Dochodzenie wierzytelności Warszawa - Najlepsi w 2021

Dochodzenie wierzytelności w Warszawie, 2021

82 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Kornel M.

Radca Tomasz Szczupakowski to prawdziwy profesjonalista. Współpraca z nim to była czysta przyjemność. Ogromna wiedza i wsparcie, które otrzymaliśmy z żoną było nieocenione. Gorąco polecam usługi tego radcy prawnego!

FHF KANCELARIA PRAWNA RADCA PRAWNY PIOTR FLATOW filia w Warszawie - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Tymazzy

moja firma korzysta już od 2 lat z pomocy prawnej tek kancelarii, zaczeło się od zwyklej sprawy o zapłatę- tu zaskoczyła mnie szybkosc i skutecznosc działania, potem pojawily sie kolejne tematy - bankowe, ubezpieczeniowe, umowy roznego rodzaju- wszystkie sprawy wykonane byly terminowo i bez zarzutu

Więcej profesjonalistów

Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Dąbrowski Ciecierski Rak Sp. k. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Mariusz P.

Przede wszystkim błyskawiczna reakcja przedstawiciela, telefon z konkretną propozycją bez owijania w bawełnę. 2 dni później spotkanie, na którym zyskałem nie tylko podjęcie współpracy z naprawdę solidnymi ludźmi w swojej branży, ale także dużą dawkę praktycznej i niezwykle wartościowej wiedzy. A to dopiero początek współpracy :)

Stanisław Kruszyński - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Elżbieta K.

Prawnik godny polecenia, sympatyczny, cierpliwy, potrafi słuchać. Prowadził dla mnie dwie sprawy, oczywiście obie zostały zakończone pełnym sukcesem.

Fluence Finance - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Fluence Finance

 • Warszawa
Andrzej P.

Witam Jestem dopiero w początkowej fazie windykacji, ale mogę stwierdzić, że na ten czas wszystko odbywa się w pełni profesjonalnie. Moim opiekunem i prowadzącym jest Pan Marcin Waligórski. Wysoka kultura osobista klasa i pełen profesjonalizm. Zaangażowanie w pomoc również bez zarzutu, na 6+, oby tak do końca. Dziękuję i pozdrawiam.

Beta Odszkodowania - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Tomasz R.

Serdecznie dziękuję i polecam firmę Beta, która reprezentowała mnie po wypadku. Na każdym etapie postępowania świadczyła usługi na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Elżbieta R.

Bardzo szybka reakcja na moje zgłoszenie, a przede wszystkim bardzo dobra komunikacja i szybkie zrozumienie mojego problemu. Bardzo obszerne i dogłębne rozwinięcie wstępnej oceny sytuacji. Jestem bardzo wdzięczna, dziękuję.

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

KANCELARIA PRAWNA CHYL I WSPÓLNICY SPÓŁKA CYWILNA - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
walska.pl Adam Walski

O godzinie 20:48 wysłałem zapytanie o podjęcie współpracy w zakresie pogranicza prawa karnego i cywilnego. Następnego dnia o 7:35 otrzymałem odpowiedź z informacją kancelarii o gotowości podjęcia zadania. 0 8:56 zadzwonił do mnie Pan mecenas celem doprecyzowania kierunku zadanego zagadnienia. Do 9:20 mieliśmy załatwione przekazanie kompletu dokumentów i wynagrodzenie ( jak dobrze jest mieć rachunek w tym samym mbanku :)) oraz deklarację udzielenia porady najdalej do następnego dnia. W rzeczywistości jeszcze tego samego dnia w trwającej ponad 26 minut rozmowie telefonicznej od 11:33 do 12:00 Pan adwokat wyczerpująco, bardzo solidnie, rzeczowo, wykazując się bardzo dobrym przygotowaniem i gruntowną znajomością sprawy, nabytą na podstawie

KIPG - Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Agnieszka M.

Pełen profesjonalizm, skuteczność w działaniu, jasne przejrzyste zasady, rzetelna firma, doskonali specjaliści.

