Dochodzenie wierzytelności Gliwice - Najlepsi w 2020

Dochodzenie wierzytelności w Gliwicach, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie wierzytelności Gliwice
Roman K.

Duży wybór odzieży, w bardzo dobrych cenach. Polecam.

Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Pogoda-Cisło - Dochodzenie wierzytelności Gliwice
Barbara P.

Kompetencje, życzliwość i współpraca ze strony Pani Adwokat pomogły w trudnych dla rodziny sprawach. Dziękuję. Barbara

Śląski Ośrodek Wsparcia Przedsiębiorczości Sp. Z O.O. - Dochodzenie wierzytelności Gliwice
Daniel D.

W pełni profesjonalne podejście do klienta, indywidualna wycena oraz pełna reprezentacja w sądzie Dokładnie tego szukałem Polecam wszystkim !

PRYWATNIE

Gliwice

Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to zlecenie ciężkie Zlecenia z zawartą umową pisemna jak i "na gębe" Odzyskujemy pieniądze niekonwencjonalnie i twardo. Wszystko jest do odzyskania, tylko czasami trzeba czasu.., na terenie Śląskie.

VERSUS 24 Kancelaria Prawna Rafał Kluz - Dochodzenie wierzytelności Zabrze

VERSUS 24 Kancelaria Prawna Rafał Kluz

Zabrze, 8 km od Gliwice

Nasza kancelaria od 1994 roku oferuje szeroki zakres usług finansowych prawnych. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w zakresie: prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa wekslowego, prawa upadłościowego i naprawczego, prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego. Kancelaria Prawna Versus Rafał Kluz świadczy usługi dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Oferujemy: - Obsługa prawna - Windykacja - Odszkodowania - Faktoring i pożyczki - Monitoring należności - Programy oddłużeniowe OBSŁUGA PRAWNA Zapewniamy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w zakresie: - Prawo cywilne - Prawo handlowe - Prawo wekslowe - Prawo upadłościowe i naprawcze -

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Gliwicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Gliwic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko - Dochodzenie wierzytelności Zabrze

Kancelaria Adwokacka Paweł Szybko

Zabrze, 8 km od Gliwice
Krystyna C.

Dałabym 10 gwiazdek, ale mogę wybrać tylko 5. Prawnik bardzo profesjonalny, moja sprawa która była od 6 lat kulą u nogi została załatwiona niesamowicie szybko na moją korzyść. Kontakt z prawnikiem jest szybki, oddzwania, będzie w razie potrzeby moim prawnikiem rodzinnym. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego prawnik.

karina copik

Zabrze, 8 km od Gliwice
Ewa D.

Według mnie, pani Karina jest osobą godna polecenia gdyż na początku rozmowy mówi o kosztach oraz o wszystkim co jest potrzebne dla osoby, która chce skorzystać z oferty pani Kariny wszystko przedstawione jest w sposób bardzo prosty i szybki oraz zrozumiały.

Empira sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Ruda Śląska

Empira sp. z o.o.

Ruda Śląska, 14 km od Gliwice
Małgorzata G.

Polecam, firma Empira pomogła nam odzyskać nasze należności sprawnie i skutecznie. Formalności i obsługa na najwyższym poziomie.

Ambi Finanse Sp. z o .o Sp.k.

Bytom, 16 km od Gliwice

Jatex Finanse S.A.

Bytom, 16 km od Gliwice

Kancelaria Radców Prawnych Anna Kirszniok-Sorowska & Sylwia Jarmułowicz-Kuboń s.c. - Dochodzenie wierzytelności Bytom

Kancelaria Radców Prawnych Anna Kirszniok-Sorowska & Sylwia Jarmułowicz-Kuboń s.c.

Bytom, 16 km od Gliwice
Joanna S.

