Dochodzenie wierzytelności Rzeszów - Najlepsi w 2021

Dochodzenie wierzytelności w Rzeszowie, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Daniel G.

Bardzo polecam Pana Adwokata. Bardzo pomocny i zna się na swojej pracy, jak i na prawie karnym w 200%. Od tej chwili chętnie będę korzystał z usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Witkowski - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Anna Z.

Kancelaria Adwokacka pana Witkowskiego reprezentowała moją nieletnią córkę w sprawie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych za błąd medyczny. Naszą współpracę oceniam bardzo pozytywnie, dzięki profesjonalnej obsłudze prawnej, sprawa mimo, iż nie należała do łatwych zakończyła się wypłatą wysokiego odszkodowania. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka Eliasz Głąb - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Paweł F.

Ogólna opinia pozytywna, bardzo rzeczowy adwokat, z dużym zaangażowaniem. Współpraca to czysta przyjemność, osoba sumienna i konkretna, a co najważniejsze, skuteczna. Polecam, jakość usługi wysoka.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Magda S.

Rzetelne podejście do klienta, skuteczność 100%. Pani Adwokat bardzo miła i rzeczowa. Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Michal T.

Pani Marta jest bardzo rzetelna i konkretna, do każdej sprawy ( było ich parę ) podchodzi ze starannością i empatią, znajduje zawsze czas na zadawane pytania i zawsze odpowiada. Dziękuję raz jeszcze i serdecznie polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Izabela Pączek&Krzysztof Pączek - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Pełna Szafa

Współpraca z Panią Adwokat Izabelą Pączek jest dla mnie i mojej firmy ogromną przyjemnością. Pani Izabela poza faktem, że ma ogromna wiedzę poparta doświadczeniem to jeszcze jest osobą niebywale miłą, otwartą i walczącą o swoich klientów. Szczerze polecam!

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Paweł K.

Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Podkarpacka Agencja Bezpieczeństwa Biznesu MAAT - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Tomasz Ż.

Licencjonowani Detektywi. Z dużym doświadczeniem, wystąpili również jako świadkowie w sądzie. Z czego mój adwokat był bardzo zadowolony z zeznań w sprawie. Polecam wszystkim tych detektywów, a miałem do czynienia z paroma agencjami, są na prawdę skuteczni i nie drodzy.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów
Maria K.

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Koryto

 • Rzeszów
Bogumił K.

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Bardzo sprawnie i fachowo przeprowadzona sprawa odzyskania wynagrodzenia od pracodawcy. Gorąco polecam tą kancelarię.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka - Dochodzenie wierzytelności Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka

 • Rzeszów
Maciej K.

Bardzo polecam tę kancelarię. Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne do każdego spotkania. Mecenas spełnił moje oczekiwanie również pod katem szybkiego działania i dotrzymywania terminów. Z czystym sumieniem polecam

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Rzepka

 • Rzeszów

Działalność gospodarcza jaką prowadzę to Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Rzeszowie. Jako adwokat zajmuję się udzielaniem porad prawnych (ustnych i pisemnych), sporządzaniem pism procesowych, umów i opinii prawnych, zastępstwem przed sądami i urzędami oraz stałą obsługą prawną przedsiębiorców. Klientami moimi są zarówno osoby fizyczne jak i osoby prawne. Zamierzam pozyskać firmy do stałej obsługi prawnej. To co wyróżnia moją Kancelarię to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta z uwzględnieniem specyfiki rozwiązywanych problemów. W swojej pracy kieruję się wysokim morale i etykietą zawodową. Moją zasadą jest najlepsza praca i elastyczność w zakresie cen. Moja kancelaria wyróżnia się na tle innych swoją nowoczesnością i

Krajowa Kancelaria Windykacyjna KodeX

 • Rzeszów

Kk

 • Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Dochodzenie wierzytelności 35-036 Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

 • 35-036 Rzeszów
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha - Dochodzenie wierzytelności Boguchwała

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha

 • Boguchwała
 • 7 km od Rzeszów
Beata Z.