Kancelaria Adwokacka adwokat Sylwia Lisowska - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Marian K.

Pani Mecenas profesjonalnie zajęła się moją sprawą, a przede wszystkim wykazała zrozumienie potrzeb klienta

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Stosio - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Angelika P.

W chwili obecnej zakończyliśmy pertraktacje, oczekuję na pomyślne rozwój i zakończenie sprawy.

Agencja detektywistyczna KOB GROUP 24/7 - Dochodzenie wierzytelności Warszawa
Maciej K.

Profesjonalna obsługa, bezproblemowy kontakt, miło, sympatycznie - zdecydowanie polecam usługi tej firmy. Pracownicy doświadczeni, a przede wszystkim skuteczni. Jeśli będzie taka potrzeba, z pewnością do nich wrócę.

Kancelaria Prawna Gołębiewski - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Prawna Gołębiewski

 • Warszawa
Renata W.

Świadczymy kompleksowe usługi prawne. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, w tym w prawie umów, prawie gospodarczym oraz odszkodowań. Posiadamy zasoby kadrowe prawników z różnych dziedzin prawa. Oferujemy prowadzenie spraw od początku do końca, bądź w zależności od oczekiwań Klienta, zajęcie się tylko wybranymi aspektami sprawy. Nasza praca rozpoczyna się od spotkania lub analizy dokumentów przesłanych mailowo. Następnie przygotowujemy wystąpienie pisemne, które uzgadniane jest z Klientem. Na bieżąco informujemy o postępie w sprawie. Nasza kancelaria to prawnicy licencjonowani, czyli radcowie prawni lub adwokaci, bądź aplikanci do zawodu będący członkami palestry.

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

IPSO IURE Liberski Kita Ambroziak Majewska sp. k.

 • Warszawa
Mariusz A.

Zdecydowanie polecam. Bardzo szybka odpowiedź. Satysfakcjonującą poradę prawną uzyskałem właściwie już po kilku godzinach.

superspy.pl - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

superspy.pl

 • Warszawa
Anna K.

Profesjonalizm, uczciwość i przede wszystkim rzetelność to cechy, którymi śmiało można opisać zarówno firmę jak również jej przedstawicieli. Doświadczenie w branży i podejście do klienta godne podziwu. Panowie są nie zastąpieni, dziękuję za solidnie wykonaną pracę. Cieszę się, że w końcu udało mi się trafić na skuteczną i godną polecenia firmę.

DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak

 • Warszawa
Marzena J.

Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Pan Michał rozwiał moje wątpliwości, a dodatkowo zwrócił uwagę na inne elementy, które były istotne w sprawie. Pomijając błyskawiczną odpowiedź na moje zapytanie, porada którą uzyskałam od DMS Legal Kancelaria Adwokacka Michał Stajniak była darmowa.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Białecki

 • Warszawa
Kancelaria Prawna Lex-Consensus

Profesjonalista pod każdym względem. Rewelacyjny kontakt z Panem Mecenasem w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem to satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Polecam za wiedzę, profesjonalizm i doświadczenie.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

 • Warszawa
Hubert S.

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy, a konkretnie Pani adwokat Kinga, prowadziła naszą sprawę rozwodową. Bardzo ciepła i jednocześnie bardzo profesjonalna osoba. Rozwód na szczęście przebiegł bardzo sprawnie i pomyślnie.

Kancelaria Ultimatum - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Ultimatum

 • Warszawa
Jakub S.

Pierwszy raz w naszej firmie potrzebowaliśmy pomocy w kwestiach windykacyjnych i z racji tego, że polecono nam Kancelarię Ultimatum zdecydowaliśmy się na ich usługi. Od samego początku widać było, że znają się na swym fachu, co przełożyło się na szybsze i skuteczniejsze odzyskanie należności od kontrahenta. Ogólnie oceniamy ich maksymalnie pozytywnie zarówno pod kątem szybkości działań jakie przeprowadzają, jak i możemy pochwalić kwestie związaną z kontaktem z ich biurem, ponieważ większość spraw załatwiają od ręki - kontaktować można się korespondencyjnie poprzez maila, kuriera lub pocztę, a także można ich odwiedzić w siedzibie ich biura. Polecamy i na pewno w przyszłości ponownie skorzystamy z ich usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Galas - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Galas

 • Warszawa
Seweryn S.

