Powiedz jak możemy Ci pomóc

AB LEX Kancelaria Prawna

Brzesko

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Kancelaria AB LEX świadczy usługi pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz firm.
Specjalizujemy się w obsłudze prawnej spraw odszkodowawczych. Reprezentujemy osoby poszkodowane na każdym etapie postępowania.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania po:

- wypadku komunikacyjnym
- szkodzie samochodowej z OC I AC
- obrażeniach ciała i uszczerbku na zdrowiu
- potrąceniu pieszego, rowerzysty
- odwołanym lub opóźnionym locie
- wypadku w gospodarstwie rolnym
- wypadku w pracy
- wypadku na nierównym lub nieodśnieżonym chodniku

CO NAS WYRÓŻNIA

Doświadczenie i skuteczność

O naszej skuteczności świadczą zadowoleni klienci korzystający z naszych usług. Każdą sprawę traktujemy z pełnym zaangażowaniem od samego początku. Każda zrealizowana usługa to dla nas ważne doświadczenie, które procentuje na przyszłość dając nowe możliwości i podnosząc jakość świadczonych przez nas usług.

Profesjonalizm świadczonych usług

W realizacji świadczonych usług cechujemy się wysokimi kompetencjami popartymi wieloletnią praktyką, która procentuje w doświadczenie tak niezbędne do skutecznego poprowadzenia powierzonej sprawy.

Uczciwość

We współpracy z naszymi klientami staramy się nawiązywać długofalowe relacje zawsze stawiając na transparentność w podejmowanych przez nas czynnościach. Jako firma prawnicza jesteśmy zobowiązani postępować etycznie mając na uwadze interes naszych klientów

JAK DZIAŁAMY ?

1) Kontakt z klientem

Kancelaria AB LEX świadczy swoje usługi zarówno w modelu tradycyjnym w formie umówionego spotkania w nowoczesnym biurze, gdzie udzielona zostanie porada przez prawnika w interesującym Państwa zakresie. Kancelaria AB LEX idzie z duchem czasu i rozumie potrzebę dostosowywania się do aktualnie panujących warunków na rynku oraz wymagań klientów, dlatego nasza infrastruktura umożliwia obsługę spraw również w formie elektronicznej (online). W tym celu mogą Państwo kontaktować się z nami zarówno telefonicznie jak i przez e-mail, a także korzystając z formularza kontaktowego na stronie internetowej. Na zgłoszenie jak najszybciej odpowie jeden z ekspertów AB LEX, który przeprowadzi rozmowę i zaproponuje właściwe postępowanie w Państwa sprawie.

2) Analiza dokumentów

Jeżeli kontakt z kancelarią AB LEX sprawił, że chcą Państwo powierzyć nam swoją sprawę wówczas niezbędne jest przesłanie dokumentacji. W zależności od wybranej formy współpracy, czy to w modelu tradycyjnym, czy obsługą sprawy online, analiza dokumentów odbywa się odpowiednio w biurze kancelarii AB LEX podczas umówionego spotkania lub po uprzednim przesłaniu dokumentów pracownik kancelarii AB LEX dokonuje analizy, a następnie wykonuje kontakt zwrotny. W całym postępowaniu dotyczącym analizy dokumentów towarzyszyć będzie Państwu jeden z ekspertów AB LEX, jednakże w zależności od wybranej formy współpracy będzie to kontakt w biurze lub online.

3) Nawiązanie współpracy

Na tym etapie ustalane są najważniejsze warunki współpracy pomiędzy klientem, a kancelarią AB LEX. Zwieńczeniem tych ustaleń jest zawarcie umowy, które w zależności od wyboru formy współpracy może odbyć się w biurze kancelarii AB LEX lub na odległość w formie online poprzez przesłanie umowy i niezbędnych dokumentów do klienta.

4) Podjęcie działań w Państwa sprawie

Po przeprowadzonej analizie sprawy i uzgodnieniu wszystkich warunków współpracy pomiędzy klientem, a kancelarią AB LEX rozpoczynamy działania w Państwa sprawie w celu jak najszybszego osiągnięcia sukcesu. Pamiętaj, że na każdym etapie prowadzenia sprawy kierujemy się interesem naszego klienta.

