Czarnków

W poszukiwaniach właściwego dostawcy lub wykonawcy w województwie wielkopolskim, Klienci często interesują się cenami a także recenzjami innych Klientów. Szukają kalkulatorów i rankingu firm z Czarnkowa i regionu. Kiedy zamierzasz wynająć kogoś, kto będzie prawdziwym i odpowiednim wykonawcą lub chcesz kupić towar szybko i sprawnie powinieneś złożyć zlecenie w Oferteo. Jeśli chodzi o Czarnków swoją działalność w Oferteo proponuje już 835 fachowców znających się na swoim fachu, których średnia ocen wynosi 4.5 (skala od 1 do 5). Liczba kategorii jest na tym terenie bardzo imponująca. Zarejestrowani w serwisie specjaliści prowadzą działalność już w 401 branżach, w szerokim zakresie np. styliści, projektanci, wynajem namiotów, parasoli, usługi fotograficzne, ubezpieczenie na życie, montaż ogrodzenia. Z Oferteo dopasowanej firmy w powiecie szukało już 779 osób, które łącznie otrzymały 2 138 ofert od firm. Z nami błyskawicznie znajdziesz swojego profesjonalistę z Czarnkowa. Pierwsze oferty możesz dostać nawet w kilka minut. Nie zastanawiaj się, wybierz jedną z poniższych kategorii i przekonaj się - bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wybierz branżę w mieście Czarnków

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Czarnkowa

Usługi Dekarskie Krzysztof Tabaczyński

Maciej T., Trzcianka

Błyskawiczny kontakt telefoniczny - Uzgodnienia techniczne - Realizacja zamówienia w przeciągu 2 dni od uzgodnień. Realizacja usługi praktycznie w każdym zakątku kraju. Firma mieści się w Trzciance w wielkopolskim a realizacja projektu odbyła się w pomorskim. Cena za metr naprawdę konkurencyjna. Komplet dokumentów - faktura VAT, atesty - wszystko na europejskim poziomie. Prace wykonano bardzo sprawnie i czysto w iście ekspresowym tempie. Bardzo polecam tę firmę.

Usługi Ogólnobudowlane Dominik Matyjak

Krzysztof R., Kiączyn

Pan Dominik i jego pracownicy rzetelna firma. Wszystko przebiegało pomyślnie. Panowie wylewali nam fundamenty sprawnie i solidnie Pracowali jak mróweczki od wczesnego ranka do wieczora. Równiutko wykonali pracę jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy wszystkim kto buduje dom. Na pewno będziecie zadowoleni tak jak my. Cena za wykonaną usługę bardzo korzystna.

AGROLIDER

Wiesław Ł., Wieleń

Bardzo profesjonalne podejście do klienta węgiel nie dość że suchy to jeszcze przywieziony samochodem z plandeką .Towar został przywieziony o umówionej godzinie i zrzucony dokładnie w miejsce które sobie życzyłem.Jeśli towar będzie zgodny z opisem ,a o tym przekonam się w okresie grzewczym ,to nie chcę innego dostawcy.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Czarnkowa

Poszukuję okien, 3 szt., PCV, Czarnków

Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 3. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Klient szuka również ofert na: nie określono. Termin skorzystania z oferty: 2018-09-20.

Beata N., okna.

Zlecę pozyskanie dotacji unijnej na rozwój firmy, 20000zł, Czarnków

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 20000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1. Klient aktywny zawodowo: tak - zatrudnienie na etat. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski, regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: budowa lub remont nieruchomości. Termin zakupu usługi: w ciągu miesiąca. Informacje dodatkowe: Klient...

Maria C., fundusze i dotacje unijne.

Zapotrzebowanie na pellet drzewny, 1t, docelowo 4t co roku, Czarnków

Ilość: 1t. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 4t. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: jak najszybciej.

Tomasz J., pellet drzewny.

Zakupię ekogroszek, 2t, Czarnków

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: jednorazowy zakup. Wymagania dodatkowe: Ma być suchy i nie chcę ekogroszku tzw. młodego (tzn. brunatnego). Termin zakupu: Klient nie wie.

Sławomir M., węgiel ekogroszek.

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, 260m2, Czarnków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna. Liczba mieszkańców: 5-6 osób. Powierzchnia budynku: 260m2. Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: samą pompę, bez montażu. Termin skorzystania z oferty: Klient nie wie

Wiesława G., ekologiczne źródła energii - urządzenia.