Dochodzenie wierzytelności Gdańsk - Najlepsi w 2021

Dochodzenie wierzytelności w Gdańsku, 2022

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Dochodzenie wierzytelności

Dochodzenie wierzytelności Gdańsk
Kinga N.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w 100%. Pani Mecenas Ewelina Baranowska-Haber zapewniła mi podczas sprawy rozwodowej duże wsparcie psychiczne. Sprawa zakończyła się całkowitym powodzeniem. Polecam wszystkim.

5.0 (82 opinie)
Jakub H.

Pan Adam bardzo pomocny i szybki w działaniu, rozmowa bardzo pomocna, oraz konstruktywna w sprawie wyceny wartości mieszkania. Polecam jak najbardziej.

4.84 (51 opinii)
Mateusz I.

Pan Dawid pomógł mi w bardzo ważnej dla mnie sprawie. Polecam i następnym razem wizytówka zawsze przy sobie!

5.0 (29 opinii)
Janusz L.

Bardzo polecam kancelarię. Na spotkaniach zawsze kompetentnie, rzeczowo. Na wątpliwości udawało mi się zawsze uzyskać zadowalającą odpowiedź, ew. w przypadku wymagającym sprawdzenia/weryfikacji zaraz po spotkaniu. W trudnych momentach zawirowań życiowych (sprawy okołorozwodowe) po wizycie w kancelarii nabiera się przekonania, że nie jest się osamotnionym, a sprawa zostanie dobrze i profesjonalnie poprowadzona. Tam, gdzie można było sobie na to pozwolić, była wplatana nutka uśmiechu, a to też wbrew pozorom bardzo ważne. Część spraw załatwiałem mailem/telefonem – to na pewno wygodne rozwiązanie. Na koniec koszty – muszą być, bo profesjonalizm ma swoją cenę, chociaż trzeba przyznać, że w rozsądnych granicach. Chciałem uzyskać

5.0 (57 opinii)
damian s.

Korzystamy z obsługi abonamentowej BD PROCURA - pieczec prewencyjna, windykacja , ustalenia - jesteśmy zadowoleni z obsługi , a przede wszystkim skuteczności działania!

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od Dochodzenia Wierzytelności i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Ewa M.

Otrzymałam wystarczającą pomoc prawną. Jestem zadowolona.

5.0 (1 opinia)
Lucyna K.

Bardzo szybki kontakt, przedsiębiorczość w wyszukiwaniu zleceń, w miły i profesjonalny sposób przeprowadzona rozmowa, nastawienie na zdiagnozowanie potrzeby klienta. Muszę tu dodać, że moja znajomość pracy Kancelarii ogranicza się jedynie do wstępnej rozmowy telefonicznej, gdyż ze względu na przyczyny obiektywne, musiałam przełożyć dalsze działanie na termin późniejszy.

5.0 (6 opinii)
Artur M.

Pani Hanna Zarzycka jest najlepszym prawnikiem, z jakim współpracowałem. Jest niezwykle zaangażowana i bardzo profesjonalna. Jest w stałym kontakcie i zawsze informuje o postępach w sprawie. Serdecznie polecam Mecenas Hannę Zarzycką.

5.0 (10 opinii)
Agata K.

Pani mecenas Marta - bardzo pomogła mi przez telefon. Poświeciła swój czas i doradziła mi co robić "tu i teraz". Byłam u niej w kancelarii również - zapoznała się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Byłam pod wrażeniem. Cena za rozwód -najlepsza wiec podpisałam już umowę.

5.0 (2 opinie)
biuro rachunkowe - grupa mikosy

W naszej współpracy podoba mi się kompleksowe podejście do tematu. Cierpliwość w słuchaniu i trafne odnoszenie się do meritum spraw. Do tego spokój, uprzejmość, pełen profesjonalizm. Polecam Panią mecenas każdemu przedsiębiorcy i osobom prywatnym.

5.0 (3 opinie)

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski

 • Gdańsk
Maria K.

Pan dr Bartlomiej prowadził moje sprawy z prawa rodzinnego jak tez egzekucyjnego. Zawsze solidny, bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy. Ceny przystępne, jestem bardzo zadowolona zw współpracy. Polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

 • Gdańsk
Natalia R.

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

5.0 (5 opinii)

Intercessio sp. z o.o.

 • Gdańsk
Donata Z.

5.0 (2 opinie)

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego

 • Gdańsk

Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, na terenie Gdańsk, Żukowo, Kartuzy. Umowy gospodarcze, kredyty we frankach (indeksowane lub denominowane), dochodzenie wierzytelności, prawo budowlane i administracyjne, prawo podatkowe; Właścicielka jest doktorem nauk prawnych w dziedzinie prawa cywilnego, a także radcą prawnym i doradcą podatkowym. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Nie zawaha pojąć się zarówno udzielenia prostej porady, jak również prowadzenia spraw najbardziej złożonych. Usługi prawne świadczy osobiście, co potwierdza wysoką jakość usług.

