Powiedz jak możemy Ci pomóc

APRO DESIGN AGATA PROSTKO

Tuczno

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem architektem wnętrz z 20-letnim doświadczeniem.
Stawiam przede wszystkim na zadowolenie Klienta, dlatego wykonując projekt, uwzględniam wszelkie Jego wskazówki i preferencje.
Zdaję sobie sprawę z tego, że trendy na rynku się zmieniają, dlatego też stale się dokształcam i śledzę co dzieje się w branży architektury wnętrz, architektury i budownictwa. Dzięki temu oferuję projektowanie przestrzeni, które zaskakują nie tylko względem wizualnym, ale też komfortem użytkowania.
Po to, by w pełni usatysfakcjonować swoich klientów w zakresie ergonomicznych rozwiązań oprócz dziennych studiów o kierunku: "Architektura wnętrz" dodatkowo ukończyłam pięcioletnie studia o kierunku: "Ergonomia i projektowanie form użytkowych" .

Jestem elastyczna i otwarta na różnego rodzaju pomysły, nie boję się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nie znaczy to wcale, że zawsze ślepo podążam za marzeniami klienta. Staram się by architektura, którą tworzę była zarówno spójna z Jego potrzebami, jak również mogła służyć na długie lata.
Pomagam znaleźć kompromis w "sporach" rodzinnych dotyczących aranżacji :).

Działam przede wszystkim na terenach województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego. W niektórych przypadkach na terenie całej Polski, jak również bez ograniczeń terytorialnych przy wykonywaniu projektów drogą on-line. Wykonuję projekty w krajach: Francja, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Dania, Grecja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy

Oferuję również projekt z realizacją pod klucz.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego

Pozdrawiam serdecznie,
Agata Prostko APRO DesignJak najczęściej wygląda moja współpraca z klientem:

1. Spotkanie, na którym staram się dokładnie poznać oczekiwania Klienta.
Wspólny dialog na temat inspiracji, preferencji, wystroju pozwala określić wytyczne przyszłego wnętrza.

2. Proces projektowy polegający na ścisłej współpracy z Inwestorem.
Przygotowuję koncepcje funkcjonalne i stylistyczne wraz z wizualizacjami.
Omawiamy kolorystykę i materiały użyte w projekcie.

3. Dokumentacja składająca się z 3 części:

- Projekt funkcjonalny 2D w pełni zwymiarowany i opisany
- Wizualizacje 3D
- Projekt rozmieszczenia punktów elektrycznych ( gniazd, włączników, lamp)
- Rysunki wykonawcze (szczegółowo opisane rysunki, dzięki którym wykonawca wie co robić)
- Lista elementów wystroju wnętrz


Oferuję różne możliwości współpracy w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Rodzaj usług pracowni APRO Design uzależniony jest od oczekiwań i potrzeb Klientów.
Specjalizuję się w projektowaniu obiektów prywatnych (domy i mieszkania), komercyjnych (sklepy, restauracje, kawiarnie, kluby, hotele) jak i biurowych oraz użyteczności publicznej (przychodnie, gabinety lekarskie, dentystyczne, kosmetyczne, salony fryzjerskie).

Zakres usług:
* projekt funkcjonalny 2D
* projekt koncepcyjny 3D
* projekt koncepcyjny ze zmianami lokatorskimi dla dewelopera
* projekt wykonawczy bez nadzoru autorskiego
* projekt wykonawczy z nadzorem autorskim (różne formy)
* realizacja „pod klucz”
* projekt online dla inwestycji krajowych lub zagranicznych
* home staging, czyli przygotowanie nieruchomości do szybkiej i zyskownej
sprzedaży

Na każdym etapie wykonywania projektów mają Państwo pełną swobodę zgłaszania uwag. Zdaję sobie sprawę, że czasami ciężko jest wyobrazić sobie, jak mieszkanie bądź dom będą wyglądały po realizacji projektu. Z tego powodu świetnym pomysłem są proponowane przeze mnie wizualizacje nowoczesnych wnętrz wykonywane z użyciem profesjonalnego oprogramowania


Branża

Obszar działania

Świętokrzyskie, Lubuskie, Opolskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Pomorskie, Lubelskie, Śląskie, Mazowieckie, Podkarpackie, Łódzkie, Warmińsko-mazurskie, Zachodniopomorskie, Podlaskie, Kujawsko-pomorskie, Francja, Irlandia, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Włochy

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

15 opinii

Pozytywna (15)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Eliza H. 30 maja 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście i życzliwość!

