Dochodzenie wierzytelności Warszawa - Najlepsi w 2023

Dochodzenie wierzytelności w Warszawie, 2023

537 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Dochodzenie wierzytelności Warszawa - Ranking Najlepsi 2023

Już 537 Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności z Warszawy złożyło 58708 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od dochodzenia wierzytelności może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w 2023 r. z Warszawy.

Średnia ocena specjalistów od dochodzenia wierzytelności w Warszawie to 4.99 (na podstawie 1672 opinii).

Wszystkie firmy
Dochodzenie wierzytelności Warszawa
best badge
Absinthe Consulting

Bardzo dziękuję za pomoc prawną dla mojej firmy. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu sprawa została wygrana na moją korzyść. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam mecenasa.

5.0 (49 opinii)
best badge
Magda G.

Polecam Panią Ikonę, bardzo profesjonalnie podeszła do mojej sprawy. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Polecam!!

5.0 (16 opinii)
best badge
Zofia

Z mojej inicjatywy rozmowa zdalna ogólnie omawiająca zagadnienie, choć adwokat wolał osobistą rozmowę. Nie skorzystałam. Dosłałam dokumenty do analizy, czy napisać odwołanie. Potem zasugerowałam, że wybiorę inne rozwiązanie. Dostałam też email z odpowiedzią na jedno szczegółowe pytanie, analizy nie było. Inne rozwiązanie nie wypaliło, termin odwołania minął, ale cena za poradę (dokładniejszą czy mniej dokładną) ta sama.

5.0 (8 opinii)
best badge
Agata D.

Pan Maciej super wszystko wyjaśnił, używał prostego, zrozumiałego języka, a nie prawniczego żargonu, który jest ciężki. Propozycję rozwiązania mojej kosztownej sprawy dostałam i wykorzystam. Człowiek uczy się na błędach. Cieszę się, że trafiłam na Pana Macieja, który pomógł mi w zniwelowaniu większego błędu na przyszłość. Myślę, że będę z Panem w stałym kontakcie na przyszłość. Polecam.

5.0 (7 opinii)
best badge
Hanna S.

Rozmowy z firmą Fluence Finance przebiegały sprawnie i satysfakcjonująco. Jestem pełna podziwu dla tempa działania przedstawiciela firmy, kontakt był za każdym razem błyskawiczny, wyjaśnienia udzielane wyczerpująco, dokładnie, zrozumiale dla laika w sprawach finansowych (a to ważne), a przy tym niepozbawione humoru i dowcipu. I własnie dlatego mogę tę firmę i jej pracownika polecić.

4.99 (205 opinii)
best badge
Adam P.

Polecam Kancelarię Detektywistyczno-Windykacyjna MS Michał Starzyńskiego z/s 20-631 Lublin, ul. Pana Balcera 6B/U4, 20-631 Lublin. Mieliśmy problem z odzyskaniem należności od dłużnika mającego siedzibę w Warszawie. Dłużnik zwodził nas od wielu miesięcy nie reagując na żadne próby negocjacji i wysyłane pisma. Dłużnik oświadczył, że jest wielokrotnie zadłużony i nie będzie w stanie regulować zadłużenia na naszą rzecz. Dlatego podjęliśmy decyzję o skorzystaniu z usług podmiotu oferującego usługi windykacji terenowej. Dzięki wspomnianej Kancelarii dosłownie w ciągu kilku tygodniu odzyskaliśmy całą wymaganą kwotę bez potrzeby występowania z pozwem o zapłatę.

5.0 (150 opinii)
best badge
Małgorzata J.

Kontakt otrzymałam z polecenia i szczerze polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej. Pan Mecenas jest godny zaufania, profesjonalny i konkretny. Ogromnie cenię sobie zaangażowanie i dostępność Pana Marcina, jak i możliwość dopasowania terminów do własnych potrzeb. Zawsze mogę na Panu Marcinie polegać. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i wdzięczna za pomoc.

5.0 (90 opinii)
best badge
GRZEGORZ ZAKRZEWSKI

Wspaniała obsługa, Pan Mecenas Wasiołek ma zupełnie inne podejscie do klientów , doradzi i poradzi.Uważam gdy bym wczesniej skorzystałam z usług Pana Mecenasa inaczej wszystkie sprawy by się potoczyły. Polecam kancelarie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.0 (8 opinii)
best badge
Marcin L.