Korzystałem z usług kancelarii w czasie wypowiedzenia stosunku pracy z winy pracodawcy, dzięki wsparciu uzyskałem należne mi odszkodowanie oraz czułem się pewnie w trakcie negocjacji.

Kancelaria Prawna Cieśla & Cieśla sp.k. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Prawna Cieśla & Cieśla sp.k.

 • Warszawa
Jarosław Z.

Dobrze, za szybki kontakt i dobrą ofertę cenową

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa
Jacek K.

Pan Jakub jako jedyny potrafił rozwiązać mój problem księgowo-prawny. Profesjonalne podejście, dobry kontakt, załatwienie sprawy od początku do końca. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości. Zdecydowanie polecam. Zasłużone 5 gwiazdek.

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Adwokat Magdalena Wojdak, Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
Ewelina M.

Profesjonalne podejście do klienta, kwestie prawne zostały przedstawione w zrozumiały sposób. Pani Magda poprowadziła moją sprawę profesjonalnie i co najważniejsze skutecznie.

Biuro Usług Specjalistycznych ROKADA Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Biuro Usług Specjalistycznych ROKADA Sp. z o.o.

 • Warszawa
Kk Ventures

Rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem. Zlecenie podjęte przez firmę i zrealizowane w zadeklarowanym terminie.

Biuro detektywistyczne Detector - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Biuro detektywistyczne Detector

 • Warszawa
Kamil W.

Bardzo profesjonalnie wykonane zlecenie, szczegółowy materiał, który przeważył w sądzie na moją korzyść. Polecam usługi tego biura każdemu!

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

 • Warszawa
Katarzyna R.

Pan Mecenas Sobolewski, to przede wszystkim fachowiec w swojej branży. Jest zawsze świetnie przygotowany merytorycznie do spraw, wykazuje się niezwykłym zaangażowaniem, ludzką życzliwością i skutecznością. Zdecydowanie polecam!

Business Advice Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Business Advice Sp. z o.o.

 • Warszawa
Tax Legis

Szukałem stałej obsługi prawnej mojej firmy i trafiłem na BUSINESS ADVICE. To nasz 2 miesiąc współpracy i w końcu po wielu kancelariach z jakimi miałem do czynienia ta jest pierwsza która mogę polecić z czystym sumieniem.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

 • Warszawa
Marian K.

Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Słyk - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Słyk

 • Warszawa
Mikołaj M.

Z kancelarii radcy prawnego Eweliny korzystam już od kilku lat i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do jakości jej usług. Pani radca zawsze na bieżąco informuje mnie o postępie prowadzonych przez siebie moich spraw. Napiszę więcej: jest sprawnym torreadorem na arenie prawnej.

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adw. Dominika Jerzmanowska

 • Warszawa
Zofia M.

Pani Mecenas bardzo pomocna w 1 chwili po skontaktowaniu się nie mówiąc o cenie wyjaśniła wiele wysłuchała cierpliwie widać ze profesjonalistką jest ma odpowiednie podejście do ludzi, a to zachęca do współpracy oby jak najwięcej takich ludzi.

Detektyw Zenit - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Detektyw Zenit

 • Warszawa
Daniel W.

Pełen profesjonalizm i co najważniejsze, skuteczna pomoc w rozwiązaniu sprawy.

Kancelaria Doradczo-Windykacyjna Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Doradczo-Windykacyjna Sp. z o.o.

 • Warszawa
Ireneusz U.

