DAN-BUD Daniel Stojek Perzów - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak DAN-BUD Daniel Stojek nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

DAN-BUD Daniel Stojek

O specjaliście

firma DAN-BUD oferuje usługi remontowo-budowlane, pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z realizacją projektu oraz możliwość znalezienia działki pod inwestycję. Współpraca z geodetą, kierownikiem budowy, inspektorem nadzoru budowlanego. Mamy szybki termin realizacji, dopasowujemy się do potrzeb i wymogów klienta oraz służymy fachową poradą w zakresie wykonywanych usług. Firma buduje domy na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska. Z nami niemożliwe staje się możliwe.

Branża

Domy murowaneDomy pod kluczDomy szkieletoweBudynki inne

Obszar działania

Wielkopolskie , Dolnośląskie , Opolskie

Opinie

Gwiazdki opinii 3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

15 maja 2019
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelny i solidny wykonawca. Potrzeba było trochę czasu, żeby dograć szczegóły współpracy, ale potem szło już gładko. Bardzo solidne i dokładne wykonanie, Państwo pilnują, żeby było zrobione dobrze - zarówno to, co robią, jak i zwracają uwagę na potencjalne problemy wynikające z projektu i proponują dobre rozwiązania. Pomagają przy organizacji materiału na budowie.

23 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Zleciłem budowę domu jednorodzinnego od podstaw firmie DAN-BUD, po zawarciu umowy firma nie zwlocznie podjęła prace budowlane. Na każdym etapie budowy konsultując nawet najmniejszy szczegół z inwestorem. Firmę wyróżnia wyjątkowe fachowe doradztwo, pomoc w doborze i zakupie materiałów, załatwieniu niezbędnych formalności. Wszystkie prace zostały wykonane w terminie i zgodnie z umową. Największym atutem firmy jest bardzo wysoka jakość wykonania potwierdzona przez wielu fachowców łącznie z kierownikiem budowy. Pan Daniel posiada materiały do wglądu z mojej budowy i wiele innych. Gorąco polecam i dziękuje. Jan G

19 marca 2018
Dam zlecenie na budowę domu do SSZ z Porothermu, ok. 180m2, Wilczyce
Pozytywna opinia

Szybki kontakt i rzeczowe spotkanie. Następnie drugie spotkanie w celu obejrzenia terenu inwestycji i zawarcia umowy o współpracę.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DAN-BUD Daniel Stojek

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Trębaczów 24, Perzów

Telefon

606****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Daniel Stojek

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE "DAN-BUD" DANIEL STOJEK
Imię (pierwsze) DANIEL
Nazwisko STOJEK
Data rozpoczęcia działalności 2013-05-01
NIP 6191913133
Regon 302415233

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kępiński
Gmina Perzów
Miejscowość Trębaczów
Kod pocztowy 63642
Poczta Perzów
Numer nieruchomości 24

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2013-05-08
Data powstania 2013-05-06
Data rozpoczęcia działalności 2013-05-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.