Biegli i rzeczoznawcy Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Biegli i Rzeczoznawcy Sądowi w Bydgoszczy, 2022

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Biegli i rzeczoznawcy

Biegli i rzeczoznawcy Bydgoszcz
Karolina M.

Firma bardzo rzetelna i szybka, bardzo polecam. Firmie udało się dla mnie odzyskać odszkodowanie po wypadku w pracy, gdzie firma w której pracowałam straszyła mnie że nie dostanę nawet złotówki, próbowali zgonić na mnie winę wypadku, zwolnili mnie (nie przedłużyli mi umowy) do tego zgłosili moje zwolnienie do ZUS, że oszukuję, że bez podstawnie jestem na zwolnieniu. Oczywiście Firmie Delikta również robili pod górkę przedstawiając nie te dokumenty co trzeba, lub czekali do końca okresu 30 dni aby te dokumenty dostarczyć. Reasumując Firma Delikta Odszkodowania odzyskała dla mnie spore odszkodowanie żeby nie ta Firma nie dostała bym NIC bo pewnie nie miała bym sił i środków na walkę z moją byłą firmą. Bardzo Polecam Delikta Odszkodowania,

5.0 (31 opinii)
Andrzej K.

Bardzo polecam usługi firmy Nomad Partners, a w szczególności usługi pana Rafała, gdyż jest to bardzo konkretny człowiek. Miałem przyjemność poznać pana Rafała osobiście, wielokrotnie kontaktowałem się z tym człowiekiem, co prawda nie do końca sprawy dotyczyły mojej osoby, lecz spółki której jestem akcjonariuszem. Fachowa obsługa i niesamowita słowność, z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Andrzej Kociak

5.0 (1 opinia)

Kancelaria prawna Jagielski to profesjonalna pomoc prawna zarówno dla firm, samodzielnych przedsiębiorców, jak i dla osób fizycznych niezaangażowanych w działalność gospodarczą. W życiu każdego człowieka pojawiają się nowe wyzwania lub trudności, które pociągają za sobą różne decyzje. My możemy Ci pomóc w podjęciu tych decyzji, aby okazały się one słuszne i trafione. Służymy ogromną wiedzą i pomocą ze strony wielu specjalistów z różnych dziedzin. Oferujemy zarówno porady prawne, opinie, reprezentacje w procesach, jak i uczestnictwo w różnych negocjacjach, czy stałą obsługę prawną przedsiębiorstw. Pomagamy w diagnozowaniu problemów, a także wskazujemy najlepszą drogę ich rozwiązania. Nasza Kancelaria specjalizuje się w obsłudze

Ofert spółek zajmujących się odzyskiwaniem odszkodowań znajdziesz wiele. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że zgodnie z wyrokami sądów, spółki te doprowadzają do ugody pomiędzy stronami. My walczymy dla naszych klientów! Dla nas ugoda, to jedynie porażka, a nie sukces. Jako jedni z nielicznych prowadzimy sprawę od początku do samego sukcesu. Masz prawo błądzić ale i tak wrócisz do nas. Zapraszamy.

Dołącz do naszych Biegłych Rzeczoznawców w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Biegły Rzeczoznawca i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Techmot S.A.

 • Bydgoszcz

WEGNER RZECZOZNAWCA MEDIATOR

 • Osielsko
 • 7 km od Bydgoszcz

Wyceny i opinie biegłego sądowego i skarbowego/ Szacowanie ruchomości - wartość i jakość obuwia i odzieży/ Konsultacje z branży odzieżowo obuwniczej - obsługa reklamacji.

Wycena i Nieruchomości - Alicja Winnicka

 • Chełmno
 • 34 km od Bydgoszcz
Romuald Ż.

DUŻY PROFESJONALIZM W USŁUDZE - WYCENY NIERUCHOMOŚCI, SZYBKO, SPRAWNIE, PRZEMIŁA OSOBA. GORĄCO POLECAM :)

5.0 (2 opinie)

Biuro Wycen Nieruchomości COMPARATIO

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Biuro Wyceny Nieruchomości MAX Bogdan Kamiński

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Aleksandra K.

