Biegli i rzeczoznawcy Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Biegli i Rzeczoznawcy Sądowi w Bydgoszczy, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Biegli i rzeczoznawcy Bydgoszcz
Dariusz K.

Pan Marek ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki niemu udało mi się uniknąć około 4000zł kosztów, które bez jego pomocy musiałbym ponieść. Gorąco polecam!

Więcej profesjonalistów

Delikta Odszkodowania - Biegli i rzeczoznawcy Bydgoszcz
Iwona O.

Bardzo miła i szybka obsługa ,jasność w zrozumieniu prawniczego języka . Doradztwo w kwestii i załatwiana formalności

Techmot S.A. - Biegli i rzeczoznawcy Bydgoszcz

Techmot S.A.

 • Bydgoszcz

Biuro Wyceny Nieruchomości MAX Bogdan Kamiński - Biegli i rzeczoznawcy Toruń
Aleksandra K.

Usługa została wykonana rzetelnie i z najwyższą starannością. Od momentu pierwszego kontaktu wiedziałam, że jest to usługa w 100% profesjonalna. Operat przygotowany został naprawdę bardzo szybko z wszelką dbałością o szczegóły. Było mi niezwykle przyjemnie współpracować z Panem Wojciechem Kamińskim i z całą pewnością mogę polecić Biuro Wyceny Nieruchomości MAX Bogdan każdemu kto szuka rzetelnej i fachowej wyceny.

Biuro Wycen Nieruchomości COMPARATIO - Biegli i rzeczoznawcy Toruń

Biuro Wycen Nieruchomości COMPARATIO

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Dołącz do naszych Biegłych Rzeczoznawców w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Biegły Rzeczoznawca i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Biuro Rzeczoznawstwa i Usług Motoryzacyjnych - Biegli i rzeczoznawcy Toruń

Optima Service - Biegli i rzeczoznawcy Lisewo

Oferujemy usługi frezarskie, tokarskie, spawalnicze. Produkujemy noże dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych ostrzymy noże na maszynie CNC (długość nawet 1400 mm). Toczymy elementy o długości do 1800 mm. Inne: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (partner Dekra) Stacja Kontroli Opryskiwaczy (również naprawy opryskiwaczy) Warsztat. Wycena maszyn i urządzeń (rzeczoznawca). Sporządzanie "białych kart" dla samochodów zabytkowych.

Europejski Lider Odszkodowań Sp. z o. o. - Biegli i rzeczoznawcy Gniezno
Jacek Ś.

Bardzo polecam firmę ELO, pełen profesjonalizm obsługi, przemiła i bardzo pomocna kadra. Firma dba o swoich klientów nie tylko do uzyskania odszkodowania i stawia ich potrzeby na pierwszym miejscu. Każdy będzie zadowolony z usług firmy ELO.

Profit Jakub Siemieński - Biegli i rzeczoznawcy Wałcz

Oferujemy pełen zakres usług pozwalających na realizację celów wspólnot mieszkaniowych. Oferujemy usługi sprzątania budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz innych obiektów. Więcej informacji na www.profitnieruchomosci.pl

VIGILIAE

 • Oborniki

Dzień dobry Oferuję usługi z zakresu ustalania przyczyn pożaru w przypadku zaistnienia jak również prowadzę audyty firm z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowania obiektów do odbiorów przeprowadzanych przez PSP

KJM Nieruchomości Mateusz Kurzawa - Biegli i rzeczoznawcy Poznań

KJM Nieruchomości Mateusz Kurzawa

 • Poznań
Lidia K.

Szybka odpowiedz, cały czas w kontakcie. Pan Mateusz to klasa sama w sobie, poziom europejski. Bardzo polecam.

SBS SKIBIŃSKI BUILDING STRUCTURES - Biegli i rzeczoznawcy Poznań

SBS SKIBIŃSKI BUILDING STRUCTURES

 • Poznań
Jędrzej G.

Pan Dawid prowadził dwie budowy. Świetny kontakt. Wszystko rzetelnie, fachowo i w terminie. Zdecydowanie polecam.

