Administracyjne Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Biura Administracji w Bydgoszczy, 2021

70 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 70 firm
w kategorii Administracyjne

Administracyjne Bydgoszcz
Salon u Alicji

Szybkość działania, profesjonalna obsługa (bez koloryzowania), dobra cena, no i co najważniejsze mogliśmy szybko otworzyć salon po dezynfekcji. Klienci czują się bezpieczniej.

Blok Zarządzanie Nieruchomościami Uhlenberg sp.j. - Administracyjne Bydgoszcz
Tomasz C.

Doceniam ich za profesjonalizm, szybkość. Rozsądne ceny.

Alfa-Tech. Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków - Administracyjne Bydgoszcz
Michał S.

Zleciliśmy wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków dl 9 osób, opaski drenażowej wokól budynku i zebraniu deszczówki do specjalnych zbiorników. Wszystko wykonane super. Bardzo fajnie że oferują doradztwo. Polecamy jesteśmy bardzo zadowoleni!!!

Avec Précision Firma Sprzątająca - Administracyjne Bydgoszcz
Renata K.

Z firmą Avec Precision współpracujemy od trzech miesięcy i faktycznie musimy przyznać, że współpraca układa się bardzo pomyślnie. Usługi są wykonywane rzetelnie, dokładnie, terminowo i bardzo duże zainteresowanie oraz zaangażowanie jest nie tylko od strony pracownika, ale także od strony właściciela firmy. Firma warta polecenia.

BANDYSZEWSKI - Administracyjne Bydgoszcz

BANDYSZEWSKI

 • Bydgoszcz
Maciej W.

Konkretne szybkie działanie. Usługa została wykonana w umówionym terminie. Szybko sprawnie i solidnie!

Dołącz do naszych Specjalistów od Usług Administracyjnych w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Usług Administracyjnych i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Clean And Fast - Administracyjne Bydgoszcz

Clean And Fast

 • Bydgoszcz
Małgorzata Ł.

Chcielibyśmy poinformować iż firma Clean And Fast swoje usługi wykonuje z pełnym profesjonalizmem ,pracownicy są bardzo doświadczeni a co najważniejsze usługi są w dobrych cenach polecam i rekomenduje firmę Clean And Fast

JKJ Projekt Jakub Jaster - Administracyjne Bydgoszcz
Angelika O.

Rozmowa przebiegła profesjonalnie pan sprostał wymaganiom i oczekiwaniom i pytaniom dociekliwych kobiet.

USŁUGI OGRODOWE Andrzej Śledź - Administracyjne Bydgoszcz
Iwona J.

Szybka odpowiedź, dostępny i szybki termin. Dopytał o szczegóły, poprosił o fotografie i podał wstępną cenę. Ekipa kilkuosobowa z profesjonalnym sprzętem. Cała operacja przebiegła szybko i sprawnie. Ani razu nie usłyszałam że będzie trudno albo, że się nie da. Jestem bardzo zadowolona z usługi i bardzo polecam ekipę.

PROMYJNIA - Administracyjne Bydgoszcz

PROMYJNIA

 • Bydgoszcz
Krzysztof L.

Terminowość, dokładność wykonania, dość krotki okres realizacji - to niejedyne zalety, jakimi dysponuje ta jednoosobowa firma. Do tego żadnego narzekania, zaprezentowanie innych usług proponowanych przez promyjnię.pl, pełne zabezpieczenie samochodu na czas czyszczenia. Cena wydaje się niewygórowana, a platforma Oferteo sp. z o.o. trafnie typuje potencjalnych wykonawców.

Karcher Osowa Wypożyczalnia Sprzętu Usługi Bydgoszcz - Administracyjne Bydgoszcz
Zuzanna M.

Miła i profesjonalna obsługa, świetnie wykonana robota. Polecam.

Instal system bis

 • Bydgoszcz
Emilia R.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

To Twój Dom Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomości Waldemar Szyszkowski - Administracyjne Bydgoszcz

To Twój Dom Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomości Waldemar Szyszkowski

 • Bydgoszcz

Działam w branży od 2020 roku. Moja specjalność to zarządzanie i administrowanie nieruchomości, na terenie Bydgoszczy, powiatu Bydgoskiego, Inowrocławskiego i inne ościenne. Jestem otwarty na inne lokalizacje.