Usługa została wykonana rzetelnie i z najwyższą starannością. Od momentu pierwszego kontaktu wiedziałam, że jest to usługa w 100% profesjonalna. Operat przygotowany został naprawdę bardzo szybko z wszelką dbałością o szczegóły. Było mi niezwykle przyjemnie współpracować z Panem Wojciechem Kamińskim i z całą pewnością mogę polecić Biuro Wyceny Nieruchomości MAX Bogdan każdemu kto szuka rzetelnej i fachowej wyceny.

5.0 (4 opinie)

Optima Service

 • Lisewo

Oferujemy usługi frezarskie, tokarskie, spawalnicze. Produkujemy noże dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych ostrzymy noże na maszynie CNC (długość nawet 1400 mm). Toczymy elementy o długości do 1800 mm. Inne: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów (partner Dekra) Stacja Kontroli Opryskiwaczy (również naprawy opryskiwaczy) Warsztat. Wycena maszyn i urządzeń (rzeczoznawca). Sporządzanie "białych kart" dla samochodów zabytkowych.

Glob Nieruchomości Daniel Adamczyk

 • Inowrocław
 • 42 km od Bydgoszcz

Jako rzeczoznawca majątkowy - biegły sądowy świadczę usługi w zakresie wyceny nieruchomości oraz ruchomości maszyn i urządzeń na terenie Inowrocławia i okolic (Kruszwica, Janikowo, Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Pakość ). Jak również na terenie powiatu radziejowskiego i moglieńskiego tj. ( Radziejów, Piotrków Kujawski, Osięciny, Mogilno, Strzelno i okolice ) oraz powiatu włocławskiego i aleksandrowskiego tj. (Włocławek, Brześć Kujawski, Aleksandrów Kujawski, Topólka, Izbica Kujawska). Posiadam uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 6997 nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa.

INTRO Grzegorz Kożański

 • Mogilno
 • 53 km od Bydgoszcz
GR Płaczkowo Sp. z o. o.

Profesjonalne podejście do klienta, usługi informatyczne na najwyższym poziomie i pełna satysfakcja - to zyskasz korzystając z serwisu INTRO. Serdecznie polecam!

5.0 (7 opinii)

NIERUCHOMOŚci-Marek Piekarski

 • Chojnice

Europejski Lider Odszkodowań Sp. z o. o.

 • Gniezno
Ewelina S.

Polecam z całego serca firmę i Panią Honoratę. Gdy inne firmy się poddały aby wyprostować dokumentację i zawalczyć o godne odszkodowanie po firmie votum to Pani Honorata nie poddała się i tak długo drążyła temat aż się udało i wypłacono mi odszkodowanie po stracie najbliższej osobie wraz z odsetkami. Miła współpraca, wszystko jasno tłumaczone pomóc przy dokumentacji i opisach sytuacji. Także dla mnie najlepsi z najlepszych!

5.0 (15 opinii)

BTS Auto Expert Józef

 • Włocławek

Oferuje kosztorysy napraw pojazdów Weryfikację kosztorysu ubezpieczyciela .Wycena wartości pojazdów. Posiadam doświadczenie wieloletnie w branży ubezpieczeń pojazdow

Biuro Obsługi Nieruchomości Kruszka Stanisław

 • Włocławek

Biuro Rzeczoznawstwa Samochodowego

 • Starogard Gdański

Rzeczoznawstwo techniki samochodowej i ruchu drogowego, wycena maszyn i urządzeń technicznych, doradztwo i weryfikacja stanu pojazdu przed zakupem Biegły sądowy i skarbowy. Certyfikat i wpis na listę ministra infrastruktury.

VIGILIAE

 • Oborniki

Dzień dobry Oferuję usługi z zakresu ustalania przyczyn pożaru w przypadku zaistnienia jak również prowadzę audyty firm z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowania obiektów do odbiorów przeprowadzanych przez PSP

Profit Jakub Siemieński

 • Wałcz

Usługi dźwigowe 25ton. Wałcz i okolice. Dźwig samochodowy. Cena 180 zł / h Dojazd 8 zł / km Ceny netto

KJM Nieruchomości Mateusz Kurzawa

 • Poznań
Lidia K.