Kancelaria Odszkodowawcza Solace

 • Gdańsk

Kancelaria odszkodowawcza SOLACE została wyodrębniona ponad cztery lata temu z Kancelarii Adwokackiej z 30 letnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw i pomocy prawnej na terenie całej Polski. Świadczymy usługi w zakresie pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Zakresem naszej działalności jest bardzo szeroki, i chociaż koncentrujemy się na niesieniu pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych, to służymy skuteczną pomocą poszkodowanym na skutek niemal wszelkich innych zdarzeń. MAMY REALNY WPŁYW NA WYSOKOŚCI OTRZYMYWANYCH PRZEZ KLIENTA ŚWIADCZEŃ Koncentrujemy się na uzyskaniu jak najwyższych kwot w każdej prowadzonej sprawie. W naszych klientach widzimy przede wszystkim zwykłych ludzi, którym stała się krzywda, i którzy potrzebują pomocy

www.detektywpomorskie.pl - Twój Detektyw 24h

 • Gdańsk

Więcej informacji, szczegóły oferty na naszej stronie: www.detektywpomorskie.pl Nasze biuro detektywistyczne świadczy usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Staramy się być dla Państwa wsparciem, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy jako agencja detektywistyczna. Więcej na naszej stronie: www.detektywpomorskie.pl

Detego

 • Gdańsk

Działamy od 2020 roku. Nasza branża to ochrona osób i mienia oraz usługi detektywistyczne w szerokim tego słowa znaczeniu. Poszukiwanie osób, majątku, sprawdzenie partnerów biznesowych. Sprawdzamy pojazdy , pomieszczenia pod katem wszelkiego rodzaju pluskiew, podsłuchów, GPS i innych urządzeń. Obszar działania obejmuje województwo pomorskie, ale także cała Polskę. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

Jakub jozefczyk ,,doradztwo prawne''

 • Gdańsk

Energy pro sp. z o.o.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Detektyw Gdynia

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Krzysztof N.

Wydawało mi się, że jak coś zlecam agencji, to to otrzymam. Skorzystałam już z dwóch innych agencji z Gdańska i z Gdyni... porażka. Agencję KAD poleciła mi moja prawniczka, która współpracuje z nimi. Dostałam to co chciałam a nawet troszkę więcej, ale agencja nie zgodziła się na opisywanie problematyki publicznie, a szkoda bo temat jest ciekawy i mógłby wiele nauczyć innych. Jednak oni przesadnie dbają o ochronę tajemnic. Szczerze polecam

5.0 (5 opinii)

Vila Max Logistics Sp. z o.o.

 • SOPOT
 • 8 km od Gdańsk

Wykonujemy prace od 2001. Realizowane przez nas usługi to windykacja. Obszarem działalności naszej firmy jest Polska. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

EAST WEST BRIDGE

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Jan B.

Z przyjemnością piszę opinię o Kancelarii Wiktorii Bartosiewicz, ponieważ jestem bardzo zadowolony z odzyskania mojej należności. Cały proces odzyskiwania pieniędzy odbył się dla mnie w sposób bardzo prosty, bezstresowy i bezkosztowy.. Jeśli w przyszłości będę miał podobnego typu kłopoty, znowu zwrócę się do tej samej Kancelarii z prośbą o pomoc.

5.0 (30 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Rynas

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Anna K.

Bardzo polecam Panią Joannę Rynas. Bardzo mi pomogła, rzetelnie z chęcią pomocy podeszła do sprawy. Serdecznie wszystkim polecam.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Prawna RIO Sp. z o.o.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Agnieszka K.

Moja sprawa została załatwiona zgodnie z moimi oczekiwaniami. Na każdym etapie sprawy otrzymywałam informację o postępach i ewentualnych dokumentach, które musiałam dostarczyć. Dziękuję za pomoc i polecam usługi Kancelarii RIO!

5.0 (1 opinia)

Celt-Fakt

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

Nasza firma zajmuje się usługami detektywistycznymi oraz windykacją. Przyjmujemy zlecenia z terenu województwa pomorskiego, okręgu elbląskiego aż po Toruń. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami prywatnymi oraz biznesowymi. USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE REALIZOWANE PRZEZ PROFESJONALISTÓW We współpracy z innymi detektywami zapewniamy dla Państwa pełen zakres usług detektywistycznych. Warto podkreślić, że nasi detektywi to osoby przeszkolone, doświadczone, posiadające niezbędne licencje i uprawnienia. Dzięki temu możemy zapewnić szeroki zakres usług oraz ich fachowe wykonanie, w oparciu o szeroką wiedzę i bogate doświadczenie naszego zespołu. Zakres naszych usług obejmuje: - zbieranie dowodów w sprawie niewierności, które mogą

Business Law Finanse i Rachunkowość Sp. z o.o.

