Agencje i biura obsługi nieruchomości - Najlepsze w 2022

Najlepsze Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości Blisko Ciebie, 2023

25 151 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 25 151 firm
w kategorii Agencje i Biura Obsługi Nieruchomości

Średnia ocena agencji nieruchomości to 4.97 (na podstawie 11683 opinii).

Agencje i biura obsługi nieruchomości
Agnieszka G.

Z całego serca polecam Agencje Nieruchomości LOKATOR Anna. Blisko dwa miesiące temu kupiliśmy dom w Mikołowie będący w trakcie budowy. Bardzo trudna transakcja, milion biurokracji. Do dnia spotkania u notariusza Pani Ania zadbała o wszystkie dokumenty, wszystko było sprawdzone, potwierdzone. Po zakupie domu, aż do dziś, pozostajemy w kontakcie z panią Anią, w razie jakichkolwiek wątpliwości urzędowych o każdej porze służy nam radą, kieruje w odpowiednie miejsca i do konkretnych osób, przyspiesza, załatwia. Dzięki niej trudności które napotykamy (związane z budową i formalnościami- nie z samą nieruchomością) pozostają rozwiązane w ekspresowym tempie. Służy radą i poświęca swój czas, mimo, że jest już dawno po transakcji. Kupno

5.0 (251 opinii)
Radosław K.

To już druga sprawa realizowana z Panią Kasią, zarówno teraz, jak i za pierwszym razem super współpraca, Pani Kasia była z nami na wszystkich etapach sprzedaży (mieszkanie dwa pokoje), wcześniej zakup mieszkania na Dworaka w Nowym Bytomiu dla naszego Syna. W dniu dzisiejszym ostatnia nasza wizyta na mieszkaniu, oddaliśmy klucze, P. Kasia przygotowała wszystkie dokumenty, my tylko złożyliśmy podpisy i nawet nie musimy jeździć, ani do centrum gazowni, ani do Tauronu, poza tym sprzedaż mieszkania odbyła się właściwie bardzo szybko, od początku sierpnia aż do dzisiaj. :-) Na początku dostaliśmy listę dokumentów, które niezbędne będą do sprzedaży, a że mieszkamy już na stałe w Ustroniu mieliśmy czas na spokojnie pozałatwiać wszystko będąc

5.0 (176 opinii)
Wiktoria B.

Mogę każdemu polecić współpracę z biurem nieruchomość TOBIS, bardzo dobrze przygotowana oferta. Prezentacja mojego domu dla naprawdę zainteresowanych klientów, co uwolniło mnie od ciągłego przygotowywania wnętrza dla osób, które chciały „tylko obejrzeć”. Duże wsparcie dla klienta kupującego - otrzymał szybko kredyt, co skutkowało błyskawicznym zakończeniem transakcji.

5.0 (77 opinii)
Paweł O.

Bardzo gorąco polecam usługi biura Opaliński Nieruchomości, pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista Pana Kamila. Od momentu mojej pierwszej wizyty w biurze aż do momentu zawarcia transakcji u notariusza mogłam liczyć na pełne wsparcie i profesjonalne doradztwo. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę.

5.0 (31 opinii)
Steven J.

The technician was on time. He explained everything thoroughly and familiarized me more deeply with the subject. He gave precise guidelines and got rid of the bugs in 2 treatments. Good job, I recommend. Technik był na czas, wszystko dokładnie wytłumaczył i zapoznał mnie głębiej z tematem. Dał dokładne wytyczne i pozbył się robaków w ciągu 2 zabiegów. Dobra robota, polecam.

5.0 (102 opinie)

Dołącz do naszych Agencji Nieruchomości

Działasz na rynku jako Agencja Nieruchomości i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Przedszkole nr 7 " Pod Muchomorkiem" w Sulechowie

Firma godna polecenia, rzetelny wykonawca. Firma wywiązuje się z wszystkich zobowiązań w planowanych terminach, jest elastyczna w stosunku do klienta. Wykazuje się profesjonalną wiedzą, a także należytą starannością w realizacji powierzonych im zadań.

5.0 (30 opinii)
Krzysztof K.