Szybka odpowiedz, cały czas w kontakcie. Pan Mateusz to klasa sama w sobie, poziom europejski. Bardzo polecam.

5.0 (1 opinia)

SBS SKIBIŃSKI BUILDING STRUCTURES

 • Poznań
Krzysztof B.

Sprawnie, profesjonalnie, terminowo. Inspektor z dużym doświadczeniem, nie szukający na siłę wad, ale chroniący interesu Inwestora.

5.0 (17 opinii)

Centrum Wyceny

 • Poznań

Wycena wszystkich rodzajów nieruchomości, m.in.: • lokale mieszkalne; • domy, • grunty niezabudowane, • rola, • lokale użytkowe, • budynki magazynowe i przemysłowe, • budynki handlowo- usługowe. dla każdych potrzeb, spełniająca wszystkie wymogi. Posiadamy uprawnienia do sporządzania wycen do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich. Szybka i profesjonalna wycena spełniająca wymagania wszystkich banków przy udzielaniu kredytu hipotecznego, a także innych instytucji. Zapewniamy profesjonalną obsługę i poufność powierzonych informacji. Każdy Zleceniodawca otrzymuje w konkurencyjnym terminie rozwiązanie spełniające jego potrzeby. Skontaktuj się z nami. Paweł Żółtowski. Rzeczoznawca majątkowy.

Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o.

 • Poznań

Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services Sp. z o.o. powstał w 2010 roku z inicjatywy "Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski SKA". Kancelaria ta jest według rankingów RP.PL i Gazety Prawnej największą kancelarią prawną w Wielkopolsce. Profesjonalny, kompletowany z dużą starannością, zespół MST od wielu lat świadczy usługi dla Klientów wielu branż i na różnym etapie rozwoju przedsiębiorstw: począwszy od jednoosobowych działalności przez MSP aż do organizowania działów księgowo-kadrowych i prowadzenia nadzoru nad księgami rachunkowymi. We współpracy z Kancelarią dbamy aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności. Wspieramy ich analizując potencjalne ryzyka i proponując kompleksowe rozwiązania.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Michał Dzieciuchowicz

 • Poznań

W ramach działalności wykonujemy usługi takie jak wyceny nieruchomości. Realizujemy prace od 2019r. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak powiat poznański. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Rymarowicz Joanna Radca Prawny

 • Poznań
Joanna M.

Fachowa i szeroka wiedza na najwyższym poziomie. Pani Joanno dziękuję jeszcze raz za profesjonalnie przeprowadzoną moją niełatwą sprawę. Znajomi polecili mi Pani usługi i jestem bardzo zadowolona tak samo jak oni. Będę polecać dalej, ponieważ takich radców prawnych jak Pani nie spotyka się często ( a już z kilkoma miałam przyjemność). Polecam !!!

5.0 (8 opinii)

Ekspertyza s.c.

 • Poznań
Tomek T.

Rzeczowe podejście do problemu i szczegółowe wyjaśnienie pozwoliło mi zrozumieć zagadnienie szkody całkowitej. Wyliczona wartości mojego samochodu przez rzeczoznawcę pokazała mi niesprawiedliwy sposób rozliczania szkód przez ubezpieczycieli.. 

5.0 (8 opinii)

C-PROFES Sp. z o.o.

 • Poznań

Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości. Działamy na rynku od 2008. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Poznania, powiatu poznańskiego i sąsiednich powiatów. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

DP EXPERT- Rzeczoznawca motoryzacyjny

 • Stężyca
Weronika K.

Wszystko załatwione sprawnie i szybko. Polecam.