Kancelaria Radców Prawnych Anna Kirszniok-Sorowska & Sylwia Jarmułowicz-Kuboń s.c. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 22/205 świadczy usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Zakres specjalistycznych usług świadczonych przez naszą Kancelarie obejmuje przede wszystkim prawo gospodarcze i handlowe,prawo cywilne, w tym prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, prawo pracy w tym prawo ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne, oraz zagadnienia związane z ochroną danych osobowych i upadłością konsumencką.

LUBOS LEX Kamil Klementowski - Dochodzenie wierzytelności Tarnowskie Góry

LUBOS LEX Kamil Klementowski

Tarnowskie Góry, 21 km od Gliwice
Marcin K.

W imieniu firmy LUBOS LEX pragnę przedstawić Państwu ofertę usług prawnych specjalizujących się w najważniejszym etapie odzyskiwania Państwa należności, jakim jest egzekucja komornicza. Wspieramy cały etap postępowania egzekucyjnego od momentu wszczęcia egzekucji aż po wydanie postanowienia kończącego. Jeżeli posiadają Państwo prawomocny wyrok sądowy, i zamierzacie skierować sprawę do komornika, nasza oferta jest właśnie dla Was. Współpracujemy na co dzień z komornikami wykazującymi największy odsetek skuteczności w regionie. Zapewniamy: Bezzwłoczne czynności komornicze w tym terenowe Pośrednictwo w wymianie informacji odnośnie toczących się czynności egzekucyjnych tj. zajęcia, licytacje oraz wszystkie inne czynności będące przedmiotem postępowania egzekucyjnego Bieżące raportowanie i przewidywanie dotyczące skuteczności w wyegzekwowaniu środków od dłużnika Wnikliwe poszukiwanie majątku przez naszych pracowników jako wsparcie działań komornika W przypadku braku możliwości wyegzekwowania należności, pośredniczymy przy wystawieniu przez Komornika dokumentu stwierdzającego bezskuteczność egzekucji komorniczej pozwalającego na „wpisanie” wierzytelności w koszty działalności Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w pracy w kancelariach komorniczych pozwoli na sprawne przeprowadzenie postępowania egzekucyjnego. Wiemy jak aktywnie poszukiwać majątku dłużnika, z wykorzystaniem narzędzi dostępnych w kancelariach komorniczych z którymi współpracujemy. W naszych zleceniach mieliśmy do czynienia z egzekucją z udziałów dłużników w spółkach prawa handlowego, z wierzytelności wynikających z zamówień publicznych oraz wielu innych. W ramach naszej działalności wsparcia egzekucyjnego oferujemy pełne wsparcie egzekucji komorniczej za wynagrodzeniem w maksymalnej wysokości do 3 % w zależności od skomplikowania sprawy i wysokości roszczenia. Pobieramy prowizję jedynie od spraw gdzie organ egzekucyjny wyegzekwuje pieniądze, dlatego skorzystanie z naszej oferty nic Państwa nie kosztuje jeżeli egzekucja okaże się bezskuteczna. Proszę pamiętać, iż dobór niewłaściwego organu egzekucyjnego może spowodować to, że dłużnik stanie się niewypłacalny poprzez ukrycie bądź zbycie majątku, a Państwo nie będą w stanie odzyskać swoich należności. Gwarantujemy współpracę tylko z komornikami z wieloletnim doświadczeniem i wykazującymi się ponadprzeciętną skutecznością ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ OBSŁUGĘ PRZED SĄDOWĄ W PEŁNYM ZAKRESIE JAK RÓWNIEŻ WYWIAD GOSPODARCZY ZE SZCZEGÓŁOWYM USTALENIEM MAJĄTKOWYM, STANDING FINANSOWY PRZED ZAWARCIEM UMÓW Z NIEZNANYMI WCZEŚNIEJ KONTRAHENTAMI https://www.oferteo.pl/obsluga-prawna-firm-uslugi-prawne-firmy/bytom#Najlepsi.

