osiągając wynik 87,5%). Zapraszamy do współpracy !

Lenczewska Finanse

 • Białystok

Z branżą finansową związana jestem od kilku lat. Zajmuję się finansowaniem działalności gospodarczych oraz pozyskiwaniem kredytów dla osób fizycznych. Dzięki współpracy z wieloma bankami jestem w stanie dobrać swoim klientom najkorzystniejszą ofertę. Pomagam w przejściu przez całą procedurę bankową, od przygotowania dokumentów, aż po uzyskanie finansowania.

Rafał Piętko

 • Białystok

Ubezpieczenia szyte na miarę 👔 Zadzwoń 📞 - wspólnie poukładamy Twoje sprawy finansowe 📈📑👍

Placówka Partnerska Banku Pekao S.A.

 • Białystok

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem finansowym w zakresie usług kredytowych oraz bankowych. W swojej ofercie posiadamy kredyty hipoteczne + MdM, Pozyczki gotówkowe, konta bankowe, lokaty, karty kredytowe.

Ranking Doradców i Pośredników Finansowych obejmuje również takie miejscowości jak: Białystok, Grabówka, Sobolewo, Klepacze, Fasty, Kuriany, Olmonty, Zaścianki, Hryniewicze, Sowlany, Solniczki, Halickie, Krupniki, Śródlesie, Izabelin, Białostoczek, Skrybicze, Henrykowo, Stanisławowo, Bogdaniec. więcej...