Powiedz jak możemy Ci pomóc

Biuro rachunkowe DUET Marzena Bracha

Łódź

4

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Zapraszamy do nawiązania współpracy z zakresu usług księgowych. Jesteśmy biurem rachunkowym
z kilkuletnim doświadczeniem świadczymy nasze usługi dla firm z terenów Łodzi, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Rzgowa, Zgierza, Tuszyna, Ksawerowa. Posiadamy pełny zakres ubezpieczenia OC. Na życzenie klientów reprezentujemy podatników przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Pracujemy w systemie księgowym Optima.

• Prowadzenie książki przychodów i rozchodów,
• Prowadzenie ewidencji ryczałtowej,
• Prowadzenie ksiąg handlowych,
• Obsługa kadrowo-płacowa ( w tym pakiet mobilny dla kierowców)
• Sporządzanie deklaracji PIT, CIT, JPK
• Sporządzanie deklaracji ZUS,
• Pomoc przy rejestracji nowej działalności gospodarczej,
• Inne wg potrzeb klientów,
• Na życzenie odbiór dokumentów z siedziby klienta,
Tanio, solidnie i w miłej atmosferze.
PROMOCJA!
• Dla nowych klientów pierwszy miesiąc współpracy gratis,
• Za polecenie usług biura jeden miesiąc obsługi gratis,

Branża

Obszar działania

Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

11 opinii

5 gwiazdek (11)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Dominika K. 16 maja 2023
Pozytywna opinia

Świetne biuro rachunkowe! Zawsze wszystko na czas, bardzo kompetentne Panie, które wszystko wytłumaczą. Polecam.

Natalia K. 16 maja 2023
Pozytywna opinia

Mam prowadzoną księgowość od ponad roku i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. W końcu znalazłam biuro, które spełnia moje oczekiwania.

Katarzyna K. 16 maja 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm! Miła atmosfera, fachowe podejście, łatwy kontakt. Wszystko na czas i bez komplikacji! Polecam!

Dorota C. 7 maja 2023
Dam zlecenie na usługi księgowe, Łódź
Pozytywna opinia

Obsługa pełna profesjonalizmu.Polecam wszystkim serdecznie.

Angelika W. 1 lutego 2023
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam biuro rachunkowe DUET. Korzystam z usług księgowych od 6 lat, Pani Marzena ma bardzo duże doświadczenie i zawsze służy dobrą radą. Świetny kontakt o każdej porze, profesjonalne podejście do klienta i mila atmosfera w biurze. O wszelkich zmianach podatkowych w przepisach jestem na bieżąco informowana, podatki i ZUS zawsze wyliczone na czas, o nic nie trzeba się prosić i martwic. Jednym słowem rewelacja! Polecam z czystym sumieniem.

Karolina D. 21 listopada 2022
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wieloletniej współpracy. Obsługa biura jest sprawna i rzetelna, a oferta elastyczna i atrakcyjna cenowo. Odpowiedzi na zadane pytania otrzymujemy natychmiast. Biuro kontaktuje się z urzędami bezpośrednio, samodzielnie wyjaśniając ich wątpliwości. Biuro zajmuje się również kadrami i płacami, rozliczeniami z ZUS. Długoletnia współpraca przebiega bez zastrzeżeń, więc gorąco polecamy.

Paweł F. 16 października 2022
Pozytywna opinia

Firma posiada wiedzę, doświadczenie, jest rzetelna. Oferują usługi podatkowe, kadrowe i to na wysokim poziomie, służą pomocą, współpracuje z firmą od 7lat. Polecam.

Damian K. 14 października 2022
Pozytywna opinia

Korzystam z usług biura i jestem bardzo zadowolony. Panie zawsze są pomocne i służą radą w kwestiach podatkowych, ponadto świetna dyspozycyjność i miła atmosfera. Jak najbardziej polecam!

Przemysław B. 2 października 2022
Pozytywna opinia

Bardzo udana współpraca, brak zastrzeżeń do pracy biura.

Tomasz W. 30 września 2022
Pozytywna opinia

Witam, współpracuje z Biurem Rachunkowym DUET od kilku lat. Wspaniała obsługa, bezproblemowy kontakt telefoniczny i mailowy oraz świetnie wykonane rozliczenia firmy. Krótko mówiąc POLECAM !

Andrzej Ś. 30 września 2022
Pozytywna opinia

Gorąco polecam biuro rachunkowe DUET. Współpracuję z nim od 4 lat. Bardzo rzetelna , solida firma i przemiła obsługa podchodząca profesjonalnie do potrzeb klienta.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Biuro rachunkowe DUET Marzena Bracha
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Usługi księgowe , kadrowo-płacowe

Zapraszamy do nawiązania współpracy z zakresu usług księgowych. Jesteśmy biurem rachunkowym z kilkuletnim doświadczeniem świadczymy nasze usługi dla firm z terenów Łodzi, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Rzgowa, Zgierza, Tuszyna, Ksawerowa. Posiadamy pełny zakres ubezpieczenia OC. Na życzenie klientów reprezentujemy pod...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Józefa 3/22, 92-204 Łódź

NIP

7261758194

Telefon

501 ••• ••• Pokaż numer