Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

ANWAR Anna Sopala

5

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Firma ANWAR zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych.

W szczególności zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, od stanu zero po deweloperski. budujemy z materiałów własnych i powierzonych oraz zajmujemy się montażem rekuperacji.

Posiadamy własny sprzęt oraz zakwaterowanie.

Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo techniczne, a także profesjonalną i sprawną brygadę budowlaną.

W ofercie zapewniamy również kierownika budowy oraz pomoc przy załatwianiu formalności związanych z budową.

Ponadto wykonujemy:
- wentylację mechaniczną - rekuperacja,
- tynki gipsowe,
- wylewki,
- adaptacje poddaszy,
- prace wykończeniowe,
- ocieplenia budynków wraz z wykonaniem elewacji,
- naprawy i remonty dachów,
- konstrukcje i pokrycia dachowe,
- instalacje elektryczne i odgromowe.

Na wykonane prace udzielamy 36 miesięcy gwarancji.

W sprzedaży mamy również do zaoferowania:
-rekuperacja,
-okna PCV, drewniane oraz aluminiowe,
-okna dachowe,
-drzwi zew. i wew.,
-drzwi przeciwpożarowe,
-parapety zew. i wew.,
-bramy garażowe i przemysłowe,
-rolety,
-moskitiery,
-zabudowy balkonów,
-schody drewniane,

W naszym działaniu stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług.

Branża

Domy murowane, Wentylacja i rekuperacja, Domy pod klucz, Okna PCV, Okna, Naprawa okien, Okna aluminiowe, Drzwi, Domy z keramzytu, Montaż drzwi, Parapety, Domy szkieletowe, Fundamenty, Remonty domów i kamienic, Okna drewniane

Obszar działania

Podkarpackie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

17 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Paweł L. 10 maja 2020
Pozytywna opinia

Budową Naszego wymarzonego domu zajmowała się firma Anwar profesjonalne usługi budowlane, którą znaleźliśmy na stronie internetowej. Polecamy zainteresowanym, którzy planują budowę domu i chcą ją powierzyć firmie, która z należytą starannością zajmie się niemal wszystkim. Firma wykazała się dużą elastycznością w trakcie prowadzenia prac oraz gotowością do stałego, bieżącego doradztwa budowlanego. Cenimy sobie także bardzo dobry kontakt z właścicielem Panem Wacławem, którego zaangażowanie ograniczyło nasz udział w procesie budowy do koniecznego minimum. Dużym plusem była także gwarancja stałej ceny zawarta w podpisanej umowie. Budowa została wykonana terminowo i solidnie, a podejście do klienta było profesjonalne od etapu oferowania po odbiór końcowy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem nie tylko wykonanych prac, ale głównie przebiegu całego okresu budowy ze szczególnym uwzględnieniem kontaktów z właścicielem firmy. Polecamy wszystkim!

Monika K. 31 marca 2019
Pozytywna opinia

Jesienią 2018 r. rozpoczęliśmy budowę domu, w błyskawicznym tempie musieliśmy rozwiązać kilka problemów związanych z naszą inwestycją. Udało się wyłącznie dzięki profesjonalizmowi i rozwiązaniom zaproponowanym przez Pana Wacława - właściciela firmy ANWAR. Wszystkie prace na budowie prowadzone były bez zarzutu, sprawnie i bardzo rzetelnie. Polecamy tego doświadczonego w branży wykonawcę każdemu, kto poszukuje rzetelnej i profesjonalnej firmy budowlanej. Pan Wacław nie zna słów nie da się. Potrafi rozwiązać każdy problem na budowie.

Marek L. 28 lutego 2019
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Budowa domu do stanu deweloperskiego. Iwanowice Dworskie. Terminowo, fachowo - Pan Wacław z dużą wiedzą którą chętnie się dzieli

Justyna K. 27 lutego 2019
Pozytywna opinia

Firma Anwar wykonywała dla mnie inwestycję budowy bliźniaka – stan surowy zamknięty, a następnie deweloperski. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. Pan Wacław ma sprawdzonych pracowników i ekipy wykończeniowe. Zawsze można na niego liczyć, potrafi fachowo i praktycznie doradzić, a taka wiedza przy rożnych etapach budowy jest bardzo potrzebna. Nie wyobrażam sobie dalszych etapów inwestycji bez ekipy z Firmą Anwar. Polecam wszystkim którzy poszukują rzetelnego i uczciwego wykonawcy Proxima Services

Marek W. 13 lutego 2019
Pozytywna opinia

Firma Anwar wykonywała dla nas budynek jednorodzinny o pow. użytkowej 245m.kw. do stanu deweloperskiego. Firma jest rzetelna i terminowa. Prace zostały wykonane profesjonalnie i z dużą starannością. Właściciel firmy Pan Wacław obecny był na budowie codziennie, żeby nadzorować postęp prac. Firma zatrudnia doświadczonych fachowców i podwykonawców. Zawsze mogliśmy liczyć na sprawny kontakt i fachowe doradztwo ze strony Pana Wacława. Polecam tą firmę wszystkim, którzy szukają odpowiedzialnego i rzetelnego wykonawcy.