Kancelaria Doradztwa Prawnego Wonama Krystian Matyja - Dochodzenie wierzytelności Bytom

Kancelaria Doradztwa Prawnego Wonama Krystian Matyja

Bytom, 16 km od Gliwice

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii. Świadczymy szeroki zakres usług prawniczych. Należy do nich: windykacja należności, faktoring, pomoc prawna, wykup wierzytelności, kompleksowa obsługa prawna. Jeżeli masz problem z odzyskaniem długu, to warto zgłosić się o pomoc w odzyskaniu długu właśnie do nas. Mamy bowiem doświadczenie, jesteśmy kreatywni i działamy profesjonalnie. Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań w drodze sporu i ustalamy narzędzia negocjacyjne najbardziej dogodne dla obu stron. Pomoc świadczymy zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób indywidualnych. Informacje tu: http://kancelariawonama.pl/

Kancelaria Doradztwa Prawnego ,,WONAMA" Krystian Matyja - Dochodzenie wierzytelności Bytom

Kancelaria Doradztwa Prawnego ,,WONAMA" Krystian Matyja

Bytom, 16 km od Gliwice
Drewbet Grzyb-Kotynia-Rogaczewski Sp. J.

Z kancelarią Doradztwa Prawnego ,,WONAMA" Krystian Matyja współpracujemy już kilka lat. Pracownicy kancelarii wykazują się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w prowadzonych sprawach. Współpracujemy z obopólną korzyścią w trudnej branży budowlanej.

INDOS SA - Dochodzenie wierzytelności Chorzów

INDOS SA

Chorzów, 20 km od Gliwice

INDOS SA świadczy kompleksowe usługi służące poprawie płynności finansowej podmiotów gospodarczych. Jako jedna z niewielu spółek w Polsce łączymy w swojej ofercie zarówno produkty z obszaru finansowania, jak i zarządzania wierzytelnościami. Działamy od 1991 roku, w branży windykacyjnej jesteśmy firmą z najdłuższą tradycją. W grupie naszych Klientów znajduje się ponad 5000 podmiotów gospodarczych, w tym zarówno korporacje o międzynarodowym zasięgu, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Współpraca z nami jest komfortowa! • Szeroki zakres usług - obsłużymy Cię w sposób kompleksowy i zaproponujemy spersonalizowane rozwiązanie. • Dedykowany Doradca Klienta – we wszystkich sprawach kontaktuje się z Tobą jedna osoba, która zna historię

TAMA Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Chorzów

TAMA Sp. z o.o.

Chorzów, 20 km od Gliwice
Krzysztof S.

Tama Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wierzytelności oraz obsłudze prawnej przedsiębiorstw zapewniając swoim klientom płynność finansową poprzez efektywne zarządzanie wierzytelnościami, w szczególności skuteczną windykację dłużników. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście pozwala zapewnić naszym Klientom najwyższy standard obsługi. Z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa reprezentujące różne gałęzie gospodarki, dzięki czemu nasza firma wyspecjalizowała się w obrocie wierzytelnościami z różnych branż oraz segmentów rynku. Zakresem swojego działania obejmujemy teren całego kraju. Obsługujemy Klientów z całej Polski. Czynności terenowe z udziałem windykatorów prowadzone są również na terenie całej Polski. Cechuje nas wysoka skuteczność oraz konsekwencja działaniu.

KANCELARIA PRAWNA.KANCELARIA PRAWA PRACY EWA LATACZ

Chorzów, 20 km od Gliwice
Adam R.

Polecam gorąco Kancelarię Ewa Latacz! Po raz kolejny dziękuję Państwu za okazaną pomoc, za zaangażowanie w mojej sprawie, moich problemach. Wiedza, doświadczenie i traktowanie klienta "po ludzku", takie indywidualne to podstawowe atuty Pani Mecenas Ewy Latacz oraz Pana Mecenasa Marcina. Zachęcam wszystkich, którzy potrzebują pomocy prawnej do kontaktu z Nimi, Pozdrawiam serdecznie.

