Powiedz jak możemy Ci pomóc

Bajkowe Domy

Białystok

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Domy Drewniane, Kanadyjskie

Zajmujemy się budowaniem domów w technologii szkieletowej, kanadyjskiej. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w USA gwarantuje wykonanie domów zgodnie z założeniami tej technologii. Domy są trwałe, ekonomiczne i przyjemne w użytkowaniu. Zbudowaliśmy ponad 150 domów.
Zawsze służymy wiedzą, poradą oraz profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia.


Domy Energooszczędne

Poprawnie zbudowany dom w technologii kanadyjskiej może w prosty sposób i niedużym nakładem finansowym uzyskać parametry domu energooszczędnego.
Parametr przenikalności cieplnej ścian (U) w naszych domach wynosi standardowo 0,125. Jest to wynik na poziomie wymaganym dla domu pasywnego! Koszt eksploatacji jest niski i przekłada się to na rachunki za ogrzewanie.

Heat-ON
Ogrzewanie płaszczyznowe. Jako certyfikowany wykonawca instalacji polecamy tę formę ekonomicznego, zdrowego, przyjemnego i wręcz bezobsługowego systemu ogrzewania. Skontaktuj się po bezpłatną wycenę.

Domy z Gliny

Dla zwolenników "ekologii przez duże E i natury przez duże N" mamy w ofercie Domy z Gliny. Jest to powrót do pradawnych metod (nie współczesne straw-balle) budowy domów. Ściany są budowane w tzw. metodzie "na mokro" czyli każde źdźbło słomy jest "zaimpregnowane" płynną gliną. Daje to pełną gwarancję, że cała ściana a nie tylko gliniany tynk "pracują" na mikroklimat we wnętrzu budynku.

Zdjęcia niektórych z naszych realizacji można zobaczyć w galerii oraz:

Strona bajkowedomy.pl
Profil Facebook: Bajkowe Domy

Nasze motto:
Wiedza, Jakość i Profesjonalizm w każdym calu Państwa wymarzonego Domu.

Branża

Obszar działania

Podlaskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

19 opinii

5 gwiazdek (19)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Piotr M. 5 września 2023
Budowa domu szkieletowego, stan "pod klucz", 107m², Kozińce
Pozytywna opinia

Pełna profeska po roku użytkowania mogę śmiało polecić. Chcecie mieć prawdziwy dom energooszczędny ? Przykład mego domu, gdzie wszystko jest na prąd: - ogrzewanie + ciepła woda: pompą ciepła 7kw + bufor, - rekuperacja z odzyskiem ciepła, - non stop chodzące 3 komputery + kilka monitorów, stacja uzdatnia wody (własna studnia również pompa na prąd). Kompletnie bez żadnego oszczędzania prądu zużycie na poziomie 5800 kWh rok, licząc oczywiście sezon grzewczy. Co ciekawe firma której chciałem zlecić montaż paneli fotowoltaicznych, nie wierzyła w tak niskie w zażycie prądu, przy pompie ciepła. Chłopaki budują prawdziwe domy energooszczędne. Oczywiście nie ma ideałów na budowie, zdążył się incydent z elewacja, ale wszystko zostało naprawione w ramach gwarancji. Szczerze polecam.

Bartosz G. 26 kwietnia 2022
Zlecę budowę domu, SSZ, projekt indywidualny, 92m2
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Praca wykonana z najwyższą starannością, do tego cena za usługi była najniższa na rynku. Polecam tą firmę. Zapraszam do oglądnięcia wykonania.

Piotr S. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bajkowe domy jak z bajki - dom, drewno, natura, ekologia.

Piotr G. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pan Adam okazał się nie opisaną inwencją w realizacji naszych marzeń.

Marek W. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Firma Pana Adama jest najlepszą firmą w Polsce. Jest profesjonalistą, ze wszystkim zawsze doradzi, dla Pana Adama nie ma rzeczy niemożliwych. Po prostu Bajkowe Domy.

Maciej J. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Konkretny zespół, konkretna robota. Szybko, solidnie i zgodnie z umową po prostu.

Karolina N. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam, rzetelnie, terminowo i solidnie wykonane.

Agnieszka K. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Świetny Facet, świetny fachowiec. Bajkowy dom.

Marcin N. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Najlepsi fachowcy w swojej branży! Mega profesjonalizm i bardzo miła i udana współpraca na każdym etapie budowy. Wzorowe doradztwo potwierdzone długoletnim doświadczeniem! Jeśli dom szkieletowy to tylko z Bajkowe Domu!

Aneta B. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Szybka sprawna realizacja. Fachowa, konkretna współpraca, miła atmosfera. Jesteśmy bardzo zadowoleni i mieszkamy w bajkowym domu.

Dorota K. 21 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Wiedza, solidność, terminowość, pełen profesjonalizm.

Tomasz R. 12 czerwca 2021
Budowa domu szkieletowego, stan "pod klucz", 101-150m², Fasty
Pozytywna opinia

Z ofert które otrzymałem najlepsza pod względem ceny i dość obszerna informacja. Umowa podpisana Panowie do dzieła.

Tomasz L. 24 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Pan Adam wykonał dla mnie 2 niewielkie zlecenia. Taras drewniany oraz konstrukcje garażu/wiaty. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szybki czas realizacji, sympatyczny kontakt. Fachowiec, polecam.

Bajkowe Domy, 28 czerwca 2019

Dziękuję za opinię. Akurat Państwa taras nie był aż tak małym zleceniem. Piękny kolor desek. Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych chwil odpoczynku i relaksu właśnie na tym tarasie.