Pani Mecenas w pełni profesjonalnie podchodzi do spraw klienta. Reprezentuje mnie w kilku postępowaniach na terenie Warszawy i okolic i jestem bardzo zadowolony z jej usług, bardzo szybko i efektywnie zdobywa materiały z postępowań. Polecam z całego serca usługi Pani Mecenas.

5.0 (8 opinii)

Więcej Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności z Warszawy

Mariusz P.

Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

5.0 (1 opinia)
Elżbieta K.

Prawnik godny polecenia, sympatyczny, cierpliwy, potrafi słuchać. Prowadził dla mnie dwie sprawy, oczywiście obie zostały zakończone pełnym sukcesem.

5.0 (2 opinie)
Inga C.

Pani Mecenas jest osobą skrupulatną i bardzo zaangażowaną do sprawy podchodzi rzeczowo i fachowo. Mi jako klientce dawała poczucie bezpieczeństwa, że moja sprawa znajdzie uczciwy finał.

5.0 (26 opinii)
Daryna B.

Miła i szybka obsługa, Pan Chyl bardzo szybko i detalicznie rozważył moja sprawę i nadal adekwatną prawną rekomendację

5.0 (36 opinii)
Dariusz C.

Pan mecenas szybko odpowiedział na ofertę współpracy i chętnie rozmawiał o problemie i o sprawie .Dalej będę współpracował z tym mecenasem .Polecam tą kancelarie ,jako chętną do współpracy .Chęciński Dariusz

5.0 (48 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Agnieszka M.

Pełen profesjonalizm, skuteczność w działaniu, jasne przejrzyste zasady, rzetelna firma, doskonali specjaliści.

5.0 (15 opinii)
Tomasz R.

Serdecznie dziękuję i polecam firmę Beta, która reprezentowała mnie po wypadku. Na każdym etapie postępowania świadczyła usługi na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

5.0 (99 opinii)
Mirosław P.

Dziękuję za wsparcie w wyprowadzeniu moich spraw gospodarczych. Cieszę się, że Radcowie pomogli mi w przekształceniu mojej spółki i pomogli uporać się z windykacją sądową.

5.0 (2 opinie)
Marta M.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mecenasem - pełne zaangażowanie, przez cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan Mecenas pomógł mi wygrać w sprawie o zapłatę odszkodowania.

5.0 (3 opinie)
Sandra M.

Z całą pewnością jest to Kancelaria, której można powierzyć prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Pan Adwokat cechuje się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zawsze można liczyć na jego merytoryczne wsparcie, oraz wszechstronne wyjaśnienie każdego z tematów.

5.0 (22 opinie)
Irena K.

Pan Piotr reaguje nadzwyczaj szybko i szybko podaje wycenę swoich działań w płaszczyźnie prawnej. Umie nieszablonowo podejść do rozwiązania zaistniałej sytuacji i wesprzeć w rozwiązaniu kłopotliwej sytuacji.

5.0 (4 opinie)
Renata M.

Wszystkim serdecznie polecam Kancelarię Mecenasa Patryka. Personel Kancelarii przemiły, Pan Mecenas również i otrzymała szybką i konkretną pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

5.0 (6 opinii)
Gosia Ł.

Wszystko na najwyższym poziomie! Sprawa prowadzona rzetelnie i z zaangażowaniem. Bezproblemowy kontakt z adwokatem na każdym etapie postępowania Człowiek wie za co płaci i nie musi się martwić o sprawę.

5.0 (8 opinii)
Hikoki Power Tools Polska

Współpracę z Kancelarią IPSO IURE oceniam na najwyższym poziomie. Wasza wiedza, wszechstronność, umiejętność szybkiej reakcji, wsparcie klienta w trudnych decyzjach jest nieoceniona. Dajcie nam poczucie bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach przy tak szybko zmieniających się przepisach lub wprowadzania nowych obowiązków czujemy się zaopiekowaniu i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim trudom jakie nakłada się na przedsiębiorców. Polecam nawiązanie współpracy z IPSO IURE.

5.0 (6 opinii)
Antonina M.