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka - Dochodzenie wierzytelności Tarnowskie Góry

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka

Tarnowskie Góry, 21 km od Gliwice
Beata W.

B. konkretnie pan mecenas podszedł do mojej sprawy dysponując wiedza przygotował mi pismo, które wysłał czekamy na odpowiedz lub zamkniecie sprawy przedawnionej. Nie zapłaciłam nic, pan mecenas nie chciał pieniędzy. Dziękuje serdecznie.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska - Dochodzenie wierzytelności Tarnowskie Góry

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Tarnowskie Góry, 21 km od Gliwice
Adriana C.

Bardzo polecam tą Kancelarię. Profesjonalne podejście do spraw, rzetelna i fachowa pomoc, bezproblemowy kontakt :) Jeśli czegoś nie wiedziałam, nie rozumiałam praktycznie od razu otrzymałam wyjaśnienie :)

ESTERNO

Piekary Śląskie, 22 km od Gliwice

BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI - Dochodzenie wierzytelności Siemianowice Śląskie

BRZOZOWSKI KANCELARIA WINDYKACYJNO-DETEKTYWISTYCZNA DAMIAN BRZOZOWSKI

Siemianowice Śląskie, 25 km od Gliwice
Żłobek Niepubliczny Krasnoludek

Kancelaria windykacyjna - detektywistyczna działa bardzo sprawnie, szybko i skutecznie. Pan Damian jest kompetentny, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Firma jest godna polecenia.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śląskich Leszek Sobierajski - Dochodzenie wierzytelności Siemianowice Śląskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Siemianowicach Śląskich Leszek Sobierajski

Siemianowice Śląskie, 25 km od Gliwice

Egzekucja wyroków sądowych

Biuro Finansowo Prawne Paragraf Jakub Kużdżał - Dochodzenie wierzytelności Siemianowice Śląskie

Biuro Finansowo Prawne Paragraf Jakub Kużdżał

Siemianowice Śląskie, 25 km od Gliwice
Front Rolety

Cud że na nich trafiłem wręcz jestem zachwycony ich telefonem do mnie w przeciwnym razie nikt by nie próbował odzyskać moich ciężko zarobionych pieniędzy po tak niskiej marży.

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Edyta Przybyłek IURISCO Kancelaria Prawna

Katowice, 25 km od Gliwice
NR Piotr

Kancelaria bardzo dobra dla klienta. Ja zarabiam nie wiele ale było mnie stać na poradę to już duży plus. Adwokaci to konkretni ludzie. Sprawa załatwiona na medal. Jak weszłam do kancelarii i zobaczyłam ten luxus to trochę mnie poraziło, miałam obawy co do ceny prowadzenia sprawy, ale po poradzie okazało się, że ceny są bardzo dobre.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Wiśniewski - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Wiśniewski

Katowice, 25 km od Gliwice

Nazywam się Karol Wiśniewski. Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Z powodzeniem reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej zapraszam do kontaktu.

Biuro Detektywistyczne ANIMUS - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Biuro Detektywistyczne ANIMUS

Katowice, 25 km od Gliwice
Marzena K.

Serdeczne podziękowania za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do sprawy oraz wsparcie jakie otrzymałam od Animus, pana Rafała Bukowiec. Uważam że to człowiek na odpowiednim miejscu, charakteryzujący się dużą empatią. Ceny bardzo konkurencyjne, z całą odpowiedzialnością mogę polecić Animus Katowice, gdybym miała skorzystać ponownie na pewno byłaby to firma Animus.

Aneta Herczyk

Katowice, 25 km od Gliwice
Mariusz D.

Bardzo szybki kontakt. Profesjonalne podejście. Dziękuje za pomoc, na pewno jeszcze skorzystam.

TFF Sp. z o.o.

