Biłgoraj

Szukając właściwego dostawcy lub wykonawcy w województwie lubelskim, Klienci zwykle interesują się cenami a także opiniami innych. Poszukują porównywarek i rankingów firm z Biłgoraju i regionu. Serwis Oferteo umożliwia zatrudnienie dostawcy, ułatwia weryfikację cen oraz pozwala poznać opinię osób, które już pracowały z tą firmą. Oferteo jest świetną odpowiedzią dla wszystkich, którzy rozpoczynają własne zadanie, nawet jeśli jest to usługa ocieplenia pianą czy zakup brykietu. Cieszymy się, że w Biłgoraju swoje usługi w Oferteo prowadzi już 1 148 specjalistów chętnych do nawiązania współpracy, którzy przez Klientów oceniani są na 4.4 w skali od 1 do 5. Różnorodność obsługiwanych kategorii jest w tym regionie naprawdę imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy poruszają się już w 784 branżach, w szerokim zakresie np. usługi finansowe, wynajem pojazdów, budowanie pod klucz, nauka włoskiego, usługi detektywistyczne. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 1 040 osób, które do tej pory otrzymały 2 399 ofert od firm. Spróbuj, a błyskawicznie uda Ci się znaleźć właściwego specjalistę z Biłgoraju. Pierwsze oferty możesz dostać już w kilka minut. Nie zwlekaj, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Biłgoraj

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Biłgoraju

RIPOSTA

Mariusz G., Zegrze

Pan Bartłomieja GÓRA firma „RIPOSTA” specjalizacja układanie glazury. Otrzymał zlecenie ułożenia glazury i terakoty w łazience o powierzchni ok. 3,8 m2. Problem polegał na tym że małe pomieszczenie posiada dużo załamań i krzywizn gdzie trzeba umiejętnie podejść do rozłożenia płytek aby ładnie się prezentowały, dodatkowym problemem było ułożenie widoku na ścianie który miał delikatną powłokę. Jego spokój i cierpliwość dały oczekiwany przez nas efekt. Jest bardzo dobrym fachowcem w tym co robi. Pr...

ART DECO Jarosław Blacha

Paulina S., Kraków

Zamówiony obraz ze skóry jeszcze piękniejszy niż w opisie i na zdjęciach, staranne wykonanie i dopracowany każdy szczegół. Zamówiona dodatkowo blaszka z grawerem także spełniła moje oczekiwania - grawer estetyczny i elegancki. Gotowy produkt został bardzo starannie zapakowany dzięki czemu nic się nie uszkodziło w transporcie za co ogromny plus. Polecam firmę Art Deco w 100%!

FIRMA"CIOS-BUD" MIROSŁAW CIOS

Stefan M., Milanówek

Chciałbym bardzo gorąco polecić firmę cios-bud ponieważ jest to firma bardzo słowna i solidna. Po 1 umowa i gwarancja na wykonane prace. Po 2 bardzo wysoka jakość wykonanego zlecenia i po 3 możliwość zwrotu poniesionych kosztów a to za sprawą polecenia firmy cios-bud. Firma za każdego poleconego klienta daje 5% wykonanej robocizny po wykonaniu zlecenia. Polecam

Przykładowe zlecenia mieszkańców Biłgoraju

Kupię pellet drzewny, 2t, docelowo 5t co miesiąc, Biłgoraj

Ilość: 2 tony. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co miesiąc 5t. Wymagania dodatkowe: nie określono. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Tomasz B., pellet drzewny.

Szukam dostawcy ekogroszku workowanego, 10 ton, Biłgoraj

Rodzaj opału: ekogroszek. Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany, suchy. Dostawa: tak. Termin zakupu: do 3 miesięcy. Klient składał podobne zapytanie i otrzymał oferty od Firm:. - PHU BARTEX Karolina Bartniczek, - KWADRO Sp. z o.o., - KARENA S.A. ODDZ 1. Aktualizacja z 07.09.2017r.:. Ilość: 10 ton. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Termin zakupu: jak najszybciej

Mirosław M., węgiel ekogroszek.

Zakup do 5szt. okien, PCV, Biłgoraj

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: do 5. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: biały. Termin skorzystania z oferty: jak najszybciej. Klient szuka również ofert na: Klient nie szuka dodatkowych ofert.

Marek C., okna.

Szukam dotacji unijnej, 40000zł, Biłgoraj

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar wiejski do 5 tysięcy ludności. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 40000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 0. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: firma generuje zyski, regularnie opłaca składki ZUS. Przeznaczenie dotacji: zakup maszyn i/lub urządzeń. Termin zakupu usługi: jak najszybciej. Informacje do...

Patryk K., fundusze i dotacje unijne.

Potrzebny adwokat do porady prawnej, prawo rodzinne, rozwodowe, Biłgoraj

Przedmiot sprawy: prawo rodzinne / rozwodowe. Rodzaj usługi: porada, konsultacja. Dodatkowe informacje: Rozwód z winy męża. Zdrada. Intercyza. Małe dzieci. Termin nawiązania współpracy: możliwy od zaraz.

Ewelina S., adwokaci.

Zlecenie na pompę ciepła, do 150m2, Biłgoraj

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę. Liczba mieszkańców: 7. Powierzchnia budynku: do 150m2. Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Leszek B., ekologiczne źródła energii - urządzenia.