Dochodzenie wierzytelności Gdańsk - Najlepsi w 2021

Dochodzenie wierzytelności w Gdańsku, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie wierzytelności Gdańsk
Witold M.

Bardzo szybki kontakt, profesjonalne doradztwo, gotowość do spotkania, możliwość dojazdu do klienta, dyspozycyjność 24 h. Kulturalne oraz rzeczowe rozmowy. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk
Mateusz I.

Pan Dawid pomógł mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie. Polecam i następnym razem wizytówka zawsze przy sobie!

Kancelaria Prawna PARTNERZY - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk
Marzena M.

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Tłumaczenie w sposób prosty, zrozumiały dla klienta. Bardzo szczegółowe omówienie problemu, bez pośpiechu i stresu. Bardzo przyjazna atmosfera. Miało się wrażenie iż rozmawia się z dobrym znajomym, a nie z prawnikiem, co jeszcze bardziej stawia akurat tą kancelarię na duży plus. Jestem bardzo zadowolona i już wiem gdzie się udać, gdy będę potrzebowała porady prawnej.

Kancelaria Adwokacka Magdalena Frieske Pszczółkowska - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk
Monika C.

Sprawa prowadzona przez Panią Mecenas dotyczyła regulacji spotkań rodzicielskich i alimentów. Z pomocy Kancelarii korzystałam dwukrotnie. Za każdym razem moje sprawy były prowadzone rzetelnie, profesjonalnie i z oddaniem. Z prowadzonych negocjacji, propozycji rozwiązania sporów i finalnie decyzji, które zapadały na koniec rozpraw zawsze byłam w pełni usatysfakcjonowana. Współpraca przebiegała zawsze profesjonalnie i na najwyższym poziomie etycznym.

Kancelaria Lex Causa - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk
Agata K.

Pani mecenas Marta - bardzo pomogła mi przez telefon. Poświeciła swój czas i doradziła mi co robić "tu i teraz". Byłam u niej w kancelarii również - zapoznała się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Byłam pod wrażeniem. Cena za rozwód -najlepsza wiec podpisałam już umowę.

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk
Maria K.

Pan dr Bartlomiej prowadził moje sprawy z prawa rodzinnego jak tez egzekucyjnego. Zawsze solidny, bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy. Ceny przystępne, jestem bardzo zadowolona zw współpracy. Polecam.

ARKUS - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk

ARKUS

 • Gdańsk
Baru W.

Szczerze mówiąc nie myślałem że ktoś będzie mi w stanie pomóc w moje sprawie. Na szczęście konkretne i profesjonalne podejście do mojej sprawy pozwoliło na szybki pozytywny dla mnie finał. Polecam na 5!

SKRYBA - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk

SKRYBA

 • Gdańsk
Alicja G.

Przede wszystkim zaangażowanie już na wczesnym etapie współpracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk
Natalia R.

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

Donata Z.

Kancelaria Odszkodowawcza Solace - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk

Kancelaria Odszkodowawcza Solace

 • Gdańsk

Kancelaria odszkodowawcza SOLACE została wyodrębniona ponad cztery lata temu z Kancelarii Adwokackiej z 30 letnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw i pomocy prawnej na terenie całej Polski. Świadczymy usługi w zakresie pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Zakresem naszej działalności jest bardzo szeroki, i chociaż koncentrujemy się na niesieniu pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych, to służymy skuteczną pomocą poszkodowanym na skutek niemal wszelkich innych zdarzeń. MAMY REALNY WPŁYW NA WYSOKOŚCI OTRZYMYWANYCH PRZEZ KLIENTA ŚWIADCZEŃ Koncentrujemy się na uzyskaniu jak najwyższych kwot w każdej prowadzonej sprawie. W naszych klientach widzimy przede wszystkim zwykłych ludzi, którym stała się krzywda, i którzy potrzebują pomocy

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego

 • Gdańsk

Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, na terenie Gdańsk, Żukowo, Kartuzy. Umowy gospodarcze, kredyty we frankach (indeksowane lub denominowane), dochodzenie wierzytelności, prawo budowlane i administracyjne, prawo podatkowe; Właścicielka jest doktorem nauk prawnych w dziedzinie prawa cywilnego, a także radcą prawnym i doradcą podatkowym. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Nie zawaha pojąć się zarówno udzielenia prostej porady, jak również prowadzenia spraw najbardziej złożonych. Usługi prawne świadczy osobiście, co potwierdza wysoką jakość usług.

