Dochodzenie wierzytelności Warszawa - Najlepsi w 2021

Dochodzenie wierzytelności w Warszawie, 2022

496 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Dochodzenie wierzytelności Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 496 Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności z Warszawy złożyło 58708 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od dochodzenia wierzytelności może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w 2022 r. z Warszawy.

Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Adrian F.

Rzadko zdarza mi się wystawiać opinie na tym portalu, ale w tym przypadku nie mogło być inaczej. Nikt mi nic nie obiecywał, a jedynie rzeczowo przestawił fakty rynkowe. Byłem sceptyczny nastwiony, ale zaryzykowałem. Szczerze? 🤔 Opłacało się w niecały miesiąc odzyskałem należność, z którą kontrahent zwodził mnie prawie 8 miesięcy. Polecam!

5.0 (6 opinii)
walska.pl Adam Walski

O godzinie 20:48 wysłałem zapytanie o podjęcie współpracy w zakresie pogranicza prawa karnego i cywilnego. Następnego dnia o 7:35 otrzymałem odpowiedź z informacją kancelarii o gotowości podjęcia zadania. 0 8:56 zadzwonił do mnie Pan mecenas celem doprecyzowania kierunku zadanego zagadnienia. Do 9:20 mieliśmy załatwione przekazanie kompletu dokumentów i wynagrodzenie ( jak dobrze jest mieć rachunek w tym samym mbanku :)) oraz deklarację udzielenia porady najdalej do następnego dnia. W rzeczywistości jeszcze tego samego dnia w trwającej ponad 26 minut rozmowie telefonicznej od 11:33 do 12:00 Pan adwokat wyczerpująco, bardzo solidnie, rzeczowo, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i gruntowną znajomością sprawy, nabytą na podstawie

5.0 (34 opinie)
Sandra M.

Z całą pewnością jest to Kancelaria, której można powierzyć prowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Pan Adwokat cechuje się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zawsze można liczyć na jego merytoryczne wsparcie, oraz wszechstronne wyjaśnienie każdego z tematów.

5.0 (22 opinie)
Beata N.

Od początku bardzo dobra komunikacja i pełny profesjonalizm. W trakcie prowadzenia sprawy regularne e-maile i telefony z nowymi informacjami. Sprawa załatwiona pozytywnie bardzo szybko i skutecznie. Zdecydowanie polecam.

4.99 (181 opinii)
Adwokat Paweł Rogala Kancelaria Adwokacka

Jako Kancelaria Adwokacka rekomenduję współpracę z Panem Michałem ponieważ jest to człowiek z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie odzyskiwania należności. W swojej pracy wykazuje się kulturą osobistą oraz zaangażowaniem w realizacji założonych celów. Z czystym sumieniem polecam za profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków i bardzo wysoką skuteczność.

5.0 (103 opinie)
Małgorzata J.

Kontakt otrzymałam z polecenia i szczerze polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej. Pan Mecenas jest godny zaufania, profesjonalny i konkretny. Ogromnie cenię sobie zaangażowanie i dostępność Pana Marcina, jak i możliwość dopasowania terminów do własnych potrzeb. Zawsze mogę na Panu Marcinie polegać. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i wdzięczna za pomoc.

5.0 (82 opinie)
Przemysław M.

Bardzo chciałbym podziękować Panu Mecenasowi Arkadiuszowi Wawrzyniakowi za pomoc i oczywiście wygraną sprawę przed sądem.pelen profesializm wiedzą i indywidualne podejście do klienta. Inni adwokaci nie widzieli szans w mojej sprawie Pan Arkadiusz mnie wyciągnął z kłopotów,Jeszcze raz dziękuję i naprawdę polecam kancelarię Helios Lex.Dziekuje Panie Mecenasie .Przemysław M.