Pani Mecenas zawdzięczam bardzo wiele: zakończoną sukcesem sprawę, której inni prawnicy nie dawali szans. Dzięki jej fachowej wiedzy, zmysłowi i niezwykłemu zaangażowaniu – sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pani Katarzyna jest nie tylko profesjonalistką w swoim zawodzie, ale też osobą pełną empatii i adwokatem z powołania. W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować i życzyć Pani Mecenas samych sukcesów, chociaż jestem przekonana - że jak dotychczas - niezwykle ludzkie podejście i zrozumienie będą Pani to gwarantować.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska - Dochodzenie wierzytelności Łańcut

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska

 • Łańcut
 • 16 km od Rzeszów
Karolina K.

Z całego serca polecam Panią Katarzynę. To nie tylko profesjonalny i rzetelny radca prawny, ale również osoba, której warto zaufać. Podchodzi do klienta osobiście, szczegółowo wgłębia się w sprawę. Na pewno nie czuć, że jest się tylko "kolejnym przypadkiem". Podczas całej sprawy czułam się zaopiekowana, poinformowana i wiedziałam, że Pani Katarzyna daje z siebie wszystko.

Kancelaria Prawna Beata Gajewska - Dochodzenie wierzytelności Strzyżów

Kancelaria Prawna Beata Gajewska

 • Strzyżów
 • 24 km od Rzeszów
Barbara W.

Duże uznanie za gotowość do pomocy , szczere zainteresowanie problemem i rzeczowe udzielenie porady . Będę polecać państwa kancelarię za profesjonalne i pełne empatii podejście do problemów. Pozdrawiam .

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Ostrowska - Dochodzenie wierzytelności Jarosław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Ostrowska

 • Jarosław
 • 47 km od Rzeszów
Beata B.

Pełne zaangażowanie Pani Adwokat w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie .Polecam z całego serca.

Maciej witusik

 • Jasło
 • 52 km od Rzeszów

Kancelarie Prawne Adwokat Ewa Kocoł, Radca Prawny Tomasz Kocoł - Dochodzenie wierzytelności Tarnów

Kancelarie Prawne Adwokat Ewa Kocoł, Radca Prawny Tomasz Kocoł

 • Tarnów
Arkadiusz P.

Jesteśmy młodym zespołem prawników, który za główny cel prowadzonej działalności stawia sobie wszechstronną pomoc prawną w rozwiązywaniu problemów, z którymi spotykają się zarówno nasi klienci indywidualni, jak również przedsiębiorcy. Wszelkie powierzone nam sprawy traktujemy indywidualnie, poszukując rozwiązań najbardziej optymalnych i satysfakcjonujących dla konkretnego klienta. Posiadana wiedza oraz zdobyte doświadczenie w połączeniu z pasją, kreatywnością, starannością i uczciwością umożliwiają nam świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Jako wykwalifikowani prawnicy występujemy w roli pełnomocników procesowych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi, jak również organami administracyjnymi, organami ścigania, czy też organami egzekucyjnymi. W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się szeroko pojętym poradnictwem prawnym, sporządzaniem pism procesowych, opinii prawnych oraz projektów umów, jak również aktów korporacyjnych. Adwokatom i Radcom Prawnym oferujemy zastępstwo substytucyjne na obszarze właściwości sądów okręgowych w Tarnowie, Krośnie, Krakowie, Rzeszowie i Nowym Sączu. Usługi świadczymy w języku polskim i angielskim. W ramach prowadzonej działalności świadczymy pomoc prawną w szerokim zakresie z różnych dziedzin prawa. Po więcej informacji zapraszamy na www.kancelarietarnow.pl.

Fu smerfetka - Dochodzenie wierzytelności Tarnów

Fu smerfetka

 • Tarnów

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Nasza specjalność to opieka nad ogrodami, prace działkowe, odśnieżanie, dystrybucja ulotek gazetek wizytówek, katalogów. Usługi sprzątania strychów, piwnic, garazy domow lokali rozrywkowych, parkingów na terenie Małopolskiego, Podkarpackiego

KANCELARIA PRAWNA MK - Dochodzenie wierzytelności Tarnów  Oddział Katowice

KANCELARIA PRAWNA MK

 • Tarnów Oddział Katowice
Joanna Ł.