Wszystkie osoby w Kancelarii Ultimatum są nastawione na chęć pomocy drugiemu człowiekowi i można to odczuć na każdym kroku współpracy z tymi specjalistami. Wiedzą jak zabrać się do zlecenia i nie trzeba długo czekać na efekty działań z ich strony. Dłużnik szybko został postawiony do pionu jak Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą i uświadomiła delikwenta w jakiej jest sytuacji. Gdy wkroczyli do działania to było pewne, że dług zostanie odzyskany i pozostawało tylko pytanie kiedy to nastąpi. Całość została domknięta w trzy tygodnie, więc uważam, że to bardzo dobry rezultat jak miało się do czynienia z przebiegłym kombinatorem, który nie zamierzał nawet przez chwilę oddać pieniędzy gdy sama próbowałam się z nim dogadać przed

5.0 (60 opinii)
Iryna C.

Pan Maciej podszedł do mojej sprawy bardzo poważnie, mimo że miałam mnóstwo pytań ponieważ nie znam się na kwestiach prawnych, na każde odpowiadał dokładnie i z dużym zaangażowaniem, wytłumaczył jak będzie wyglądał cały proces, jakie są możliwości, zagrożenia i jakie kroki należy podjąć. Już po pierwszej konsultacji wiedziałam jaki jest plan działań, a współpraca pomogła mi rozwiązać mój problem, do którego nie wiedziałam jak się zabrać od dłuższego czasu. Dziękuję Panu Maciejowi za wyrozumiałość wobec mojej niewiedzy i obaw, że może się nie udać. Szczerze polecam - Pan Maciej podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie, ale również z sercem i chęcią pomocy drugiej osobie.

5.0 (20 opinii)
Kateryna B.

Bardzo profesjonalnie i szybko, co w większości przypadkach jest ważne, umowa zrobiona z uwzględnieniem naszych zapotrzebowań. Pan Kamil tez zaproponował kilka rozwiązań, pod kotem prawa, dla umowy, dzięki czemu zabezpieczył naszą firmę. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Bartłomiej B.

Na Kancelarię Noriet i wspólnicy trafiłem całkiem przypadkiem w momencie kiedy jako ojciec i mąż potrzebowałem pomocy prawnej. Moja sytuacja była bardzo trudna można powiedzieć, że beznadziejna - ale trafiłem na wspaniałe Panie Mecenas Paulinę, oraz Martę. Ten wspaniały i profesjonalny duet sprawił, że uwierzyłem w sprawiedliwość i poczułem że ja mężczyzna mogę się bronić i mówić z podniesioną głową. Wspaniały kontakt z klientem wielkie zaangażowanie, empatia, znajomość sprawy i wnikliwość, dyskrecja, poczucie bezpieczeństwa - to co dają Panie Paulina i Marta. Mogę tu bez końca pisać same superlatywy dla tego profesjonalnego duetu - dały mi odzyskać honor, a przez to normalne życie. Jeśli jeszcze się wąchasz czy Kancelaria NORIET to

5.0 (18 opinii)

Forum Expert

  • Warszawa
Sylwia R.

Z całego serca polecam, bardzo szybki kontakt z klientem. Profesjonalne podejście do sprawy, następnego dnia miałam już na skrzynce e-mail stosowne pismo, które potrzebowałam do sądu. Dziękuję za poświęcony czas i nieodpłatne wykonanie usługi. Przywracacie wiarę w człowieka, dziękuję.

5.0 (3 opinie)
Gosia C.

Rzetelna i miła obsługa, Pani Katarzyna była elastyczna i terminowa, zajęła się sprawą konkretnie i profesjonalnie. Wspierała w procesie, co jest bardzo ważne dla zestresowanych nową sytuacją osób. Mogę ją polecić każdemu.

5.0 (6 opinii)
Artur K.

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Jeszcze raz dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy. Pozdrawiam - Artur.

5.0 (3 opinie)
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

5.0 (2 opinie)
Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

Wysoki profesjonalizm i zaangażowanie w powierzone zadania. Radca Prawny godny zaufania i polecenia. opinię wystawił Zarząd Medica Poland - Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.

5.0 (4 opinie)
avatar icon
Adam K.

Bardzo dobrze Pan podszedł do sprawy, profesjonalnie, bardziej zależało mu aby mi pomóc niż o swoje wynagrodzenie.

5.0 (1 opinia)
Katarzyna R.

Pan Mecenas Sobolewski, to przede wszystkim fachowiec w swojej branży. Jest zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do spraw, wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem, ludzką życzliwością i skutecznością. Zdecydowanie polecam!

5.0 (9 opinii)
Jacek M.

Bardzo sympatyczna i kompetentna obsługa, fachowa i konkretna pomoc. Można zrozumieć o co chodzi w tym zawiłym języku prawniczym. Polecam.