Anna K. 19 sierpnia 2017
Pozytywna opinia

Firma Pana Wacława była odpowiedzialna za wykonanie stanu surowego otwartego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 125m2 w okresie od kwietnia do czerwca 2017. Prace zostały wykonane rzetelnie, sprawnie, dokładnie. W momencie pojawienia się uwag inwestorskich, były one brane pod uwagę i wykonywane, jak również otrzymaliśmy spore wparcie merytoryczne przy problemach , które pojawiły się już na etapie budowy, a związane były z nieścisłościami w projekcie. Dużym plusem dla nas, jako inwestorów, dość zapracowanych, było to, że nie musieliśmy się martwić zakupami materiałów i transportem. Polecamy firmę Anwar przyszłym Inwestorom i dziękujemy za sprawne wybudowanie naszego domku.

Leszek R. 24 marca 2017
Pozytywna opinia

Wykonanie stanu surowego zamkniętego domu jednorodzinnego wg projektu gotowego w Rododendronach 15 budowa Czerwiec-Wrzesień 2016. Firma Pana Wacława to pełen profesjonalizm, prace były wykonane rzetelnie, organizacja pracy perfekcyjna. Polecam firmę Anwar jako solidnego partnera dla inwestora. Pozdrawiamy Agnieszka i Leszek Zagórzyce.

Zygmunt S. Kraków, 1 lutego 2017
Pozytywna opinia

Wykonanie stanu deweloperskiego domu jednorodzinnego wg projektu gotowego "Endo" budowa marzec-wrzesień 2016. Rzetelność i fachowość, to główne cechy warte podkreślenia. Cena za usługę przyzwoita jak na warunki krakowskie. Firma Anwar zatrudnia pracowników z dużym doświadczeniem budowlanym, co można było zauważyć oceniając jakość robót i organizację na stanowiskach pracy. Wszystkie prace zostały zakończone w terminie i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Polecam firmę Anwar jako solidnego partnera dla inwestora.

Piotr J. Kraków, 14 października 2016
Pozytywna opinia

Firma z polecenia. Opinie wcześniejsze w pełni potwierdzone. Rzetelna praca nad wykonaniem projektu. Praktycznie poza obserwacją jak rośnie nasz dom to nie byłem zaangażowany w realizację projektu. Można w pełni zaufać panu Wacławowi, pilnował pracowników aby rzetelnie zrealizowali swoje zadania co i tak było tylko formalnością bowiem ekipa była solidna.

Michał Z. Kraków, 24 maja 2016
Pozytywna opinia

Z firmą ANWAR współpracujemy od lat, solidny wykonawca który w jednej z ostatnich inwestycji remontował u nas halę warsztatową z powierzchniami biurowymi od A do Z. Ogrom prac i czas realizacji nie był mały. Z całą pewnością i czystym sumieniem możemy polecić firmę ANWAR jako najlepszego wykonawcę.

Janusz D. Tenczynek, 12 czerwca 2015
Pozytywna opinia

ANWAR solidna firma budująca domy, trzymająca się planu wykonywanych robót, pracownicy solidni. Pan Wacław służy pomocą. Współpraca z nim sama przyjemność w ciągu trzech miesięcy stanął nasz wymarzony dom. Pracownicy zamieszkali na naszej działce na okres budowy domu [posiadają kontener mieszkalny] pracowali rzetelnie od rana do zmroku polecamy tą firmę.

Magdalena S. Jaworzno, 3 stycznia 2015
Pozytywna opinia

Firmie została zlecona budowa domu jednorodzinnego od fundamentów po sam dach wraz z montażem okien i bramy garażowej. Pracownicy firmy na budowie swoją pracę wykonywali rzetelnie, wszelkie problemy były konsultowane na bieżąco - nie było takiego nie do rozwiązania :-)! Zachowywali czystość podczas pracy i poza nią, gdyż mieszkali w `blaszaku` na placu budowy (to plus bo o świcie zaczynali pracę a kończyli przed zmrokiem). Właściciel firmy codziennie był na budowie i dzwonił do nas informując o postępach prac, słuchał naszych uwag, w każdej sytuacji był spokojny i opanowany oraz starał się nam zawsze doradzić. Współpraca z tą firmą była przyjemnością i trwała 3 miesiące. Każdemu życzę takiej ekipy, bo szybko i porządnie będzie miał swoje "4 kąty"! Magdalena S.