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 31 maja 2023

Bardzo dziękuję za ten wpis, a jeszcze bardziej za świetną współpracę. Serdecznie pozdrawiam.

Beata K. 9 maja 2023
Pozytywna opinia

Do firmy prowadzonej z przez Panią Agatę zwróciłam się z prośbą o wykonanie projektu łazienki na poddaszu . Zakres prac obejmował wykonanie projektu z całkowicie nową aranżacją wnętrza, dobór materiałów oraz nadzór wykonawstwa. Pani Agata z wielką wrażliwością wsłuchiwała się w moje pragnienia starając się by projekt spełniał walory zarówno estetyczne jak i funkcjonalne. Pani Agata bez nadmiernego narzucania własnego zdania i najnowszych trendów pozostawiała inwestorowi możliwość dokonania wyborów i uzyskania własnej wizji projektu. Łazienka wyszła piękna i kiedy do niej wchodzę często myślę , że pani Agata włożyła w nią własne i moje serce. Polecam wielka kultura , cierpliwość i dobra komunikacja z klientem.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 31 maja 2023

Serdecznie dziękuję za ciepłe słowa w moim kierunku. Cieszę się, że pomogłam, była to dla mnie ogromna przyjemność móc z Panią współpracować.

Marek G. 26 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt i zrozumienie moich potrzeb, jako klienta. Pełna pomoc w doborze materiałów i cierpliwość we wprowadzaniu zmian. I - co najważniejsze - projekty zarówno estetyczne, jak i szczegółowo dopracowane oraz funkcjonalne.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 7 maja 2023

Serdecznie dziękuję za słowa uznania. Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem, jak również za miłą i owocną współpracę.

Karolina P. 24 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Pani Agata potrafiła świetnie wczuć się w moje potrzeby dotyczące wystroju i wyposażenia łazienki zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Jej wiedza na temat bieżących rozwiązań dała mi szeroki wybór w dopasowaniu do moich oczekiwań. Jej entuzjazm i zaangażowanie oraz bardzo dobra komunikacja pozostawiły po sobie wspaniałe wrażenie. Polecam serdecznie Panią Agatę do współpracy!

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 7 maja 2023

Dziękuję. To dla mnie zaszczyt, że mogłam zaaranżować dla Pani przestrzeń łazienki, jak również z Panią współpracować. Pozdrawiam serdecznie i polecam się na przyszłość.

Ireneusz T. 23 marca 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, dobra współpraca i terminowość. Super wyczucie oczekiwań klienta. Polecam, wątpię by ktoś kiedykolwiek mógłby być niezadowolony.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 24 marca 2023

Serdecznie dziękuję i polecam się na przyszłość.

Krystyna S. 28 lutego 2023
Pozytywna opinia

Z usług Pani Agaty korzystaliśmy przy całkowitym remoncie 5 pomieszczeń w naszym domu z których każde pełni inną funkcję. Najlepszą rekomendacją jest już to, że zawsze zwracaliśmy się do tej Pani Agaty. Pełny profesjonalizm, staranność, terminowość powodują, że za każdym razem byliśmy tak samo zachwyceni! Z tego wyboru tej firmy każdy będzie niezwykle zadowolony.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 2 marca 2023

Niezmiernie mi miło, że miałam możliwość z Państwem współpracować, serdecznie dziękuję za tą rekomendację. Polecam się na przyszłość.

