Certyfikacje, atesty Łosice - Najlepsi w 2020

Specjaliści ds. Certyfikacji i Atestów w Łosicach, 2020

38 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 38 firm
w kategorii Certyfikacje, atesty

Certyfikacje, atesty Łosice

IRVIS Wiesław Sadownik

Biała Podlaska, 34 km od Łosice

Oferuję wieloletnie doświadczenie i kompetencje w zakresie diagnostyki termowizyjnej obiektów budowlanych, instalacji grzewczych, sieci i urządzeń elektroenergetycznych, urządzeń przemysłowych.

Lipiec Z.

Z firmą miałem okazję realizować 3 duże budowy gdzie P.Krzysztof pełnił również funkcję kier.budowy-solidność i terminowość bez zastrzeżeń,kontakt b. dobry oraz spokój i celne doradztwo budowlane upoważniają mnie do stwierdzenia ,że jest to firma ze wszech miar godna polecenia.

Ochrona przeciwpożarowa. Oferujemy: wykonanie opinii , ekspertyz , audytów , ocen zagrożenia wybuchem. Opracowanie i aktualizację Instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, planów ewakuacji. Badania i przeglądy okresowe hydrantów , oświetlenia awaryjnego , gaśnic. Uniepalnienie wykładzin, boazerii, drewna i tkanin. Przeglądy okresowe ppoż. budynków mieszkalnych. Obsługa klientów w całej Polsce. Rok założenia firmy 1993. Firmę wyróżnia zespół , którym kieruje rzeczoznawca -właściciel firmy a także potwierdzone referencje i uprawnienia. W ramach prowadzonych prac nasz Rzeczoznawcę ds. ppoż. udziela bezpłatnych porad. Staramy się, aby zakres i ceny naszych usług należały do najefektywniejszych i najtańszych w zarządzaniu firmą.

ISOIMPRESE

Warszawa

Deuzert

Warszawa

Działamy na rynku od 2016. Dla Klientów zapewniamy usługi takie jak wdrożenia ISO. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak cała Polska. Zapraszamy do współpracy.

Dołącz do naszych Specjalistów od Certyfikacji i Atestów w Łosicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Certyfikacji i Atestów i szukasz nowych Klientów z Łosic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Promison Sp. z o.o. powstał w 2004 r. i od wielu lat dostarcza usługi Outsourcingu IT dla swoich klientów, działając w obszarach dostaw sprzętu informatycznego, usług wdrożeniowych, obsługi systemów IT i dedykowanych projektów modernizacji infrastruktur IT.

Reprezentuję polsko - ukraińską Agencje Pracy Atlas Work. Zajmujemy się pracą tymczasową oraz rekrutacja stałą. Od 4 lat działamy na rynku polskim, wspierając duże jak i mniejsze firmy. Rekrutujemy i kierujemuy pracowników tam, gdzie inne agencje sobie nie radzą. Liczy się dla nas jakość – nie ilość, co za tym idzie podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, tak jak do pracownika badając jego potrzeby.

CDZ Meritum

Warszawa

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc w przygotowaniu organizacji do uzyskania certyfikatu ISO. Świadczone przez nas usługi obejmują: -szkolenia -doradztwo -opracowanie dokumentacji -pomoc w wyborze jednostki certyfikującej W celu ułatwienia Państwu zrozumienia tematu i usprawnienia prac, dodatkowo przygotowaliśmy: -oprogramowanie do dokumentowania i analizy ryzyka -poradniki -szkolenia e-learningowe

Wioletta P.

Od dłuższego czasu chciałam dostać awans, a przy tym podwyżkę, w pracy. Wiedziałam, że nie przyjdzie to samo od siebie, i że nie mogę siedzieć w miejscu. Nie ukrywałam też moich chęci przed szefostwem. Na początku obawiałam się, że wyjdę na zarozumiałą, ale sytuacja okazała się odwrotna. Przełożony zapewnił mi szkolenie e-learningowe na auditora wewnętrznego ISO 9001:2015. Było przygotowane w bardzo czytelny, a przy tym rzetelny, sposób – dzięki niemu udało mi się zyskać swoje, wszystkim polecam szkolenia od firmy Meritum 😊

TQM Training & Consulting Polska sp. z o.o.