Kancelaria Doradczo Windykacyjna Sp z o.o. (www.kancelariawindykacyjna.com.pl) od 8 lat specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu należności. Spółka posiada zaplecze kadrowe, na które składa się zespół profesjonalnych prawników (obecnie 2 adwokatów i 3 radców prawnych) oraz dwóch detektywów. Podstawową zasadą Kancelarii jest brak pobierania opłat wstępnych i brak przerzucania na podmioty zlecające kosztów operacyjnych i kosztów obsługi prawnej. Zasadniczym wynagrodzeniem Kancelarii jest ustalony z klientem procent odzyskanej kwoty od dłużnego podmiotu wg zasady 5-10-15. - 5% od kwot w przedziale powyżej 50000zł - 10 % od 5 000 zł - 49999zł - 15% od 1 zł do 4 999 zł Atuty Kancelarii to przede wszystkim: - oparte na doświadczeniu trafne szacowanie skutecznej windykacji, - pełna "gama" wypraktykowanych procedur sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, - wyjątkowa biegłość i znajomość w zakresie prowadzenia twardej windykacji, egzekucji z nieruchomości, w zakresie dochodzenia roszczeń w trybie art 299 KSH , w ramach postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, - skuteczność i konsekwencja w prawno - karnym "wspomaganiu " motywacji dłużnika co wynika z ugruntowanej praktyką wiedzy o ściganiu czynów zabronionych, - doświadczenie i zaplecze detektywistyczno-ustaleniowe wypraktykowane przez lata działalności. Zapraszam do współpracy

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Staszewska-Lisiak i Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci Spółka partnerska

 • Warszawa
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat

 • Warszawa
Natalia H.

Bardzo dobra i profesjonalna konsultacja prawnicza. Polecam.

Kancelaria Prawna GrawaLex - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Prawna GrawaLex

 • Warszawa
Barbara D.

Kancelaria Prawnej GrawaLex, świadczyła na moją rzecz pomoc w zakresie świadczeń materialnych oferowanych przez uczelnie wyższe. Usługi świadczone przez panie Mecenas charakteryzowały się profesjonalizmem, szybkością oraz trafnością argumentacji. Powierzone zadania były realizowane terminowo, z pełną odpowiedzialnością i starannością. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Mając na uwadze powyższe, polecam usługi Kancelarii Prawnej GrawaLex, jako podmiotu profesjonalnie świadczącego usługi prawne.

Kancelaria adwokacka adw.Agnieszka Świerydziukowska-Bichta - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria adwokacka adw.Agnieszka Świerydziukowska-Bichta

 • Warszawa
Ewa C.

Pani adwokat Agnieszka świadczy profesjonalną pomoc prawną. Jest osobą bardzo kompetentną, rzeczową i rzetelną. Zawsze potrafi doradzić najlepsze rozwiązanie dla klienta. Gorąco polecam jej usługi.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Szysiak-Juszczyńska

 • Warszawa
Andrzej K.

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Szysiak-Juszczyńskiej zajmuje się obsługą prawną zarówno klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w pełnym zakresie w języku polskim, angielskim i francuskim od 2015 roku. Kancelaria współpracuje z kancelariami adwokackimi i radcowskimi, a także komorniczymi i notarialnymi na terenie całego kraju. Zajmujemy się m.in. stałą, kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców w ramach abonamentów, prowadzeniem spraw spadkowych w Polsce i obsługą spraw w zakresie prawa spadkowego z elementami zagranicznymi, to jest nabyciem spadku po obywatelu polskim zamieszkałym za granicą, bądź cudzoziemcu zamieszkałym w Polsce, sporządzaniem opinii prawnych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym opiniowaniem umów deweloperskich i rezerwacyjnych, sprzedaży, przedwstępnych, specjalizujemy się również w prawie IT i nowoczesnych technologii, prawie europejskim i prawie medycznym. Założycielem kancelarii jest radca prawny Anna Szysiak-Juszczyńska, posiadająca doświadczenie prawnicze od 2011 r., zdobyte w kancelariach radcowsko-adwokackich oraz w Radzie Unii Europejskiej w Brukseli. Jest magistrem prawa i filologii angielskiej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników profesjonalnych (radców prawnych i adwokatów). Kancelaria prowadzi zdalną obsługę spraw na terenie całej Polski.

