Promeritum

ul. Mieszka I 9
66-400  Gorzów Wielkopolski, Polska
NIP: 599-286-12-09   

Na rynku 4 lata, w Oferteo 3 lata.
Ostatnie logowanie: 2015-12-06 22:04

Opis działalności

Promeritum to firma działająca na rynku kredytowo-ubezpieczeniowym od ponad 5 lat.

Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu finansowania na dowolny cel.
Nasza oferta obejmuje pomoc w uzyskaniu kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych zarówno dla osób prywatnych jak i firm.
Specjalizujemy się również w leasingach oraz kredytach na pojazdy i maszyny.

Współpracujemy z większością banków działających w Polsce oraz z wieloma wiodącym towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Oferujemy swoją pomoc w sprawdzeniu i analizie raportu BIK.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także programy oszczędnościowe z gwarancją zysku.

Posiadamy również:
- kredyty dla rolników
- kredyty dofinansowane z UE
- pożyczki pozabankowe

Działamy sprawnie i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby klienci korzystający z naszych usług byli zadowoleni z rozwiązań jakie proponujemy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura znajdującego się w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Mieszka I 9 i skorzystania z bogatej oferty kredytów.

Branża

Usługi: Leasing samochodów do 99 tys. zł, Leasing samochodów do 299 tys. zł, Kredyty bez BIK, Leasing samochodów do 49 tys. zł, Ubezpieczenie na życie, Kredyty hipoteczne, Leasing maszyn i urządzeń do 299 tys. zł, Ubezpieczenie grupowe powyżej 5 osób, Leasing maszyn i urządzeń do 99 tys. zł, Leasing maszyn i urządzeń do 49 tys. zł, Kredyty dla firm, Leasing samochodów do 599 tys. zł, Leasing maszyn i urządzeń do 599 tys. zł, Ubezpieczenie grupowe do 5 osób, Leasing maszyn i urządzeń powyżej 1 mln zł, Leasing inny powyżej 1 mln zł, Kredyty i pożyczki inne, Leasing inny do 299 tys. zł, Kredyty konsolidacyjne, Leasing inny do 99 tys. zł, Leasing maszyn i urządzeń do 999 tys. zł, Leasing inny do 49 tys. zł, Ubezpieczenia pozostałe, Leasing inny do 599 tys. zł, Leasing samochodów do 999 tys. zł, Kredyty samochodowe, Leasing samochodów powyżej 1 mln zł, Leasing inny do 999 tys. zł, Ubezpieczenia, Leasing

Obszar działania

Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie

Przykładowe oferty

Powiązane produkty i usługi: mercedes leasing, toyota leasing, leasing samochodów używanych, volkswagen leasing, leasing samochodowy, mercedes leasing Gorzów Wielkopolski, toyota leasing Gorzów Wielkopolski, leasing samochodów używanych Gorzów Wielkopolski, volkswagen leasing Gorzów Wielkopolski, leasing samochodowy Gorzów Wielkopolski, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, kredyty i pożyczki samochodowe, refinansowanie, leasingi, chwilówki, ubezpieczenia


Liczba wyświetleń strony: 576

Poinformujemy odpowiednie spośród 185 278 firm
Otrzymasz oferty od Firm z Twojej okolicy
Wypełnij formularz i oszczędź nawet 30%
Opisz czego potrzebujesz: Twoje dane kontaktowe:
* * *
*
*