Żywiec

Zadręczasz się czy da się szybko otrzymać oferty wielu dobrych firm z Żywca i województwa śląskiego? Chcesz poznać cennik i koszty w Żywcu? Gdy zamierzasz wynająć kogoś, kto okaże się prawdziwym i pasującym do Ciebie profesjonalistą czy też chcesz kupić towar w najniższej cenie odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Oferteo. Na dzień dzisiejszy w Żywcu, jeśli tylko chcesz możesz skorzystać z ofert 2 128 firm i wybrać najelpszą dla Ciebie, która spełnia wszystkie Twoje wymagania. Średnia ocena w powiecie żywieckim to 4.7 w skali od 1 do 5. Dzięki szerokiemu spektrum ofert w 875 kategoriach, w ostatnich latach dopasowaliśmy 2 612 kupujących i zlecających z naszymi specjalistami, dzięki czemu przesłano aż 10 023 ofert! Myśląc o liczbie mieszkańców w regionie, 10 023 to naprawdę satysfakcjonująca liczba. Przykładowe branże to prace ziemne, wykopy, montaż pokrycia dachowego, kamieniarstwo, transport zagraniczny do 3,5t, magazynowanie i przechowywanie Teraz prosto i łatwo znajdziesz odpowiedniego wykonawcę z Żywca. Pierwsze oferty możesz poznać już w kilka minut. Nie zwlekaj, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się całkowicie za darmo!

Wybierz branżę w mieście Żywiec

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Żywca

F.H.U. Ciapka Rafał Usługi Budowlane

Tomasz G., Czaniec

Firma wykonała u mnie w domu jednorodzinnym już kilka prac. Pierwszą była wymiana konstrukcji dachu (płaski na dwuspadzisty) wraz z nadbudową kondygnacji. W ramach tej rozbudowy wykonała m.in. demontaż starego dachu, podmurowanie kondygnacji łącznie ze ścianami wewnętrznymi, budowa kompletnego komina (system Schiedela, posadowienie, pokrycie, izolacja i ocieplenie dachu (dachówka ceramiczna), wykończenia dachowe (okucia, ozdobne wiatrownice i końcówki belek konstrukcyjnych, podbitka, rynny, obu...

Grupa DrewHome - Enegrooszczędne Budownictwo Szkieletowe

Iwona K., Żywiec

Absolutnie z całego serca polecam firmę DrewHome do budowy domu. Powodów mogę wymieniać dziesiątki. Przede wszystkim znają się na swojej pracy, potrafią dokładnie wytłumaczyć laikowi a nawet kobiecie laikowi co jak i dlaczego. Są to ludzie słowni i trzymający się ustalonych terminów. Kontakt z Panem Wojtkiem i Panem Robertem jest wyśmienity zawsze służą pomocą to samo Dotyczy Pani Kasi. Ekipy pracują z wielkim zaangażowaniem bardzo starannie wykonują pracę dbając o najdrobniejsze szczegóły. Każde...

Tomasz Wiśniewski

Michał H., Milówka

Moje doświadczenia z firmą Pana Tomasza Wiśniewskiego są jak najlepsze. Po przedstawieniu mojej oferty w Oferteo dostałem bardzo szybko wiadomo od Pana Tomasza, że jest zainteresowany wymianą więźby dachowej u mnie. Odpisałem na emalia. Wymieniliśmy jeszcze kilka razy mailem wiadomości i zatelefonowałem do Pana Tomasza. Rozmowa była serdeczna i konstruktywna. Pan Tomasz był od początku chętny na prace związane z wymianą więźby u mnie. Domówiliśmy się telefonicznie, że Pan Tomasz do mnie przyjedz...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Żywca

Węgiel ekogroszek, 2 tony, Żywiec

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe: Wraz z rozładunkiem i wniesieniem do kotłowni. Eko groszek Wesoła, Bobrek lub Chwałowice. Termin zakupu: jak najszybciej.

Artur W., węgiel ekogroszek.

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50 m2, Żywiec

Zakres zlecenia: ułożenie kostki przy domu. Zakres prac: ułożenie kostki. Powierzchnia prac: do 50 m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Małgorzata K., brukarstwo.

Zlecę wykonanie elewacji, 500m2, Żywiec

Zakres zlecenia: do wykonania elewacja o pow. 500m2. Budynek o wymiarach: 31 x 11m. Wysokość w kalenicy: ok. 9m. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą. Informacje dodatkowe:. - styropian 5cm, - siatka + klej, - tynk baranek lub malowanie (do uzgodnienia), - zapytanie prywatne, - Klienta interesuje cena zam2 z materiałem lub za całość.

Jacek Z., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Szukam kolektora słonecznego dla 5-6 osób, Żywiec

Sposób wykorzystania kolektorów: podgrzewanie wody. Liczba mieszkańców domu: 5-6 osób. Kierunek, w jakim zwrócony jest dach domu: południowy. Powierzchnia dachu: Klient nie wie. Czy dach jest lub może być zacieniony: nie. Klient szuka ofert na: zakup i montaż systemu. Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca

Barbara M., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Szukam pelletu, drzewny, 10t, docelowo 10t co roku, Żywiec

Ilość: 10 ton. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 10t. Wymagania dodatkowe: transport mniejszym samochodem na 2 razy lub z hds docelowe 2 miejsca rozładunku po 5 ton. Termin zakupu: jak najszybciej.

Łukasz M., pellet drzewny.

Kupię okna, PCV, 14szt., Żywiec

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna i drzwi balkonowe. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 14. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie. Klient szuka również ofert na: nie określono.

Sebastian C., okna.