Warszawa

Firma TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o. powstała z myślą o implementowaniu na rynku nowego i innowacyjnego podejścia do procesów przekazywania wiedzy, wdrażania oraz doskonalenia systemów zarządzania w przedsiębiorstwach, a także świadczenia usług doradczych w strategicznych obszarach zarządzania Firmą. Nasza dewiza to: rozwój i innowacja we wszystkich obszarach naszej działalności, wysoka jakość świadczonych usług, zadowolony klient, szeroka gama świadczonych usług każdorazowo projektowana pod specjalne wymagania klienta. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń z zakresu systemów zarządzania w zakresie otwartym i zamkniętym. Świadczymy usługi doradcze w obszarach wdrażania systemów z założeniem, iż system ma być zoptymalizowany,

Sensorex Adrian Bakun

Warszawa

Systemy detekcji gazu. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze urządzeń zainstalowanych w kotłowniach i garażach. Przeglądy, kalibracja, serwis, montaż oraz dostarczenie urządzeń do każdych wymagań! Firma opiera się na wieloletnim doświadczeniu, nieokreślonych możliwości technicznych oraz bezpośrednim kontaktakcie. Świadczymy usługi głównie w Warszawie. Zapraszam do kontaktu.

AS-QUAL Biuro Projektowo-Szkoleniowe

Wola Prażmowska

Hete

Radom

Idea stworzenia marki Hete pojawila sie w 2016r kiedy zdobywaliśmy doświadczenie w branży . Firma powstała w 2020 i świadczy usługi z zakresu termomodernizacji oraz budowy drewnianych konstrukcji szkieletowych . Specjalizujemy się w dociepleniach budynków za pomocą piany poliuretanowej , drewnianym budownictwie szkieletowym , oraz badaniach szczelności powietrznej budynków Blower Door test i termowizji. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego oraz województw ościennych . Zapraszamy do współpracy ''Hete domy z klimatem''

Konsultant ISO

Police

Konsultuję wdrożenia ISO 9001:2015. Wykonuję dokumentację systemową. Prowadzę dokumentację systemową.

Certia CONSULTING Dariusz Zgorzalski

Żyrardów

Oferowane przez naszą firmę usługi to szkolenia p.poż, ZKP, atesty budowlane, deklaracje właściwości użytkowych. Realizujemy zlecenia od 2010. Obszar naszej dostępności to cała Polska. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Geodezja Kartplan Paweł Sochan

Tomaszów Lubelski

GEODEZJA KARTPLAN Paweł Sochan - firma świadcząca kompleksowe usługi geodezyjne na obszarze województwa Lubelskiego. Typowe prace to: mapa do celów projektowych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe, geodezyjna obsługa inwestycji, tyczenia i inwentaryzacje, podziały nieruchomości, wznowienia granic nieruchomości, mapy do celów prawnych. Współpracujemy z firmami projektowymi, wykonawczymi, lokalnymi samorządami oraz z klientami indywidualnymi. Firma powstała w 2016 roku, jest firmą wchodzącą na rynek i prężnie się rozwijającą. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę oraz nowoczesny sprzęt. Zlecenia wykonujemy starannie, terminowo i profesjonalnie.

Checked

Tomaszów Lubelski

Rozpoczęliśmy działalność od 2016. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak Borek Wielkopolski i okolice, możliwość dojazdu do klienta. Usługi, które świadczymy to tapicerka powozów konnych, meblowa, samochodowa. Zachęcamy do kontaktu.

P.B."Inwestbud"

Kielce

AUENER

Grzmiąca

Czym się zajmujemy? Nasi pracownicy wykorzystują w codziennej pracy zaawansowane technologie termowizyjne, wykonują pomiary efektywności energetycznej budynków jednorodzinnych, bloków oraz biurowców. Zaglądają we wszystkie zakamarki: do kominów, szklarni i dużych maszyn przemysłowych. W miarę potrzeby wykrywają miejsca występowania gryzoni w pobliżu domostw lub pomagają weterynarzom zdiagnozować miejsca zapalne u zwierząt. Dzięki technologii termowizyjnej jesteśmy w stanie przewidzieć zdarzenia, zanim jeszcze wystąpią i zapobiec ewentualnym katastrofom. Po każdym wykonanym badaniu sporządzamy niezbędne dokumenty i wystawiamy świadectwa charakterystyki energetycznej. Nasze analizy i przygotowane strategie działań energetycznych przynoszą

TECH FARMS

Grabów

NW Systemy Zarządzania Sp z o.o.