5.0 (49 opinii)
Firma Buamex

Podczas sezonu nasza firma straciła kontrolę nad płatnościami, a dokładnie przestaliśmy panować nad kontrahentami, którzy nie regulowali obecnych faktur VAT, a składali kolejne zamówienia. Zanim zorientowaliśmy się, że co niektórzy zaczęli wykorzystywać ten fakt zyskaliśmy sporo nieopłaconych należności powodujących brak płynności w naszej firmie. Myśleliśmy, że to już koniec naszej firmy ponieważ nawet w 50% nie byliśmy na własną rękę odzyskać długów, ale w ostatniej chwili znajomy dał numer do kancelarii ULTIMATUM, która w bardzo szybkim czasie stanęła na wysokości zadania i namierzyła dłużników czego nam zbytni nie udawało się. Od części bardzo szybko wyegzekwowali pieniądze i nie było problemu - wystarczyło ich odpowiednio uświadomić i

5.0 (35 opinii)
Krzysztof L.

Z pozycji wierzyciela mam jak najlepsze zdanie o firmie Lexius z Kalisza. Wierzytelność na 100 tys. zł odzyskali bezproblemowo. Sprawa była trochę nietypowa, bo miałem tylko weksel, a dłużnik większą część spłacił dobrowolnie, jednak po jakimś czasie zaczął notorycznie przeciągać i odwlekać w czasie spłatę zobowiązania. Dzięki ich doświadczeniu i determinacji sprawa nie skończyła w długich procedurach sądowych, choć nalegałem, to jednak oni mieli rację, żeby być bardziej powściągliwym, bo czasami to się bardziej opłaca. Koniec końców, dłużnik zapłacił nie tylko odsetki umowne, ale jeszcze odsetki od odsetek za przewlekanie i ciągłe opóźnienia. Jeśli chodzi o podejście do klienta to mogę tylko w samych superlatywach się rozpisywać.

4.9 (21 opinii)
Joanna J.

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)

Więcej Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności z Warszawy

Mariusz P.

Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

5.0 (1 opinia)
Elżbieta K.

Prawnik godny polecenia, sympatyczny, cierpliwy, potrafi słuchać. Prowadził dla mnie dwie sprawy, oczywiście obie zostały zakończone pełnym sukcesem.

5.0 (2 opinie)
Tomasz R.

Serdecznie dziękuję i polecam firmę Beta, która reprezentowała mnie po wypadku. Na każdym etapie postępowania świadczyła usługi na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

5.0 (99 opinii)
Jolanta S.

Pani Małgorzata jest osobą bardzo odpowiedzialną, oraz zaangażowaną w sprawę którą prowadzi. Ma bardzo dobry kontakt z klientem, udziela jasnych i rzetelnych informacji na każde zadane pytanie. Pani Mecenas jest bardzo skuteczna i wytrwała w swoim działaniu. Cała moja sprawa została przeprowadzona od początku do końca w sposób profesjonalny i dokładny, kontakt z panią Małgorzatą jest bardzo dobry, zawsze znajdzie czas na rozmowę czy spotkanie. Do kancelarii trafiłam z polecenia i już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że jest to osoba kompetentna, inteligentna i stanowcza, której można zaufać. Każdemu polecam wsparcie Radcy Prawnego P. Małgorzaty jestem jej niezmiernie wdzięczna za okazaną mi pomoc i wsparcie.

5.0 (18 opinii)
Tomasz D.

Duże zaangażowanie w rozwiązanie problemu mojej firmy związanego z windykacją długu. Dziękuję.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Marta M.

Serdecznie polecam współpracę z Panem Mecenasem - pełne zaangażowanie, przez cały czas czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan Mecenas pomógł mi wygrać w sprawie o zapłatę odszkodowania.

5.0 (3 opinie)
Irena K.

Pan Piotr reaguje nadzwyczaj szybko i szybko podaje wycenę swoich działań w płaszczyźnie prawnej. Umie nieszablonowo podejść do rozwiązania zaistniałej sytuacji i wesprzeć w rozwiązaniu kłopotliwej sytuacji.