EFEKT Zarządzanie Nieruchomościami - Administracyjne Bydgoszcz

EFEKT Zarządzanie Nieruchomościami

 • Bydgoszcz

EFEKT to profesjonalne zarządzanie nieruchomościami w Bydgoszczy i okolicach. Podstawą naszej działalności jest administrowanie nieruchomościami. Od 1994 roku z powodzeniem obsługujemy Wspólnoty Mieszkaniowe, nieruchomości prywatne i komercyjne, a także deweloperów. Kompleksowa obsługa nieruchomości to dziedzina, na której naprawdę się znamy! Profesjonalny zarządca nieruchomości podnosi wartość nieruchomości i z pełnym zaangażowaniem dba o mieszkańców i ich potrzeby. Nasz zgrany zespół każdego dnia staje przed wyzwaniem by Twoja nieruchomość była zawsze w doskonałym stanie! Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi dlatego współpraca z nami jest bezpieczna i przejrzysta.

Hanna Kryger-Styga - Administracyjne Bydgoszcz

Hanna Kryger-Styga

 • Bydgoszcz

dostarczony szczegółowy projekt wnętrza, płatność na czas, brak kontaktu z inwestorem, stałość zleceń

PUH "MiM" Michalscy

 • Bydgoszcz

Proponuję swoje usługi prowadzenia zarządu nieruchomością, gwarantuję profesjonalizm i szczególną staranność w wykonywaniu poszczególnych zadań. Posiadam licencję zawodową zarządcy nr 397 oraz bogate doświadczenie zawodowe. Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie zarządzania nieruchomościami pod firmą „MiM” Michalscy z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Łęczyckiej 55. Firma istnieje nieprzerwanie od 1994 roku, wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Urząd Miasta Bydgoszczy pod numerem 41605. Firma Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „MiM” Michalscy posiada Certyfikat jakości ISO 9001 : 2000 w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami.

C&R Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o. - Administracyjne Bydgoszcz

C&R Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

C-R Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z bogatym doświadczeniem na rynku administracji i zarządzania nieruchomościami. Misją naszej Spółki jest stworzenie nowej jakości i standardu usług w zarządzaniu nieruchomościami na rynku bydgoskim.Nadrzędnym celem w naszej działalności jest świadczenie usług zarządzania nieruchomościami na najwyższym poziomie zapewniającympełną satysfakcjęnaszych Klientów. Świadczymy usługi w oparciu o kadrę pracowników i partnerów wyróżniających się na rynku wysokimi kompetencjami. W skład zespołu obsługującego wspólnoty mieszkaniowe wchodzą doświadczeni prawnicy, ekonomiści, licencjonowany zarządca nieruchomości.Pracujemy, wspierając się najlepszymi dostępnymi na rynku

Toi Toi Polska - Administracyjne Bydgoszcz

Toi Toi Polska

 • Bydgoszcz

Zajmujemy się świadczeniem usług komunalnych, wywozem nieczystości. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy do współpracy.

Paweł Drzewiecki - Administracyjne Bydgoszcz

Paweł Drzewiecki

 • Bydgoszcz

Rzetelne i profesjonalne remonty i wykończenia wnętrz: -zabudowy GK -układanie płytek, gresu -malowanie -montaż drzwi -gładzie -biały montaż -wod-kan -układanie paneli

BSM Anna Jedlińska

 • Bydgoszcz

Firma zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi zarówno prywatnymi jak i Wspólnotami Mieszkaniowymi. Działalność jest prowadzona na bazie 25 letniego doświadczenia właścicielki posiadającej licencje zarządcy nieruchomości. Obszarem działania obejmujemy miasto Bydgoszcz i okolice oraz miasto Poznań gdzie dysponujemy wykwalifikowanym administratorem.

Zakład kominiarski Mistrz Kominiarski Wojciech Grugel

 • Bydgoszcz

Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku. Nasza specjalność to okresowe przeglądy przewodów kominowych, odbiory nowo wybudowanych budynków, wydawalnie opinii do celów projektowych, doradztwo. Działamy na terenie Bydgoszczy. Zapraszamy do współpracy.

Eryk Miniszewski

 • Bydgoszcz

Działamy w branży od 2020 roku. Nasza specjalność to wywoz gruzu, na terenie Powiat nakielski, bydgoszcz.

Kąty Joanna Nierebińska - Administracyjne Bydgoszcz

Kąty Joanna Nierebińska

 • Bydgoszcz

HEGRA Nieruchomości - Administracyjne Bydgoszcz

HEGRA Nieruchomości

 • Bydgoszcz

- zarządzanie nieruchomościami - administrowanie nieruchomościami - administrowanie najmem - kupno, sprzedaż, wynajem nieruchomości

Cees Pool

 • Bydgoszcz

Nasza specjalizacja to usługi typu opróżnianie zbiorników bezodpływowych. Wykonujemy prace od 2018. Firma świadczy usługi na terenie takim jak powiat bydgoski. Zachęcamy do kontaktu.

