Braniewo

Przy wyborze właściwego dostawcy lub wykonawcy w woj. warmińsko-mazurskim, Klienci zwykle kierują się cennikami oraz poleceniami innych osób. Szukają kalkulatorów i rankingów firm z Braniewa i regionu. Nasz serwis od początku swojego istnienia zrzesza najlepszych specjalistów z regionu i łączy ich z chętnymi Klientami, którzy poszukują różnych usług czy produktów. Na obszarze Braniewa swoje usługi w Oferteo posiada już 493 profesjonalistów gotowych do współpracy z Tobą, których średnia ocen wynosi 4.1, gdzie najwyższa ocena to 5. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ofert w 509 branżach, w trakcie naszej działalności połączyliśmy 377 kupujących i zlecających z odpowiednimi specjalistami, dzięki serwisowi wysłano aż 1 026 ofert! Przykładowe kategorie to domy szkieletowe, schody, wykonanie, prace działkowe, konserwacja pojazdów, antykorozyjne, telekomunikacja Z Oferteo w łatwy sposób poznasz właściwego profesjonalistę z Braniewa. Pierwsze propozycje możesz dostać w kilka minut. Nie czekaj, kliknij jedną z poniższych kategorii i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Braniewo

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Braniewa

Przedsiębiorstwo Budowlane "BUDKOL"

Paweł K., Pasłęk

Zaczynałem z tą firmę budowę domu do stanu surowego z dachem, a teraz robią mi dom do końca, całą wykończeniówkę. Bardzo solidni. Szybko i co najważniejsze robią dokładnie, np. tynkarze, co sie podobno rzadko zdarza, bardzo chwalili ich za idealne ściany, dzieki czemu zaoszczędziłem 1 tys. na materiale. Zawsze doradzą. Kończąc opinię gdybym miał budować 2 dom na pewno zrobili by to oni !!! Polecam i w razie wątpliwości zapraszam niezdecydowanych o kontakt

PHU maestro

Rafał K., Braniewo

Współpracujemy z panem Wiktorem od 5 lat. Pan Wiktor wykonał w moim domu kuchnię i szafę, a także meble łazienkowe i garderobę w domu mojej córki Joanny w Elblągu. Jesteśmy zadowoleni i z całą odpowiedzialnością polecam tego człowieka.

Robert Araszkiewicz Odszkodowania

Mateusz K., Braniewo

Jestem bardzo zadowolony z mojej współpracy z tym Panem, świetny kontakt z całą firmą a także pełen profesjonalizm. Uzyskałem odszkodowanie 3 razy większe, niż mi ubezpieczyciel proponował jako ostateczne z ich strony. Polecam.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Braniewa

Zamówię ekogroszek, 2t, docelowo 1t co miesiąc, Braniewo

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany lub luzem. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co miesiąc 1t. Wymagania dodatkowe: Suchy wegiel o wysokiej kalorycznosci. Termin zakupu: Klient nie wie.

Jolanta W., węgiel ekogroszek.

Zakup 1szt. okien, PCV, Braniewo

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 1. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz. Klient szuka również ofert na: nie określono.

Magda N., okna.

Zapytanie o adwokata do reprezentacji w sprawie, prawo rodzinne, Braniewo

Przedmiot sprawy: prawo rodzinne. Rodzaj usługi: reprezentacja w sprawie. Dodatkowe informacje: Witam sprawa dotyczy niepłaconych alimentów przezemie o wjazd do polski bo ojciec dzieci zmarł a ja chcem zająć się nimi i niewiem od czego zacząć w szczególności ze niemoge wjechać do polski bo niewiem czy niezostanie zatrzymana. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Urszula R., adwokaci.

Potrzebna firma na wymianę obicia sofy, krzesła, Braniewo

Przedmiot zlecenia: tapicerowanie mebli. Typ usługi: wymiana obicia. Liczba przedmiotów: 5. Przedmioty: sofa, krzesło. Materiał obicia: tkanina. Zapewnienie materiału: po stronie tapicera. Wycena szukanej usługi: standardowa. Transport mebli: po stronie tapicera. Termin realizacji: w ciągu miesiąca. Dodatkowe informacje: nie określono.

Grażyna S., tapicerstwo.

Zlecenie na wykop po przyłącze wody, 700mb, Braniewo

Rodzaj maszyny: minikoparka. Stan maszyny: używana. Informacje dodatkowe: do wykopania wykopu na ogródkach działkowych (około 700m długości, do podłączenia bieżącej wody w linii prostej). Sposób finansowania: własne środki finansowe. Termin realizacji: w ciągu miesiąca

Elżbieta K., prace ziemne, wykopy.