Centrum Wyceny - Biegli i rzeczoznawcy Poznań

Centrum Wyceny

 • Poznań

Wycena wszystkich rodzajów nieruchomości, m.in.: • lokale mieszkalne; • domy, • grunty niezabudowane, • rola, • lokale użytkowe, • budynki magazynowe i przemysłowe, • budynki handlowo- usługowe. dla każdych potrzeb, spełniająca wszystkie wymogi. Posiadamy uprawnienia do sporządzania wycen do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich. Szybka i profesjonalna wycena spełniająca wymagania wszystkich banków przy udzielaniu kredytu hipotecznego, a także innych instytucji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i poufność powierzonych informacji. Każdy Zleceniodawca otrzymuje w konkurencyjnym terminie rozwiązanie spełniające jego potrzeby. Skontaktuj się z nami. Paweł Żółtowski. Rzeczoznawca majątkowy.

BHWN BARBARA HOŁUBICKA - Biegli i rzeczoznawcy Poznań

ANWO Nieruchomości - Biegli i rzeczoznawcy Poznań

Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. - Biegli i rzeczoznawcy Poznań

Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o.

 • Poznań

Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. powstał w 2010 roku z inicjatywy "Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski SKA". Kancelaria ta jest według rankingów RP.PL i Gazety Prawnej największą kancelarią prawną w Wielkopolsce. Profesjonalny, kompletowany z dużą starannością, zespół MST od wielu lat świadczy usługi dla Klientów wielu branż i na różnym etapie rozwoju przedsiębiorstw: począwszy od jednoosobowych działalności przez MSP aż do organizowania działów księgowo-kadrowych i prowadzenia nadzoru nad księgami rachunkowymi. We współpracy z Kancelarią dbamy aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności. Wspieramy ich analizując potencjalne ryzyka i proponując kompleksowe rozwiązania.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Michał Dzieciuchowicz - Biegli i rzeczoznawcy Poznań

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Michał Dzieciuchowicz

 • Poznań

W ramach działalności wykonujemy usługi takie jak wyceny nieruchomości. Realizujemy prace od 2019r. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak powiat poznański. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Ekspertyza s.c. - Biegli i rzeczoznawcy Poznań

Ekspertyza s.c.

 • Poznań
Tomek T.

Rzeczowe podejście do problemu i szczegółowe wyjaśnienie pozwoliło mi zrozumieć zagadnienie szkody całkowitej. Wyliczona wartości mojego samochodu przez rzeczoznawcę pokazała mi niesprawiedliwy sposób rozliczania szkód przez ubezpieczycieli.. 

C-PROFES Sp. z o.o. - Biegli i rzeczoznawcy Poznań

C-PROFES Sp. z o.o.

 • Poznań

Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości. Działamy na rynku od 2008. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Poznania, powiatu poznańskiego i sąsiednich powiatów. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Rzeczoznawca Iława - Biegli i rzeczoznawcy Iława

DP EXPERT- Rzeczoznawca motoryzacyjny - Biegli i rzeczoznawcy Stężyca

DP EXPERT- Rzeczoznawca motoryzacyjny

 • Stężyca

Rzeczoznawca Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego PLMOT. Posiadam uprawnienia, profesjonalne narzędzia, specjalistyczne programy eksperckie i wiedzę pozwalającą na rzetelną wycenę pojazdów, maszyn i urządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu w likwidacji szkód komunikacyjnych, oraz przebytym specjalistycznym kursie zostałem członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego PLMOT. Oferuję usługi w zakresie: - wyceny wartości pojazdu, - kalkulacji kosztów naprawy pojazdu, - oceny stanu technicznego pojazdu, - weryfikacji kosztorysu naprawy pojazdu, - wyliczenia rynkowego ubytku wartości pojazdu (tzw. RUW), -wyceny wartości maszyn i urządzeń, - opinii

