Bytów

W poszukiwaniach właściwego dostawcy lub wykonawcy w województwie pomorskim, Klienci zwykle interesują się ceną a także opiniami innych Klientów. Poszukują porównywarek cen i rankingu firm z Bytowa i regionu. Jeśli zamierzasz zlecić wykonanie usługi komuś, kto będzie fantastycznym i świetnym w swoim fachu profesjonalistą czy też chcesz kupić towar dokładnie spełniający Twoje wymogi odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Oferteo. W pięknym mieście, jakim jest Bytów swoją działalność w Oferteo prezentuje już 1 003 specjalistów chętnych do nawiązania współpracy, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1 w skali od 1 do 5. Ilość branż jest na tym terenie naprawdę imponująca. Nasze firmy poruszają się już w 731 branżach, w szerokim zakresie np. firma, biuro, dom i ogród, tapicerstwo, transport krajowy do 3,5t, leasing inny do 49 tys. zł. Z Oferteo odpowiedniej firmy w tej okolicy szukało już 1 223 osób, które w sumie otrzymały 2 712 ofert w odpowiedzi na swoje zapytania. Przetestuj nas, wybierz jedną z kategorii poniżej, daj znać nam czego szukasz i pozwól nam znaleźć dobranego specjalistę z Bytowa dla Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Bytów

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Bytowa

LUKKO Łukasz Wysocki

Krzysztof O., Połchowo

Bardzo polecam korzystanie z usług firmy pana Łukasza. Firma solidna, konkretna i rzetelna, fachowo i dokładnie wykonuje swoją pracę w zakładanych terminach. Szef sprawdza, kontroluje i nadzoruje bezpośrednio to co wykonują pracownicy oraz dba o to by uzgodnione ze zlecającym rzeczy były wykonane według założeń. Dom, który budował dla nas pan Łukasz powstał nie tylko w założonym wcześniej terminie ale został wykonany dokładnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i z dobrej jakości materiałów. W obec...

Firma JAREK Jarosław Okrój

Jerzy N., Lipnica

Pan Jarosław Okrój zgłosił się telefonicznie, a później e-mailowo jako pierwszy ze swoją, jak się później okazało najbardziej konkurencyjną ofertą i ceną. Pan Okrój okazał się bardzo rzeczowym, słownym i konkretnym, znającym się na robocie fachowcem. Usługę ocieplania poddasza wykonał szybko i solidnie, zgodnie z wcześniejszą umową, z której poziomu jestem bardzo zadowolony. Serdecznie polecam firmę Pana Jarosława Okrój szczególnie za solidność i fachowość oraz konkurencyjne ceny.

Firma JAREK Jarosław Okrój

Iwona S., Lipnica

Usługa zrobiona w terminie błyskawicznym 5 dni od zamówienia. Piana nałożona precyzyjnie, faktura wystawiona po zrobionej pianie. Otrzymaliśmy też gwarancje i opis parametrów piany - polecam tę firmę. Z kilkoma firmami rozmawiałam wcześniej - ta jest godna uwagi. Prosto, konkretnie wytłumaczyli nie krytykując konkurencji.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Bytowa

Szukam pelletu, drzewny, 2t, docelowo 4t co roku, Bytów

Ilość: 2 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 4t. Wymagania dodatkowe: Chce zakupić pelletu drzewny ze 100% iglastego drewna. W workach po 15kg. Transport z rozładunkiem. Termin zakupu: jak najszybciej.

Klient Z., pellet drzewny.

Zapytanie o dotację unijną na rozwój firmy, 20000zł, Bytów

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: nie. Kwota dotacji: 20000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski, regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: nowe miejsca pracy, zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje doda...

Rafał Z., fundusze i dotacje unijne.

Szukam ekipy na ocieplenie elewacji styropianem, 270m2, Bytów

Zakres prac: ocieplenie elewacji. Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny, blok mieszkalny. Powierzchnia: 270m2. Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: wykonawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Tomasz K., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zapytanie o ekogroszek, 4t, potem 1t, Bytów

Ilość: 4 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, potem jednorazowo 1t. Wymagania dodatkowe: wysoka kalorycznosc. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Grzegorz C., węgiel ekogroszek.