MLKonsulting - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

MLKonsulting

 • Warszawa
Iza D.

Niszczenie starych dokumentów zakończonej działalności gospodarczej. Bardzo sprawnie szybko i tanio. Pozdrowienia dla Pana, który odbierał dokumenty za anielską cierpliwość :).

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Bastrzyk - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Bastrzyk

 • Warszawa
PSK PIOTR SKRZYŃSKI

Od wielu lat współpracuję z Kancelarią w obszarach związanych z prowadzeniem dużego biznesu oraz działalności gospodarczej. Polecam współpracę, gdyż profesjonalizm działania daje rękojmię skuteczności. Pozdrawiam.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PRZEMYSŁAW KOBEL

 • Warszawa
Elżbieta P.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kobel z siedzibą w Warszawie, filia w Biłgoraju. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz osób fizycznych oraz prawnych. Klienci reprezentowani są we wszelkiego rodzaju sporach zarówno sądowych jak i pozasądowych. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, administracyjnym, prawo pracy.

Piotr Tański (Radca Prawny)

 • Warszawa
Michał D.

Krótko i bardzo rzeczowo!

QUANTUM SECURITY SP. Z O.O. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

QUANTUM SECURITY SP. Z O.O.

 • Warszawa
LILITH&JOBS CONSULTING

Opinia jak najbardziej pozytywna. Świetna współpraca do dziś dnia i oby dłużej.

Kancelaria adwokacka Adwokat Agnieszka B. Wisłocka

 • Warszawa
Iwona K.

Profesjonalna obsługa Kancelarii, dobra relacja z Klientem. P. Agnieszka Wisłocka jest zawsze b. dobrze przygotowana do prowadzonej sprawy. Polecam, Iwona.

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Małgorzata Fronc

 • Warszawa
Joanna J.

Pani Małgorzata Fronc zapewnia najwyższy poziom obsługi prawnej. Rzetelna, wszechstronna wiedza, profesjonalne podejście, duże zaangażowanie w sprawę a także dostępność dla klienta, cierpliwość, empatia i wyrozumiałość - to kilka cech jakimi można określić Panią Małgorzatę i pracę jej kancelarii. Wewnętrzny spokój i pewność siebie Pani Małgorzaty to również ogromne wsparcie dla klienta. Serdecznie polecam kancelarię Pani Małgorzaty bo wiem , że warto współpracować z kimś - kto w sprawach sądowych jest świetnym przewodnikiem.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Chorąży

 • Warszawa
Anna B.

Niedawno mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Mecenasem w sądzie apelacyjnym. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę, oraz jest bardzo rzeczowy i merytoryczny na sprawie. Profesjonalizm, rzeczowość i indywidualne podejście. Polecam wszystkim współpracę z Panem Mecenasem.

ARK - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

ARK

 • Warszawa
Dawid S.

K&W Adwokaci

 • Warszawa
Joanna J.

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
Andrzej K.

Obsługa prawna w zakresie prawa cywilnego, karnego, pracy, handlowego, obsługi spółek, upadłościowego, restrukturyzacyjnego.

Kancelaria Radcowska Jerzy Gierdal

 • Warszawa
Anna U.

Fachowa porada i duże zaangażowanie owocujące pozytywnym załatwieniem sprawy.

Consedo - Grupa Doradcza Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

Consedo - Grupa Doradcza Sp. z o.o.

 • Warszawa
Elena M.

Bardzo szybki kontakt. Umowa zrealizowana na trzeci dzień. Z całą pewnością polecam.

LEXAN Doradztwo Prawne - Dochodzenie wierzytelności Warszawa

LEXAN Doradztwo Prawne

 • Warszawa
Paweł K.

Za szybkość działania i umiarkowaną cenę.

Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

Dochodzenie wierzytelności w innych miejscowościach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.