PARCELA Weronika Rzywucka-Korcz - Biegli i rzeczoznawcy Kaźmierz

PARCELA Weronika Rzywucka-Korcz

 • Kaźmierz

Sporządzam wyceny nieruchomości: - niezabudowanych (działki), - zabudowanych (budynki, domy mieszkalne, domy w trakcie budowy), - lokalowych (lokale mieszkalne, lokale użytkowe), - komercyjnych (budynki biurowe, handlowe, obiekty usługowe itd.), - przemysłowych (obiekty fabryczne, obiekty produkcyjno-magazynowe), - rolnych, leśnych, - zabytkowych, - innego przeznaczenia, dla celów: - sprzedaży, negocjacji - zabezpieczeń kredytu bankowego - ustalenia podatku od spadku czy darowizny - ubezpieczenia nieruchomości - skarbowo-podatkowych - wywlaszczeniowo – odszkodowawczych - naliczenia opłat adiacenckich - oraz innych celów indywidualnych Określam wartość: - praw do nieruchomości (praw zobowiazaniowych : najem, dzierżawa), prawo dożywocia,

Biuro Rachunkowe

 • Kaźmierz

Księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów oraz przeprowadzam AUDYT - badanie sprawozdań finansowych firm handlowych, usługowych, produkcyjnych i jednostek naukowo-badawczych. Biuro z kilkuletnim doświadczeniem. Właścicielem biura jest biegła rewidentka z 25 letnim stażem.

Małyszko Nieruchomości - Biegli i rzeczoznawcy Łęgowo

Małyszko Nieruchomości

 • Łęgowo
Agnieszka P.

Działamy w branży od 1997 roku. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny przedsiębiorstw oraz wyceny wartości niematerialnych i prawnych. Skutecznie rozwiążemy każdy Twój problem, związany z nieruchomościami i majątkiem. Czy będzie to sprzedaż/wynajem czy też wycena, możesz zawsze liczyć na efektywne i dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Firmą kieruje Grzegorz Małyszko, Rzeczoznawca Majątkowy, uprawnienia nr 3769, Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 11472, inżynier budownictwa lądowego.

Biuro Rzeczoznawcze Pachucki - Biegli i rzeczoznawcy Straszyn

Biuro Rzeczoznawcze Pachucki

 • Straszyn

Nie wykonujemy zleceń dot. ekspertyz budowlanych, ekspertyz technicznych jak i przeglądów technicznych budynków (nieruchomości). *W notatkach prosimy o podanie szczegółów problemu i jakie są Państwa oczekiwania w zakresie zlecenia. Biuro rzeczoznawcze jest zespołem ekspertów z długoletnim doświadczeniem. Współpracujemy z biegłymi sądowymi i skarbowymi w zakresie techniki samochodowej, wyceny i opiniowania pojazdów, jachtów, maszyn i urządzeń oraz innych środków technicznych (meble, RTV, AGD, ...) Zajmujemy się ekspertyzami na potrzeby rynku motoryzacyjnego i maszynowego. Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Posiadamy wiedzę i nowoczesne narzędzia umożliwiające wykonanie ekspertyz na

Krzysztof Bała

 • Jarocin

Rzeczoznawca Pachucki - Biegli i rzeczoznawcy Straszyn
Kamila O.

Profesjonalne podejście do klienta, szybka realizacja zlecenia. Ogromna wiedza przekazana w przystępny dla mnie, jako laika, sposób :-). Indywidualne podejście do problemu i sympatyczna obsługa.

BIURO EKSPERTÓW REKMAR SP.Z O.O.

 • Gdańsk

Rzeczoznawstwo SATO Wycena Pojazdów, Maszyn i Urządzeń Krzysztof Kacprzak - Biegli i rzeczoznawcy Gdańsk

Rzeczoznawstwo SATO Wycena Pojazdów, Maszyn i Urządzeń Krzysztof Kacprzak

 • Gdańsk
Adam K.

Zdecydowanie polecam . Dzięki wycenie firmy Sato zaoszczędziłem ponad 5 tysięcy ! Na wycenie pojazdu . Zdecydowanie Polecam .

Kosmonauta.net sp. z o.o.

