Chełm - Usługi, Produkty, Opinie i Zlecenia

W poszukiwaniach najlepszego dostawcy lub wykonawcy w lubelskim, Klienci zazwyczaj kierują się cenami i poleceniami innych Klientów. Szukają porównywarek cen i rankingów firm z Chełma i regionu. Nasz serwis już od 2008 roku zaprasza do współpracy świetnych specjalistów z obszaru i łączy ich z licznymi Klientami, którzy potrzebują różnych usług czy towarów. Pamiętaj, że w Chełmie, jeśli tylko chcesz możesz skorzystać z ofert 1 371 firm i zatrudnić tą właściwą, która spełnia wszystkie Twoje wymagania. Średnia ocena w powiecie Chełm to 4.8. Ilość branż jest w tym regionie naprawdę spora. Zarejestrowane w Oferteo firmy działają już w 518 branżach, między innymi złota rączka, catering, siłownia i fitness, usługi detektywistyczne, księgowość. Z Oferteo odpowiedniej firmy w tej okolicy szukało już 556 osób, które łącznie otrzymały 1 362 ofert od profesjonalistów. Teraz błyskawicznie poznasz swojego specjalistę z Chełma. Pierwsze propozycje możesz poznać w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Opinie o fachowcach z Chełma

Pośrednictwo Finansowe ISL Expert Kredyt

  • Opinia pozytywna
  • Piotr K., Okszów

Z Pośrednictwem Finansowym ISL Expert Kredyt współpracujemy już kilka lat. W szerokiej ofercie firmy znaleźliśmy tańsze nawet o 30% ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyliśmy firmę na bardzo korzystnych warunkach z wysokim zakresem zdarzeń. ISL idealnie odpowiada naszym potrzebom również w zakresie kredytów oraz leasingu, szeroka przejrzysta oferta uwzględniająca promocje, spełniająca nasze kryteria różnorodność produktów, dopasowana do naszych potrzeb. Co zyskaliśmy dzięki współpracy: oszczędn...

CUF FINCENTER JUSTYNA TOPOREK

  • Opinia pozytywna
  • Paulina N., Lublin

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Nawet nie spodziewałam się tak rzetelnej i miłej obsługi. Bezpośredni kontakt z klientem dopasowanie potrzeb do możliwości i oczekiwań klienta, jak również minimum formalności, a przede wszystkim szybkość działania i skuteczność. Z pewnością będę korzystać z usług tej firmy w przyszłości Zdecydowanie polecam tę firmę.

CUF FINCENTER JUSTYNA TOPOREK

  • Opinia pozytywna
  • Monika K., Chełm

Dziękuję serdecznie, nie mam po prostu słów uznania za okazaną mi pomoc. Przez cały czas na bieżąco byłam informowana o postępach sprawy, a doradca pomógł wybrać najkorzystniejszą ofertę i dojechał na spotkanie w dogodnym dla mnie miejscu i terminie. Szybko, sprawnie i skutecznie. Polecam!

Przykładowe zlecenia mieszkańców Chełma

Poszukuję dotacji UE, 20000zł, Chełm

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 20000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 0. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski, regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń, promocja firmy. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje dodatkow...

Artur F., fundusze i dotacje unijne.

Zlecenie transportu samochodu, 1700kg, Oslo N - Chełm PL

Dodatkowe informacje od Klienta:. - transport do Chełma lub cale województwo lubelskie, - samochód jest na polskich blachach. Zlecenie od bezpośredniego zleceniodawcy.

Pawel K., transport samochodów.

Zlecę ocieplenie, tynkowanie i malowanie elewacji, 200m2

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Zakres prac: ocieplenie, tynkowanie i malowanie elewacji. Powierzchnia prac: 200m2. Informacje dodatkowe: styropian minimum 10cm. Dostawca materiałów: Wykonawca. Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej od 30 lipca 2015r..

Sławomir S., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zlecę transport 33 palet, 10t, Lubliniec PL - Chełm PL

Dodatkowe informacje od Klienta:. - Klienta interesuje transport typu "powrotny", - przewóz 33 palet. Zlecenie od: firmy spedycyjnej

Piotr K., transport krajowy powyżej 3,5t.

Kupię 9 okien PCV i 1 drzwi o wys. 2,35m

Klient chce otrzymać oferty na: zakup okien. Ilość okien: 9. Ilość drzwi: 1. Rodzaj okien: plastikowe (PCV). Wymiar drzwi: wys. 2,35m, z okienkiem na górze. Montaż: nie. Informacje dodatkowe: posiadam wymiary okien. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej od 25.04.2015r.

Teresa Z., okna.

Kupię 10 butelek wina i 140 butelek Żołądkowej Gorzkiej

Rodzaj alkoholu:. -wino (10 butelek), - wódka (140 butelek). Informacje dodatkowe: Żołądkowa Gorzka (biała). Termin zakupu: możliwy od zaraz

Krzysztof J., wina, alkohole.