5.0 (4 opinie)
Agnieszka M.

Pełen profesjonalizm, skuteczność w działaniu, jasne przejrzyste zasady, rzetelna firma, doskonali specjaliści.

5.0 (15 opinii)
Gosia Ł.

Wszystko na najwyższym poziomie! Sprawa prowadzona rzetelnie i z zaangażowaniem. Bezproblemowy kontakt z adwokatem na każdym etapie postępowania Człowiek wie za co płaci i nie musi się martwić o sprawę.

5.0 (8 opinii)
Mariusz A.

Zdecydowanie polecam. Bardzo szybka odpowiedź. Satysfakcjonującą poradę prawną uzyskałem właściwie już po kilku godzinach.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Prawna Gołębiewski

 • Warszawa
Artur K.

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Jeszcze raz dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy. Pozdrawiam - Artur.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Włostowski

 • Warszawa
Dariusz C.

Pan mecenas szybko odpowiedział na ofertę współpracy i chętnie rozmawiał o problemie i o sprawie .Dalej będę współpracował z tym mecenasem .Polecam tą kancelarie ,jako chętną do współpracy .Chęciński Dariusz

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

 • Warszawa
Bartłomiej B.

Na Kancelarię Noriet i wspólnicy trafiłem całkiem przypadkiem w momencie kiedy jako ojciec i mąż potrzebowałem pomocy prawnej. Moja sytuacja była bardzo trudna można powiedzieć, że beznadziejna - ale trafiłem na wspaniałe Panie Mecenas Paulinę, oraz Martę. Ten wspaniały i profesjonalny duet sprawił, że uwierzyłem w sprawiedliwość i poczułem że ja mężczyzna mogę się bronić i mówić z podniesioną głową. Wspaniały kontakt z klientem wielkie zaangażowanie, empatia, znajomość sprawy i wnikliwość, dyskrecja, poczucie bezpieczeństwa - to co dają Panie Paulina i Marta. Mogę tu bez końca pisać same superlatywy dla tego profesjonalnego duetu - dały mi odzyskać honor, a przez to normalne życie. Jeśli jeszcze się wąchasz czy Kancelaria NORIET to

5.0 (17 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Lubańska-Kępa

 • Warszawa
Maciej K.

Pani Katarzyna Lubańska-Kępa jest osobą kompetentną, sympatyczną i bardzo profesjonalnie podchodzi do prowadzonych spraw. Serdecznie polecam

5.0 (1 opinia)

Business Advice Sp. z o.o.

 • Warszawa
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Cezary Orłowski

 • Warszawa
Ela S.

Pan Cezary jako pierwszy odpowiedział na moje zapytanie. Osoba kompetentna, o wysokim poziomie kultury osobistej, profesjonalista w swoim zawodzie. Bardzo dobry doradca, a przy tym ma serdeczne podejście do klienta.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

 • Warszawa
Katarzyna R.

Pan Mecenas Sobolewski, to przede wszystkim fachowiec w swojej branży. Jest zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do spraw, wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem, ludzką życzliwością i skutecznością. Zdecydowanie polecam!

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Prawna GrawaLex

 • Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Szkudlarz

 • Warszawa
Jacek M.

Bardzo sympatyczna i kompetentna obsługa, fachowa i konkretna pomoc. Można zrozumieć o co chodzi w tym zawiłym języku prawniczym. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Słyk

 • Warszawa
Mikołaj M.

Z kancelarii radcy prawnego Eweliny korzystam już od kilku lat i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jakości jej usług. Pani radca zawsze na bieżąco informuje mnie o postępie prowadzonych przez siebie moich spraw. Napiszę więcej: jest sprawnym torreadorem na arenie prawnej.

5.0 (14 opinii)

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska

 • Warszawa
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

5.0 (10 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży

 • Warszawa
Anna B.