Małgorzata T. 27 lutego 2023
Pozytywna opinia

Dobra komunikacja, profesjonalizm, wyrozumiałość i cierpliwość wobec klienta.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 2 marca 2023

Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

Paulina S. 21 lutego 2023
Pozytywna opinia

Polecam. Niezwykle miła i owocna współpraca. Pani Agata wykonała dla mnie projekt kuchni, w którym zawarła wiele praktycznych rozwiązań, jednocześnie zachowując określoną stylistykę.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 23 lutego 2023

Pani Paulino, serdecznie dziękuję za ten wpis. Cieszę się, że mogłam z Panią współpracować. Mam nadzieję, że kuchnia będzie służyć na długie lata.

Lidia R. 20 lutego 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna obsługa klienta, świetna współpraca, szybko wykonany projekt i znakomity efekt. Polecam w 100%.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 20 lutego 2023

Bardzo dziękuję za tą opinię, jak również za miłą współpracę. Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów na polu budowy i nie tylko.

Piotr K. 20 lutego 2023
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywna współpraca, elastyczność, wszystkie terminy idealnie dotrzymane. Większość kontaktu odbywała się online z uwagi na moje wymagania i specyfikę pracy. Mimo to wszelkie uzgodnienia przebiegały bardzo sprawnie i nie było problemów z przekazaniem uwag i życzeń. Polecam - w tej chwili trwa wdrażanie projektu.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 20 lutego 2023

Dziękuję Panu za poświęcony czas na wpisanie opinii. Jest mi niezmiernie miło. Mam nadzieję, że będę mogła obejrzeć efekt końcowy realizacji Państwa domu. Pozdrawiam serdecznie.

Grażyna W. 20 lutego 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do oferowanego produktu, Bardzo dobra współpraca na każdym etapie realizacji usługi. Polecam skorzystać z usług APRO DESIGN, Wysoka jakość usługi.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 20 lutego 2023

Pani Grażyno serdecznie dziękuję.

Paweł C. 19 lutego 2023
Pozytywna opinia

Polecam 😊 👌👌👌👌👌👌👌👌👌 👍👍👍👍👍👍🤗🤗🤗

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 20 lutego 2023

Bardzo mi miło, dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Arkadiusz S. 18 lutego 2023
Pozytywna opinia

Doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność. Polecam

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 20 lutego 2023

Dziękuję i polecam się na przyszłość.

Emilia P. 17 lutego 2023
Pozytywna opinia

Uważam, że Pani Agata jest profesjonalistką . Jej pozytywne podejście do sprawy pozwoliło mi na odpowiedni wybór projektu. Doradztwo na odpowiednim poziomie. Terminowość i fachowość.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 20 lutego 2023

Dziękuję serdecznie, wspaniałości.

Honorata S. 16 lutego 2023
Pozytywna opinia

Pani Agata była dociekliwa aby poznać moje upodobania, przygotowała projekt wizualizację następnie jakie płytki i baterie, jak nie mogłam znaleźć danego produktu lub wydawał mi się za drogi szukała zamiennika. Czułam się zaopiekowana i miałam pełne zaufanie ponieważ cały czas była w kontakcie i profesjonalnie nas traktowała.

APRO DESIGN AGATA PROSTKO, 20 lutego 2023

Dziękuję pani Honorato za te miłe słowa.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak APRO DESIGN AGATA PROSTKO
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul.Kwiatowa 30, 78-640 Tuczno

WWW

www.architektwnetrz.com.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy APRO DESIGN AGATA PROSTKO
Imię (pierwsze) AGATA
Drugie imię WIESŁAWA
Nazwisko PROSTKO
Data rozpoczęcia działalności 2019-01-10
NIP 5992381969
Regon 382292133

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat wałecki
Gmina Tuczno
Miejscowość Tuczno
Kod pocztowy 78640
Ulica ul. Kwiatowa
Numer nieruchomości 30

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2019-01-10

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
Przeważające PKD
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.