HYSTER H2.0XT spalinowy wózek widłowy, fabrycznie nowy, rocznik 2019, Nadarzyn


Cena do uzgodnienia

HYSTER H2.0XT / A380
Napęd: DIESEL
Udźwig nominalny / środek ciężkości: 2000 kg / 500 mm
Wysokość podnoszenia: 3290 mm

Trwałe i wydajne wózki widłowe Hyster® serii XT
Odporność i niezawodność

Sprawdzone, wysokiej jakości podzespoły Hyster® gwarantują niezawodność. Silniki przemysłowe zapewniają ekonomiczne wykorzystanie mocy w całym okresie eksploatacji i zmniejszają koszty użytkowania wózka. Szybkie świece żarowe (w silnikach wysokoprężnych) umożliwiają rozruch silnika nawet w niskich temperaturach, ograniczając emisję spalin. HiP i ECO-eLo – dwa tryby pracy silnika w modelach z silnikiem LPG zapewniają odpowiednio maksymalną wydajność lub optymalną oszczędność paliwa.

Komfort pracy

Ergonomiczny układ elementów sterujących oraz niski stopień o dużej powierzchni ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Fotel można dostosować do wagi użytkownika, co pozwala operatorowi pracować z maksymalną wydajnością przez całą zmianę. Odpowiednio sztywne maszty i krótki czas stabilizacji ładunku pozwalają operatorom na precyzją i pewną obsługę przez cały okres użytkowania wózka.

Moc i skuteczność

Silniki zostały całkowicie odizolowane od ramy i osi, co sprawia, że nie dochodzi do bezpośredniego przenoszenia drgań z silnika na kabinę, a poziom hałasu, na który narażeni są operatorzy, został zredukowany do minimum.

Wydajność i efektywność

Układy jezdny i hydrauliczny są wyposażone w zapobiegające powstawaniu wycieków pierścienie O-ring, gwarantujące szybkie podnoszenie ładunków. Zastosowane rozwiązania redukują liczbę i czas czynności konserwacyjnych, a to przekłada się na wyjątkowo niski koszt eksploatacji.

Co zyskujesz z modelem H2.0-3.0XT:

Wszechstronność zastosowań
Niskie koszty użytkowania
Precyzyjną i szybką pracę
Proste serwisowanie

Polska, Nadarzyn
 
 


Liczba wyświetleń strony: 139