Jestem bardzo zadowolona, szybka konkretna porada. W przypadku procesu na pewno skorzystam z Kancelarii Prawnej MK w celu poprowadzenia mojej sprawy.

Lex-Iustitia Kancelaria Doradztwa Prawnego i Windykacji mgr Grzegorz Michalik

 • Sękowa

Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób indywidualnych, osób indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek osobowych. W ramach stałej obsługi Kancelaria oferuje swoim klientom pieczęć prewencyjną GRATIS. Pomoc prawna jest świadczona przez Kancelarię w zakresie: • prawa cywilnego, procesowego i egzekucyjnego (windykacja należności); • prawa handlowego; • prawa budowlanego; • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; • prawa rodzinnego i spadkowego; • prawa transportu krajowego i międzynarodowego.

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Sabat

 • Wojnicz
Barbara K.

Mecenas Mateusz Sabat załatwił bardzo ważną dla mnie sprawę. W trakcie trwania współpracy cały czas był zaangażowany, wnikliwie dopytywał, dzięki czemu odnieśliśmy sukces. Jestem bardzo zadowolona. Oczywiście wystawiam pozytywną ocenę!

Górowski Detektyw - Dochodzenie wierzytelności Nowy Sącz

Górowski Detektyw

 • Nowy Sącz

kancelaria odszkodowawcza Piotr Sułkowski

 • Nowy Sącz
Józef Z.

Kancelaria Odszkodowawcza Sułkowski Jeśli nie uzyskam odszkodowania - nie zapłacisz ani grosza!!! zajmuję się głównie dopłatami do stłuczek do 3 lat wstecz. Szkody zarówno częściowe jak i całkowite. Z OC i AC. Wiek auta bez znaczenia. Jeśli Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło odszkodowanie (a w 80% przypadków tak jest), dopłacam do niego! Wystarczy mi tylko kosztorys, aby przeliczyć każdą szkodę. Odszkodowania również za: wypadki drogowe wypadki w pracy błędy medyczne polisolokaty (AXA, AEGON, SKANDIA itp) poślizgnięcia, spóźnione i odwołane loty i wiele innych!

ALISTON - Dochodzenie wierzytelności Zamość

ALISTON

 • Zamość
Tomasz W.

Nasza firma świadczy kompleksową pomoc windykacyjną zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w sprawach z zakresu szeroko rozumianej windykacji należności. Prowadzimy dla naszych klientów windykację należności od nierzetelnych kontrahentów (postępowanie egzekucyjne). Reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie postępowania przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi oraz przed organami administracji państwowej i samorządowej. Działamy na terenie całej Polski. Obsługujemy firmy, korporacje jak i klientów indywidualnych. Dla naszych klientów oferujemy bardzo przestępne i wygodne warunki współpracy, indywidualne podejście do każdej sprawy. Średni czas egzekucji należności wynosi 120 dni. Biorąc pod uwagę coraz większą niewypłacalność dłużników jako jedyna firma możemy pochwalić się 95% skutecznością w egzekwowaniu zaległości. Dla każdego klienta przygotujemy jasną i przejrzystą procedurę windykacyjną. Zainteresowane firmy i osoby prosimy o kontakt: windykacja@aliston.pl

Altis Odszkodowania - Dochodzenie wierzytelności Kielce

Altis Odszkodowania

 • Kielce
Mariusz

Procedura trwała prawie 2 tygodnie, ale ogólnie dobry kontakt z udanym zakończeniem i finalizacją.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak - Dochodzenie wierzytelności Kielce

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak

 • Kielce
FHU Edward

Bardzo polecam współpracę z Panem Michałem! Profesjonalne podejście, szybkość w działaniu oraz wyjątkowo miły kontakt. Pan Michał pomógł nam w rozwiązaniu sprawy, nad którą inni radcy załamywali ręce. Na pewno będziemy stałym klientem.