To Twój Dom Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomości Waldemar Szyszkowski

 • Bydgoszcz

PelDaniel

 • Bydgoszcz

KortSal

 • Bydgoszcz

xxx

 • Bydgoszcz

tomasz zielinski

 • Bydgoszcz

BANKIER Robert Pniewski - Administracyjne Bydgoszcz

BANKIER Robert Pniewski

 • Bydgoszcz

Nasza firma istnieje na rynku od 14 lat. Zajmujemy się szerokopojętą sprzedażą. Stawiamy na nowoczesność, funkcjonalnośc, ale również ochronę środowiska. Zależy nam aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z produktów, ale i obsługi. Chętnie doradzamy oraz odpowiadamy na wszelkie pytania lub wątpliwości. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń do dezynkfecji (stacji, dozowników, ale również płynów) oraz Rekuperatorów renomowanej firmy PRANA (na prośbę klienta możliwy również montaż). Serdecznie zachęcamy oraz zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty!

020G Marcin Kamiński - Administracyjne Bydgoszcz

020G Marcin Kamiński

 • Bydgoszcz

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijająca się firmą opartą na wieloletnim doświadczeniu w utrzymaniu czystości, które zostało zdobyte zarówno podczas licznych szkoleń jaki w czasie wykonywanie wielu, także specjalistycznych, usług zakończonych pozytywną oceną klienta. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dopasowując technologię wykonania usługi do potrzeb i oczekiwań klienta, a także proponujemy możliwość ich wykonania 7 dni w tygodniu, zarówno w godzinach rannych jak i popołudniowych. Wiele lat doświadczenia sprawia, że wybieramy i używamy tylko i wyłącznie profesjonalnego sprzętu i chemii renomowanych firm takich jak Numatic, Karcher, Buzil czy Prochem. Nasze usługi kierujemy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Kotwica - Administracyjne Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Kotwica

 • Bydgoszcz

Jesteśmy firmą sprzątającą oraz ogrodniczą zajmującą się zarówno zwykłymi pracamy (cykliczne sprzątanie biur, wspólnot mieszkaniowych czy sprzątaniem terenów zewnętrznych). Zajmujemy się również specjalistycznym doczyszczaniem powierzchni płaskich, ścian jak i również na wysokości. Ponadto oferujemy wszelkie prace ogrodnicze, m.in. projektowanie i zakładanie ogrodów ale również codzienną obsługę pielęgnacji terenów zielonych. Posiadamy aktualnie ponad 50 tyś. m2 codziennej obsługiwanej powierzchni terenów zielonych, ponadto wykonaliśmy kilka dużych projektów arażnacji ogrodu dla wspólnot mieszkaniowych.

Erma

 • Bydgoszcz

Nasza firma świadczy usługi sprzątania na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych m.in. mycie klatek, tralek, okien, drzwi, lamperii, podłóg, koszenie trawników, podlewanie, sprzątanie piwnic, strychów. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2016. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Bydgoszcz. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości Michalski sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

TermoEco Osuszanie Budynków, Lokalizacja Wycieków - Administracyjne Bydgoszcz

TermoEco Osuszanie Budynków, Lokalizacja Wycieków

 • Bydgoszcz

Zakład Usług Komunalnych "UNIKOM" - Administracyjne Bydgoszcz

BPC Ekoter Ochrona Środowiska - Administracyjne Bydgoszcz

PPHU Agavis S.A. - Administracyjne Bydgoszcz

PPHU Agavis S.A.

 • Bydgoszcz

Zakład Kominiarski Marian Dąbrowski i Tomasz Opłat S.C. - Administracyjne Bydgoszcz

Tara Nieruchomości

 • Bydgoszcz

Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta od momentu prezentacji nieruchomości poprzez obsługę notarialną do chwili przekazania nieruchomości. Zatrudniamy doświadczonych agentów posiadających państwową licencję UM i RM. Zależy nam na zadowoleniu klientów i pozostawieniu po sobie dobrego wrażenia.

Radosław Bagniewski

 • Bydgoszcz

SM BudowlANI

 • Bydgoszcz

Kadicar - Administracyjne Bydgoszcz

Kadicar

 • Bydgoszcz

Bydgoszcz więcej...
Podobne zlecenia: Nieruchomości Bydgoszcz
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.