Catering dietetyczny Zielone Pudełko, Rybnik


Na co dzień gotujemy dla naszych klientów, ponieważ to nasza pasja. Rozumiemy że nie każdy ma czas na gotowanie. My lubimy się dzielić smakołykami dlatego stworzyliśmy ofertę cateringu dietetycznego.

Pamiętając aby posiłki trafiające do domów naszych klientów, były odpowiednio zbilansowane. Chcemy aby wszystkie przyrządzone przez nas posiłki tworzone były z nieprzetworzonych produktów.

Dlatego zamawiając u nas masz pewność że dostaniesz odpowiednią dla siebie porcję diety pudełkowej. Będąc naszym klientem możesz wybrać jedną z poniższych opcji dostosowaną do Twoich potrzeb.

PAKIETY CAŁODOBOWE
W dni robocze pakiety całodniowe będą dostarczane w godzinach wieczornych z przeznaczeniem na kolejny dzień. W przypadku wyboru okresu zamówienia wraz z weekendami, zamówienia przewidziane na dni wolne od pracy dostarczymy w piątek w godzinach wieczornych.

PAKIET PRACA
W tygodniu dostarczymy zamówiony pakiety prosto do twojego domu lub miejsca pracy, dzień wcześniej. Abyś kolejnego dnia mógł cieszyć się smaczną porcją dobrego posiłku. Ważne aby zamówienia na pakiet praca dokonać najpóźniej do godz. 14:00 dnia poprzedzającego dostawę !
Minimalna ilość zamówień w dostawie 2 szt

Polska, Rybnik
 
 


Liczba wyświetleń strony: 436