Osobiście posiadam biuro nieruchomości i polecam współpracę z Panem Dawidem. Fachowa współpraca przy sprzedaży domu, pełen profesjonalizm, rzeczowość i super kontakt. Kultura osobista, wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie.

5.0 (19 opinii)
Zadowolony K.

Zarządca na najwyższym poziomie, wszystkie sprawy załatwiane są od ręki. Współpraca od wielu lat przebiega pomyślnie. W razie awarii Prezes rozwiązuje sporawy natychmiastowo. Obsługa księgowa, wszystkie informacje są przekazywane podczas jednej rozmowy lub maila. Polecam w 100 procentach

5.0 (39 opinii)
Paulina W.

Profesjonalizm, oraz bardzo indywidualne podejście do klienta to cechy, które wyróżniają biuro Homever Nieruchomości. Dzięki nim transakcja przebiegła bardzo sprawianie. Dziękujemy za współpracę.

5.0 (11 opinii)
Dominika W.

Współpraca z Panem Jackiem była czystą przyjemnością - szybko i sprawnie udało nam się znaleźć wymarzone mieszkanie, oraz załatwić wszelkie formalności, co do których miałam największe obawy. W każdym momencie mogłam liczyć na szczerą opinię, oraz pomoc w nurtujących sprawach związanych z tą czarną magią jaką dla mnie są procedury. Z tego miejsca chcę powiedzieć raz jeszcze - dziękuję!

5.0 (8 opinii)
Inne pobliskie usługi: Zlecenia Usługi Agencja nieruchomości

Mistrz Kominiarski Mieszko Jaskółka

 • Starowa góra
Marcin G.

Super podejście do klienta, usługi przeprowadzone na czas określony w umowie, przy tym Pan Mieszko bardzo miły i ludzki człowiek, a to skarb w dzisiejszych czasach, cena też była ok dzięki temu. Polecam.

5.0 (32 opinie)

Papaj Kontenery

 • Wieliczka
Anna K.

Szybko, sprawnie i na temat. Znają się na swoim fachu, na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Polecam!

5.0 (12 opinii)

Usługi kominiarsko-gazownicze Łukasz Janisz

 • Lublin
Wiesław O.

Bardzo profesjonalne działanie, szybka reakcja na zgłoszenie. Bardzo fachowe wykonanie usługi, oraz kompetentny instruktarz w dalszym postepowaniu z piecem co górnego spalania. Jestem bardzo zadowolony z pracy tak fachowej ekipy.

4.93 (30 opinii)

FHU Osuszanie, odgrzybianie, ozonowanie

 • Wilkowisko
Grzegorz J.

Firma solidna, w pełni profesjonalna, ze znakomitym podejściem do klienta ( jak sytuacja tego wymaga pracują po godzinach) z czystym sumieniem mogę polecić.

5.0 (36 opinii)

Eko-Bio Przydomowe Oczyszczalnie

 • Aleksandrów Łódzki
Aleksandra M.

Oczyszczalnia zamontowana nie jest jeszcze w użytku, gdyż dom nie jest skończony, więc trudno jest nam się odnieść do użytkowania, ale jeśli chodzi o montaż oczyszczalni przez trzyosobowa drużynę to życzę każdemu inwestorowi, aby miał taką ekipę na każdym etapie budowy: szybko, profesjonalnie, zgodnie z terminem. Jeśli oczyszczalnia będzie pracowała tak jak ekipa montująca, to będę polecał gorąco. Obsługa administracyjna również na najwyższym poziomie, świetny serwis! Polecam.

5.0 (66 opinii)

P.H.U. B.KOTLARSKI

 • Jelenia Góra
Filip L.

Miałem przyjemność zlecić Panu Bartkowi rozbiórkę zabytkowego pieca kaflowego. Szybki kontakt, konkretne ustalenia, robota wykonana bardzo fachowo, zgodnie z ustaleniami. Polecam Pana Bartka, zna się na rzeczy.

5.0 (71 opinii)

Anna Brljacic - Agent firmy Topowi Agenci

 • Warszawa
Agnieszka C.