Katowice, 25 km od Gliwice

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach Marcin Konrad - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach Marcin Konrad

Katowice, 25 km od Gliwice

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice - Wschód w Katowicach Kancelaria Komornicza w Katowicach przy ul. Krasińskiego 29 zgodnie z treścią Art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji (t. jedn. Dz. U. z 2011 r. Nr 231, poz. 1376), który stanowi, że rewirem komorniczym jest obszar właściwości Sądu Rejonowego właściwy jest do całego obszaru właściwości Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach. Właściwość ogólna obejmuje miasto Katowice w granicach przebiegających od zbiegu ulicy Tadeusza Kościuszki i granic administracyjnych miasta Mikołów, a następnie wzdłuż granic administracyjnych miast: Mikołów, Tychy, Lędziny, Mysłowice, Sosnowiec, Czeladź i Siemianowice Śląskie do zbiegu z aleją

F.H.U. 2S Windykacja - Dochodzenie wierzytelności Katowice

F.H.U. 2S Windykacja

Katowice, 25 km od Gliwice

Cob Finance Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Cob Finance Sp. z o.o.

Katowice, 25 km od Gliwice

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Nasza specjalność to windykacja należności, skup długów, na terenie śląskie, małopolskie, dolnośląskie.

KARAKAL sp.z o.o.

Katowice, 25 km od Gliwice

Hermes Maciej Wojciechowski

Chorzów, 20 km od Gliwice
Agata D.

Pan Maciej super wszystko wyjaśnił, używał prostego, zrozumiałego języka, a nie prawniczego żargonu, który jest ciężki. Propozycję rozwiązania mojej kosztownej sprawy dostałam i wykorzystam. Człowiek uczy się na błędach. Cieszę się, że trafiłam na Pana Macieja, który pomógł mi w zniwelowaniu większego błędu na przyszłość. Myślę, że będę z Panem w stałym kontakcie na przyszłość. Polecam.

GRUPA Lion Broker - Dochodzenie wierzytelności Katowice

GRUPA Lion Broker

Katowice, 25 km od Gliwice
Mirosław N.

Polecam, szczególnie dla tego że uświadomili mi zagrożenia cesji. Windykacja przebiegała standardowo co ciekawe mają fajne raporty, szybki dojazd do dłużnika daje efekt w postaci skutecznej windykacji choć nie zawsze. Polecam jako miłe zaskoczenie w stosunku do innych firm z jakich korzystałem na cesji.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE POD LUPĄ - Dochodzenie wierzytelności Katowice

BIURO DETEKTYWISTYCZNE POD LUPĄ

Katowice, 25 km od Gliwice

POD LUPĄ to biuro detektywistyczne z siedzibą w Katowicach. W praktyce zajmujemy się szeroko pojętą działalnością detektywistyczną, m.in. na wyszukiwaniu i obserwacji osób, miejsc i rzeczy. Zbieramy rzetelny materiał dowodowy, współpracujemy z wyspecjalizowanymi, profesjonalnymi Kancelariami Prawnymi, jak i również ze specjalistami z zakresu kryminalistyki, psychologii, psychiatrii, medycyny sądowej, negocjatorami i informatykami śledczymi. Misją każdej zleconej Nam sprawy jest dotarcie do prawdy. Zapewniamy Naszym klientom profesjonalny zakres usług świadczonych przez licencjonowanych detektywów, w tym także detektywów prawników, a przede wszystkim gwarantujemy pełną dyskrecję. Nie brakuje nam również empatii. Każda sprawa jest dla nas

adw. Mateusz Mania - Dochodzenie wierzytelności Katowice

adw. Mateusz Mania

Katowice, 25 km od Gliwice
Bartosz M.

Profesjonalne podejście do tematu i kompleksowa pomoc. Polecam

Hi-LEGAL BUSINESS LAW FIRM - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Hi-LEGAL BUSINESS LAW FIRM

Katowice, 25 km od Gliwice
Gabinet Dietetyki Ewa Kotulska

Przede wszystkim Pan Maciej, z którym rozmawiałam był bardzo szczegółowy w badaniu moich potrzeb, w związku z czym zrealizowana przez niego usługa była bardzo dobrze przygotowana. Dodatkowo Pan Maciej zwrócił mi uwagę na szczegóły, które okazały się bardzo istotne dla mnie, a wcześniej nie brałam ich w ogóle pod uwagę. Dodatkowo bardzo duża doza empatii, oraz pełna dyspozycyjność dla klienta są ogromnym atutem.