 • Gdańsk

TBR Trójmiejskie Biuro Rzeczoznawców - Biegli i rzeczoznawcy Gdańsk

M&M REKMAR BIS

 • Gdańsk

Jestem biegłym sądowym z zakresu mechanizacji i elektryfikacji

 • Łęczyca

Stanisław Grabowski

 • Gdańsk

Rzeczoznawca techniki samochodowej. Wycena maszyn urządzeń i pojazdów. Weryfikacja i sporządzanie kosztorysów napraw pojazdów

ERKON Dominika Rejowska - Biegli i rzeczoznawcy Banino

ERKON Dominika Rejowska

 • Banino

Oferowane usługi: - projekty konstrukcji hal stalowych - dokumentacja warsztatowa konstrukcji stalowych - optymalizacja konstrukcji stalowych pod względem materiałowym - zaawansowane analizy MES konstrukcji stalowych Typowy obszar działania: - województwo pomorskie - współpraca zdalna na terenie całej Polski Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Gwarantujemy atrakcyjne oferty cenowe. Zapraszamy do kontaktu.

Rzeczoznawca Budowlany Dariusz Stankiewicz - Biegli i rzeczoznawcy Gdańsk

Rzeczoznawca Budowlany Dariusz Stankiewicz

 • Gdańsk

Rzeczoznawca budowlany w zakresach: posadzkarstwo (posadzki drewniane - parkiety, deski; drewnopodobne - panele i PVC; posadzki ceramiczne; posadzki kamienne, posadzki bezspoinowe - żywiczne). Ocena i badanie wytrzymałości podkładów do wykonania prac posadzkarskich. Stolarka budowlana - wyroby budowlane z drewna stanowiące wyposażenie (drzwi, schody i elementy wykończenia budynku). Obszar działania - województwo pomorskie, zachodniopomorskie,warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie Klienci - indywidualni Zlecający (domy, mieszkania), firmy - ocena posadzek w budynkach biurowych, w magazynach, w Centrach Handlowych, Rok założenia 1990 Zapraszam do kontaktu 501 144 058 www.rzeczoznawcastankiewicz.pl

Piotr Goszczyński - Biegli i rzeczoznawcy Poddębice

Piotr Goszczyński

 • Poddębice
Mateusz G.

Piotrek to naprawdę świetny specjalista. Wielokrotnie byłem świadkiem jego trafnych i rzeczowych opinii technicznych oraz dobrych decyzji. Zaufać można mu zwłaszcza przy specjalistycznych pracach geotechnicznych, a szczególnie przy murach konstrukcyjnych. Nieobce jest mu również całe spektrum robót wykończeniowych, które zdobył na jednej z najbardziej prestiżowych budów w Polsce. Jego skrupulatność i dokładność jest godna naśladowania. Mam ogromną nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze kiedyś współpracować. MG

Jarosław Kurnikowski - Biegli i rzeczoznawcy Gdynia

Jarosław Kurnikowski

 • Gdynia

Rzeczoznawca budowlany i biegły sądowy w zakresie posadzkarstwa, parkieciarstwa, pomiary wilgoci w budynkach, konstrukcje podłogowe, podłogi sportowe, schody . Nasza działalność rozpoczęła się w 1993 roku. Działamy na terenie Polski i innych krajów. Rozporządzamy nowoczesnym sprzętem pomiarowym, badawczym.

Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Agnieszka Karczewska - Biegli i rzeczoznawcy Łowicz

Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Agnieszka Karczewska

 • Łowicz

Posiadam UPRAWNIENIA ZAWODOWE NADANE PRZEZ MINISTRA INWESTYCJI I ROZWOJU NR 7540 Certyfikat Nr 1273/2020- Wycena Nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych. Rzetelne i profesjonalne rzeczoznawstwo majątkowe z zachowaniem szczególnej staranności oraz tajemnicy zawodowej. Wyceniam wszystkie rodzaje nieruchomości i wszelkie prawa do nieruchomości. Wyceny sporządzane są w rożnych celach np: Zabezpieczenie kredytów bankowych Kupno, sprzedaż, zamiana Wykazanie zabezpieczenia wymaganego z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej (np. w zakresie transportu drogowego). Podział majątku (np. zniesienie współwłasności) Ustalenie wartości aportu Ustalenie wartości środków trwałych Ubezpieczenie nieruchomości Ustalenie

GEOTRONIKA Mariusz Wilamowski - Biegli i rzeczoznawcy Olsztyn

GEOTRONIKA Mariusz Wilamowski

 • Olsztyn
Marta K.

GEOTRONIKA Mariusz Wilamowski - działania firmy sprawne i rzetelne. Polecam do współpracy.

XXX - Biegli i rzeczoznawcy Łódź

XXX

 • Łódź
Edyta M.