Agnieszka B. Giebułtów, 5 grudnia 2014
Pozytywna opinia

Firma ANWAR godna 100 % polecenia, Pan Wacław super człowiek doradzi, poleci, można z nim porozmawiać, ekipa super buduje, zero jakichkolwiek zastrzeżeń, dom powstał w ciągu 2 miesięcy co jest wielkim pozytywnym szokiem, firma zostawiła po budowie porządek, same zalety. Polecam! Agnieszka i Łukasz

Marzena T. Kraków, 7 listopada 2014
Pozytywna opinia

Solidny wykonawca, otwarty na potrzeby Klienta, spokojnie uwzględniający wszelkie uwagi i służący fachową poradą. Ale przede wszystkim solidny, terminowy i elastyczny w trakcje budowy. Godny polecenia. Marzena,Jacek dom Kokotów

Zbigniew N. Kraków, 21 kwietnia 2013
Zlecę budowę st. dewelop. domu "Ambrozja", ok. 200m2
Pozytywna opinia

Firmie ANWAR zleciłem budowę domu jednorodzinnego ponieważ przedstawiona oferta była atrakcyjna i wiarygodna. Zlecone prace zostały wykonane przed ustalonym terminem. W opinii mojego inspektora nadzoru prace zostały wykonane solidnie i profesjonalnie. Polecam. Zbigniew N.

Paulina S. Kraków, 15 kwietnia 2013
Kupię 18 okien PCV, 5 par drzwi wewnętrznych i wejściowe
Pozytywna opinia

Jakość bez zarzutu. Sprawnie,czysto,uprzejmi pracownicy. Montaż po 1,5 tyg od zamówienia.Co do okien nie mam żadnych zastrzeżeń-przystępna cena. Jakiś czas temu wymieniałam okna w mieszkaniu-to był dramat,innym montażystą zajęło to 3 dni. Polecam. Z usługi jestem bardzo zadowolona.

Wojciech S. Kraków, 21 grudnia 2012
Pozytywna opinia

Z Firmą Budowlana „Anwar” mieliśmy przyjemność od września do listopada 2012 roku. Skorzystaliśmy z usług firmy do budowy domu jednorodzinnego. Praca została bardzo dobrze zaplanowana i wykonana. Współpraca układała się dobrze, niczego nie trzeba było pilnować – każdy etap budowy został wykonany w terminie i z dbałością o szczegóły. Prace wykonano bardzo solidnie. Ekipa składała się z dobrych fachowców, posiadających doświadczenie w pracy, co jest dużym walorem. Pan Wacław jest człowiekiem ugodowym i rzetelnym, można się z nim porozumieć. Po zakończonych pracach został pozostawiony porządek. Z usługi jesteśmy bardzo zadowoleni. Wojtek i Iwona

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ANWAR Anna Sopala

Oferta

Bramy garażowe WIŚNIOWSKI
Polska

Bramy garażowe Wiśniowski. Segmentowe, Uchylne, Rozwierne, Roletowe. Czołowy producent bram w Polsce i Europie.

Okna DRUTEX
Polska

Sprzedaż okien firmy Drutex.5-komorowe oraz 7-komorowe. Energooszczędne z 5 letnią gwarancją.

Budowa domów
Polska

Budowa domów od stanu "zero" po deweloperski

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Osiedle Józefa Strusia 10/81, Kraków

WWW

www.anwar.net.pl

Telefon

502 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy ANWAR ANNA SOPALA
Imię (pierwsze) ANNA
Drugie imię HELENA
Nazwisko SOPALA
Data rozpoczęcia działalności 2012-02-01
NIP 9930185174
Regon 851781820

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Nowa Huta
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31808
Poczta Kraków
Ulica Osiedle Józefa Strusia
Numer nieruchomości 10
Numer lokalu 81

Kontakt

Email anwar@interia.eu

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2012-02-03
Data powstania 2012-02-01
Data rozpoczęcia działalności 2012-02-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD
4941Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
85178182000039 ANWAR ANNA SOPALA null
Rzepiennik Strzyżewski
MAŁOPOLSKIE
tarnowski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się