5.0 (1 opinia)

PARCELA Weronika Rzywucka-Korcz

 • Kaźmierz

Sporządzam wyceny nieruchomości: - niezabudowanych (działki), - zabudowanych (budynki, domy mieszkalne, domy w trakcie budowy), - lokalowych (lokale mieszkalne, lokale użytkowe), - komercyjnych (budynki biurowe, handlowe, obiekty usługowe itd.), - przemysłowych (obiekty fabryczne, obiekty produkcyjno-magazynowe), - rolnych, leśnych, - zabytkowych, - innego przeznaczenia, dla celów: - sprzedaży, negocjacji - zabezpieczeń kredytu bankowego - ustalenia podatku od spadku czy darowizny - ubezpieczenia nieruchomości - skarbowo-podatkowych - wywlaszczeniowo – odszkodowawczych - naliczenia opłat adiacenckich - oraz innych celów indywidualnych Określam wartość: - praw do nieruchomości (praw zobowiazaniowych : najem, dzierżawa), prawo dożywocia,

Biuro Rachunkowe

 • Kaźmierz

Księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów oraz przeprowadzam AUDYT - badanie sprawozdań finansowych firm handlowych, usługowych, produkcyjnych i jednostek naukowo-badawczych. Biuro z kilkuletnim doświadczeniem. Właścicielem biura jest biegła rewidentka z 25 letnim stażem.

Małyszko Nieruchomości

 • Łęgowo
Agnieszka P.

Działamy w branży od 1997 roku. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny przedsiębiorstw oraz wyceny wartości niematerialnych i prawnych. Skutecznie rozwiążemy każdy Twój problem, związany z nieruchomościami i majątkiem. Czy będzie to sprzedaż/wynajem czy też wycena, możesz zawsze liczyć na efektywne i dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Firmą kieruje Grzegorz Małyszko, Rzeczoznawca Majątkowy, uprawnienia nr 3769, Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 11472, inżynier budownictwa lądowego.

5.0 (1 opinia)

Biuro Rzeczoznawcze Pachucki

 • Straszyn
Bartosz N.

Korzystaliśmy z usług pana Michała do wyceny urządzeń w naszym przedsiębiorstwie rodzinnym, przygotowując się do sprzedaży firmy. Duży projekt, ogrom pracy - niesamowicie wykonane. Zaangażowana osoba z wszechstronną wiedzą.

5.0 (3 opinie)

Krzysztof Bała

 • Jarocin

Bartosz N.

Korzystaliśmy z usług pana Michała do wyceny urządzeń w naszym przedsiębiorstwie rodzinnym, przygotowując się do sprzedaży firmy. Duży projekt, ogrom pracy - niesamowicie wykonane. Zaangażowana osoba z wszechstronną wiedzą.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Elżbieta Chrząstek

 • Kutno

Firma BODO Bartosz Olejniczak

 • Jaraczewo

Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasza kadra posiada odpowiednie kwalifikacje pozwalające nam na wykonywanie zawodu oraz aktualną wiedzę na temat obowiązujących przepisów, którą na bieżąco uzupełniamy i wykorzystujemy w celu zapewnienia odpowiedniej jakości obsługi. Nieustannie dbamy o rozwój naszej platformy sprzedażowej. Oferujemy produkty najwyższej jakości.

Rzeczoznawca Gwiazdowski

 • Gdynia
Dariusz K.

Pan Marek ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki niemu udało mi się uniknąć około 4000zł kosztów, które bez jego pomocy musiałbym ponieść. Gorąco polecam!

5.0 (3 opinie)

BIURO EKSPERTÓW REKMAR SP.Z O.O.

 • Gdańsk

Rzeczoznawstwo SATO Wycena Pojazdów, Maszyn i Urządzeń Krzysztof Kacprzak

 • Gdańsk
Adam K.

Zdecydowanie polecam . Dzięki wycenie firmy Sato zaoszczędziłem ponad 5 tysięcy ! Na wycenie pojazdu . Zdecydowanie Polecam .

5.0 (2 opinie)

Kosmonauta.net sp. z o.o.

 • Gdańsk

Ranking Biegłych Rzeczoznawców obejmuje również takie miejscowości jak: Bydgoszcz. więcej...
Czyjej usługi poszukujesz?