Detego - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk

Detego

 • Gdańsk

Jakub jozefczyk ,,doradztwo prawne''

 • Gdańsk

BALTIC Financial Management - Dochodzenie wierzytelności Gdańsk

Centrum Likwidacji Szkód i Ubezpieczeń

 • Gdańsk

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Gdynia

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Bożena P.

Jakość obsługi i świadczonych usług na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Rynas - Dochodzenie wierzytelności Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Rynas

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Anna K.

Bardzo polecam Panią Joannę Rynas. Bardzo mi pomogła, rzetelnie z chęcią pomocy podeszła do sprawy. Serdecznie wszystkim polecam.

Vila Max Logistics Sp. z o.o.

 • SOPOT
 • 8 km od Gdańsk

Wykonujemy prace od 2001. Realizowane przez nas usługi to windykacja. Obszarem działalności naszej firmy jest Polska. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE PROCURA SP Z OO - Dochodzenie wierzytelności Straszyn

BIURO DETEKTYWISTYCZNE PROCURA SP Z OO

 • Straszyn
 • 10 km od Gdańsk
damian s.

Korzystamy z obsługi abonamentowej BD PROCURA - pieczec prewencyjna, windykacja , ustalenia - jesteśmy zadowoleni z obsługi , a przede wszystkim skuteczności działania!

EAST WEST BRIDGE

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Kancelaria Prawna RIO Sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Gdynia

Kancelaria Prawna RIO Sp. z o.o.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Jeżeli Twoja sytuacja finansowa jest bardzo trudna, postaw na pomoc prawdziwych fachowców. Można powiedzieć, że odpowiednia pomoc to gwarancja wyjścia z każdej sytuacji. Co do konkretów, czas zapoznać się z ofertą, jaką ma Kancelaria Prawna RIO Sp. z o.o. — kancelaria świadczy profesjonalną pomoc w zakresie restrukturyzacji i oddłużenia. Warto jeszcze na koniec dodać, że na naszym portalu widnieje mnóstwo informacji związanych z zadłużeniem

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz - Dochodzenie wierzytelności Gdynia

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Beata P.

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Edward K.

Pan Mecenas poprowadził sprawę spadkową, w której pod wątpliwość zostało poddane moje prawo do części spadku. Sprawa zakończona z sukcesem. Polecam!

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU - Dochodzenie wierzytelności Gdynia

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Karol K.

Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez Kancelarię KPU. Polecam prawników tam pracujących.

Detektyw Gdynia - Dochodzenie wierzytelności Gdynia

Detektyw Gdynia

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Krzysztof N.

Wydawało mi się, że jak coś zlecam agencji, to to otrzymam. Skorzystałam już z dwóch innych agencji z Gdańska i z Gdyni... porażka. Agencję KAD poleciła mi moja prawniczka, która współpracuje z nimi. Dostałam to co chciałam a nawet troszkę więcej, ale agencja nie zgodziła się na opisywanie problematyki publicznie, a szkoda bo temat jest ciekawy i mógłby wiele nauczyć innych. Jednak oni przesadnie dbają o ochronę tajemnic. Szczerze polecam

POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza - Dochodzenie wierzytelności Gdynia

POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza jest firmą zajmującą się obsługą i monitowaniem wierzytelności gospodarczych. Firma działa na terenie województwa Pomorskiego, ze szczególnym ukierunkowaniem na podmioty gospodarcze działające w obrębie Małego Trójmiasta Kaszubskiego (Rumia, Reda, Wejherowo) oraz Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk). Usługi świadczymy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców z nastawieniem na obsługę transakcji B2B oraz B2C. W obszarze prowadzonej działalności opieramy się o sprawdzonych i doświadczonych partnerach, co pozwala nam na zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług i zapewnienie indywidualnego podejścia do obsługiwanych spraw. Nasza specjalność to: • Windykacja • Monitorowanie

Kancelaria Adwokacka w Gdyni - Dochodzenie wierzytelności Gdynia

Kancelaria Adwokacka w Gdyni

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Beata Z.

Pani Mecenas z bardzo łagodnym podejściem, co ułatwia kontakt. Bardzo uważnie wysłuchała, odpowiedziała na wszystkie pytania i poświęciła tyle czasu ile potrzebowałam, osobiście i telefonicznie. Do rozprawy ostatecznie nie doszło. Nie poniosłam kosztów porady.

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz - Dochodzenie wierzytelności Gdynia

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Jan B.

Z przyjemnością piszę opinię o Kancelarii Wiktorii Bartosiewicz, ponieważ jestem bardzo zadowolony z odzyskania mojej należności. Cały proces odzyskiwania pieniędzy odbył się dla mnie w sposób bardzo prosty, bezstresowy i bezkosztowy.. Jeśli w przyszłości będę miał podobnego typu kłopoty, znowu zwrócę się do tej samej Kancelarii z prośbą o pomoc.

MGC Monika Guz - Dochodzenie wierzytelności Tczew

MGC Monika Guz

 • Tczew
 • 33 km od Gdańsk

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to usługi detektywistyczne, na terenie Pomorskie.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kaczyński - Dochodzenie wierzytelności Braniewo

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kaczyński

 • Braniewo

Szukasz prawnika? Adwokata bądź Radcy prawnego? Prowadzona przeze mnie w Braniewie kancelaria radcowska jest miejscem, w którym można znaleźć wsparcie i profesjonalną poradę prawną. Zapraszam wszystkich potrzebujących pomocy prawnej do skorzystania z usług kancelarii. Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie. Telefon kom.: 503825408, e-mail: radca.kaczynski@gmail.com, www.radca-kaczynski.pl Zakres usług: - pomoc prawna dla osób fizycznych - prawna obsługa firm - tworzenie dokumentów i pism prawnych - reprezentacja i zastępstwo procesowe - prowadzenie działalności na terenie Polski - odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych Dziedziny prawa: - prawo cywilne - prawo spadkowe - prawo rodzinne i opiekuńcze - prawo handlowe - prawo

Kancelaria prawna ProLegis - Radca Prawny Michał Kiesiński - Dochodzenie wierzytelności Grudziądz

Kancelaria prawna ProLegis - Radca Prawny Michał Kiesiński

 • Grudziądz
Krzysztof K.

Profesjonalnie i szybko. Na pewno skorzystam z usług kancelarii ponownie, gdy będę potrzebował natychmiastowej porady. Dziękuję i polecam.

SYSTEM3000 sp. z o.o. - Dochodzenie wierzytelności Grudziądz

SYSTEM3000 sp. z o.o.

 • Grudziądz

Windykacja należności, giełda długów, gromadzenie i udostępnianie danych gospodarczych, postępowanie przedsądowe - wysyłka, automatyzacja i generowanie wezwań z kancelarii adwokackich do dłużników bez konieczności wychodzenia z biura

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk - Dochodzenie wierzytelności Słupsk

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk

 • Słupsk
Sławomir G.

Radca Prawny Lucyna Kowalczyk reprezentowała mnie przed Sądem Pracy. To był mój strzał w dziesiątkę. Posiada talent do przedstawiania istotnych zagadnień mających na celu naświetlenie Sądowi Twoich racji i uchybień pracodawcy. Choć w istocie o to właśnie chodzi, ale Ona robi to naprawdę w sposób profesjonalny. Oczywiście moją sprawę wygraliśmy.