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Kalamarz - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Kalamarz

Katowice, 25 km od Gliwice
Ewelina M.

Współpraca z panią Agatą to czysta przyjemność. Od samego początku podeszła do sprawy z pełnym profesjonalizmem. Jako jedyny adwokat z cierpliwością i od serca wysłuchała problemu jaki mnie dotyczył, telefonicznie gdzie zajęło to dłuższą chwilę, a ja po rozmowie na spokojnie mogłam udać się do pani mecenas. Na miejscu wspaniała atmosfera jakbym znała panią Agatę od lat. Pomimo problemu jaki mnie dotyczył i ogromy przy tym stres pani mecenas cały czas pozytywnie mnie nastawiała. Wspaniała kobieta z wielkim sercem od strony ludzkiej jak i prawnej. Polecam naprawdę z czystym sumieniem. Na panią Agatę w każdej chwili można liczyć. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziękuję z całego serca.

Adwokat Justyna Rysula Kancelaria Adwokacka - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Adwokat Justyna Rysula Kancelaria Adwokacka

Katowice, 25 km od Gliwice

Nasza Kancelaria zapewnia kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym, oraz przedsiębiorcom m. in. w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, karnego, karno – skarbowego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także sporów i postępowań sądowych. Doświadczenie zdobywamy już od wielu lat na rynku usług prawnych. Szczególnym zainteresowaniem Kancelarii cieszą się sprawy rodzinne, cywilne z zakresu dochodzenia odszkodowań oraz sprawy karne (w tym szczególne sprawy dotyczące błędów medycznych).

Benmei Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Benmei Sp. z o.o.

Katowice, 25 km od Gliwice

Specjalizujemy się w nabywaniu wierzytelności, których odzyskanie dla pierwotnych właścicieli jest, z różnych przyczyn, problematyczne, by następnie dochodzić ich spłaty we własnym zakresie. Dzięki współpracy z grupą specjalistów możemy pochwalić się dużą skutecznością w zakresie windykacji należności, zarówno w imieniu własnym jak i Klientów. W swojej ofercie posiadamy szereg usług mających na celu wspomaganie płynności finansowej przedsiębiorstw. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta świadczymy usługi z zakresu windykacji, obsługi wierzytelności oraz szeroko rozumianego pośrednictwa finansowego.

Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka

Katowice, 25 km od Gliwice
Ewa J.

Adwokat Daniel Gatner pomógł uzyskać dla mnie od Ubezpieczyciela znaczne odszkodowanie za zniszczoną nieruchomość. Oceniam go jako bardzo rzetelnego prawnika, a przy tym kulturalnego i miłego człowieka. Polecam !!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Kirsch - Dochodzenie wierzytelności Katowice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Kirsch

Katowice, 25 km od Gliwice
Gracjan S.

Gorąco mogę polecić współpracę z Adwokatem Panem Rafałem K. Skrupulatność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły w każdej formie, zawsze przygotowany i na czas. A to najważniejsze w tej branży, o której duża ilość osób zapomina. Prócz świetnej współpracy co najważniejsze skuteczność, z wysublimowanym smakiem, oraz odpowiednim taktem, i wyjątkowo dużą wiedzą. Dochodząc do konkluzji sprawa wygrana i gorąco każdemu polecam.

