Powiedz jak możemy Ci pomóc

Docieplenia&elewacje

Skoczów

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2018 roku. Naszą główną specjalizacją są docieplenia budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych a także budynków użyteczności publicznej. Działamy głównie w województwie śląskim, świadcząc szeroki wachlarz usług, które zaspokajają najprzeróżniejsze potrzeby klientów. Niezależnie od rozmiaru i bryły budynku oraz różnorodności używanego materiału gwarantujemy, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci oczekiwane rezultaty.
Używane przez nas materiały są najwyższej jakości.

Wykonujemy docieplenia na styropianie od 0.040 do 0.031. Zapewniamy możliwość wyboru różnego rodzaju tynków: tynki akrylowe, tynki silikonowe, tynki silikonowo silikatowe, tynki mozaikowe. Oferujemy kompleksową obsługę twojej inwestycji, pomiar oraz indywidualną wycenę.

Na wykonane prace udzielamy gwarancję.

Umów się na konsultacje i darmową wycenę!

Zapraszamy!

Branża

Obszar działania

Śląskie, Austria, Czechy, Niemcy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

10 opinii

Pozytywna (10)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Mat K. 21 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Firma Pana Adriana od samego początku dała się poznać jako rzetelny i solidny wykonawca, przy budowie domu bardzo zależało mi na tym, aby przede wszystkim był porządnie ocieplony. Jestem przekonany, że cel został osiągnięty, co zawdzięczam Panu Adrianowi i jego sprawnej ekipie. Ze wszystkich podjętych zobowiązań i prac wywiązał się wzorowo. Wszystkie prace zostały wykonane z dużym zaangażowaniem, przy bardzo sprawnej organizacji i koordynacji robót, Pan Adrian nie tylko to wszystko nadzorował, ale brał w tym aktywny udział, służył też fachowym doradztwem. Samo ocieplenie budynku zwieńczył piękną elewacją, która u większości znajomych budzi podziw, a zamontowane przez niego parapety z czarnego kamienia są wisienką na torcie, wobec tego z czystym sumieniem rekomenduję firmę Pana Adriana, ponieważ spośród wielu fachowców, którzy przewinęli się prze moją budowę, to właśnie Pan Adrian i jego ekipa znajdują się w ścisłej czołówce tych najlepszych.

Tomasz S. 24 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Firma solidna, rzetelna. Praca wykonana profesjonalnie i perfekcyjnie, polecam. Rzadko można spotkać takich fachowców.

Zbigniew G. 17 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Wykonała w roku 2021 tynk na elewacji mojego domu (wysoka piwnica, parter, piętro, poddasze użytkowe), wraz z przygotowaniem podłoża. Dom był już ocieplony styropianem, była położona siatka i 2 warstwy kleju. W/w firma w bardzo profesjonalny sposób wykonała swoją pracę. Firma jest rzetelna, terminowa i rozlicza się w uczciwy sposób, zgodnie z popisaną umową.

Barbara N. 9 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Polecam! Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę to ludzie, którzy swoją pracę wykonują nie tylko z największą fachowością, zaangażowaniem ale i pasją służąc przy tym fachowym doradztwem, to grupa ludzi nie nastawionych tylko na zysk, ale przede wszystkim na jakość pracy i zadowolenie klienta.

Michał W. 9 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, doradztwo i terminowość . Zyczylbym sobie żeby wszystkie firmy podchodziły do powierzonych im prac z taka pasja i zaangażowaniem . Polecam

Rafał L. 6 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Wszystkie prace związane z ociepleniem domu jednorodzinnego wykonane zostały z dużym zaangażowaniem, solidnie, przy zachowaniu najwyższej jakości i sztuki budowlanej. Materiały użyte do ocieplenia domu cechowały się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, doradztwo na najwyższym poziomie i co najważniejsze efekt końcowy (zdjęcia) Uzgodniony w umowie termin, mimo robót dodatkowych, został zachowany. Dobry kontakt z szefem Panem Adrianem oraz wysoka kultura osobista pracowników, to rzadkość w dzisiejszych czasach!!! Po zakończeniu prac cały teren został dokładnie posprzątany, a wszystkie odpady budowlane usunięte z posesji i dostarczone do atestowanych punktów odbioru. Z pełną odpowiedzialnością polecam Firmę Ogólnobudowlaną Adrian Kret, jako profesjonalnego i rzetelnego wykonawcę.

Marlena R. 5 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam ekipę Pana Adriana. Docieplenie wykonane perfekcyjnie! Wszystko z największą dokładnością, statannie i terminowo. Panowie dbali również o utrzymanie porządku wokół rusztowania co również było dla mnie dużym atutem. Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność a efekt ich pracy jest zachwycający! Polecam

Ireneusz B. 4 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Porządek podczas prac oraz po ich zakończeniu. Dokładność i szybka realizacja zlecenia.

Barbara M. 4 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo zadowoleni s praca firmy. Solidnie, terminowo i zgodnie z umówioną ceną. Polecamy

Tomasz O. 4 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Godna polecenia firma na każdym z etapów inwestycji. Elewacja wykonana bardzo dokładnie, szybko w konkurencyjnej cenie. Z czystym sumieniem polecam firmę.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Docieplenia&elewacje
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Targowa 1, Skoczów

Telefon

882 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA ADRIAN KRET
Imię (pierwsze) ADRIAN
Drugie imię SZYMON
Nazwisko KRET
Data rozpoczęcia działalności 2018-04-20
NIP 5482568522
Regon 380015056

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat cieszyński
Gmina Zebrzydowice
Miejscowość Kaczyce
Kod pocztowy 43417
Poczta Kaczyce
Ulica ul. Jana Matejki
Numer nieruchomości 31

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-04-20
Data powstania 2018-04-20
Data rozpoczęcia działalności 2018-04-20

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4331Z TYNKOWANIE
Przeważające PKD
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.