Kancelaria Prawnicza Paweł Kruszczak - Dochodzenie wierzytelności Kielce

Kancelaria Prawnicza Paweł Kruszczak

 • Kielce

Kancelaria Prawnicza prowadzona przez Pawła Kruszczak to kancelaria zapewniająca swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie prawa gospodarczego oraz handlowego. Kancelaria specjalizuje się w windykacji należności zarówno na etapie polubownym jak i na drodze postępowania sądowego oraz egzekucyjnego.

KANCELARIA PRAWNO-FINANSOWA LEX EXPENSIS MATEUSZ GRZEGORCZYK

 • Kielce
Piramida

Polecam profesjonalna i skuteczna windykacja

BSS Private Fund Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Kielce

BSS Private Fund Sp. z o.o.

 • Kielce
Halina K.

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Kancelarią Prawna w Kielcach przy ul Warszawskiej 21 Z Adwokatem Mec. Bartocha. Oraz z Panią Mec. Renatą, profesjonalizm i szybkość załatwienia zleconej sprawy. Polecam wszystkim bo są wspaniali. Życzę dalszych sukcesów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julita Kuropatwa - Dochodzenie wierzytelności Kielce

Kancelaria Adwokacka Adwokat Julita Kuropatwa

 • Kielce
Osoba Prywatna

Bardzo miła Pani adwokat i stara się jak najlepiej doradzić czy napisać pismo.

Take Care Polska - Dochodzenie wierzytelności Kielce

Take Care Polska

 • Kielce
Adrii K.

Nie będę się tu rozpisywał, można polecić, wszystko ok.

E. Nowakowska

 • Jędrzejów

Agencja Detektywistyczna DETEKTYW - Dochodzenie wierzytelności Lublin

Agencja Detektywistyczna DETEKTYW

 • Lublin
Anastazja F.

To naprawdę bardzo rzetelna i sprawna ekipa. Szybko zebrali materiał i zdjęcia , co uchroniło mnie przed niemałymi kłopotami i stratami. Dodatkowo nie naciągają klientów na pieniądze i mają "życiowe podejście", można im powierzyć swoje problemy. Polecam wszystkim!.

"SłaWin"P.W. - Dochodzenie wierzytelności Lublin

"SłaWin"P.W.

 • Lublin

ODSZKODOWANIA I RENTY POWYPADKOWE Pomagamy poszkodowanym w wypadkach! Skutecznie dochodzimy roszczeń od: firm ubezpieczeniowych, sprawców wypadków, lekarzy, pracodawców itp. Jeśli Ty lub bliska Ci osoba została poszkodowana - skontaktuj się z nami niezwłocznie. Doradzimy Ci, jak musisz postępować, aby uzyskać należne wysokie odszkodowanie i inne świadczenia. Działamy na terenie całego kraju. Opłatę pobieramy po załatwieniu sprawy. Z nami możesz zyskać więcej niż przypuszczasz!!! Kontakt: Kancelaria Prawnicza „SłaWin” P.W. ul. Krakowskie Przedmieście 13/4, 20-002 Lublin (godz.: 8:00-16:00) Tel.: (81) 532 30 80 Tel. kom.: 602 271 323 e-mail: kancelaria@wypadek.com WWW: http://www.wypadek.com

R&W Kancelaria - Dochodzenie wierzytelności Lublin

R&W Kancelaria

 • Lublin

Witaj w R&W Kancelaria Prawna – Dochodzenie odszkodowań w Lublinie. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Mamy długoletnie doświadczenie i wyspecjalizowanych prawników kancelarii, którzy we współpracy z cenionymi Adwokatami i Radcami Prawnymi pomogą szybko wycenić szkodę oraz skutecznie uzyskać wypłatę odszkodowania. Nasza firma prowadzi działalność w Lublinie i w województwie lubelskim oraz na obszarze całej Polski. Zapewniamy Państwu profesjonalną reprezentację Państwa interesów na każdym etapie postępowania odszkodowawczego – zaczynając od rozmów z towarzystwem ubezpieczeniowym, a na dochodzeniu odszkodowania przed Sądem skończywszy. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania – zapraszamy do

Tadeusz Stachyra

 • Lublin

Kancelaria Windykacyjna Michał Starzyński - Dochodzenie wierzytelności Lublin

Kancelaria Windykacyjna Michał Starzyński

 • Lublin
Usługi Prawne Promessa sp. z o.o.