Jeżeli szukasz agenta nieruchomości i chcesz, żeby to był naprawdę dobry agent, to szczerze polecam nawiązanie współpracy z Panią Anną Brljacic z Topowi Agenci. Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu, często kosztem własnego prywatnego czasu, Pani Ania doprowadziła w ciągu 1,5 miesiąca do sprzedaży mieszkania. W dzisiejszych czasach, kiedy rynek nieruchomości praktycznie z dnia na dzień diametralne się zmienił przez m.in. bardzo duże ograniczenia klientów z uwagi na problemy lub wręcz brak możliwości uzyskania przez nich kredytu oraz comiesięczne podnoszenie stóp procentowych, sprzedaż prawie 100 metrowego mieszkania jest nie lada wyzwaniem. Pani Ania nie tylko podołała temu zadaniu, ale z własnej inicjatywy pomogła pozałatwiać wszelkie

5.0 (35 opinii)

Biuro Nieruchomości SkyHouse Dawid Zaręba

 • Wrocław
Piotr P.

Polecam Biuro Nieruchomości SkyHouse pośrednika w obrocie nieruchomościami. Wykazał się profesjonalizmem i elastycznością w podejściu do klienta. Błyskawicznie reagował na wszelkie pytania, służąc wsparciem przez cały okres współpracy. Pozostawał do dyspozycji od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora, angażując się nawet w weekendy aby żadna sprawa nie została bez odpowiedzi. Dzięki Panu Dawidowi wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik w szybkim tempie. Bardzo dziękuję i gorąco polecam.

5.0 (59 opinii)

Północ Nieruchomości Biała Podlaska

 • Biała Podlaska
Angelika D.

Współpraca z p. Patrycją była bardzo przyjemna. Zaprezentowany pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i zwykła ludzka empatia wywarły na mnie duże wrażenie, jako na sprzedającym, oraz myślę, że miało wielki wpływ na pozytywny odbiór i poczucie bezpieczeństwa przez kupujących. Nie dość, że mieszkanie zostało sprzedane w krótkim czasie to jeszcze w super atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno to biuro nieruchomości, jak i agentkę Patrycję.

5.0 (19 opinii)

Joanna Lar - Plena Invest

 • Łódź
Marek L.

Miesiąc od pierwszego kontaktu do znalezienia nabywców. Pięć dni do aktu notarialnego. To, że nie był ostateczny i że sprawa wydłużyła się jeszcze o 2 miesiące, było całkowicie poza Panią Joanną. Ale nawet 3 miesiące na pomyślną transakcję z bardzo dobrą ceną (10 000 zł / m kw. w Łodzi w listopadzie 2022) to wielki sukces i zasługa Plena Invest w osobie Pani Joanny Lar. Bardzo dziękujemy!

5.0 (15 opinii)

KomPak Zakład Wentylacyjno-Kominiarski Patryk Pakuła

 • Kraśnik
Rafał W.

Wkład szybciutko założony pełen profesjonalizm. Polecam - fachowo, szybko i za rozsądne pieniądze.

5.0 (45 opinii)

Castel

 • Puck
Olha S.

Jesteśmy obywatelami Ukrainy, którzy uciekli przed wojną i długo szukali mieszkania w Gdańsku. Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni Dorotę, tak cudowna, prawdziwie ludzka i profesjonalna postawa to rzadkość. Dorota jest naszym zbawicielem i bardzo dobrym specjalistą, cudowną osobą. Dziękuję bardzo.

5.0 (19 opinii)

Biuro Nieruchomości SkyHouse Bartosz Domin

 • Wrocław
Iwona C.

Pan Bartosz to profesjonalista w każdym calu, posiada ogromną wiedzę o nieruchomościach oraz o bieżącym rynku, dlatego też doradztwo jest na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem Pana Bartosza jest przesympatyczne usposobienie pełne empatii, a szeroki uśmiech to jego wizytówka. Gorąco polecam współpracę z Panem Bartoszem.

5.0 (29 opinii)

Perfect Dom Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.

 • Warszawa
Wspólnota D.

Polecam. Administratorzy bardzo pomocni, dobry kontakt z księgowością i administratorami, dużo tematów można załatwić online. Plus za głosowanie online nad uchwałami i dostęp do kartoteki lokalu.