Leżajsk

NW Systemy Zarządzania sp. z o.o. to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wdrażania i utrzymywania systemów zarządzania zgodnych z serią norm ISO. Doradztwo, audyt, opracowywanie dokumentacji i szkolenia to podstawa naszej działalności. Naszym klientom pomagamy również chronić dane osobowe, minimalizując ryzyko ich naruszenia i utraty. Dostarczamy elastyczne i kompleksowe rozwiązania zapewniające zgodność z regulacjami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Naszą siłą jest prężny Zespół ekspertów technicznych i prawników o wysokich kwalifikacjach, wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu zdobytym zarówno w sektorze prywatnym, jak i administracji publicznej. Stawiamy na profesjonalizm i najwyższe standardy. Trwałe relacje

Pakuła Consulting

Łódź

Najlepsze szkolenia dla biznesu znajdziesz w ofercie PAKUŁA CONSULTING. Gwarantujemy wysoki poziom prowadzonych szkoleń, poprawność merytoryczną dokumentacji oraz szybką konsultację ewentualnych problemów z jednostką certyfikacyjną. Wdrażamy systemy zarządzania, które realnie wpłyną na jakość działania Twojego biznesu. Usługi/Produkty: certyfikaty jakości systemy zarządzania jakością outsourcing

Aura BHP i Kadry

Łódź

Szkolenia BHP Łódź to oferta dla tych firm, które poszukują specjalistów z zakresu szkoleń. Zapraszamy do nas właścicieli przedsiębiorstw oraz instytucji. Jeżeli chcecie zapewnić swoim pracownikom kompleksowe szkolenie, to możecie na nas liczyć. Zapewniamy Wam kompleksową kadrę specjalistów, którzy w razie konieczności przyjadą do Was i tam dla większej grupy zorganizują całe spotkanie. W razie konieczności oferujemy Wam również spotkania w innych miejscach, gdyby do szkolenia miały podejść pojedyncze osoby. Nasza oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcecie poznać szczegóły. Mamy nadzieję, że podejmiecie z nami stałą współpracę, dzięki czemu Wasi pracownicy będą odpowiednio przeszkoleni.

Biland.pl

Łódź

Jesteśmy zespołem specjalistów którzy służą swoją wiedzą Tobie i Twojej firmie. Nasze doświadczenie z pewnością będzie pomocne i przyczyni się do rozwoju Twojej firmy. Oferujemy szeroki wachlarz wysokiej jakości usług które pozwolą zaistnieć Twojej firmie poza granicami kraju. Dzięki profesjonalnym działaniom przyczyniamy się do szybszego rozwoju firm. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw z różnych branż. Wspomagamy firmy w tworzeniu i wdrażaniu strategii eksportowej. Profil naszej działalności obejmuje: usługi doradcze umożliwiające firmom zaistnienie na rynkach Europy wschodniej poprzez: analizę przygotowania firmy do ekspansji zagranicznej,przygotowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających rozwój

Pakuła Consulting

Łódź

SAFETY BET

Bukowa

Doradztwo BHP i Ppoż. Zewnętrzna obsługa budów (budownictwo przemysłowe) i firm głównie w przemyśle materiałów budowlanych (cementownie, zakłady wapiennicze, kopalnie kruszyw, betoniarnie, chemia budowlana) oraz energetyce cieplnej i transporcie. Szkolenia wstępne i okresowe BHP.

Certis - Audyty Energetyczne, Wnioski o dofinansowanie, Kamera Termowizyjna

Kosina
TK Telekom spółka z o.o.

solidnie wykonana charakterystyka energetyczna budynku. Dzięki temu mogę zmniejszyć koszty ogrzewania obiektu.

Qualitas Grupa Doradcza

Łańcut

EKO-EDU

Jarosław

Firma EKO-EDU (rok założenia 1999) wykonuje audyty energetyczne, remontowe, efektywności energetycznej i ekologicznej, powykonawcze oraz świadectwa charakterystyki energetycznej i charakterystyki projektowe. Wykonujemy bilanse cieplne m.in. do zmniejszenia mocy zamówionej. Wykonaliśmy ponad 130 pozytywnie zweryfikowanych audytów (m.in.budynki wielorodzinne, użyteczności publicznej) i ponad 100 swiadectw energetycznych. Posiadamy uprawnienia audytora ZAE i BGK oraz do sprzadzania świadectw energetycznych

Maciej Szablowski

Rzeszów

Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to systemy Zarządzania, na terenie Podkarpacie.