Niedawno mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Mecenasem w sądzie apelacyjnym. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę, oraz jest bardzo rzeczowy i merytoryczny na sprawie. Profesjonalizm, rzeczowość i indywidualne podejście. Polecam wszystkim współpracę z Panem Mecenasem.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Doradczo-Windykacyjna Sp. z o.o.

 • Warszawa
Ireneusz U.

Kancelaria Doradczo Windykacyjna Sp z o.o. (www.kancelariawindykacyjna.com.pl) od 8 lat specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu należności. Spółka posiada zaplecze kadrowe, na które składa się zespół profesjonalnych prawników (obecnie 2 adwokatów i 3 radców prawnych) oraz dwóch detektywów. Podstawową zasadą Kancelarii jest brak pobierania opłat wstępnych i brak przerzucania na podmioty zlecające kosztów operacyjnych i kosztów obsługi prawnej. Zasadniczym wynagrodzeniem Kancelarii jest ustalony z klientem procent odzyskanej kwoty od dłużnego podmiotu wg zasady 5-10-15. - 5% od kwot w przedziale powyżej 50000zł - 10 % od 5 000 zł - 49999zł - 15% od 1 zł do 4 999 zł Atuty Kancelarii to przede wszystkim: - oparte na doświadczeniu trafne szacowanie skutecznej windykacji, - pełna "gama" wypraktykowanych procedur sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, - wyjątkowa biegłość i znajomość w zakresie prowadzenia twardej windykacji, egzekucji z nieruchomości, w zakresie dochodzenia roszczeń w trybie art 299 KSH , w ramach postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, - skuteczność i konsekwencja w prawno - karnym "wspomaganiu " motywacji dłużnika co wynika z ugruntowanej praktyką wiedzy o ściganiu czynów zabronionych, - doświadczenie i zaplecze detektywistyczno-ustaleniowe wypraktykowane przez lata działalności. Zapraszam do współpracy

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat

 • Warszawa
Zofia

Z mojej inicjatywy rozmowa zdalna ogólnie omawiająca zagadnienie, choć adwokat wolał osobistą rozmowę. Nie skorzystałam. Dosłałam dokumenty do analizy, czy napisać odwołanie. Potem zasugerowałam, że wybiorę inne rozwiązanie. Dostałam też email z odpowiedzią na jedno szczegółowe pytanie, analizy nie było. Inne rozwiązanie nie wypaliło, termin odwołania minął, ale cena za poradę (dokładniejszą czy mniej dokładną) ta sama.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Bastrzyk

 • Warszawa
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

5.0 (10 opinii)

MLKonsulting

 • Warszawa
Iza D.

Niszczenie starych dokumentów zakończonej działalności gospodarczej. Bardzo sprawnie szybko i tanio. Pozdrowienia dla Pana, który odbierał dokumenty za anielską cierpliwość :).

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego - Tomasz Szczupakowski

 • Warszawa
Kornel M.

Radca Tomasz Szczupakowski to prawdziwy profesjonalista. Współpraca z nim to była czysta przyjemność. Ogromna wiedza i wsparcie, które otrzymaliśmy z żoną było nieocenione. Gorąco polecam usługi tego radcy prawnego!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska

 • Warszawa
Andrzej K.

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK

 • Warszawa
Andrzej D.

Otwartość, profesjonalizm, szybkość działania.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Marta P.

Pan konkretny, ale na razie spotkanie mieliśmy telefonicznie ze względu na odległość, ale jesteśmy umówieni na osobiste spotkanie. Informacje przekazane konkretne.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcowska Jerzy Gierdal

 • Warszawa
Anna U.

Fachowa porada i duże zaangażowanie owocujące pozytywnym załatwieniem sprawy.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł J. Wróblewski

 • Warszawa
Adam W.