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny - Dochodzenie wierzytelności Koszalin

KANCELARIA DORADCZA Jacek Konieczny

 • Koszalin
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

Kancelaria Radcowska radca prawny Jarosław Maj - Dochodzenie wierzytelności Olsztyn

Kancelaria Radcowska radca prawny Jarosław Maj

 • Olsztyn
Żaneta S.

Współpraca na wysokim poziomie. Szybka i profesjonalna pomoc w rozwiązania sprawy.

Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law

 • Olsztyn

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Karpiński - Dochodzenie wierzytelności Olsztyn

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Karpiński

 • Olsztyn
Andrzej J.

Wszystko poszło bardzo dobrze. Przede wszystkim mecenas Karpiński jest adwokatem zaangażowanym w sprawę. Poświęca jej dużo czasu i wyjaśnia klientowi bez owijania w bawełnę jakie są możliwości, jakie szanse i co on jako adwokat może zrobić. Wszystkie działania podejmuje bardzo terminowo i bez zbędnej zwłoki. I jeszcze jedno. Bardzo konkurencyjna, realnie skalkulowana cena za usługę bez dodatkowych niespodzianek. Zdecydowanie polecam tego adwokata. Zainteresowanym radzę zadzwonić i samemu się przekonać.

Prudential Polska - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

Prudential Polska

 • Bydgoszcz
Łukasz C.

Naprawdę poczułem sie jak Klient przez duże "K", bardzo podobało mi się rzetelne przedstawienie wszystkich istotnych informacji, włącznie z dokładnym wyjaśnieniem co konkretnie jest napisane małym druczkiem.

Wegner Rzeczoznawca - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

Wegner Rzeczoznawca

 • Bydgoszcz

Wyceny i opinie biegłego sądowego i skarbowego/ Szacowanie ruchomości - wartość i jakość obuwia i odzieży/ Konsultacje z branży odzieżowo obuwniczej - obsługa reklamacji.

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

 • Bydgoszcz
SM Jedność w Chełmie

Szybki kontakt telefoniczny. Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu (wstępna rozmowa). Uczciwa informacja o specjalizacji kancelarii. Nie skorzystałem z porady, bo znalazłem prawnika bezpośrednio z mojego miasta.

Centrum Prawa - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

Centrum Prawa

 • Bydgoszcz
Kamila N.

Natychmiastowy konkretny kontakt, zaskoczyła mnie możliwość płatności na raty, a przede wszystkim to, że został mi przydzielony specjalista pod konkretny problem, a nie ktoś uniwersalny. Dziękuję, będę polecać.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański

 • Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Jachymska - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Jachymska

 • Bydgoszcz

Radca prawny Monika Jachymska świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Do problemu każdego klienta podchodzi indywidualnie i z najwyższą starannością. Każdą sprawę dokładnie analizuje, informuje o szansach oraz zagrożeniach i szuka optymalnych rozwiązań dla dobra klienta. Siedziba Kancelarii znajduje się w Dziewierzewie, zaś biuro mieści się w Bydgoszczy przy ul. Jana III Sobieskiego 5 lokal 20. Kancelaria Radcy Prawnego Monika Jachymska świadczy usługi prawne na terenie całego kraju.

Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Bydgoszcz
PROWEST Sp. z o. o.

Po 2 rozmowach telefonicznych Pan mecenas przesłał propozycję umowy, a następnie odwiedził naszą firmę osobiście. Określiliśmy zakres naszych potrzeb i oczekiwań ustaliliśmy cenę i dzisiaj podpisujemy umowę współpracy.

Delikta Odszkodowania - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

Delikta Odszkodowania

 • Bydgoszcz
Iwona O.

Bardzo miła i szybka obsługa ,jasność w zrozumieniu prawniczego języka . Doradztwo w kwestii i załatwiana formalności

BSI Detektywi - Prywatny Detektyw - Biuro Służb Informacyjnych - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

BSI Detektywi - Prywatny Detektyw - Biuro Służb Informacyjnych

 • Bydgoszcz
Wioletta K.