Jak najbardziej mam przyjemność współpracować z Panem Michałem. Doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście a przede wszystkim skuteczność to cechy, które są nierozłączną wizytówkę Kancelarii Windykacyjnej. Polecam.

Doradca restrukturyzacyjny

 • Lublin

ECFH Sp. z o.o.

 • Lublin

Emilia Maniara

 • Lublin

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA GRANDUS - Dochodzenie wierzytelności Świdnik

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA GRANDUS

 • Świdnik
Agnieszka L.

Błyskawiczny kontakt i konkret ze strony pani mecenas a przede wszystkim działania podjęte natychmiast.

Stopdłużnikom.pl - Dochodzenie wierzytelności Kraków

Stopdłużnikom.pl

 • Kraków
Cezary R.

Jasne i przejrzyste propozycje współpracy.Propozycja jak najbardziej przystępna wolna od nieścisłości.Polecam w.w. firmę ze względu na żetelne podejście do mojego problemy.

Kancelaria Prawna

 • Kraków

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Kancelaria stawia na profesjonalizm, skuteczność, zaufanie oraz wszechstronność i szybkość działania. Wieloletnie doświadczenie współpracowników -specjalistów w każdej dziedzinie prawa owocuje licznym gronem zadowolonych Klientów. Kancelaria współpracuje z Adwokatami, Radcami Prawnymi, Notariuszami i Rzeczoznawcami. Atutem Kancelarii Prawnej jest świadczenie usług oraz reprezentowanie Klientów w ramach krakowskiej centrali oraz czterech oddziałów na terenie całego kraju. Za cel Kancelaria stawia sobie osiągnięcie jak najbardziej optymalnego i efektywnego rozwiązania problemów prawnych Klientów, którym zapewnia rzetelność,

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego - Dochodzenie wierzytelności Kraków

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

 • Kraków
DETEKTYW KOCZANOWSKI KRAKÓW

Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszych spraw od kilku lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecam Kancelarię Radcy Prawnego każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Pisma, które kierowane są w naszym imieniu są mocno i właściwie argumentowane. Mamy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Poniewierka niezwłocznie i wyczerpująco odpowiada na nasze zapytania przesyłane w mailach, sms-ach lub podczas częstych rozmów telefonicznych. Polecamy w 100% tą Kancelarię która działa na najwyższym z możliwych standardów.

Kancelaria Effect s.c. R. Latos, J. Wajda - Dochodzenie wierzytelności Kraków

Kancelaria Effect s.c. R. Latos, J. Wajda

 • Kraków
Krzysztof K.

5 gwiazdek za doskonałe podejście do klienta i bardzo konkurencyjne wynagrodzenie. Polecam każdemu, kto ma problem z wypłatą odszkodowania przez zakład ubezpieczeń.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba - Dochodzenie wierzytelności Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba

 • Kraków

Prowadzimy sprawy sądowe, zakładamy spółki, udzielamy porady prawne. Sprawy o zapłatę, obsługa firm, odszkodowania, rozwody, spadki, upadłość konsumencka, sprawy pracownicze. Działamy na terenie Krakowa i okolic oraz w powiecie nowosądeckim. Sporządzamy i sprawdzamy umowy. W przypadku sprawy sądowej - udzielamy wstępnej porady prawnej, prowadzimy negocjacje przedsądowe, sporządzamy odpowiednie pisma procesowe (pozew do sądu lub wniosek), występujemy przed sądem za Ciebie i prowadzimy cały proces aż do wydania wyroku, udzielając na bieżąco informacji i wyjaśnień, co do poszczególnych czynności w procesie sądowym. Jesteśmy dostępni w Soboty!

Rudna mała Bzianka Rzeszów Matysówka Krasne więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.