Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz

Białystok

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem specjalistą w dziedzinie finansowej i ubezpieczeniowej, działającym na rynku od 2008 roku. W mojej pracy kładę duży nacisk na dostarczanie najlepszych ofert dopasowanych do potrzeb i możliwości każdego klienta.

Moja oferta obejmuje kompleksowe doradztwo finansowe oraz ubezpieczeniowe, w tym analizę aktualnych umów klientów i poszukiwanie lepszych warunków cenowych na rynku. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu, jestem w stanie pomóc klientom w znalezieniu najkorzystniejszych ofert kredytowych, ubezpieczeniowych oraz produktów związanych z rynkiem kapitałowym.

W mojej pracy stawiam na pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Dokładam wszelkich starań, aby pomóc klientom w osiągnięciu ich celów finansowych i zabezpieczeniu ich przyszłości. W tym celu dokładnie analizuję każdą sytuację i proponuję najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Moje usługi są całkowicie bezpłatne dla klientów, co jest regulowane m.in. Ustawą z dnia 23 marca 2017 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami. Dzięki temu, każdy klient może skorzystać z mojej pomocy bez obaw o dodatkowe koszty.

Posiadam również dużą wiedzę na temat rynku kapitałowego i inwestycji. Pomagam klientom w wyborze najlepszych rozwiązań związanych z zabezpieczeniem przyszłości emerytalnej lub przyszłości ich dzieci.

Zapraszam do kontaktu i odwiedzania mojej wizytówki Google, gdzie znajdują się opinie zadowolonych klientów. Jestem przekonany, że moje doświadczenie i wiedza pozwolą na znalezienie najlepszych rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych dla każdego klienta.

Branża

Obszar działania

Podlaskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

8 opinii

5 5
(8)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Agata D. 9 grudnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia. Pan Wojciech pomógł nam z uzyskaniem kredytu. Jest to doradca kredytowy, który potrafi w prosty sposób przedstawić skomplikowane terminy bankowe klientowi. Jest godny zaufania oraz od pierwszych chwil widać, że zależy mu na dobru klienta.

Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz, 9 lutego 2024

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii o moich usługach. Pozdrawiam.

Tomasz W. 27 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dzięki Panu Wojtkowi udało się przenieść kredyt hipoteczny do innego banku przede wszystkim bez stresu i co najważniejsze wszystko było doskonale wytłumaczone od początku do końca. Kontakt z Panem Wojtkiem bezproblemowy. Całe szczęście, że trafiliśmy z tym do Pana Wojtka. Wszystkich zachęcam do kontaktu w sprawach kredytowych.

Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz, 4 grudnia 2023

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii o moich usługach. Pozdrawiam.

Andrzej N. 7 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wojtek jest rewelacyjnym ekspertem kredytowym. Pomógł uzyskać już drugi kredyt hipoteczny, jestem bardzo zadowolony z ofert jakie znalazł. Zawsze wytłumaczy i przedstawi opcje, jak również rozwieje wątpliwości. Wojtek to bardzo profesjonalny doradca z ogromna znajomością rynku kredytowego, zawsze rozeznany w obecnej sytuacji makroekonomicznej. Serdecznie polecam każdemu, kto szykuje się do uzyskania kredytu!

Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz, 19 września 2023

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii o moich usługach. Pozdrawiam.

Jakub S. 30 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Wojciech wspomagał nas w zaciąganiu kredytu hipotecznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, bardzo rzetelne podejście do tematu, dobry kontakt, prowadzenie procesu od początku do końca. Polecam!

Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz, 19 września 2023

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii o moich usługach. Pozdrawiam.

Zuzanna Z. 25 lipca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam! Doradca rzetelnie podszedł do sprawy naszego kredytu, mogliśmy liczyć na pomoc z każdej strony. Cały czas sprawował nad nami opiekę, potrafiła fachowo i konkretnie odpowiedzieć na każde pytanie.

Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz, 2 sierpnia 2023

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii o moich usługach. Pozdrawiam.

Hubert Z. 4 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo mocno polecam, uwagę zwraca staranność oraz cierpliwość p. Wojciecha w procesowaniu pożyczki, Pan Wojciech poświęca sprawie tyle czasu, ile tego wymaga - bez pośpiechu i z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz, 4 maja 2023

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii o moich usługach. Pozdrawiam.

Kamila M. 25 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pierwszy raz ubiegałam się o kredyt i przyznam, że gdyby nie nasz doradca kredytowy - Pan Wojciech - nie byłoby to takie proste, Pan Wojciech znalazł najlepszą ofertę, przeprowadził nas "za rękę" przez wszelkie formalności, pilnował terminów i wymaganych dokumentów. Dzięki niemu cały proces przeszedł możliwie jak najbardziej "gładko", ponadto jest bardzo dokładny, ma ogromną wiedzę i znajomość rynku, rozwiewa wszelkie wątpliwości i cierpliwie wszystko wyjaśnia. Polecam, to świetny ekspert finansowy!

Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz, 3 maja 2023

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii o moich usługach. Pozdrawiam.

Krystian K. 6 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo miło wspominam pomyślną współpracę z moim doradcą finansowym, który pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny. Jego fachowa wiedza oraz profesjonalne podejście zrobiły na mnie duże wrażenie. Dzięki niemu udało mi się zaoszczędzić czas i uniknąć niepotrzebnych stresów związanych z procedurą kredytową. Gorąco polecam jego usługi każdemu, kto szuka wsparcia w dziedzinie finansów.

Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz, 9 kwietnia 2023

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii o moich usługach. Pozdrawiam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Mławska 4 lok. U2, 15-025 Białystok

WWW

www.twojekspertfinansowy.com.pl

Telefon

501 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz
Imię (pierwsze) WOJCIECH
Nazwisko KUNDZICZ
Data rozpoczęcia działalności 2021-05-10
NIP 5451646132
Regon 052086060

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODLASKIE
Powiat Białystok
Gmina Białystok
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15025
Poczta Białystok
Ulica ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego
Numer nieruchomości 22

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII
Data powstania 2021-05-10

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
0150Z UPRAWY ROLNE POŁĄCZONE Z CHOWEM I HODOWLĄ ZWIERZĄT (DZIAŁALNOŚĆ MIESZANA)
Przeważające PKD
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
05208606000030 Twój Ekspert Finansowy Wojciech Kundzicz ul.Mławska
Białystok
PODLASKIE
Białystok
05208606000016 GOSPODARSTWO ROLNE ul.3 Maja
Sokółka
PODLASKIE
sokólski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.