HSEQ Solutions Felczak & Chłopczyński Sp. J.

Bełchatów

Dobra Szkoła Waldemar Zapór

Nagawczyna
Bartłomiej Kowalski -Transport Logistyka

Szybka i fachowa obsługa, bardzo przystępna cena. Polecam!

INWEST-NADZÓR

Włocławek
Janusz K.

Zleciłem nadzór na budowie w roli inspektora nadzoru właścicielskiego. Pan Jerzy dosłownie pozamiatał moja budowa wytykając nieprawidłowości innym samodzielnym funkcyjnym na budowie kierownikowi budowy czy wykonawcy. Niestety doprowadziło to do zakończenia budowy na etapie fundamentów. Pan inspektor jednak dba o zachowanie należytej staranności w wykonywaniu funkcji na budowie i myślę że powołanie go do nadzoru może zabezpieczyć inwestora przed ew. błędami. Jedyne co można byłoby poprawić to zdolności negocjacyjne ale może to bardziej leżało po stronie tych którzy popełnili ewidentne błędy. Mogę spokojnie polecić. Zwięźle krótko może czasem szorstko ale widać że szkoła budownictwa jakiego już dziś nie ma, a powinno być. Duża dbałość o

Verso Konsulting

Koło
Andrzej P.

Dzięki firmie Verso Konsulting z Koła otrzymaliśmy certyfikat jakości co pozwoliło zdobyć nam kolejnego dużego klienta. Naprawdę rzetelna firma

Iwona Liberska

Stary budzisław

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Nasza specjalność to stolarstwo, na terenie Wielkopolski.

PPHU KRASJE Jerzy Kras

Tuchów

Działamy w branży od 2011 roku. Nasza specjalność to wdrożenia i utrzymania systemów jakości i optymalizacja produkcji, na terenie Cała Polska.

Komando Foka

Wolbrom

Krasna Dziadkowskie-Folwark Lipno Stara Kornica Górki Harachwosty Różowa Jeziory Borsuki Horoszki duże Mierzwice-Kolonia Chłopków-Kolonia Hruszniew-Kolonia Popławy Wygoda Niemojki Biernaty średnie Żurawlówka Myszkowice Bolesty Hruszniew Serpelice Patków Nowe mierzwice Chlebczyn Kornica-Kolonia Michałów Szańków Krasna-Kolonia Stare mierzwice Bonin Korczówka Nowe hołowczyce Nowosielec Binduga Zalesie Klimczyce Felin Klepaczew Wygnanki Dziadkowskie Łuzki Wólka nosowska Chotycze-Kolonia Bachorza Walimek Mostów Woźniki Dubicze Mszanna Kisielew Klimczyce-Kolonia Radlnia Siliwonki Rozwadów Stare hołowczyce Rudnik Ostromęczyn-Kolonia Zakrze Nowe łepki Hruszew Rusków Waśkowólka Sewerynów Chłopków Płosków-Kolonia Walim Łosice Stare biernaty Juniewicze Bonin-Ogródki Meszki Raczki Mężenin-Kolonia Kopce Dawidy Hołowczyce-Kolonia Nieznanki Liwki włościańskie Kiełbaski Bużka Chotycze Stare łepki Olszanka Bolesty-Kolonia Dzięcioły Nowa kornica Grzybów Sarnaki Ławy Czeberaki Szawły Wyrzyki Platerów Kobylany Makarówka Huszlew Kózki Krzywośnity Mężenin Płosków Stare litewniki Koszelówka Rudka Stare szpaki Pietrusy Liwki szlacheckie Falatycze Ostromęczyn Czuchów Zaborze Nowe szpaki Zabuże Zienie Nowodomki Klimy Korczówka-Kolonia Rzewuszki Władysławów Bejdy Toporów Czuchów-Pieńki Terlików Chybów Horoszki małe Kazimierzów Szydłówka Kownaty Próchenki Franopol Nowe litewniki Puczyce Szpaki-Kolonia Czuchleby Świniarów Kamianka więcej...
Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.