5.0 (9 opinii)

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

 • Olsztyn
Grazyna J.

Kontakt z Agencją Nieruchomości Północ i Panią Elżbietą nawiązałam z polecenia i jestem bardzo wdzięczna. Pani Elżbieta jest profesjonalną, bardzo zaangażowaną i godną zaufania Osobą i Pośrednikiem. Pomogła mi w każdej sprawie związanej z wynajęciem mieszkania, też prawnej i organizacyjnej, poświęcając wiele czasu. Zawsze osiągalna telefonicznie i gdy trzeba osobiście. Każdym problemem potrafiła zająć się jak swoim, posiadając przy tym dużo empatii i serdeczności. Pani Elżbieto jeszcze raz bardzo dziękuję.

5.0 (42 opinie)

P.P.H.U. MULTI SERVICE - Maciej Mochnik

 • Wieluń
Sylwia G.

Bardzo dokładne oględziny przed przystąpieniem do spryskania mieszkania, Pan Maciej odkręcał nóżki w fotelach, kontakty, listwy. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie i dokładnie. Bardzo polecam.

5.0 (8 opinii)

Pogotowie Higieniczne

 • Ząbki
Agnieszka K.

Pan Rafał jest świetnym fachowcem, bardzo zaangażowanym w wykonywaniu swojej pracy. Przy tym cechuje go wyjątkowa cierpliwość dla klienta oraz wysoki poziom empatii. Polecam firmę Pana Rafała!

5.0 (27 opinii)

Rzeczoznawca Majątkowy Ernest Esing

 • Warszawa
Kamil M.

Pan Ernest to porządny specjalista i prawdziwy śledczy rynku nieruchomości. Potrzebowałem wyceny nieruchomości zabudowanej starszym domem jednorodzinnym dla potrzeb podziału majątku. Niezwykle ważne było dla mnie, aby operat szacunkowy był sporządzony sumiennie i poparty realnymi dowodami, co w tego typu sprawach jest istotne. Nie zawiodłem się, otrzymałem wycenę, do której ciężko się przyczepić. Wszelkie parametry dobrze opisane, wyjaśnione, oraz obliczone na podstawie sumiennie wykonanej analizy. To wszystko opakowane w estetycznym dokumencie. Szczerze polecam.

5.0 (2 opinie)

In Harbor - Twój partner w nieruchomościach

 • Poznań
Natalia K.

Polecam wszystkim Firmę In Harbor Skorzystaliśmy z pomocy Biura przy wynajmie nieruchomości i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, sympatyczne osoby w biurze, zaangażowane w swoją pracę. Nie musieliśmy martwić się o żadne formalności.

5.0 (11 opinii)

Premium Nieruchomosci-Artur Gołąbek

 • Szczecin
Dominik A.

Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości “Premium”. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy, sprawiło, że transakcja przebiegła na najwyższym poziomie. Pracę oceniam bardzo pozytywnie na każdym etapie. Polecam każdemu!

5.0 (7 opinii)

myzwalczamy.pl

 • Gniezno
Ola M.

Profesjonalna firma i specjaliści godni polecenia, usługa wykonana zgodnie z planem, fachowo i bezproblemowo, pracownik z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z czystym sumieniem polecam!

5.0 (6 opinii)

Ozonpol

 • Szczecin
Aneta K.

Współpraca super. Począwszy od wstępnych rozmów telefonicznych, przez kontakt e-mailowy, na realizacji zamówionych wizyt zakończywszy. Panowie szczegółowo opowiadają o tym co robią, cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania, podpowiadają i doradzają co i kiedy robić. Są rzeczowi i sympatyczni. Polecam.

5.0 (13 opinii)

biurowyceny.com || Tomasz Domagała - Rzeczoznawca Majątkowy

 • Bochnia
Lawendowe Wzgórze

Polecam! Miałem okazję korzystać kilkakrotnie z usług tego rzeczoznawcy przy różnych typach wycen nieruchomości (grunt rolny, grunt budowlany, nieruchomość, wartość przyszła nieruchomości) Za każdym razem terminowo, rzeczowo i konkretnie. Dobre ceny. Ocena 5/5

5.0 (32 opinie)

A.R. Efecta Agata Rzepecka Zarządzanie Nieruchomościami

 • Warszawa
Katarzyna K.

Wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na pełen profesjonazlim. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (9 opinii)

As-Dom Nieruchomości Sp z o.o

 • Poznań
Renata W.

Miłe zaskoczenie. Sumienność i fachowość. Elastyczne godziny pracy. Odpowiedzi na maile nawet w weekendy czy późne godziny wieczorne. Polecam

5.0 (29 opinii)

Nieruchomości Apartament Joanna Erszkowicz

 • Wrocław
Tomasz K.

Jestem pod wielkim wrażeniem jeżeli chodzi o poziom współpracy z Panią Izabellą. Bardzo konkretne i profesjonalne podejście do klienta, pełne zaangażowanie, pomoc i wsparcie przy sprzedaży nieruchomości od początku do końca. Duża dyspozycyjność i rewelacyjny kontakt. Bardzo sympatyczna i pozytywna osoba, która lubi swoją pracę, cenne jest także pełne wsparcie formalno-prawne. Jestem bardzo zadowolony z takiego podejścia do klienta, nieruchomość udało się bardzo szybko sprzedać. Szczerze bardzo polecam firmę Nieruchomości Apartament i współpracę z Panią Izabellą.

5.0 (27 opinii)

EKSPERCI.pro

 • Warszawa
Adam K.

Doskonały kontakt, szeroki zakres wsparcia na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Dbałość o każdy szczegół i kompletność przekazywanych informacji. Wzorcowy model dbania o bezpieczeństwo transakcji. Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę!

5.0 (9 opinii)

Piotr Nockowski

 • Łódź
Iwona B.

Transakcja przeprowadzona Szybko, Profesjonalnie i Skutecznie z satysfakcją dla obu stron. Dziękujemy bardzo za tę współpracę w czasie sprzedaży naszego mieszkania. Profesjonalna pomoc i bezpieczne przeprowadzenie przez proces od Ado Z jest ogromnym plusem. Pan Piotr Nockowski wyróżnia się otwartością, komunikacją, ogromną etyką, kultura osobista i dyskrecją . Bardzo polecamy.

5.0 (30 opinii)

Usługi Kominiarskie Bartłomiej Jaskółka

 • Łódź
Martyna Ś.

Pan Bartłomiej to młody, energiczny fachowiec doskonale znający się na swoim fachu. Praca została wykonana bardzo dokładnie. Sprawdził nawet najmniejszy dostępny element i sporządził dokumentacje wykonanych prac. Dodatkowym atutem są niemalże ekspresowe terminy realizacji zlecenia, zdecydowanie fachowiec godny polecenia. Uczciwy i porządny!

5.0 (33 opinie)

EMIS Nieruchomości

 • Gdańsk
Beata Z.

Panią Emilię polecił nam kuzyn, bardzo zadowolony ze współpracy z nią. My z mężem mamy również bardzo dobre wrażenia. Pani Emilia jest osobą profesjonalną, miłą, komunikatywną, cierpliwą, skuteczną. Bardzo dobrze koordynuje finalizację procesu sprzedaży nieruchomości, bardzo podobało nam się to, że współpracuje z doradcą kredytowym, notariuszem, a nawet specjalistą od remontów. Jeśli jest taka konieczność, zastępuje właściciela w trakcie spotkania z rzeczoznawcą z banku. Obsługa z jej strony jest więc kompleksowa, jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy sprzedawać lub wynajmować nieruchomość z pewnością powierzymy ten proces pani Emilii.

5.0 (23 opinie)

Kancelaria Patronus Sp. z o.o.

 • Wrocław
Ninja SECURITY

Indywidualne podejście do klienta. Monitorowanie sprawy, aż do momentu jej (pozytywnego oczywiście) zakończenia. Doskonały kontakt na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, niezawodność i uprzejmość godne szczególnego polecenia.

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Prawa i Nieruchomości Golden Estate

 • Częstochowa
Zbyszek K.

Polecam. Mieszkanie zostało sprzedane z profesjonalnym wsparciem Pani Kasi. Od początku do końca wszystko zostało zorganizowane. Ja tylko złożyłem podpis. Bardzo dziękuje za wszystko.