5.0 (3 opinie)
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

5.0 (3 opinie)
Anna B.

Niedawno mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Mecenasem w sądzie apelacyjnym. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę, oraz jest bardzo rzeczowy i merytoryczny na sprawie. Profesjonalizm, rzeczowość i indywidualne podejście. Polecam wszystkim współpracę z Panem Mecenasem.

5.0 (5 opinii)
Mikołaj M.

Z kancelarii radcy prawnego Eweliny korzystam już od kilku lat i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jakości jej usług. Pani radca zawsze na bieżąco informuje mnie o postępie prowadzonych przez siebie moich spraw. Napiszę więcej: jest sprawnym torreadorem na arenie prawnej.

5.0 (14 opinii)
Ewelina Z.

Pani Mecenas podchodzi do spraw z bardzo dużym zaangażowaniem, jest osoba z bardzo duża wiedza, oraz doświadczeniem. Bardzo trudna i skomplikowana sprawa, gdzie inni nie chcieli się jej podjąć skończyła się pozytywnie dla mnie. Obym nie musiała więcej razy korzystać z usług adwokata, ale jeśli będzie taka sytuacja na pewno wrócę. Z czystym sumieniem polecam!

5.0 (11 opinii)
avatar icon
Krzysztof K.

Super merytorycznie, szybko, profesjonalne podejście do klienta. Pozdrawiam.

5.0 (5 opinii)
Ewelina Z.

Pani Mecenas podchodzi do spraw z bardzo dużym zaangażowaniem, jest osoba z bardzo duża wiedza, oraz doświadczeniem. Bardzo trudna i skomplikowana sprawa, gdzie inni nie chcieli się jej podjąć skończyła się pozytywnie dla mnie. Obym nie musiała więcej razy korzystać z usług adwokata, ale jeśli będzie taka sytuacja na pewno wrócę. Z czystym sumieniem polecam!

5.0 (11 opinii)

MLKonsulting

  • Warszawa
Iza D.

Niszczenie starych dokumentów zakończonej działalności gospodarczej. Bardzo sprawnie szybko i tanio. Pozdrowienia dla Pana, który odbierał dokumenty za anielską cierpliwość :).

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Doradczo Windykacyjna Sp z o.o. (www.kancelariawindykacyjna.com.pl) od 8 lat specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu należności. Spółka posiada zaplecze kadrowe, na które składa się zespół profesjonalnych prawników (obecnie 2 adwokatów i 3 radców prawnych) oraz dwóch detektywów. Podstawową zasadą Kancelarii jest brak pobierania opłat wstępnych i brak przerzucania na podmioty zlecające kosztów operacyjnych i kosztów obsługi prawnej. Zasadniczym wynagrodzeniem Kancelarii jest ustalony z klientem procent odzyskanej kwoty od dłużnego podmiotu wg zasady 5-10-15. - 5% od kwot w przedziale powyżej 50000zł - 10 % od 5 000 zł - 49999zł - 15% od 1 zł do 4 999 zł Atuty Kancelarii to przede wszystkim: - oparte na doświadczeniu

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w

5.0 (1 opinia)
Kornel M.

Radca Tomasz Szczupakowski to prawdziwy profesjonalista. Współpraca z nim to była czysta przyjemność. Ogromna wiedza i wsparcie, które otrzymaliśmy z żoną było nieocenione. Gorąco polecam usługi tego radcy prawnego!

5.0 (3 opinie)
Andrzej D.

Otwartość, profesjonalizm, szybkość działania.

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Marta P.

Pan konkretny, ale na razie spotkanie mieliśmy telefonicznie ze względu na odległość, ale jesteśmy umówieni na osobiste spotkanie. Informacje przekazane konkretne.

5.0 (3 opinie)
avatar icon
Marek W.

Polecam tą Kancelarię. Problem prawny, z jakim się zgłosiłem, został sprawnie rozwiązany. Terminowość i jakość merytoryczna na najwyższym poziomie. Na pewno skorzystam z ich usług w przyszłości, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

5.0 (1 opinia)
avatar icon
Anna U.

Fachowa porada i duże zaangażowanie owocujące pozytywnym załatwieniem sprawy.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

TC LEGAL

  • Warszawa
Katarzyna K.

Profesjonalna obsługa prawna. Postępowanie zakończone sukcesem.

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt.
więcej...

Dochodzenie wierzytelności w innych miejscowościach