Polecam tego adwokata. Konkretny, terminowy, zaangażowany w sprawę. Z sukcesem poprowadził moją sprawę.

Autoekspertmot

 • Łódź

AUDYTOR - Biegli i rzeczoznawcy Łódź

AUDYTOR

 • Łódź

AUDYTOR świadczy profesjonalne usługi obejmujące; prowadzenie ksiąg rachunkowych, badanie sprawozdań finansowych oraz doradztwo podatkowe wraz z reprezentowaniem podatników w kontrolach podatkowych oraz postępowaniach podatkowych przed organami podatkowymi i organem skarbowym oraz reprezentacją przed sądami obydwu instancji w postępowaniach sądowoadministracyjnych.

Instytut Analiz Psychologicznych - Biegli i rzeczoznawcy Łódź

Instytut Analiz Psychologicznych

 • Łódź

Instytut Analiz Psychologicznych został założony z myślą o dostarczaniu profesjonalnej i kompleksowej opieki psychologicznej. Podstawowym zadaniem Instytutu jest specjalistyczna pomoc psychologiczna oraz rozwój programów klinicznych wykorzystujących odkrycia psychodynamiczne i psychoanalityczne m. in. w terapii nerwic, depresji, zaburzeń osobowości, psychoz oraz terapii dzieci i młodzieży, jak również psychologicznej pomocy rodzinie oraz ludziom w wieku podeszłym. W ramach swojej działalności Instytut udziela pomocy psychologicznej, prowadzi badania, sporządza niezależne opinie, a także prowadzi szkolenia i warsztaty. Pracujący w Instytucie psychologowie specjalizują się w różnych obszarach, co pozwala na profesjonalną pomoc dopasowaną

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz - Biegli i rzeczoznawcy Sochaczew

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz

 • Sochaczew
Jakub P.

Pan Paweł wykonał dla nas analizę naszego budynku. Zaprosiliśmy go na budowę że względu na estetykę blachy na dachu. Po wizji dowiedzieliśmy się, że w budynku brakuje połowy konstrukcji która była przewidziana w projekcie. Nie spodziewaliśmy się tak szerokiego sprawdzenia obiektu i nie skupiania się tylko na dachu. Dziękujemy i gorąco polecamy.

MOTOEKSPERT OSTALCZYK - Biegli i rzeczoznawcy Łódź

MOTOEKSPERT OSTALCZYK

 • Łódź
Michał K.

Serdecznie polecam, pan Jacek jest naprawdę profesjonalista, chętnie podpowiada w wielu kwestiach związanych związanych z samochodami, profesjonalnie odnosi się do programów, na których pracuje. Pozdrawiam serdecznie.

ESPERTO NIERUCHOMOŚCI Aleksandra Wawrzyniak - Biegli i rzeczoznawcy Łask

ESPERTO NIERUCHOMOŚCI Aleksandra Wawrzyniak

 • Łask
Mateusz M.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta indywidualnego. Zaangażowanie i cenne porady. Jak najbardziej polecam!

Biuro Doradztwa Budowlanego - Biegli i rzeczoznawcy Kołobrzeg

Biuro Doradztwa Budowlanego

 • Kołobrzeg
WSKonsorcjum

Fachowość i doświadczenie, znajomość rynku i realnych stawek.

Wycena Nieruchomości Krzysztof Pira - Biegli i rzeczoznawcy Skierniewice

Wycena Nieruchomości Krzysztof Pira

 • Skierniewice

Rzeczoznawca majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe nr 7214 nadane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju. Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Ukończony kurs - Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych (certyfikat Nr 1294/2020). Świadczę usługi z zakresu wyceny różnego typu nieruchomości, a w szczególności: - lokali mieszkalnych i użytkowych - budynków mieszkalnych - działek budowlanych - gruntów rolnych i leśnych - obiektów handlowo-usługowych Szacowaniu podlegają również ograniczone prawa rzeczowe - służebność, użytkowanie, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Wyceny sporządzane są w formie operatów szacunkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami

Ranking Biegłych Rzeczoznawców obejmuje również takie miejscowości jak: Bydgoszcz. więcej...
Czyjej usługi poszukujesz?