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Bożena P.

Jakość obsługi i świadczonych usług na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Beata P.

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

5.0 (7 opinii)

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Marek K.

Bardzo dobra Kancelaria Prawnicza. Zrestrukturyzowałem swoje zobowiązania finansowe (kredyty, pożyczki, chwilówki). Sprawa wydawała się beznadziejna. Dodatkowo odzyskałem w drodze postępowania sądowego swoje pieniądze, które wcześniej pożyczyłem dobremu znajomemu. Polecam prawników z tej Kancelarii. Są skuteczni.

5.0 (57 opinii)

POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk

POMERANIA Pomorska Windykacja Gospodarcza jest firmą zajmującą się obsługą i monitowaniem wierzytelności gospodarczych. Firma działa na terenie województwa Pomorskiego, ze szczególnym ukierunkowaniem na podmioty gospodarcze działające w obrębie Małego Trójmiasta Kaszubskiego (Rumia, Reda, Wejherowo) oraz Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk). Usługi świadczymy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców z nastawieniem na obsługę transakcji B2B oraz B2C. W obszarze prowadzonej działalności opieramy się o sprawdzonych i doświadczonych partnerach, co pozwala nam na zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług i zapewnienie indywidualnego podejścia do obsługiwanych spraw. Nasza specjalność to: • Windykacja • Monitorowanie

Pomorskie Biuro Detektywistyczne

 • Gdynia
 • 17 km od Gdańsk
Katarzyna W.

Gorąco polecam, bardzo profesjonalne podejście do pracy, przystępne ceny. Najlepszy detektyw na Pomorzu.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Roman Małecki

 • Tczew
 • 33 km od Gdańsk

Nazywam się Roman Małecki i jestem radcą prawnym świadczącym usługi w Tczewie i okolicach. Zostałem wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku pod nr Gd/Gd/ 2553. Mam bogate doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, prawa obrotu nieruchomościami oraz zagospodarowania przestrzennego, ze szczególnym uwzględnieniem zmian przeznaczenia gruntów. Inną dziedziną prawa, w której się specjalizuję, jest prawo spadkowe, ze szczególnym uwzględnieniem dziedziczenia gospodarstw rolnych. W mojej kancelarii prawnej prowadzę doradztwo zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych. Zajmuję się udzielaniem porad i konsultacji w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego. Sporządzam analizy, opinie i inne

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kaczyński

 • Braniewo

Szukasz prawnika? Adwokata bądź Radcy prawnego? Prowadzona przeze mnie w Braniewie kancelaria radcowska jest miejscem, w którym można znaleźć wsparcie i profesjonalną poradę prawną. Zapraszam wszystkich potrzebujących pomocy prawnej do skorzystania z usług kancelarii. Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie. Telefon kom.: , e-mail: radca.kaczynski@gmail.com, www.radca-kaczynski.pl Zakres usług: - pomoc prawna dla osób fizycznych - prawna obsługa firm - tworzenie dokumentów i pism prawnych - reprezentacja i zastępstwo procesowe - prowadzenie działalności na terenie Polski - odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych Dziedziny prawa: - prawo cywilne - prawo spadkowe - prawo rodzinne i opiekuńcze - prawo handlowe - prawo gospodarcze -

SYSTEM3000 sp. z o.o.

 • Grudziądz

Windykacja należności, giełda długów, gromadzenie i udostępnianie danych gospodarczych, postępowanie przedsądowe - wysyłka, automatyzacja i generowanie wezwań z kancelarii adwokackich do dłużników bez konieczności wychodzenia z biura

Mateusz Noglik "LexInYourFace" doradztwo prawne

 • Chojnice
Anna W.

Pozytywne wrażenie od początku kontaktu z Panem Mateuszem. Rzeczowy, konkretny, otwarty na współpracę. Napisał mi odpowiedź na pozew, jestem pod wrażeniem. Pismo zredagowane bardzo rzetelnie. Polecam.

5.0 (11 opinii)

Agencja Odszkodowawcza SECRET Robert Zielonka

 • Słupsk
Łukasz K.

Szybko i profesjonalnie, wystarczy złożyć dokumenty u Pana Roberta, a on zajmuje się resztą, miałem okazję korzystać 2 razy z jego usług. W obu przypadkach byłem zadowolony z wysokości uzyskanego odszkodowania.

5.0 (2 opinie)

KANCELARIA POMOCY PRAWNEJ MAREK KOŁOMAŃSKI (CAŁA POLSKA)

 • Iława
Magdalena G.

Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii, a w szczególności z współpracy z Panem Markiem. Szybka bezproblemowa pomoc, doradztwo, zaangażowanie oraz podpowiedź co do wykorzystania możliwości dotyczącej mojej sprawy. W razie konieczności skorzystania z usług prawnika, na pewno wrócę do Pana Mecenasa i tym samym polecam innym osobom szukających rzetelnego rozwiązania swoich spraw.

5.0 (9 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk

 • Słupsk
Sławomir G.

Radca Prawny Lucyna Kowalczyk reprezentowała mnie przed Sądem Pracy. To był mój strzał w dziesiątkę. Posiada talent do przedstawiania istotnych zagadnień mających na celu naświetlenie Sądowi Twoich racji i uchybień pracodawcy. Choć w istocie o to właśnie chodzi, ale Ona robi to naprawdę w sposób profesjonalny. Oczywiście moją sprawę wygraliśmy.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Karpiński

 • Olsztyn
Małgorzata P.

Pan Karpiński jest kompetentnym i skutecznym adwokatem (moja sprawa zakończyła się sukcesem). Bardzo angażuje się w prowadzoną sprawę. Poza tym jest miłym i kulturalnym człowiekiem. Bardzo polecam - Małgorzata.

5.0 (12 opinii)

Kancelaria Finansowo-Prawna Money&Law

 • Olsztyn

KANCELARIA DORADCZA /cała Polska/

 • Olsztyn
Mikołaj K.

Jestem właścicielem mikrofirmy na rynku szkoleniowym. Pan Jacek Konieczny pomógł mi wyjaśnić problem interpretowania doradztwa (i różne stawki opodatkowania w związku z tym). Jako jedyny prawnik, z którym rozmawiałem rozwiązał w sposób skuteczny i konkretny problem. Zrobił to ponadto w 10 minut. Przemawia za nim czyste doświadczenie.

4.69 (13 opinii)

Twój Mecenas

 • Olsztyn
Marcin L.

Pomimo bardzo młodego zespołu firmy Twój Mecenas byli oni najkonkretniejsi! Fachowo, szczegółowo, a co najważniejsze dla mnie bardzo przejrzyście przedstawili swoją ofertę. Później kontakt normalnie ekspres! Życzę im dalszych sukcesów i wiem, że odniosą sukces! Polecam tych młodych fachowców z całego serca. Jeszcze raz Panie Macieju bardzo Wam dziękuję za pomoc.

5.0 (24 opinie)

Twarda Terenowa Windykacja

 • Olsztyn

Centrum Prawa

 • Bydgoszcz
Marcin S.

Byłem klientem Centrum Prawa w sprawie karno-skarbowej. Od pierwszego kontaktu pełny profesjonalizm! Umówienie spotkania, a potem praca z doskonałymi specjalistami. Dziękuję za pomoc i szczerze polecam!

4.98 (386 opinii)

Kancelaria Radców Prawnych Bartosz Rakoczy Krzysztof Bukowski spółka jawna

 • Bydgoszcz

Działamy w branży od 2001 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo ochrony środowiska, prawo samorządowe, prawo gospodarki komunalnej. Obszar działania obejmuje województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański

 • Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

5.0 (3 opinie)

Delikta Odszkodowania

 • Bydgoszcz
Karolina M.

Firma bardzo rzetelna i szybka, bardzo polecam. Firmie udało się dla mnie odzyskać odszkodowanie po wypadku w pracy, gdzie firma w której pracowałam straszyła mnie że nie dostanę nawet złotówki, próbowali zgonić na mnie winę wypadku, zwolnili mnie (nie przedłużyli mi umowy) do tego zgłosili moje zwolnienie do ZUS, że oszukuję, że bez podstawnie jestem na zwolnieniu. Oczywiście Firmie Delikta również robili pod górkę przedstawiając nie te dokumenty co trzeba, lub czekali do końca okresu 30 dni aby te dokumenty dostarczyć. Reasumując Firma Delikta Odszkodowania odzyskała dla mnie spore odszkodowanie żeby nie ta Firma nie dostała bym NIC bo pewnie nie miała bym sił i środków na walkę z moją byłą firmą. Bardzo Polecam Delikta Odszkodowania,

5.0 (31 opinii)

Renata Kotecka

 • Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

 • Bydgoszcz
SM Jedność w Chełmie

Szybki kontakt telefoniczny. Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu (wstępna rozmowa). Uczciwa informacja o specjalizacji kancelarii. Nie skorzystałem z porady, bo znalazłem prawnika bezpośrednio z mojego miasta.

5.0 (4 opinie)
Ranking Specjalistów od Dochodzenia Wierzytelności obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...