KANCELARIA WINDYKACJI NALEŻNOŚCI "LEXPRO"

ŻORY, 29 km od Gliwice

WINDYKATOR - szybko i efektywnie! Prowadzimy usługi windykacyjne od 2001 roku. Windykujemy dla firm jak i osób prywatnych. Działamy na terenie całej Polski jak również Europy. Nasza firma obsłużyła wielu poirytowanych wierzycieli, których pieniądze nie zostały zwrócone na czas! Jeżeli mają Państwo dłużnika, który wydaje się być opornym na prośby o zwrot Waszych należności-możemy to zmienić! Na adres mailowy wystarczy przesłać NIP dłużnika wraz z zaległą kwotą oraz terminem płatności. Do 15 minut otrzymają Państwo bezpłatną i niezobowiązującą informację o czasie i kosztach postępowania windykacyjnego. Proszę dzwonić 24 h 601-833-130 OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI W ZAKRESIE - windykacji polubownej z Państwa dłużnikiem – bardzo aktywnej i

Adwokat Patrycja Piechaczek-Sokołowska Kancelaria Adwokacka

Żory, 29 km od Gliwice
Łukasz M.

Znalazłem Panią Adwokat dzięki ten aplikacji, Pani Adwokat bardzo dużo mi pomogła prowadzi wiele moich sprawa, ponadto jest zawsze zaangażowana w każdą sprawę na 100% zawsze podchodzi do sprawy z uśmiechem i profesjonalizmem, dlatego każdemu polecam Panią Patrycję!

Kancelaria Adwokacka Mikołaj Jarosiński - Dochodzenie wierzytelności Tychy

Kancelaria Adwokacka Mikołaj Jarosiński

Tychy, 29 km od Gliwice
Joanna K.

Nienaganna współpraca, przyjazna atmosfera, szybka i rzetelna pomoc - zdecydowanie polecam powierzenie swoich spraw w ręce pana Mikołaja. Z miejsca zajął sie moim problemem, wszystko dokładnie mi wytłumaczył.

Kmd Law&Finance Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Tychy

Kmd Law&Finance Sp. z o.o.

Tychy, 29 km od Gliwice
Piotr B.

Kancelaria rachunkowo-prawna KMD Law&Finance Sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze księgowo-kadrowej podmiotów rozliczających się w oparciu o księgi rachunkowe. Obsługujemy teren całego kraju. Wdrażamy elementy księgowości zarządczej: Pulpit menadżera i Analizy BI. Posiadamy autorski program wsparcia menadżerskiego firm. OBSZARY KOMPETENCJI: * Księgowość * Kadry i płace * Przekształcenia * Sukcesja wraz z certyfikacją * Pełna obsługa prawna przedsiębiorstw * Znaki firmowe-regulowanie praw związanych z własnością * Uzyskiwanie korzyści podatkowych: - ulga B+R - amortyzacja praw do znaków firmowych - odzyskiwanie nadpłaconych podatków - optymalizacja kosztów zatrudnienia i PFRON * Ceny transferowe

GRG Kancelaria Adwokacka - Dochodzenie wierzytelności Będzin

GRG Kancelaria Adwokacka

Będzin, 32 km od Gliwice
Damian S.

Rzetelnie, dokładnie i sprawnie! Kancelaria poświęciła mi przy każdym spotkaniu tyle czasu, ile potrzebowałem na przedstawienie sytuacji na spokojnie, objaśnienie możliwych działań i ich zrozumienie - nikt ukradkiem nie spoglądał na zegarek czy aby nie zabieram zbyt dużo czasu. Świetny kontakt, miła atmosfera i - co ważne - kompetencje na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie Sebastian Służałek - Dochodzenie wierzytelności Będzin

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie Sebastian Służałek

Będzin, 32 km od Gliwice

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie Sebastian Służałek przy ul. Modrzejowskiej 19 zgodnie z treścią Art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji (t. jedn. Dz. U. z 2011 r. Nr 231, poz. 1376), który stanowi, że rewirem komorniczym jest obszar właściwości Sądu Rejonowego właściwy jest do całego obszaru właściwości Sądu Rejonowego w Będzinie. Obszar ten obejmuje: miasta Będzin, Czeladź i Wojkowice oraz gminy Psary i Bobrowniki. Na wniosek wierzyciela, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości, Komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego. Zgodnie z treścią art. 8 ust. 6 ustawy "Wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie

