Cristelle Beauty Room Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Cristelle Beauty Room nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Cristelle Beauty Room

O specjaliście

Cristelle Beauty Room to miejsce, w którym rozpieszczamy kobiety szerokim wachlarzem usług, najwyższą jakością ich wykonania i indywidualnym podejściem do każdej Klientki!
Nasze specjalności to:
- Stylizacja Spojrzenia - przedłużanie rzęs metodą dobraną specjalnie dla Klientki, po konsultacji z nią i uwzględnieniu kształtu i osadzenia oczu. Wykonujemy przedłużanie metodami 1:1, małych i dużych objętości. Używamy rzęs syntetycznych, naturalnej norki i kolorowych do wydobycia maksimum piękna oczu!
- Architektura i Geometria Brwi - pełna stylizacja brwi z regulacją i koloryzacją. Wymierzenie idealnego kształtu brwi w oparciu o parametry twarzy. Zalecimy odpowiednią pielęgnację. Dobierzemy perfekcyjny kolor spośród wielu odcieni farb. Pracujemy na trwałych barwnikach, utrzymujących się do kilku tygodni! Z nami Klientki na nowo zakochują się w swoich brwiach, pomagamy zapuścić potrzebne włoski i służymy szeregiem pomocnych wskazówek.
- Manicure hybrydowy i żelowy - eksponujemy piękno kobiecych dłoni, dbamy o gładką skórę i lśniący, trwały kolor paznokci. Zachowujemy 100% bezpieczeństwa i higieny dzięki sterylizacji narzędzi i jednorazowym pilnikom.
- Pedicure- idealnie gładkie, miękkie stopy, masaż i kolorowe paznokcie to komfort, chwila relaksu i długotrwały zachwyt!
- Laminowanie i lifting rzęs - wydobywamy to co najlepsze w rzęsach naturalnych. Trwałe podkręcenie, odżywienie, wydłużenie i pogrubienie rzęs sprawia, że zabiegi te są coraz bardziej popularne i kochane przez kobiety!

Branża

Salon kosmetycznyMakijażZabiegi na ciało

Obszar działania

Dolnośląskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Cristelle Beauty Room?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Cristelle Beauty Room

Powiązane produkty i usługi: MasażLaminowanieStylizacjaGabinet kosmetyczny,  Metamorfoza kobiet, Osobiści styliści, Masaż WrocławLaminowanie Wrocław,  Przedłużanie rzęs, Lifting rzęs, Laminowanie rzęs, Stylizacje brwi, Makijaż permanentny brwi microblading, Stylizacja paznokci, Pedicure, Zabieg spa na dłonie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kościuszki 117 lok 4U, Wrocław

Telefon

576****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Zespół Cristelle