5.0 (12 opinii)

Chmielewski-Nieruchomości

 • Koszalin
Krzysztof S.

Polecam gorąco ubezpieczenia Pana Krzysztofa. Wszelkie formalności załatwiłem bez wychodzenia z domu, drogą internetową. Wspomnę jeszcze, że zaoferował mi ubezpieczenie kilkaset złotych tańsze niż konkurencja. Fachowe doradztwo zarówno w ubezpieczeniach komunikacyjnych jak i nieruchomości. Szybko, fachowo, tanio i miło - czego chcieć więcej!? Polecam i z drugiej strony dziękuję.

5.0 (28 opinii)

Chmury Ozonu

 • Korzeniówka
Ada B.

Skorzystałam z usługi dezynsekcji i w końcu pozbyłam się z domu pluskiew, z którymi walczyłam już od miesięcy. Widać, że Pan Damian to fachowiec i zna się na tym, co robi. Bardzo polecam!

5.0 (20 opinii)

Kingdom real estate advisor

 • Warszawa
Sławomir O.

Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć tak rzetelnego, komunikatywnego, kreatywnego i empatycznego Sprzedawcę! Panie Krzysztofie, dziękuję bardzo za perfekcyjnie poprowadzoną transakcję. Szefom gratuluję, a czytającym niniejszą opinię gorąco polecam usługi Pana Krzysztofa.

5.0 (15 opinii)

Joanna Balińska

 • Łódź
Wojciech Z.

Jestem zadowolony z fachowości usługi, od stworzenia oferty do chwili sprzedaży lokalu współpraca szła rzetelnie i profesjonalnie, można było liczyć na pomoc w przygodnie pojawiających się trudnościach. Z pewnością polecam współpracę innym, może sam będę miał okazję ją ponowić.

5.0 (7 opinii)

Freedom Nieruchomości Stalowa Wola

 • Stalowa Wola
Łukasz D.

Profesjonalizm , obsługa, znajomość branży. Szybka i sprawna komunikacja.

5.0 (1 opinia)

Emkan-Pro Krzysztof Murawski

 • Zambrów
Mariusz L.

Fachowa i rzeczowa pomoc w doborze zarówno oczyszczalni jak i sposobu odprowadzania wody oczyszczonej. Oczyszczalnia pracuje idealnie. Gorąco polecam.

5.0 (3 opinie)

Północ Nieruchomości Chełm

 • Chełm
Wojciech Z.

Jestem zadowolony ze współpracy. Wysoka responsywność, elastyczność jeśli chodzi o spotkania, profesjonalna wiedza z zakresu nieruchomości, oraz chęć pomocy w kwestiach formalnych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

5.0 (19 opinii)

MM Nieruchomości Katowice Marek Mryc

 • Katowice
Gabriela S.

Wszystkim polecam tę firmę, solidna i bardzo profesjonalna. Szybko i sprawnie znajduje nieruchomości, które odpowiadają wymogom kupującego ale równie szybko znajduje nabywcę na lokal, który ktoś chce sprzedać lub wynająć

5.0 (18 opinii)

Poradniki o obsłudze nieruchomości

Sytuacja na dotkniętym inflacją rynku mieszkaniowym staje się coraz mniej przyjazna dla kupujących, między innymi ze względu na wysokie koszty kredytów. Dane pochodzące z serwisu Oferteo.pl, dotyczące zapytań ofertowych o usługi agencji nieruchomości pokazują, że największe zainteresowanie sprzedażą w 2022 roku przypadło na okres wakacyjny.

06.02.2023

Z powodu coraz droższych kredytów i trudności w ich uzyskaniu rośnie popyt na wynajem nieruchomości. Wiąże się to jednak z coraz większymi trudnościami w znalezieniu lokalu. Serwis Oferteo.pl przygotował analizę sytuacji na rynku najmu w pierwszej połowie 2022 roku. Wynika z niej, między innymi, że blisko 80% najemców zainteresowanych jest mieszkaniami.

14.03.2023

Agencje i biura obsługi nieruchomości w innych miejscowościach