Anna Olejnik

Marklowice, 33 km od Gliwice

Kancelaria-windykacyjna - Dochodzenie wierzytelności Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria-windykacyjna

Jastrzębie-Zdrój, 33 km od Gliwice

KANCELARIA WINDYKACYJNA świadczy usługi w dziedzinie windykacji należności, specjalizujemy się w odzyskiwaniu długów trudnych, działamy na terenie całej Polski oraz Europy. W odróżnieniu od większości firm oferujemy windykację bezpośrednią, która ze względu na osobisty kontakt naszych pracowników z dłużnikiem, jest najskuteczniejszą formą odzyskiwania należności. Podejmujemy się zleceń na każdym etapie realizacji, również tych po nieskutecznej egzekucji komorniczej. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu należności od spółek z o.o. również tych w upadłości. Opiekę prawną nad działaniami windykacyjnymi prowadzonymi przez naszą firmę sprawuje kancelaria prawna. Współpracujemy także z BIG InforMonitor oraz Krajowym Rejestrem Długów. Nie

Kancelaria Finansowo-Prawna LEX

Mysłowice, 34 km od Gliwice

Działalność Kancelarii LEX – powstałej w 1999 r. - obejmuje szeroko pojętą obsługę prawną, usługi windykacyjne, obrót wierzytelnościami oraz usługi z zakresu prawa podatkowego. Samodzielne odzyskiwanie wierzytelności to skomplikowany, długotrwały i kosztowny proces, który wymaga dużo czasu. Możecie go Państwo wykorzystać do skutecznych działań w swoim biznesie, skupić się na pracy zawodowej lub poświęcić ten czas na wypoczynek. Dlatego proponujemy Państwu skorzystanie z naszych doświadczeń i skutecznych metod profesjonalistów, co zapewni szybka i tańszą drogę do odzyskania własnych pieniędzy. Po podpisaniu umowy staramy się w drodze negocjacji doprowadzić do dobrowolnej spłaty zadłużenia. W przypadku braku porozumienia występujemy z

Kancelaria Adwokacka Adwokat Hanna Bajorek - Dochodzenie wierzytelności Strzelce Opolskie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Hanna Bajorek

Strzelce Opolskie, 35 km od Gliwice
Łukasz A.

Profesjonalizm, skuteczność, miła atmosfera, polecam

Kancelaria Majcherczyk - Prawo Gospodarcze i Budowlane Radca Prawny Marcin Majcherczyk - Dochodzenie wierzytelności Sosnowiec

Kancelaria Majcherczyk - Prawo Gospodarcze i Budowlane Radca Prawny Marcin Majcherczyk

Sosnowiec, 35 km od Gliwice
Agnieszka S.

Jestem bardzo zadowolona z pism, które przygotował Pan Mecenas Majcherczyk, polecam! Z Panem Marcinem jest bardzo dobry kontakt i potrafił prosto wytłumaczyć moją sytuację, a wysłana korespondencja odniosła zamierzony efekt.

Inwentus Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Sosnowiec

Inwentus Sp. z o.o.

Sosnowiec, 35 km od Gliwice

Zarówno Zarząd jak i pracownicy Spółki zaangażowani są w ciągły rozwój oferowanych przez nas usług. Wszystko to po to, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. To co nas wyróżnia to przede wszystkim duża elastyczność usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, którą gwarantujemy dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, skuteczności działań oraz poufności. Oferujemy szeroką gamę usług, a nasze ceny są konkurencyjne. Łączymy w naszej działalności rozległą wiedzę z wielu specjalistycznych dziedzin oraz branży. Wszystko w trosce o Klienta. Finansowanie Faktoring Wykup wierzytelności Windykacja należności Wykaz dłużników

Kleszczów Ligota łabędzka Rzeczyce Gliwice więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.