Super podejście do klienta, pełna dyskrecja. Jestem bardzo zadowolona, detektywi wykazali dużą empatię wobec całej sprawy i pomogli mi załatwić sprawę, a przy tym nie stracić reszty życia w kłamstwie. Dzięki nim nie straciłam również swoich pieniędzy. Teraz mogę zacząć życie od nowa!

Biuro Doradztwa Prawno Windykacyjnego DELEGAT - Dochodzenie wierzytelności Bydgoszcz

Biuro Doradztwa Prawno Windykacyjnego DELEGAT

 • Bydgoszcz
Szym Company

Współpracuję z Biurem Doradztwa Prawno Windykacyjnego Delegat w zakresie kompleksowej obsługi prawnej i windykacyjnej. Szeroka wiedza merytoryczna oraz doświadczenie gwarantuje obsługę i wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Mogę potwierdzić, że przekazywane zlecenia wykonywane są sprawnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Centrum Prawa - Dochodzenie wierzytelności Toruń

Centrum Prawa

 • Toruń
Jerzy S.

Rzeczowość, szybkie działanie, dobre rozpoznanie problemu, mam nadzieję, że sporządzone pismo przyniesie oczekiwany skutek. Po wstępnym rozpoznaniu zaproponowano prawnika znającego problematykę, kontakt tylko telefoniczny i mailowy. Obecnie to wystarczy.

Tip-Inwestycje - Dochodzenie wierzytelności Toruń

Tip-Inwestycje

 • Toruń
Mariola S.

Witam serdecznie szukałam możliwości sprzedaży długu, Firma TIP Inwestycje zgłosiła się z bardzo ciekawą ofertą, nasza współpraca przebiegała wzorowo, udało nam się wszystko załatwić pomyślnie, polecam firmę wszystkim którzy cenią sobie profesjonalne podejście do klienta, punktualność, kulturę osobistą, etykę zawodową i otwarcie na potrzeby klienta.

Centrum Prawa Sp. z o.o. Sp. K. - Dochodzenie wierzytelności Toruń

Centrum Prawa Sp. z o.o. Sp. K.

 • Toruń
Jerzy S.

Rzeczowość, szybkie działanie, dobre rozpoznanie problemu, mam nadzieję, że sporządzone pismo przyniesie oczekiwany skutek. Po wstępnym rozpoznaniu zaproponowano prawnika znającego problematykę, kontakt tylko telefoniczny i mailowy. Obecnie to wystarczy.

Centrum Prawa - Dochodzenie wierzytelności Toruń

Centrum Prawa

 • Toruń
Weronika R.

Jestem zadowolona z oferty jaka mi polecono. Kiedy zamieściłam ogłoszenie o poszukiwaniu radcy prawnego, dosłownie w niedługim czasie otrzymałam telefon i informacje o której mogę mieć spotkanie. Bardzo szybka reakcja.

Grupa Prawna Goldwin - Dochodzenie wierzytelności Toruń

Grupa Prawna Goldwin

 • Toruń
Andrzej M.

Dzięki Grupie Prawnej Goldwin odzyskałem prawo jazdy. Działanie było bardzo profesjonalne. Przez 7 miesięcy wydział komunikacji nie mógł odnaleźć mojej teczki kierowcy informując, że nie ma takiej osoby w rejestrze i nie ma takiej teczki. Po podjętych działaniach w/w kancelarii prawnej w dniu wczorajszym odebrałem prawo jazdy. Bez tak profesjonalnego działania na pewno miałbym duży problem z wyegzekwowaniem dokumentu, który nigdy nie został mi zatrzymany. Wielkie dziękuje Grupie Prawnej Goldwin.

Leźno Gdańsk Jankowo gdańskie Nowy świat Czaple Kowale Borkowo Otomin więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.