Jestem zadowolony z pomocy udzielonej mi przez mec Wróblewskiego. Otrzymałem kompleksową pomoc i uzyskałem wszelkie niezbędne informacje. Zostałem wysłuchany, zadawano mi szczegółowe pytania - odczułem zainteresowanie moim problemem - dotyczył aspektu prawa spadkowe. Moja sprawa jest w toku, a ja mam pewność, że odpowiednia osoba dba o moje sprawy prawne. Cenowo jestem też zadowolony gdyż stawki nie są zbyt wygórowane w stosunku do mojego dotychczasowego doświadczenia. Mam zastrzeżenia do oznaczenia Kancelarii trudno było mi trafić do biura.

5.0 (3 opinie)

FHF KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY PIOTR FLATOW filia w Warszawie

 • Warszawa
Tymazzy

moja firma korzysta już od 2 lat z pomocy prawnej tek kancelarii, zaczeło się od zwyklej sprawy o zapłatę- tu zaskoczyła mnie szybkosc i skutecznosc działania, potem pojawily sie kolejne tematy - bankowe, ubezpieczeniowe, umowy roznego rodzaju- wszystkie sprawy wykonane byly terminowo i bez zarzutu

5.0 (1 opinia)

Agencja Detektywistyczna TrueDetective

 • Warszawa
Luda W.

Obsługa na wysokim poziomie. Firma TD24 spółka z o.o dokonała w mojej firmie sprawdzenia pomieszczeń pod kątem obecności urządzeń szpiegujących. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi i z pewnością skorzystam ponownie.

5.0 (95 opinii)

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

 • Warszawa
Marzena L.

Negocjacje przebiegły zgodnie z moim planem, proces sądowy także. Pani Mecenas bardzo miła i sympatyczna, zawsze odpowiadała na każde moje zapytanie, wszystko tłumaczyła i omawiała. Jestem zadowolona ze współpracy z kancelaria. Pozdrawiam, M.L.

5.0 (41 opinii)

Media Project Group

 • Warszawa
Andżelika Z.

Z agencją miałam przyjemność współpracować jeszcze u poprzedniego pracodawcy. Aktualny również się z nimi skontaktował za moim poleceniem. Przygotowują rzetelne, działające kampanie, szczegółowo oparte na analizie rynku. Nie wciskają nieaktywnych linków.

5.0 (17 opinii)

Prof. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Katarzyna Ł.

Bardzo polecam! Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Od samego początku na bieżąco mnie o wszystkim informowała i ustalała dalsze kroki. Polecam.

5.0 (96 opinii)

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.

 • Warszawa
Bożena S.

Pozytyw-otrzymałam telefoniczne wykładnię prawną; na razie załatwiam w/g instrukcji

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko

 • Warszawa
Joanna K.

Polecam Panią Mecenas Mendykę-Moniuszko do spraw rozwodowych. Gdybym chciała opisać to wszystko, za co jestem wdzięczna Pani Magdzie- zajęło by to ze 2 strony. Moja sprawa była z kategorii trudnych - trwała prawie 4 lata bo mąż i jego prawnicy (w sumie miał 3 adwokatow) celowo przeciągali sprawę (np. skarżyli wszystkie zabezpieczenia jakie zasądził sąd okręgowy, składali bezzensowne wnioski np. o zmianę zamieszkania dzieci, o opiekę naprzemienną). Dzięki pomocy Pani Magdy uzyskałam rozwód z wyłącznej winy męża, alimenty na dzieci i siebie i co najważniejsze dzieci są przy mnie. Mąż oczywiście zaskarżył wyrok, ale sąd apelacyjny nie uwzględnił jego apelacji. Przez ten cały czas zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani mecenas. Wspierała mnie nie

5.0 (12 opinii)

Agencja detektywistyczna KOB GROUP 24/7

 • Warszawa
Maciej K.

Profesjonalna obsługa, bezproblemowy kontakt, miło, sympatycznie - zdecydowanie polecam usługi tej firmy. Pracownicy doświadczeni, a przede wszystkim skuteczni. Jeśli będzie taka potrzeba, z pewnością do nich wrócę.

5.0 (4 opinie)
Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

Dochodzenie wierzytelności w innych miejscowościach

Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?