Zaufaj naszej skuteczności i postaw na doświadczenie!
Zgłoś się do nas aby uzyskać więcej informacji:
➡www.kancelariaablex.pl

Branża

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Lubelskie, Pomorskie, Podkarpackie, Warmińsko-mazurskie, Opolskie, Kujawsko-pomorskie, Mazowieckie, Śląskie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Podlaskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

35 opinii

Pozytywna (35)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Dominik K. 19 września 2023
Pozytywna opinia

Kontakt z kancelarią bardzo dobry, miła obsługa, fachowa pomoc, duża wiedza na temat odszkodowań. Polecam.

Piotr P. 26 lipca 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do sprawy jak i klienta. Szybka realizacja zlecenia. Polecam.

Adam Z. 29 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Gorąco polecam Kancelarię AB LEX, jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Zgłosiłem się ze swoim problemem do wielu innych firm/kancelarii, jednak za każdym razem mówiono mi, że nie są w stanie mi pomóc, ponieważ firma ubezpieczeniowa prawidłowo wyceniła szkodę mojego auta. Na szczęście trafiłem na Pana Adama z kancelarii AB LEX, który zainteresował się moją sprawą i po krótkiej batalii z ubezpieczalnią, udało się nam odzyskać znacznie większą kwotę odszkodowania.

Kamil K. 15 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Świetna i profesjonalna obsługa. Bardzo polecam.

Krystian H. 31 maja 2023
Pozytywna opinia

Polecam kancelarie AB LEX - bardzo profesjonalna współpraca obsługa oraz kontakt na bieżąco - ogólnie pełen profesjonalizm.

Małgorzata B. 30 maja 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do tematu, Bardzo dobry kontakt. Sprawa nie łatwa, a zakończona wynikiem pozytywnym. Polecam.

Piotr M. 17 maja 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt i co najważniejsze 100% skuteczność w działaniu. Korzystałem z oferty już kilkukrotnie i za każdym razem jestem zadowolony! Każda szkoda była zaniżona przez ubezpieczyciela, warto dociekać swoich praw a w szczególności z kancelarią AB-Lex. Polecam.

Tomek A. 27 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Mecenasem na najwyższym poziomie. Sprawa załatwiona rzetelnie. Bezproblemowy kontakt przez całą sprawę.

Magdalena Z. 11 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Adamem. W razie konieczności będę Was polecać! Pozdrawiam.

Krystian T. 30 marca 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, kontakt mailowy jak i telefoniczny w razie pytań lub wątpliwości. Polecam w 100%.

Magdalena S. 26 marca 2023
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z kancelarią AB LEX, bardzo szybkie i rzetelne załatwienie sprawy.

Anna B. 22 marca 2023
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt, sprawa pozytywnie dla nas zakończona, profesjonalne podejście do klienta. Polecam.

Robert P. 16 marca 2023
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam, fachowe i konkretna obsługa. Sprawa załatwiona za pierwszym podejściem!

Marcin K. 1 lutego 2023
Pozytywna opinia

Świetna współpraca! Panowie wiedzą co robią i robią to skutecznie, jestem bardzo zadowolony. Dwukrotnie więcej niż się spodziewałem, nie bójcie się bo firmy ubezpieczeniowe Nas oszukują. Pełen profesjonalizm kancelarii AB LEX.

Robert R. HomeStyle Robert Rutkowski, 31 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem polecam Pana Adama. Profesjonalnie podszedł do swojej pracy, oraz pomógł mi uzyskać korzystny wynik w sprawie. Jego rady i profesjonalizm okazały się bezcenne.

Błażej S. 24 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście, pełne wypełnienie warunków umowy, kancelaria pomogła mi zwiększyć kwotę odszkodowania. Polecam!

Jakub L. 18 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony. Kancelaria pomogła mi wywalczyć odszkodowanie od Polskiej Spółki Gazownictwa za opóźnienie w przyłączu do sieci gazowej. Świetny kontakt, rzetelne podejście do tematu. Bardzo polecam.

Paweł T. 1 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam Firmę - konkretnie, szybko i solidnie.

Piotr K. 28 listopada 2022
Pozytywna opinia

Przede wszystkim interes klienta na pierwszym miejscu za co pełen podziw. To chyba najlepsza rekomendacja jeśli nadal Państwo mieliby jakieś wątpliwości jaką kancelarię wybrać.

Dariusz K. 24 listopada 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, doradztwo, pełny zakres informacji na temat sprawy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak AB LEX Kancelaria Prawna
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Brzesko ul. Rynek 14, 32-800 Brzesko

NIP

869-182-12-92

WWW

www.kancelariaablex.pl

Telefon

799 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/people/AB-LEX-Kancelaria-Prawna/

WhatsApp

799 ••• ••• Pokaż numer