Jan C. Czarna Wieś Kościelna, 16 listopada 2018
Szukam usługi budowy domu szkieletowego, 120m2, Czarna Wieś Kościelna
Pozytywna opinia

Łukasz B. Dołuje, 8 stycznia 2018
Zlecę budowę SSO domu murowanego, pow. 83m2, Dołuje
Pozytywna opinia

Artur  A. Lniano , 10 marca 2017
Pozytywna opinia

Usługa polegała na wybudowaniu domu szkieletowego o powierzchni 120m2. Jakość świadczonych usług przez firmę Bajkowe Domy Adam Markowski w skali 1-10 oceniam na 9. Materiały zapewniałem sam we własnym zakresie. Do firmy dotarłem drogą internetową - znalazłem jej stronę WWW. Z wykonawcą miałem bardzo dobry kontakt. Prace przebiegały bardzo sprawnie, bardzo szybko. Jeśli ktoś stawia mi dom w stanie surowym pod dach w ciągu 2 tygodni, to trudno być niezadowolonym. Co ważne, oczywiście warunki umowy zostały przy tym dotrzymane. Tam, gdzie były potrzebne rozwiązania innego typu, to wykonawca podpowiadał, sugerował, np. dźwigar nad powierzchnią kuchni, aneksu kuchennego. Największe zalety firmy to profesjonalizm i fachowość. Jest to firma godna polecenia, już nie jednej osobie ją polecałem. Pan Markowski podawał też mój numer telefonu, aby inni jego klienci ewentualnie też mogli mnie pytać. Klika takich telefonów było. Już teraz planuję następną budowę w rozwiązaniu, które mi pan Adam podsunie.

Zenon  K. Białowieża, 9 marca 2017
Pozytywna opinia

Firma Bajkowe Domy Adam Markowski wybudowała dla mnie 3 domy szkieletowe. Jakość wykonywanych usług i profesjonalizm oceniam maksymalnie, czyli 5/5. Budowa została doprowadzona do stanu „pod klucz”. Materiały były po stronie wykonawcy. Firmę Bajkowe Domy udało mi się znaleźć poprzez Internet, wiele dowiedziałem się z jej strony internetowej. Podpisaliśmy umowę - umowa została dotrzymana. Nie było problemu z kontaktem z firmą. Rozwiązania, które mi proponowano, były twórcze i estetyczne, dlatego z nich skorzystałem. Twórcze podejście i estetyka to też atuty, które najbardziej cenię w firmie pana Adama. Spośród innych firm z tej branży Bajkowe Domy wyróżnia na pewno bardzo duża mobilność.

Mariusz  M. Poskwitów, 9 marca 2017
Pozytywna opinia

Dobrze oceniam jakość świadczonych usług przez firmę Bajkowe Domy Adam Markowski. Zlecenie dotyczyło budowy domu szkieletowego o powierzchni ok. 130m2. Moja żona złożyła zapytanie w portalu, pan Adam sam do nas się zgłosił. Miałem wgląd do referencji, widziałem wcześniejsze realizacje firmy znajdujące się w innej miejscowości. Kontakt z wykonawcą był bezproblemowy. Prace rozpoczęły się w terminie wygodnie do mnie dopasowanym, przebiegały sprawnie, szybko i terminowo. Materiały budowlane zapewniał wykonawca. Jestem zadowolony z efektu prac. Co ważne, podpowiadano mi oraz sugerowano różne rozwiązania. Podpisana umowa została w pełni dotrzymana, co sprawia, że w przyszłości skorzystałbym ponownie z usług tej firmy. Najbardziej cenię sobie w firmie Bajkowe Domy fachowość, dotrzymywanie wszystkich warunków – krótko mówiąc: wykonawca zna się na rzeczy!

Piotr K. 3 marca 2017
Zlecę budowę domu szkieletowego, SSZ, ok. 110m2, Białystok
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt. Profesjonalne podejście do klienta. Podczas rozmowy otrzymałem dużo informacji co do planowanej inwestycji. Ponadto spotkanie odbyło się na realizowanej budowie - wielki plus za pokazanie technologii budowy na żywo. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Bajkowe Domy
Jaki budynek szkieletowy chcesz wybudować?

Oferta

Wykonywanie SSO

od 100 do 200 zł

Wykonujemy stany tzw Surowe Otwarte. Zapraszamy do wyceny

Posadowienie Fundamenty

Wykonujemy wszystkie prace związane z wykonaniem posadowienia budynku. W zależności od projektu i wytycznych ze strony Inwestorów fundamenty tzw. klasyczne , lub płyty fundamentowe. Oferty są kompleksowe i szczegółowo opisujemy zakres i materiały zastosowane do realizacji.

Energooszczędne domy szkieletowe

Polska - Białystok

Proponujemy Państwu budowę Waszego wymarzonego domu od A do Z, czyli od nawet indywidualnego projektu do realizacji pod klucz. W naszej ofercie otrzymacie Państwo najkorzystniejsze rozwiązania technologiczne pozwalające uzyskać wysoki współczynnik energooszczędności w korelacji z nakładem finansowym. Realizacje projektów to średnio 4-6 mcy, czyli ...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Św. A. Boboli 3A, 15-649 Białystok

WWW

bajkowedomy.pl

Telefon

504 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063679594672

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy BAJKOWE DOMY Adam Markowski
Imię (pierwsze) ADAM
Nazwisko MARKOWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2014-10-01
NIP 5422462582
Regon 050846130

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODLASKIE
Powiat Białystok
Gmina Białystok
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15649
Poczta Białystok
Ulica ul. św. Andrzeja Boboli
Numer nieruchomości 3A
Numer lokalu 47

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2014-10-01
Data powstania 2014-09-26
Data rozpoczęcia działalności 2014-10-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Przeważające PKD
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
4690Z SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.